PDA

View Full Version : Затворена тема



LoveXAngel
11-07-2009, 01:28
;(

Sir9Maximilian
11-07-2009, 01:36
Приятел,виж кво щи кажа..познато чуство е това ..и е наистина доста неприятно...обаче сам знаеш,че пускайки тази тема неможем да ти помогнем по никакъв начин,освен психически да те подкрепим.Няма какво да ти кажем да направиш и изведнъж за 1 час да я забравиш,просто си продължавай живота и ще видиш,че след време просто малко по малко ще си забравил за нея.Времето лекува брат..от опит ти го казвам,ако ми се довериш няма да збъркаш.Ти си написал това,което ми се случи на мен..не същото,но подобно нещо,но нямах смелоста и куража да го опиша и да го публикуваме където и да било ..беше адски адски гадно..болезнено и много неприятно..незнаех какво да правя...беше ми много лошо..и просто си продължих живота..и изведнъж се озовах в 1 кафе..бяха изминали 6-7 месеца ..и просто усетих,че не мисля за нея..че го няма това чуство в мен все едно държа 10 тона тежести стоварени върху душата ми..просто всичко се промени..довери се на времето приятел ! успех стискам палци. !

Матей.

sexyyyy93
11-07-2009, 01:40
Според мен твърде много си я притискал и затова те е изоставила! :( То е ясно,че няма да се съберете,но за да не съсипваш бъдещето си се опитай да възстановиш старите взаимоотношения с приятелити и близките!Те ще ти бъдат упора! :) Не се предавай,защото венаги след всичко лошо идва най-хубавото! :)

Sir9Maximilian
11-07-2009, 01:44
Аз съм навит да съм ти приятел :) голям пичага съм а и освен това съм много комуникативен :)

sexyyyy93
11-07-2009, 01:50
Аз пък цялата тая "скромност" на Матей мога да я потвърдя! :)

LoveXAngel
11-07-2009, 02:02
дайте скайп :) плс

FromAutumToAshes
11-07-2009, 02:04
Ми братле доста хора са го преживали (дори и аз). Ужасно е (е в моя случай ходенете беше само до София, ама все пак..) Най ме беше яд, че доста неща направих за нея и когато повече нямаше нужда от мен (поне така си го обяснявам, може и да не съм прав) просто ме заряза. Дори не ми каза по какви причини. Просто ми каза "премислих много неша, взех доста решения и..." сещаш се ;) С продължение на месец аз не излизах, стоях си в нас (депрсия още казано). Но ето мина се време и вече не ми пука. Излизам с приятели веселя се (до колкото мога) и си живея живота без да се връщам в миналото и да живея в съжаление. Съветвам те да направиш същото :) Успех.



Според мен твърде много си я притискал и затова те е изоставила! :(

Омг и с какво я е притиснал, че и е огаждал на всичките капризи ? Ама вярно жените сте... айде няма да го казвам :)



Аз съм навит да съм ти приятел :) голям пичага съм а и освен това съм много комуникативен :)

Умря ти циганката хъм ? :D :D


edit - Искаш ли и моя, че нямам с кого да си говоря :-D

LoveXAngel
11-07-2009, 02:07
Може би съм я притискъл , че съм я търсил често.
Че съм и се обаждал да я чуя как е.
Че може би когато и е било гадно я питах какво и е.

Гадна работа :(

FromAutumToAshes
11-07-2009, 02:10
Може би съм я притискъл , че съм я търсил често.
Че съм и се обаждал да я чуя как е.
Че може би когато и е било гадно я питах какво и е.

Гадна работа :(

Това не е притискане приятелю, това е загриженост.

Sir9Maximilian
11-07-2009, 02:11
Незнам ква циганка,ами никой не е умирал ! :razz: :razz: :razz: :razz: :-)

LoveXAngel
11-07-2009, 02:12
Проблема е , че тя го приемаше като притискане.
Дори на няколко пъти се скарахме заради това.
Аз се опитах да и обесня , че ме интересува , че означава много за мен....

Sir9Maximilian
11-07-2009, 02:13
Пич,ходи се наспи.Сигурен съм,че утре като се събудиш ще си по добре.

FromAutumToAshes
11-07-2009, 02:14
Проблема е , че тя го приемаше като притискане.
Дори на няколко пъти се скарахме заради това.
Аз се опитах да и обесня , че ме интересува , че означава много за мен....


Fuck her бате, щом не е могла да те оцени значи не е заслужавала да бъде с човек като теб. А поне от историята която си разказал ми се струва че си от хубавите хора...



