PDA

View Full Version : КАК ДА СИ ИЗТРИЯ ХРОНОЛОГИЯТА НА СКАЙПА?



Liar
11-06-2009, 21:05
Това е въпросът,като имам предвид не само записите от програмата,тях дори да ги изтрия,ако с някой си продължа чата,всичко излиза,а не искам.

LittleDude
11-06-2009, 21:07
Единият вариант е да не пазиш хронологията:
Tools/ Options/ Privacy/ Keep chat history for..-избираш "no history". От тук може и да се изчисти всичко със съседното бутонче "Clear chat history".
Другият начин е да се върнеш към по-старата версия на Skype.

P.s. Самата хронология по подразбиране се запазва в :
C:\Documents and Settings\account name или както си кръстил компютъра\Application Data\Skype\ и тук вече имаш различни папки за различните контакти и във всяка от тях има IM History където се съхранява history-то за съответния контакт. Дано го написах разбрано.
:lol:

Liar
11-06-2009, 21:52
Мерси много,обаче нямам опция "изчисти историята",със Скайп 3.8 съм.А в documents and settings чатоввете не искат да ми се трият,излиза,че са в употреба.Освен това не са ми разпределени по контакти,а просто някакви файлове,които не можеш да разбереш,че са чат,не могат и да се отворят...

Liar
11-07-2009, 19:09
А,намерих го къде де 8-)

LittleDude
11-07-2009, 19:14
:lol: бр

bebygirl
11-10-2009, 06:44
Единият вариант е да не пазиш хронологията:
Tools/ Options/ Privacy/ Keep chat history for..-избираш "no history". От тук може и да се изчисти всичко със съседното бутонче "Clear chat history".
Другият начин е да се върнеш към по-старата версия на Skype.

P.s. Самата хронология по подразбиране се запазва в :
C:\Documents and Settings\account name или както си кръстил компютъра\Application Data\Skype\ и тук вече имаш различни папки за различните контакти и във всяка от тях има IM History където се съхранява history-то за съответния контакт. Дано го написах разбрано.
:lol:
Интересно ,а как да я про4ета като ми дава неотваряем файл ?