PDA

View Full Version : OK, You Right, OK OK OK



fenastz
11-06-2009, 19:16
ОК, сладка си,
ОК, пишем си,
ОК, седиш до мен по немски,
ОК, гледаме се влюбено,
OK, излезе с мен,
ОК, имаш гадже на 18 ?! NOT OK !!!!!!!!!!!!!!

:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Hilary_
11-06-2009, 19:17
Кофти .. :-o

tuzaro
11-06-2009, 19:18
и като има гаже на 18 кво? :lol:

haritov
11-06-2009, 19:19
ОК, сладка си,
ОК, пишем си,
ОК, седиш до мен по немски,
ОК, гледаме се влюбено,
OK, излезе с мен,
ОК, имаш гадже на 18 ?! NOT OK !!!!!!!!!!!!!!

:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Не харесваш тройките ли?
Ако е така наистина е лошо

fenastz
11-06-2009, 19:21
резна ме...можеше от самото начало да го направи, а не да излиза с мен и чак в кулминацията да ми го казва :-x :-x :-x

Kukumqvka
11-06-2009, 19:25
Съжелявам,копеле ..

tuzaro
11-06-2009, 19:25
кво лошо има да излизаш с момиче без да ти е гаже или да я ибeш.

MaLkaTa_LaDy
11-06-2009, 20:04
кво лошо има да излизаш с момиче без да ти е гаже или да я ибeш.
:razz:

umri
11-06-2009, 20:09
Не мога да разбера какъв е проблемът тя да си има гадже? Повечето се вживяват в това. Не е кой знае какво.. даже е по-забавно. А като разбере, че не ти пука, че си има гадже става още по-забавно.

dreaml1nd_
11-06-2009, 20:41
разкарай гаджето :grin:

LambOfGod
11-06-2009, 20:49
Съжелявам, копеле ..

Korrnyy
11-06-2009, 21:30
Еми трябвало е да ти каже малко по-раничко :-o

buffalo88
11-06-2009, 21:33
Така е братле всичките са такива.

haritov
11-06-2009, 21:36
Чукаш и бягаш тва е!

LadyDi
11-06-2009, 21:42
Така е братле всичките са такива.
Станете гейове бе.

haritov
11-06-2009, 21:44
Така е братле всичките са такива.
Станете гейове бе.

Великият ум на 20 и 21 век Уди Алън е казал:

''да си би сексувален,увеличава шансовете ти двойно да си прекараш добре в петък вечер''

LadyDi
11-06-2009, 21:47
Ревльовци.

Направо тва младежите сте станали непоносими. Разглезени до безобразие.

Като не ви харесва как се държат момичетата - не ходете след тях.
Ако ще ходите след тях - спрете да ги плюете.

С това, което правите, единственото, което постигате, е да изглеждате слаби нещастници, хленчещи до пълна досада.

Един мъж никога няма да позволи на жена да го разиграва така. Още по-малко ще циври в някакъв форум, че (видите ли) ВСИЧКИ жени били такива или онакива. Колко богат житейски опит...

cookie_master
11-07-2009, 04:01
Кофти работа :(

LoveXAngel
11-07-2009, 04:43
Да не е хубаво това.

Но реалният живот е такъв , трябва да си играч и то добър ако не искаш да бъде изигран.

Повечето от хората не се замислят как другия се чувства и мислят само за себе си , заради това след време ще имат огромен проблем при създаването на семейство.

AraBella
11-07-2009, 06:01
Кофти работа :(
Мдаа

fenastz
11-07-2009, 11:50
Ревльовци.

Направо тва младежите сте станали непоносими. Разглезени до безобразие.

Като не ви харесва как се държат момичетата - не ходете след тях.
Ако ще ходите след тях - спрете да ги плюете.

С това, което правите, единственото, което постигате, е да изглеждате слаби нещастници, хленчещи до пълна досада.

