PDA

View Full Version : нещо като...



AiKaTa
11-06-2009, 19:04
Това, което не зНАех .. не кзах... не мислех ....
Това, което Не ИсКах бе тИ ... толкова време...магия ли е тази любов, да идва неканена, нечакана, неискана...

Птиците сновяха из небето като негови господари, като притежатели на тази синя необятност в която аз бях пуснала съзнанието си да полети ...
Морето беше загладило повърхността си почти до перфектна имитация на коприна, но вятъра правеше леки чупки по огледалната безкрайност ...

Аз... седя на брега и си мисля... бях ли толкова глупава да те пусна да си идеш, или грешката беше, че изобщо си позволих да те имам... А можех ли да те спра...
Минава време, гледам усмивката, която другата ражда на лицето ти...аз нямам право да те искам за мен, сигурна съм, че ще дам всичко за теб, но и че ти не го искаш.Виновна ли съм пред себе си, че си причинявам тази болка... само това не знам...
Не знам и някога ще те имам ли , но пък ще продължавам да се отдавам на безумните си, неадекватни мисли, молейки за теб...
А толкова си приличаме... и така изгаряхме, когато се докосвахме...
ако и това не е било един от поредните фалшове в живота, то значи с теб наистина сме си били добре... но ти мислиш ли за това..?

Глупавите и объркани мисли си текат до безкрай в поболялото се по теб съзнание... птиците все така притежават небето... а ти все така господстваш над сърцето ми ....

Обичам те !!!