PDA

View Full Version : Обичам го



koketka777
11-06-2009, 19:43
Zdr bih iskala da spodelq edna istoriq i da pomolq za suvet:haresvam edno mom4e ot 1 godina i ne6to v na4aloto mislih 4e e prosto uvle4enie,no tezi 4uvstva ne sa stihnali i do sega.Toi ne znae li4no ot men 4e go haresva no mislq 4e predpolaga,vuprosa e 4e az nqmam sila da se izprava i da mu kaja,za6toto me e strah 4e 6te mi razbie surceto>nai-dobriqt mi priqtel go be6e pital dali me har i toi e kazal moje bi no go bilo strah da trugnem za6toto ako skusame nqma da ost fr.No az ve4e ne izdurjam vseki den si kazvam 4e 6te go zabravq,no vinagi ima ne6to malko za koeto da se hvana,(nqkoe negovo deistvie ili duma) koqto me vru6ta kum nego tursq si nqkakvo opravdanie prosto.Dori min den mi zvunna da me pita kak s1m-be6e razbral 4e s1m bolna.kakvo da vi kaja zatvorih telefona i ...nali znaete onova 4uvstvo...s peperudkite v korema :)
NO nz naistina kakvo da pravq,naistina obi4am tova mom4e i imenno za tova me e strah da govora s nego.Nqkoi moje li da me posuvetva kakvo da pravq i kakvo vsu6tnost zna4i povedenieto mu :S???

В този форум се пише на кирилица!
krem4et0

sladur4etyYy
11-06-2009, 19:46
кажи малко по- подробно какви да ви отношенията.

TheMadHatter
11-06-2009, 19:47
Ох, прережи си вените най- добре.

sunshinepp
11-06-2009, 19:48
аз съм така само че с бившия ми.. няма как да го забравиш..моето мнение е да говориш с тва момче пък квото ще да става..или ще ти разбие сърцето или ще тръгнете..поне ще знаеш че си опитала ако не дтане нищо и няма да съжаляваш..но скъсате ли..приятелството поне от едната страна наистина ще е трудно .. :)

Di
11-06-2009, 19:50
мечтай си да го прочета

MaLkaTa_LaDy
11-06-2009, 19:58
Ако не действаш, със сигурност ще си останеш в това положение. Повечето ще те посъветват да му кажеш, да говолите и т.н. Вероятно няма да ги послушаш, защото знам, трудно е, когято чувствата са толкова дълбоки. Но това, което ми направи впечатление беше, че ти се притесняваш той да не ти разбие сърцето. А не например, че ще си развалите приятелството. Това каква любов го наричаш? Та както и да е... Аз бих ти казала ако искаш да постигнеш нещо с него и да има някакво положително развитие за теб, с приказки не става. Покажи му, че държиш на вашето приятелство и то няма да се развали. Покажи му, че опасенията му са напразни. И вече не знам какви сте, за да ти кажа нещо друго. Но с приказки просто, не става. Действията значат много повече от думите!

koketka777
11-07-2009, 09:30
em za otno6eniqta ni:kvo da vi kaja poznavame se ot 9 godini 7 godini bqhme v edin klas vijdame se,no ne tolkova 4esto kolkoto mi se iska :( a ina4e malka_lady da prava si pritesnqvam se pove4e 4e 6e mi razbie surceto a ne za priqtelstvoto ni,za6toto kakvoto i da stane az nqam da dopusna da si razvalim priqtelstvoto vuprosa e 4e ako mu kaja vsi4ko i me otreje posle nqma da imam sila da go pogledna i mn 6te me boli,no toi taka i nqma da razbere.A kolkoto do tva da mu dokoja s deistviq-vuprosa e 4e nz kakvo da prava,prosto kogato sme zaedno vs otlita strah me e 4e ako naprava ne6to to vse 6e e gre6no>s tova kakvo da pravq???;(

soul1199
11-07-2009, 10:02
излей си чувствата и не се притеснявай,ако ти каже,че не те харесва-ще си останете само фр.,но,ако каже,че те харесва-още по-добре за теб,рискувай и късмет :)

cookie_master
11-07-2009, 10:53
защо си му затворила телефона?
страх ли те е да говориш?
:-o

koketka777
11-07-2009, 11:11
защо си му затворила телефона?
страх ли те е да говориш?
:-o

am az govorih s nego prosto kazvam 4e sled kato zatvorih imah peperudki v korema :) i vupreki vsi4ko 6e se opitam da govora s nego no nz dali 6e subera dostatu4no smelost :(

cookie_master
11-07-2009, 12:02
защо си му затворила телефона?
страх ли те е да говориш?
:-o

am az govorih s nego prosto kazvam 4e sled kato zatvorih imah peperudki v korema :) i vupreki vsi4ko 6e se opitam da govora s nego no nz dali 6e subera dostatu4no smelost :(аааа,ясно

radiinkaa
11-07-2009, 12:09
говори с него така или иначе ти е кофти,но ако му кажеш има голям шанс да се получи нещо между вас и ти да се чудиш за кво си се измъчвала толкова време =; :P

fenastz
11-07-2009, 12:10
cheta samo ako pishesh na кирилица

ScarletBite
11-07-2009, 13:10
cheta samo ako pishesh na кирилица
+++
8)