PDA

View Full Version : Спор м/у чакащи с час и чакащи без час



Kocha
11-06-2009, 21:30
Ето какво ми се случи отивам си аз на доктор и като пич нямам час идва една бабича и ми казва,че е за 2:30 след което вади бялото листче което потвърждава но когато тя дойде беше 2:45 аз тихо заявих"Извинете много но сте си изпуснали часът и сега ще чакате всички останали да мине" след което тя каза"Ама аз съм с час и не съм длъжна да ви чакам!"След което излезна човека който беше при лекарката и тая(извинявам се за израза)Дърта шматка веднага се заби в кабинета...Понеже съм пич аз и останалите преди нея я изчакахме.Обаче какво се случва на другия ден отивам си аз при друг лекар с направление(няма да казвам на какъв лекар)И си чакам от там ми казаха,че доктора не бил в тоя кабинет и ме пратиха при хирурга чакам си пред хирурга и същата ДЪРТА ШМАТКА се показва и си казах на акъла"чакай да се избъзикам"...
Аз:Пак ли сте за 2:30??
Дърта шматка:Не този път съм за 3:50(много ме издразни как го каза)
Аз:Е има още 20 мин до тогава така,че май съм 1-ви
Дърта шматка:Ма как ще сте 1-ви аз съм с час...


Та драги Др.Тийн да запитам къде пише,длъжен ли съм да пускам хора който са си изтървали часът или са дошли много по рано
Ако се казва нещо в някой правилник или нещо от закона нека някой да ме светне защото някой ден ще превъртя и ще направя така,че не само вниманието на един доктор ще получи а и на цялото спешно отделение!!!!

Поздрави

clever
11-06-2009, 22:15
лелеее нахалитетска бабичка О.о
като е закъсняла за часа си естестнвено ти си първи ! :shock:

stelit0
11-07-2009, 13:05
лелеее нахалитетска бабичка О.о
като е закъсняла за часа си естестнвено ти си първи ! :shock: +1

john95
11-07-2009, 17:50
Брат такива бабички са за бой аз ти казвам... Бахти и нахалитета..
Закъсняла щот отишла до другия край на София, щот Пенка и е казала че там картофите са с 5 стотинки по евтини и после ти седи на мястото в градския транспорт що ? - Щото кара картофи от Люлин до Драгалевци... Е да ги *** в гадовете ! :x

VerryBerry
11-08-2009, 08:52
бабките попринцип са си много нахални,така че не се изненадвай!А що се отнася до часа-взимай си и ти, за да не се налага да си хабиш нервите с такива.
При мойта лична няма такива работи като "предварителни часове",хората си се подреждат по ред-кой когато дойде и си чака тия преди него,но пак се случва някой по-нахален да изпревари и стават караници..абе такива има винаги :?

KOKII
11-08-2009, 09:24
Колега от такива бабички ми е писнало като ходих да си зимам мецициско за цветоусещане една такава бабичка с час дето доиде
по-рано и тя искаше да се намърда вътре ама като илезе докторката и тя се набутра веднага пред вратата и като ме видяха че съм за медицинско ме взеха (то става за 5-мин) и бабичката остана да чака ти казвам почервеня от яд :smt092

aloveyou
11-08-2009, 10:04
лелеее нахалитетска бабичка О.о
като е закъсняла за часа си естестнвено ти си първи ! :shock: +1
+2

clever
11-08-2009, 11:14
аз пък веднъж ходих на лекар
и казвам на една бабичка-амм може ли първо адз да вляза преди вас щото ми е мн зле и няям врема да чакам;че имам мн работа...
тя-ок
после идва време да вляза и мен ме боли корем и докато стана тя вече почти се е навряла в кабинета..................
и после колко се мота вътре няям думи... а аз се гърчех от болка в скапаната чакалня

познати са ми мазните нахални тъпи ббабички
и то тая е била за някфа си рецепта.нищо й нЕмаше :-x :-x :-x :x

:o

Mitkoni
11-08-2009, 13:14
аз пък веднъж ходих на лекар
и казвам на една бабичка-амм може ли първо адз да вляза преди вас щото ми е мн зле и няям врема да чакам;че имам мн работа...
тя-ок
после идва време да вляза и мен ме боли корем и докато стана тя вече почти се е навряла в кабинета..................
и после колко се мота вътре няям думи... а аз се гърчех от болка в скапаната чакалня

познати са ми мазните нахални тъпи ббабички
и то тая е била за някфа си рецепта.нищо й нЕмаше :-x :-x :-x :x

:o
Имала е проблем с мозъка :lol:

venityyy95
11-08-2009, 13:21
Брат такива бабички са за бой аз ти казвам... Бахти и нахалитета..
Закъсняла щот отишла до другия край на София, щот Пенка и е казала че там картофите са с 5 стотинки по евтини и после ти седи на мястото в градския транспорт що ? - Щото кара картофи от Люлин до Драгалевци... Е да ги *** в гадовете ! :x
:lol: :lol: :lol: :razz: да бе наистина мн са тъпи и как може така да изпреварват голяма работа като имат час.... омг :(

