PDA

View Full Version : Мн гаден проблем



venityyy95
11-06-2009, 20:22
Хораа плс помогнете :( мн гаден проблем имам... аз съм на 14 и има едно мом4е на 17 което ми каза 4е ме харесва ама аз не го харесвам... писахме си по скайп и като ме попита дали си имам гадже му казах да(въпреки че нямам) и той там някъв се натъжи и аз си помислих, 4е съм се отървала от него ама днеска след даскало ме чакаше и тръгнахме заедно с моите фр и той беше зад нас и само нещо все ме питаше... :? Вчера пак бях забелязала, че беше вървял след мен, въпреки че никога не съм го виждала да е в тая посока... офф незнам ко да права мн е гаден тоя... :( и да уточня, че миналата година беше харесвал мойта фр ама тя някак се отърва от него ама аз ся аз не мога. А пък не моа да отида и да му кажа, 4е не ми харесва и да престане да ми се натрапва :( плс помогнете ми щот вече не моа да го търпа тоя :cry: и си запазете тъпите коментари за вас просто ви моля за съвет :(

Kocha
11-06-2009, 20:43
Това,че те преследва няма да доведе до нищо хубаво...
Защо?
Ами по простата причина,че ще види,че си нямаш приятел както беше заявила...!
Какви варианти имам...?
В.1Ами да хванеш някой твой приятел и да се прави на твое гадже за известен период също така ако избереш тоя при следващата ви кореспонденция по скайп трябва да му кажеш"нали видя гаджето ми разбери,че нещата няма да станат м/у нас"

В.2 да продължаваш да не му обръщаш внимание което мисля,че не е най добрия вариянт защото на някой момчета им харесват недостъпните момичета(както се казва"колкото по-труден ловът толкова по голямо удоволствието")

В.3 да се оплачеш за психическо насилие мисля,че можеш...

В.4 Унизи го пред много хора и ще спре да те харесва...също не препоръчвам води до мразене от страна на унизения което може само по себе си да доведе до клюки и тем подобни спорове

В.4 хващаш си гадже...



Ем само за тези се сетих... :) все пак съм момче

Личен съвет:щом не се отказва тоя тип ще е много настоятелен бъди готова да стане агресивен...Ако се случи се запъти към карате клуб ако си в по голям град 100% се ще има някой който да иска да ти помогне...


Поздрави

clever
11-06-2009, 21:22
леле :shock: омг............... това все едно аз го пиша О.о
по скайпа му казах;че е идиот и не струва и той просто спря да ми пише или много рядко и само ме поздравява(или ми казва в скайп;че съм мн хубава.................. ) когато се срещнем в даскало;вече не ми досажда и така................. :lol: идиот ..
кажи му да си гледа работата ... :-o

stelit0
11-07-2009, 12:14
ами като го видиш му кажи че изкаш да говорите и савсем спокойно му обясни че не ти допада,4е много съжеляваш но не моожеш да бъдеш с човек който не харесваш и най-спокойно му обясни че и да те преследва няма да му станеш гадже и много внимавай говори спокойно и с приятелски тон за да не стане агресивен.може да му предложиш да сте приятели но той най вероятно ще ти каже 4е понеже те харесва не можете да бъдете приятелии така 6те се отарвеш. :) дано се получи дано да съм ти помогнала

cookie_master
11-07-2009, 14:39
Просто му обясни,че няма да се получи нищо между вас

venityyy95
11-08-2009, 11:17
А пък не моа да отида и да му кажа, 4е не ми харесва и да престане да ми се натрапва


Защо да не можеш?

ми ддз после сиг ще му бъде гадно и не мога да му го кажа :S :S

venityyy95
11-08-2009, 11:19
ами като го видиш му кажи че изкаш да говорите и савсем спокойно му обясни че не ти допада,4е много съжеляваш но не моожеш да бъдеш с човек който не харесваш и най-спокойно му обясни че и да те преследва няма да му станеш гадже и много внимавай говори спокойно и с приятелски тон за да не стане агресивен.може да му предложиш да сте приятели но той най вероятно ще ти каже 4е понеже те харесва не можете да бъдете приятелии така 6те се отарвеш. :) дано се получи дано да съм ти помогнала

ми нз ще се опитам и дано да стане и да се отърва 4е.... :o мерси много на всички за съветите :grin:

krisity17
11-09-2009, 10:49
За да се отървеш от тази лепка :D най-добре си хвани гадже , което малко да го посплаши , за да не те занимава вече , а пък неможеш толкова скоро да си намериш накарай някои твой фр да се представи за твое гадже и както казах малко да го стресне! 8-) 8-) 8-)

smiley344
11-16-2009, 12:58
ами следващият път като видиш, че те следва рязко спри и тръгни в обратната посока (покрай него) усмихни се, поздрави го, кажи, че не си знаела, че живее в тази посока, а ако пак тръгне след теб след ката си направила завой 360 градуса тогава вече има проблем - питай приятелката си как се е спрарила! поне тов е моето мнение и дано планът ми с завоя на 360 градуса проработи!!! :D

venityyy95
11-16-2009, 14:50
ами следващият път като видиш, че те следва рязко спри и тръгни в обратната посока (покрай него) усмихни се, поздрави го, кажи, че не си знаела, че живее в тази посока, а ако пак тръгне след теб след ката си направила завой 360 градуса тогава вече има проблем - питай приятелката си как се е спрарила! поне тов е моето мнение и дано планът ми с завоя на 360 градуса проработи!!! :D

:lol: :razz: :razz: тва е идея да ама аз вече се правих с него... казах на един фр и той хубаво го оправи и вече не ме тормози тоя :razz: :lol: :P

silvet0
11-17-2009, 11:20
phahahahhahahahahahahahahahah ko sa pritesnqqsh ...... ako ne go haresvash .... kazvash mu v o4ite onia den na men edin me pita dali sikam da pravim SEX as mu kazah ne makar 4e mi be6 e priatel izlizali sme a u ...... ama po dobre istinata otkolkoto da go ot bqgvash za6otto toi tai 6te ima nadejdi nqkfi ...... :):):):):):):):):):) za tfa 4e po jhyy si pogovori s nego i se razberete :) 8) 8) 8) 8) :-) :-) :-) :-P :-P :-P :-P

evalin
11-17-2009, 19:41
:lol: дааа проблема е много гаден и много сложен зааа разрешаване абе просто му казваш така и така и точка по въпроса, ако почне да става по сложно.. обръщаш се към органите за защита ... :D :D :D

YouKnowImBetterThanYou
11-17-2009, 19:49
Споко бе, какво толкова се притесняваш от някакъв загорял мухъл? Просто се дръж високомерно и не му давай поводи да си мисли, че ще си негова освен на снимка! Бъди много остра и директна в случай, че изтъркани извинения от сорта на "съжалявам, аз съм лесбийка" не свършат работа. Разбирасе с такива клишета те съветвам да почнеш като за начало преди да си опряло до директната храна, защото както в случая ти казаха малко по-нагоре, озлоблението му може да доведе до гадни клюки по твой адрес или пък дори по-ужасни неща, с които няма защо да те плаша, защото рядко ще се случат ако човека не е някакъв психар. Хайде, пази се и гледай да правиш само това, което на теб ти харесва, насила хубост не става! :)