PDA

View Full Version : Тя го харесва, а той харесва мен :(



LqlQLqQxD
11-07-2009, 00:14
Значии, от 1 седмица съм в компанията на 2 приятелки. Едната от приятелките ми е влюбена в едно от момчетата. Той е много миличък, добричък и всичко и я разбирам, но преди 2 дена той ми каза, че харесва мен. (всички от части се бяха досетили хД ) Аз естествено, не искам да бъда нещо повече с него от приятелка, заради другото момиче. Не, че тя ми забранява или нещо такова, даже говорих с нея и ми каза, че няма проблем. Той ми говори супер милички работи, направо е невероятен, но аз просто не го харесвам :( Разказал е на другото момиче, колко мн ме харесва и такива работи и чак ми е гадно да го отрежа :( не знам какво да правя :( Можете ли да ми помогнете със съвет :( .

ivana0895
11-07-2009, 00:28
ако е толкова мил, тръгни с него, ако с тези твои приятелки, сте приятелки само от 2 седмици - хич да не ти пука, но ако не го харесваш просто няма смисъл да нараняваш "приятелката" ти, на твое място бих говорила с момчето ЛИЧНО, не по скайп! и бих му обяснила как стоят нещата, ще му кажа за приятелката си и ще и направя реклама - след като няма да е с мен поне да е с нея :-) но ако се беше сслучило на мен на бас мога да се хвана, че после щеше да ме е ят, че не съм го взела аз 8-)

LqlQLqQxD
11-07-2009, 00:33
Ненене нея я познавам от година и нещо вече, даже сме в 1 клас, а него го познавам от 1 седмица :D аз съм сигурна, че ще ме е яд, обаче ако тръгна с него ме е страх, че след 1 месец все още няма да го харесвам и ще трябва да скъсам с него, пък е толкова добричък :( След като той ми каза, че ме харесва, те двамата (с момичето) са си говорили и той и е казал, че не я харесва по начина , по който тя иска. Тя ми каза, че за нея няма проблем да тръгна с него, а на следващия ден ми говореше как до 4 часа плакала за него...адски ме объркват тия хора 8-)

ivana0895
11-07-2009, 00:37
то до след 1 месец може и той да не те харесва, защото не те познава и тепърва ще научава неща за теб, за характера ти и за всичко около теб, все неща, които може да не му допаднат :) на колко години си ?

Sir9Maximilian
11-07-2009, 00:48
Мойто момиче,такъв е живота ! Челен удар, и да не ти пука за него...просто така е станало,не го харесваш-обясни му,че си имаш сериозен приятел и му предложи да си останете приятели - ако не иска му казваш путка ти лелина и тва е :P.Пък ако се навие- e знаеш какво правят "приятелите" knock knock ! :razz:

LqlQLqQxD
11-07-2009, 00:56
Именно, страх ме е да не го загубя като приятел :smt089

Sir9Maximilian
11-07-2009, 01:02
Просто му кажи да отидете на кафе и му обясни всичко..кажи му,че искаш да сте приятели и това е xD пък вече ако не ще..казах ти кво да му кажеш :razz: :razz: :razz:

LqlQLqQxD
11-07-2009, 01:03
Е, аз така или иначе нищо няма да му казвам по скайп или по телефона, понеже е много малоумно :D

Sir9Maximilian
11-07-2009, 01:21
пфахахахахахахаха ако искаш ми кажи скайпа си на лично съобщение и ще оправим пича точно за 15 мин и ще ти е приятел xD

Hilary_
11-07-2009, 06:13
Гадно не гадно отрежи го .. :?

sanq9
11-07-2009, 07:43
Гадно не гадно отрежи го .. :?

И аз мисля така! :) :) Няма смисъл да го заблуждаваш щом е толкова добричък!

Vain
11-07-2009, 07:49
Тук не става въпрос за него или за приятелката ти. Става въпрос за теб и това, което ти искаш. Щом не го харесваш няма смисъл да започваш връзка, която е обречена от началото. Няма смисъл да му даваш празни надежди. Обясни му как стоят нещата и се изяснете.

marchetoy
11-07-2009, 07:53
незначи че като той те харесва и ти да тръгнеш с него от съжаление ........... една моя БЕСТ фр момчето което обича тя -.. харесва мен .. мн ми е гадно за нея .. щото тя зн и тя сичко ии .... :(
а и тфа момче и то е така .. постоянно - бубке .. заиче... котенце ... иии :cry: но винаги когато той ми предложи му отказвам .. щото той постоянно ми предлага .. :( .. просто няма смисъл да ходиш с него от съжаление ... гадно е ..и за теб .. вероятно и той ако рзбере може да му стане мн гадно че си го исползвала така...

Bibz
11-07-2009, 08:04
Кажи му, че си обратна :grin:



Сега сериозно... Наистина си поговорете само двамата и му обясни, че и ти го харесваш, но не "по онзи начин". :)

sunshinepp
11-07-2009, 08:20
Не, че тя ми забранява или нещо такова, даже говорих с нея и ми каза, че няма проблем.