Един мъж никога няма да позволи на жена да го разиграва така. Още по-малко ще циври в някакъв форум, че (видите ли) ВСИЧКИ жени били такива или онакива. Колко богат житейски опит...


Едно време имаше един мъдър човек, fenasf, който писа една скромничка тема за не-тийновете в тийн форума. Там бе отделил внимание на това, колко сприхаво и вяло звучат много от тях, когато коментират проблемите на младежта, и деликатно бе загатнал къде могат да си заврат "житейския опит". Имаше сравнения с пенсионери, имаше и предложение да се направи отделен раздел за такива (което се случи в последствие) и естествено, задържането на мненията на не-тийновете в рамките на този раздел е повече от желателно. :)

radiinkaa
11-07-2009, 12:14
кофти тръпка.. :lol:

LadyDi
11-07-2009, 12:18
Ревльовци.

Направо тва младежите сте станали непоносими. Разглезени до безобразие.

Като не ви харесва как се държат момичетата - не ходете след тях.
Ако ще ходите след тях - спрете да ги плюете.

С това, което правите, единственото, което постигате, е да изглеждате слаби нещастници, хленчещи до пълна досада.

Един мъж никога няма да позволи на жена да го разиграва така. Още по-малко ще циври в някакъв форум, че (видите ли) ВСИЧКИ жени били такива или онакива. Колко богат житейски опит...


Едно време имаше един мъдър човек, fenasf, който писа една скромничка тема за не-тийновете в тийн форума. Там бе отделил внимание на това, колко сприхаво и вяло звучат много от тях, когато коментират проблемите на младежта, и деликатно бе загатнал къде могат да си заврат "житейския опит". Имаше сравнения с пенсионери, имаше и предложение да се направи отделен раздел за такива (което се случи в последствие) и естествено, задържането на мненията на не-тийновете в рамките на този раздел е повече от желателно. :)
От намеци не разбирам. Пък и това само доказва тезата ми, че си ревльо :)

ScarletBite
11-07-2009, 13:51
Да приемаме ли, че те е страх от малко здравословна конкуренция?Тъй като гле'ам, вече развяваш бял флаг... горкото малко момченце, хленчещо, че мацката е заета... :?

NamelessRomantic
11-07-2009, 14:40
Ревльовци.

Направо тва младежите сте станали непоносими. Разглезени до безобразие.

Като не ви харесва как се държат момичетата - не ходете след тях.
Ако ще ходите след тях - спрете да ги плюете.

С това, което правите, единственото, което постигате, е да изглеждате слаби нещастници, хленчещи до пълна досада.

Един мъж никога няма да позволи на жена да го разиграва така. Още по-малко ще циври в някакъв форум, че (видите ли) ВСИЧКИ жени били такива или онакива. Колко богат житейски опит...
Ти какво,нокът ли си счупила че толкова се мервиш?
Не разбирам за интересна ли се мислиш,но не е така.В случая пича е прав,момичето едва ли не го е използвало за кеф и да си вдигне самочувствието и му е казало за гаджето си чак когато е излязла с него.Това е долно.
И не е той този,който каза че всички са такива.

Ако не разбираш от намеци,това е по-скоро от липса на едно вещество за което няма да намерквам (защото няма да разбереш),а не защото някой тук ти е крив.
Не ме кефиш.

LadyDi
11-07-2009, 17:02
NamelessRomantic, излишно е дори да ти отговарям, но в името на спора...
Постът ми не беше насочен директно към автора, а към тези, които единственото, което правят е да се оплакват от жените. Всички били такива и онакива. Това първо е смешно, второ е коментар на недорасло детенце, разочаровано от първата си любов, която за съжаление дълго ще си остане и единствена.
Да, съгласна съм, че мацката е постъпила долно и курвенски с младежа и ако имах нещо против, щях да го споделя още в началото, когато пусна темата си.
Смятам, че е глупаво да се защитавам, още повече пред теб, но обърни внимание на чий пост отговорих първо и какво съм казала на автора, след като той се обърна към мен :)
Смисълът е следния - не, не съм си счупила нокът, а колкото до това дали съм ви интересна - това слабо ме вълнува. Във всеки случай, интересна или не - аз съм си тук, като не ви харесвам, скипвайте ми постовете :)

ImmortalForever
11-07-2009, 17:22
Така е братле всичките са такива.
Станете гейове бе.