П.С.
Незнам ква циганка,ами никой не е умирал ! :razz: :razz: :razz: :razz: :-)

Това е лаф.. Демек умря ти циганката дето те хвали, че сам почна :lol:

LoveXAngel
11-07-2009, 02:18
Но защо хубавите хора са винаги прецаканите ?

FromAutumToAshes
11-07-2009, 02:20
И аз все още търся отговора на този въпрос... Имам предположение, но не съм напълно обеден в него :?

soul1199
11-07-2009, 09:58
може би трябва да се опиташ да я забравиш и да продължиш напред,без нея,не си съсипвай бъдещето,заради нея,няма смисъл,тя явно не иска да е с теб,опитай се да намериш нови приятели и не стой само в къщи,късмет :)

sunshinepp
11-07-2009, 10:34
мисля че е нормално тяя..може бе не е имала в началото същите чувства като теб или и аз не знам..може би си е мислила че си поредната краткотрайна връзка.. а ти като сии заминал ПЪЛНА СВОБОДА! .. другите момчета я гледали..ясен намек , не я интересуваш.. :( :( забравяй я и тва е .. не си заслужава всичка тва.. мисля че бъдещето ти е много по-важно ..ще се справиш.. има по-добри които ще те оценятт както трябва :)

myNameIsImmortal
11-07-2009, 12:32
Офф.. много гадно се е получило..
Просто и мен ме е яд за всичките усилия, които си вложил за една наистина трудна връзка.. Можеби когато е видяла всичкото това внимание, което си й отделял, е видяла и че се е превърнала в твоя господарка, а ти неин роб.. и точно затова е решила да си намери друг.. не знам - има много причини и фактори, поради които може да направи така, но най-голямата грешка и най-подлото нещо, което е направила е, че не ти е казала какво става всъщност..
.. кофти е, че заради момиче си оставил и пренебрегнал всичките си приятели и си зарязал възможността за създаване на нови приятелства и начин на живот.. защото едно момиче - независимо какво представлява, рано или късно си отива..
По-това, което си казал и начина по който си го написал мога да ти кажа, че за мен си един от малкото момчета, които се стремят да направят живота на човека когото обичат Розов.. и точно това ме дразни когато този тип момчета бъдат прецакани задари някой идиот с добра фигура, сини очи изричащи всякакви лъжи за да покажат, че "харесват някое момиче" а в последствие то става поредната бройка..
Да ти кажа много пъти съм бил прецакван, и то по брутални за мен начини.. начини по които оставах винаги нарарен, но в такъв момент се появяваха приятелите ми, които винаги ми помагаха по някакъв начин - ето точно заради това не трябва да се губят приятелите..
Малко ще се отплесна от темта но искам да ти разкажа за един мой приятел, които има брат близнак и 2мата са в САЩ.. Когато бях на 15 години (сега съм на 18), харесвах едно момиче, с 1 година по-малко от мен, доста красиво, добър характер и какво ли още не, желано от всяко момче, както и от мен.. но проблема беше там, че те не ме харесваше и дори не знаеше какво изпитвам към нея.. Та тя започна да харесва единия от близнаците, който също я харесваше и много искаше да е с нея, но когато разбра, че аз я харесвам започна да се отдръпва малко по малко от нея.. И когато тя му каза право в очите, че го харесва, той й каза - е аз не те харесвам (като я излъга) и след това дойде при мен и ме потупа по-рамото с думите: Сега е изцяло твоя, успех! .. Ето това беше неописуема постъпка, която никога няма да забравя.. Затова никога не губи приятелите си..

Ако искаш можеш да ми драснеш 1 лс със скайпа ти да си поговорим малко :)

nicolepcd
11-07-2009, 13:14
Много гадна история, наистина... Трябвало е още веднага да видиш, че момичето не е със сериозни намерения към теб. Не ти е виновно нито разстоянието, нито пък нещо друго. Ти сам си си виновен, че си й ходил по гъза, буквално. Тоя период ще мине, просто трябва да спреш да й гледаш профилите по импулси, скайпове и такива щуротии... Казваш си "край" и я блокираш и почваш на чисто, както се казва :) И аз уж си казах край... никой и нищо не ми напомняше за него, обааче той сам ме потърси и сега ми е още по-гадно... Нашето е малко като твойто, пак сме на разстояние, пак се виждаме лятото и имам чувството, че само и единствено приятелите му са най-важни. Не, че не ми обръщаше внимание, напротив, но после се издъни. Та сега мисля да казвам второ "край", щото ми омръзна... Та те съветвам и ти да направиш като мен, съсредоточи се в образованието си и гледай напред. Изглежда не тя е момичето за теб, така че приятно търсене ;)