PDA

View Full Version : той..



Hyypnotizedd
11-06-2009, 20:19
Аз и въпросното момче се познаваме ехее отдавна,още в началното училище,а сега гимназия ще завършваме.Имам го като приятел,но не този,с който мога да споделя или да чакам приятелство.Той е изключително странна личност и това ми харесва доста.Погледа, с който винаги ме поглежда ме побърква.Рядко се виждаме,но видим ли се,разговорите ни са доста интересни,без много думи се разбираме. Рядко се сещам за него,но видим ли се всичко се възражда.Усещам как гледа на мен, да го нарека женски инстинкт,но има две причина да не сме заедно : 1вата- аз не искам от тази връзка да излезе само секс или да съм като една от всичките,които желае и след като консумираме връзката и всичко да се изгуби.. 2та- неговата версия е,че ако от връзката ни не се получи нищо,ще съжалява да ме изгуби и като момичето до него и обект,който да желае, затова предпочита да ме желае,по стимулира интереса му и помагало да се стреми към нещо.Преди време отново се бяхме засекли и обсъждахме нещо,при което му се изнервих.. телефона ми звънна – беше братовчед ми,обясняваше ми за някакво парти на приятел и да мина да ми даде едни неща,аз казах ОК и затворих.После той ме попита,това приятелят ли ми е,аз се учудих ( досега не сме обсъждали личните си приятели или нещо свързано с това,най малкото аз не съм го питала,мислех,че няма нужда. Казах,няма значение,а той каза : бива ли го, а аз : не ти влиза в работата,беше ме изнервил много и до там.Присетих се днес за него,видяхме се в едно кафе,ние ставахме,а той и негови приятели тъкмо влизаха,аз го видях и му казах да заемат нашата маса,тей като ставахме .. той ме погледна по онзи начин и каза : Остани още малко,аз го погледнах студено и му казах : имам работа и все пак се усмихнах. Вечерта ми се обади по някакъв повод и каза,че съм била изключително красива, а аз му благодарих .. и все пак нямам идея какво се получава ..

FallOutGirl
11-06-2009, 22:42
It's a beautiful story. :)

cookie_master
11-07-2009, 03:59
ми човека сигурно те харесва :neutral:

AraBella
11-07-2009, 06:02
Харесва те,но не иска да си прецакате приятелството.

soul1199
11-07-2009, 10:15
Харесва те,но не иска да си прецакате приятелството.точно :)

Stan4o123
11-07-2009, 10:45
F*ck a Duck...приятелствотооооо и без това ви е скапано...пробвайте,какво губите?

Korrnyy
11-07-2009, 11:02
Иска да си запазите приятелството :) Ако се пробвате да се получи нещо повече, и ако нещата не потръгнат, после няма да е същото :-o

Bibz
11-07-2009, 11:55
Как ще го запазите... Според мен приятелството ви вече е пукнато. И двамата се харесвате много и то отдавна. По-добре пробвайте, щом така се желаете. :-D
Това вече не е приятелсво, с тези чувства и от двете страни.

Успех :grin:

Sisito941
11-07-2009, 11:57
Ако тръгнете и не се получи,после няма да е същото.Както Арабела каза:харесва те,но не иска да си прецакате приятелството.. :) :-)

Supernatural999
11-07-2009, 13:47
Опитвате се да запазите нещо,което отдавна вече го няма ... Приятелството ви се е разраснало в любов и това няма да се промени,дори да се опитвате да го закрепите на едно място.Опитай си късмета,защото ако не го направиш след време ще те е яд и често ще се заражда въпроса "Ако ... ".Ще съжеляваш по - късно,ако не използваш шанса си сега да бъдеш с любимото момче ... Седнете веднъж и вместо и двамата да се стеснявате,поговорете на темата,която до този момент е оставала непокътната - приятели и връзки.Ако той все още е свободен в което съм сигурна,при положение,че те харесва,което пък е очевидно ;D си дайте шанс ((:

Krasencety
11-07-2009, 14:59
Стига сте се дърпали един от друг няма смисъл! Взимайте сеее!!! :grin:

Hyypnotizedd
11-07-2009, 17:16
Аз съм малко в шок,защото преди час го видях с друга.. какъв късмет да го виждам в месеца един път и днес точно .. както и да е аз го погледнах,бях се спряла и му стана много кофти,поздрави ме,момичето не видя .. аз не го поздравих .. явно си ги сменя .. нищо,тя поне изглеждаше свясна и все пак отдавна трябваше да ми стане ясно,що за човек.
Много Благодаря,за подкрепата.(:

ImmortalForever
11-07-2009, 17:20
рядко го казвам но...
КРАСИВО!(колкото и платонично да изглежда)

mArMaLaDkA
11-08-2009, 01:06
Наистина е красиво. Цялото това приближаване и отдръпване, цялото това чакане и търсене, а когато най-после се видите да не доизказвате... не знам, наистина ми стана много приятна цялата история.

Създали сте си някаква магия. Явно на него не му се е случвало досега, или поне в близките месеци, а ти си събудила някакви по-особени чувства в него. Може би мисли, че и в двата случая(и да опитате, и да не опитате), точно тази "магия" ще изчезне, и затова не предприема нищо.
Това, че си го видяла с някакво момче не означава нищо. Имам предвид, че кой знае какво може да се окаже накрая. Ти си му недвусмислен знак, че си имаш приятел, което го е накарало да си мисли, че е негов ред и той да си уреди живота. Но щом ти е казал, че си красива, щом си е проличало, че му е кофти, не защото, разбираш ли, сега не може да ги върти по две, значи чувствата му продължават да съществуват. И наистина, ама наистина трябва да опитате. Защото наистина, ама наистина, колкото и да опитваш с други хора, щом обичаш един човек, всички други нямат значение. И ей такива неща.
Успех!
Можеш да споделяш от време на време какво е станало. ;)

suunnseT
11-08-2009, 09:48
Наистина е красиво. Цялото това приближаване и отдръпване, цялото това чакане и търсене, а когато най-после се видите да не доизказвате... не знам, наистина ми стана много приятна цялата история.

Създали сте си някаква магия. Явно на него не му се е случвало досега, или поне в близките месеци, а ти си събудила някакви по-особени чувства в него. Може би мисли, че и в двата случая(и да опитате, и да не опитате), точно тази "магия" ще изчезне, и затова не предприема нищо.
Това, че си го видяла с някакво момче не означава нищо. Имам предвид, че кой знае какво може да се окаже накрая. Ти си му недвусмислен знак, че си имаш приятел, което го е накарало да си мисли, че е негов ред и той да си уреди живота. Но щом ти е казал, че си красива, щом си е проличало, че му е кофти, не защото, разбираш ли, сега не може да ги върти по две, значи чувствата му продължават да съществуват. И наистина, ама наистина трябва да опитате. Защото наистина, ама наистина, колкото и да опитваш с други хора, щом обичаш един човек, всички други нямат значение. И ей такива неща.
Успех!
Можеш да споделяш от време на време какво е станало. ;)




:smt023 много доbrе казано

bloodymirror
11-08-2009, 09:52
Oт приятелство е минал на нещо повече..

kukli4kata001
11-08-2009, 11:51
Харесва те,но не иска да си прецакате приятелството.точно :)
Ей тва е гадното, щото и двамата се харесват и се искат,ама заради тва не могат да са заедно. Бахти прецакването :?