PDA

View Full Version : Частни гимназии и училища



Luscious_Heart
11-06-2009, 19:24
Какво е мнението ви за тях? Какви хора учат там? Вие учите ли в такава? Кое е предимството им пред държавните и кое е най-доброто в България според вас?

P.S. Обръщам се предимно към по-информираните. Нямам мнение по въпроса, тъй като познавам много малко хора в такива училища и откровено казано - нищо не знам за частните учебни заведения. Просто ми стана интересно. : )) Пишете. ;p

amk933
11-06-2009, 19:38
Бил съм в две държавни, сега уча в едно от посолствените училища, което се води частно и интернационално и мога да кажа, че през живота си не съм учил толкова много и не ми се е налагало да спазвам толкова правила. :) За мен това е много по-добрата алтернатива. И са пълни глупости слуховете, че там е пълно с лигльовци и кифли - така е само в най-скапаните частни училища. В истинските такива, не е. С една дума - ЗА частните училища.

play23
11-06-2009, 22:00
И аз уча в такова. Хората казват че там учат само най-лигавите ... защото просто завиждат, или пък не са пробвали ... Иначе за дисциплината е къде къде над държавните, ние имахме ваканция преди националната и отидох в едно от държавните на гости и просто разликата огромна. Като дисциплина, пък да не говорим за условията...