laji4ka
11-11-2009, 16:44
Нее те не са досадни .. моля ви .. те са супер много досадни ...
Преди 1 седмица отивам при личната лекарка и там една жена с бебенце.. някфа пенсия и аз ..аз бях първа после жената с бебето и след нея дъртата ... предложих на жената с детето да влезе първо тя а аз след нея .. и тя ми благодари и тая пенсията вика : Не аз ще вляза първа защото съм възрастна .. аз много лесно се паля .. и се ядосах и казах .. тука има ред .. ако не ви харесва елате по късно .. и тя почна да ми говори : ама вас не ви ли е срам да ни игнорирате така възрастните хора и жената с бебето каза еми добре влезте първа няма проблем .. и аз казах .. нее първо вие ще влезете тя ще си изчака реда .. и питах за какво е за бележка няква незнам .. рецепта ли е кво е .. аз бях за преглед а жената с бебето за консултация .. и лекарката отвори вратата и попита кой е следващият и оная дъртата каза еми аз съм наред.. МОЛЯ ?! и казах на лекарката( аз със нея много се имам ),че попринцип тя е последна, а аз съм и съм си отстъпила реда на жената с бебето .. естествено лекарката взе първо бебето .. после мен .. и дъртата чанта остана последна . колко хубаво ми стана .. ако знаете .. а тя щеше да се пръсне от яд ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

clever
11-11-2009, 17:42
аз пък веднъж ходих на лекар
и казвам на една бабичка-амм може ли първо адз да вляза преди вас щото ми е мн зле и няям врема да чакам;че имам мн работа...
тя-ок
после идва време да вляза и мен ме боли корем и докато стана тя вече почти се е навряла в кабинета..................
и после колко се мота вътре няям думи... а аз се гърчех от болка в скапаната чакалня

познати са ми мазните нахални тъпи ббабички
и то тая е била за някфа си рецепта.нищо й нЕмаше :-x :-x :-x :x

:o
Имала е проблем с мозъка :lol:какъв проблем с мозъка;като тя няма такъв О.о :lol: :lol: :lol:

auraX
11-11-2009, 19:15
аз пък веднъж ходих на лекар
и казвам на една бабичка-амм може ли първо адз да вляза преди вас щото ми е мн зле и няям врема да чакам;че имам мн работа...
тя-ок
после идва време да вляза и мен ме боли корем и докато стана тя вече почти се е навряла в кабинета..................
и после колко се мота вътре няям думи... а аз се гърчех от болка в скапаната чакалня

познати са ми мазните нахални тъпи ббабички
и то тая е била за някфа си рецепта.нищо й нЕмаше :-x :-x :-x :x

:o
Имала е проблем с мозъка :lol:какъв проблем с мозъка;като тя няма такъв О.о :lol: :lol: :lol:

може да има можъчно разстроиство...




... аа чекаи тя няма мозък тоест не мое да има МР :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

oNthEmaX
11-11-2009, 19:45
то кат не се е стигнало до бой (eyewitness) :D

vikitolove
11-11-2009, 19:57
егати нахалната бабичка :? :?

Kocha
11-11-2009, 20:12
То има ли някой който да не го е изпреварвала бабичка...Просто отностно реда в болниците под все възможна критика!А ако ни направят такава мизерия при кого да идем има ли дежурен лекар който отговаря за такива нередности

Мене преди години като отидох в болницата с равни на ад болки трябваше да чакам двама та аз съм ревал заради тези болки и една мед.сестра дойде и намърда няква нейна роднина преди мене и майка ми както не ибава "сина на кмета" отиде при тогава дежурния лекар(те си имаха кабинет сега го няма нз защо)И тая като отиде като отвори една уста и незнаех да плача ли да се хиля ли

Та оказа се апандисит :)

clever
11-11-2009, 22:09
То има ли някой който да не го е изпреварвала бабичка...Просто отностно реда в болниците под все възможна критика!А ако ни направят такава мизерия при кого да идем има ли дежурен лекар който отговаря за такива нередности

Мене преди години като отидох в болницата с равни на ад болки трябваше да чакам двама та аз съм ревал заради тези болки и една мед.сестра дойде и намърда няква нейна роднина преди мене и майка ми както не ибава "сина на кмета" отиде при тогава дежурния лекар(те си имаха кабинет сега го няма нз защо)И тая като отиде като отвори една уста и незнаех да плача ли да се хиля ли

Та оказа се апандисит :) :shock: тцтцтц .. тая мед.сестра е мн застреляна :-s ](*,)
офф. нахалствотоо ее отвратително нещо ! #-o :-x :-x ама кво да правиш..
редно е първо да влезе човекът;който е по-зле и се нуждае най-мн от помощ;а не некфи бабички за профилактичен преглед и рецепта ](*,)

iiirish
11-12-2009, 10:21
Това с часовете се убедих окончателно, че не действа :? Тоя си пропуснал часа, оня си ги забравил... глупости! Моята лична лекарка изобщо не си прави труда да дава, и честно казано е по-добре. Не че пак няма спорене пред кабинета й :? Особено наглите бабички като почнат да се правят на големи философи, че ние сме били млади и трябвало да отстъпваме ред :o бих ги пребила :o Значи тя стои по цял ден пред телевизора, гледа сериали, чуди се с коя комшийка да обсъди най-новите ключи в блока, возят се по цял в градския транспорт, защото имат намаления (ей така просто за да се разходят) и накрая аз трябвало да отстъпвам :-x Че аз не холя ли на работа?! Аз нямам ли ангажименти?! Като си млад значи се чудиш къде да се завреш ли?! :-x :-x :-x