PDA

View Full Version : Бившият се завръща



LP_girl_14
11-06-2009, 20:21
Здравейте.Днес писах на едно момче,което ми беше първата истинска любов,макар и детска.Имахме връзка преди около 3 години,но много неща ни попречиха да бъдем заедно-неговите приятели,и факта че и двамата бяхме големи инати.И днес му писах да му честитя ваканцията и го поканих да пием кафе някой път ако иска.Да доуточня че и двамата имаме хора до себе си и той ми отговори по този начин:

х каза: сериозно бих се замислил ако отидем на кафе и двамата трябва да изневеряваме,а пък не ми се ще.Убеден съм че ще искам да се искамe и няма да мога да се контролирам.Знаеш колко време бяхме заедно..и понякога ми изскачат такива мисли в глава..сещам се за теб и за тва което имахме

Какво мислите?Струва ли си да излезем,струва ли си да изневеряваме,струва ли си да разкриваме чувствата си..и въобще много съм объркана.Последно време постоянно мисля за него и сега сякаш всичко започва пак да пламва посъветвайте ме нещо,много съм объркана
:?

Kukumqvka
11-06-2009, 20:24
Ще си струва,ако по между ви може да стане нещо.Ама как да стане,нали сте заети?

myNameIsImmortal
11-06-2009, 20:25
Пробвай се :)

sladur4etyYy
11-06-2009, 20:27
нищо не пламва, просто се филмираш. ако все пак решиш да имаш нещо с него, първо оставете сегашните си гаджета, че иначе ще сте жалка картинка.

ScarletBite
11-06-2009, 20:29
"Мумията се завръща" :razz: :lol: :razz:

Lifash
11-06-2009, 20:31
Според мен няма смисъл.
1.Ходили сте преди 3 години
2.Лично според мен ако една връзка приключи,значи..приключва xD Няма място за повече сдобрявания
3.Помисли хубаво какво изпитваш към момчето,с което си сега и дали си заслужава..
А и дали въпросния би оставил приятелката си заради теб или просто би й изневерявал с тебе..Не знам това откъде ми дойде,ама всякакви ги има..

dreaml1nd_
11-06-2009, 20:38
ако си обичаш настоящия по - добре не се дообърквай... ако не си щастлива опитай пак ...

vesito0
11-06-2009, 20:40
от два стола - на земята..
помисли си хубаво какво искаш ;)

marchetoy
11-06-2009, 20:47
Според мен ако наистина се обичате защо да не сте заедно...Мила ако бях на твое място и наистина обичах това момче бих зарязала другия ... к'ва полза има от тва да ходя с някои, когото не обичам .. :-o
Когато аз обичам някое момче толкова силно бих направила всичко за него .. :smt007 вярвам ти, че и ти си се постарала да направиш всичко за него, :) но може би ако той е скъсал с теб .. е било момент на объркване ....


аз лично мразя повтарнето на връзките с един и същ човек два пъти .... за това мнението ми може да ти се стори малко шантаво, но все пак ще ти кажа какво наистина мисля

Ако бях на твое място може би само щях да се опитвам да му намекна че още го обичам .... защото ще ти кажа нещо, което е наистина е вярно : никога не тичаи след едно момче.. остави го то да тича след теб...аз тази грешка съм я допускала много пъти ... O:)

и накрая момчето почна да ми изневерява и да ме отбягва .. да ми говори зад гърба ... въпреки че го обичах ... абе с една дума исползвал ме е !!

не позволяваи никое момче да си играе с теб ..щото после мн ще съжеляваш :-k

но като чета какво е казва ,х' ми изглежда разумно момче .... и ако бях на твое място .. - бих му се доверила... 8)

Scepticism
11-06-2009, 21:21
по-скоро простотията ти се завръща... :?

Korrnyy
11-06-2009, 21:24
Еми, мисля че май в главата му е само изневярата с тебе :o

YouKnowImBetterThanYou
11-07-2009, 08:31
Нещо не бившия ти не блести с много акъл ако смс-а, който ти е пратил е точно такъв. Като ще "изневерявате" какъв е смисъла на подобна среща? Като ти се играе, играй си. Кво ни занимаваш тука, все 1 сама не можеш да мислиш. А и пък щом 3 години не те е търсил, то си прави изводите дали тая неговата любоф към теб е толкова силна колкото твоята към него.

flowerlina
11-07-2009, 08:58
А всъщност кой обичаш? Настоящия или бившия?

sunshinepp
11-07-2009, 09:00
А всъщност кой обичаш? Настоящия или бившия?

добър въпрос.. но не мисля че има смисъл да правите нещо заедно..все пак тва е релния живот налии..не някоя от онези романтични комедии.. ако държиш на сегашния си приятел дори не бива да си помисляш за такова нещо..няма смисъл

Dark_Angel_F
11-07-2009, 09:59
Мнението ми е ,че трябва да подходиш предпазливо в случая , защото освен вас има намесени и други хора ,а именно настоящите ви половинки. А и е минало много време от аккто сте били заедно и двамата сте се променили малко или много , ако с съберете може старите рпоблеми да ги няма , но може и да има нови...

soul1199
11-07-2009, 10:07
според мен,той още изпитва нещо към теб,явно и ти,срешнете се и се разберете,какво ще правите,има два варянта:единия да се съберете и да оставите гаджетата си,а другия да сте само фр. :)

Zarity
11-07-2009, 10:40
Тея дни на всички нещо бившите им се завръщат :-o Ко стаа тука бре...

kombarka
11-07-2009, 20:00
"Мумията се завръща" :razz: :lol: :razz:

Е мамка му точно тва щях да напиша :razz: :razz: :razz:

peshost
11-07-2009, 20:03
:shock:

balu4ka
11-08-2009, 17:33
Според мен ,не пробвай нищо с него.Запази си сегашната връзка,ще си спестиш и проблемите след време ,който може да имаш.Преди време не е потръганало,разделили сте се ...нищо не е сигурно.

ImmortalForever
11-08-2009, 18:07
Тоя е умствен анорексик.. Уатевъ.. Ами пробвай.. Какво пък..най- много да загубиш сегашния си :D
Ех, ако можеше бившите така да се завръщат... :smt001