Интересна перспектива :D Харесва ми! Boys will be boys Part 3

NamelessRomantic
11-07-2009, 20:14
Ами не,не си интересна.Нито с това че слагаш пак този и онзи под знаменател,което уж ти е основния проблем,нито със своята арогантност.Не си мисли че това ,срещу което говориш,се среща само сред момчетата.Интересното е,след като толкова не ти пука защо въобще отговори - нито на теб ти пука (уж),нито на мен.
Странно.

LadyDi
11-07-2009, 22:11
Интересното е,след като толкова не ти пука защо въобще отговори - нито на теб ти пука (уж),нито на мен.
Странно.
Защото са ме възпитали да отговарям като се обърнат към мен.
Не искам да споря. Щом не съм ти интересна, не ми чети мненията. Аз твоите никога не съм ги чела :)

Nakadah
11-07-2009, 23:58
sky people

lubomirky
11-08-2009, 00:19
трепи го тоя

TheOnee
11-08-2009, 07:02
Съжелявам,копеле ..

NamelessRomantic
11-08-2009, 08:14
Интересното е,след като толкова не ти пука защо въобще отговори - нито на теб ти пука (уж),нито на мен.
Странно.
Защото са ме възпитали да отговарям като се обърнат към мен.
Не искам да споря. Щом не съм ти интересна, не ми чети мненията. Аз твоите никога не съм ги чела :)
Ако не искаш да спориш не пускаш обидни мнения и не проявяваш високомерие.Елементарно.
И да,недей ми чети мненията.Не си достойна за тях 8) .

fenastz
11-08-2009, 11:06
:? не съм поставил никой под общ знаменател.

Както и да е, Lady, нито се оплаквам, нито ми е сад. Просто съм ядосан. Нямам нужда от вечно компетентните ти коментари. Ако питам баба ми, бих чул абсолютно същото, което ти пишеш :lol:

Иначе, за да ви държа ъпдейтнъти, мацката сега ми се държи няк`во почти надменно :? ако си мисли, че съм умрял за нея...И все пак ме е яд :x

Hilary_
11-08-2009, 11:35
Едно време имаше един мъдър човек, fenasf ..

ммм да .. липсва ми тоя момък .. много ме кефеше .. :(

+ ми липсва един друг, който го баннаха заради пълната простотия .. :(

buffalo88
11-08-2009, 17:38
:smt043

ef4etyYy
11-08-2009, 18:10
Така е братле всичките са такива. no! не слагай сички под общ знаменател!

по темата: тъпоо..тя навреме се е сетила за гаджето си :razz:

mechtaq_za_teb
11-08-2009, 18:15
Не съжалявай. Има много други момичета.

buffalo88
11-09-2009, 07:42
:? не съм поставил никой под общ знаменател.

Както и да е, Lady, нито се оплаквам, нито ми е сад. Просто съм ядосан. Нямам нужда от вечно компетентните ти коментари. Ако питам баба ми, бих чул абсолютно същото, което ти пишеш :lol:

Иначе, за да ви държа ъпдейтнъти, мацката сега ми се държи няк`во почти надменно :? ако си мисли, че съм умрял за нея...И все пак ме е яд :x

Правилно :lol:

FromAutumToAshes
11-09-2009, 07:44
Така е братле всичките са такива.
Станете гейове бе.

На там отиват работите :lol: :razz:


Еми братле кофти тръпка е, и на мен ми се е случвало. Ама да не ти пука бе 8) Фак хър оф :lol: Има и други :grin:

PurpleDream
11-09-2009, 09:41
ок ок