ти какво очакваш?? да ти кажее МОЛЯ ТЕ НЕ ТРЪГВАЙ С НЕГО, ЗАЩОТО АЗ ГО ХАРЕСВАМ..
нормално е да ти каже това..попадала съм в такава ситуация и повярвай ми..не се подвеждай..покажи на момчето,че няма шанс с теб ..
никъде не пише,че е нейн но.. по-добре забрави за тва момче колкото и мили неща да ти говори.. а още по-малко щом не го харесваш, КАКВО СЕ ЧУДИШ??

soul1199
11-07-2009, 10:09
щом не го харесваш,кажи му го направо :)

0nem0retIme
11-07-2009, 11:58
Кажи му истината,не го заблуждавай.

krisity17
11-07-2009, 13:59
След като не го харесваш няма смисъл да даваш напразни надежди на момчето , няма смисъл да страда . Остави го на твоята приятелка :) все пак ти си оставаш победителя нали

ScarletBite
11-07-2009, 14:18
все пак ти си оставаш победителя нали
WTF?!?
Победител в коя по-точно война или поне битка? :?
Всъщност, тя излиза най-прецакана от цялата ситуация - ако го отреже, вероятно ще нарани егото му и съответно ще провокира отчуждаване или дори озлобеност, а ако тръгне с него - едно, че ще върви срещу чувствата си, второ, че ще нарани приятелката си (дори и да не го признае гласно, ще натрупа злоба срещу теб... такава ни е природата просто).
А сега де? :D
Моят съвет е да опиташ да излезеш "чиста".Един увъртян отказ ще свърши работа.

Krasencety
11-07-2009, 14:48
Не тръгвай с момче, което не харесваш! Ще го нараниш..по-добре си поговорете и му кажи, че не го харесваш и можете да бъдете само приятели, но не тръгвай с него щом нямаш чувства :)

keks4e007
11-07-2009, 16:45
Не, че тя ми забранява или нещо такова, даже говорих с нея и ми каза, че няма проблем.

ти какво очакваш?? да ти кажее МОЛЯ ТЕ НЕ ТРЪГВАЙ С НЕГО, ЗАЩОТО АЗ ГО ХАРЕСВАМ..


Е, кво? Аз бих го казала на най-добрата ми фр! И тя дори да го харесваше 100000% нямаше да тръгне с него ако ми е истинска фр. Поговори пак с момичето, поговори и с момчето, за да ти се изязни как стоят нещата. Помисли си дали наистина не харесваш момчето като гадже, защото много мои приятелки съваляват след като кажат на момче, че не го харесват.

sunshinepp
11-07-2009, 17:03
Е, кво? Аз бих го казала на най-добрата ми фр! И тя дори да го харесваше 100000% нямаше да тръгне с него ако ми е истинска фр.



емии може ама.. ддз ..аз не бих си позволила да помоля такова нещо..да й кажа да не тръгва с него зардии менее...НИКОГА!

keks4e007
11-07-2009, 17:35
Еми нз... предполагам че ако и е истинска фр ще предпочете нея пред момчето... поне аз бих, защото зная, че е по добре фрто ти да се радва за теб от колкото да съжалява, че не е ма твоето място....

cinderella_gugutka
11-07-2009, 17:56
ем знам 4е е гадно,ама в слу4ая най-добре го отрежи

Scepticism
11-07-2009, 18:53
в почти същата ситуация загубих една от най-добрите си приятелки.. с разликата че аз си мислех че мога да отвърна на чувствата на момчето. вярвай ми има против да имаш каквото и да било с него. въпросното момче целунах веднъж. с нея имам много малка връзка и то само защото сме от един клас. с момчето сякаш не се познаваме.

ако искаш да стигнеш до това положение бъди с момчето. ако приятелката ти е по-ценна мисля че знаеш отговора.

boniboon
11-09-2009, 16:49
Еми нз... предполагам че ако и е истинска фр ще предпочете нея пред момчето... поне аз бих, защото зная, че е по добре фрто ти да се радва за теб от колкото да съжалява, че не е ма твоето място....
Да , но ако тя ти е истинска фр. сама трябва да се досети , а не ти да я молиш , защото става нахално, детско и смешно :?

loliii
11-09-2009, 17:18
Естествено, че трябва да го отрежеш - първо, че ти дори не го харесваш /отъкдето би трябвало изобщо темата да е приключила/ и второ, че приятелката ти ще бъде много наранена, ако тръгнеш с него. А ако се чудиш как да го скъсаш - според мен трябва да му кажеш, че не си готова за връзка, защото много си харесвала някого и не е потръгнало с него и изобщо в момента не можеш да мислиш за връзка. Или му кажи, че не го харесваш, защото дори още не го познаваш и не си сигурна в чувствата си и че искаш да изчакаш. Абе забави нещата , пък с времето всичко ще се намести. Но не го режи направо, не го наранявай, опитай се да бъдеш добрата и предпазливата в тази ситуация.

gabiiTu
11-14-2009, 20:46
Еми щом не го харесваш не трябва да тръгваш с него. ;] Все пак трябва да мислиш за своето щастие,а не за това на някое момче особено! :? Защото да не би ,когато харесваш някое момче то ще те пощади и с мили думи ще те отхвърли?... Има ги и такива,но вече са рядкост. ;] Така,че мисли за своето щастие на 1во място! :) :)

mucinkata93
11-14-2009, 21:00
Хмм.. Мислиш ли, че на приятелката ти не и пука след като го харесва.. Замисли се, мила.. Нея просто я боли от факта, че той харесва теб и се опитва да се прави на силно момиче.. Не я нарянявай като дори не го харесваш..!
Помисли кое е по-добре за теб..
Приятелката или гадже, към което дори не чувстваш нищо.. :?

ef4etyYy
11-14-2009, 22:12
Хмм.. Мислиш ли, че на приятелката ти не и пука след като го харесва.. Замисли се, мила.. Нея просто я боли от факта, че той харесва теб и се опитва да се прави на силно момиче.. Не я нарянявай като дори не го харесваш..!
Помисли кое е по-добре за теб..
Приятелката или гадже, към което дори не чувстваш нищо.. :? +++++++++

BlueFace
11-14-2009, 22:26
Еми като не ти харесва кажи му го...Но не използвай култовата фраза :"Много те харесвам , но само като приятел..".Кажи му го директно :"Просто не ме привличаш и не може да има нищо повече между нас" .Нещо такова ,без овъртания :)