PDA

View Full Version : Опасният интернет нали?



UnKnOwNmAtTeR
11-07-2009, 05:17
http://www.teenproblem.net/news/s/15913.html

"Според данните от изследването на младежите често се опитват да им пробутат и наркотични вещества." От къде тоя късмет? :D :D :D

"У нас все още не могат да се наложат правила за ползване на многобройните сайтове за запознанства и социални мрежи, където тийнейджърите качват снимки безконтролно". :razz: :razz: :razz: Родителите са си виновни акто възпитават децата си за бъдещи курви и полигамни изрусени плеибои. Издига се в днешно време секса в култ и после се опитваме да предпазим децата от нашата простотия.
На LiGLaAaAa_94 и е ясно че никой нема да и погледне профилчето ако е с дълги поли и и поло с яка до ушите просто защото това не е модерно и не се търси. За всичко е виновен секса или по-точно неговият имидж. От всякъде се крещи секс. Сигурно няма ден в който някой да не е засегнал тази тема или не си е помислил нещо в тази насока. Правим нещо и после се опитваме да се предпазим от него. Като колите например, но продължаваме да ги правим по-мощни и по-бързи. Уж разумни хора управляват света, а в него има толкова безполезни и вредни неща. Грандоманията и алчността на човека ще му изкарат всичко през всички възможни дупки.


Медиите винаги така изкарват нещата, че хората които не знаят за какво става дума да се втрещят. Пример е и следният клип, в който наркоманът сигурно е получил доволна сума за да научи добре сценария или просто е един от редките случаи на олигофрения.

http://vbox7.com/play:1957b673

Който вярва че всичко показано по телевизията е вярно е идиот, а по моите изчисления това са около 80% от населението на Б-я например.

Кажете сега дали не трябва да се контролира и раждането на деца а?!
Но разбира се никой няма да го направи понеже идеята е да има повече пчели в кошера, но да не забравяме че и това вреди, но все пак ще запазим частицата егоизъм като измайсторим поредната обречена душичка за да се помъчи малко и да не разтройваме кода на системата, за да може краят на безумието да е просто съвършен породен от самият себе си.

Ще повърна вече от тапанарщината на хората...... :x Парадокса като начин на живот - какво по-безмислено от човека а?

1n5ub0rd1na73
11-07-2009, 09:09
http://truthism.com/

ifilin4ica
11-07-2009, 11:26
"Според данните от изследването на младежите често се опитват да им пробутат и наркотични вещества." От къде тоя късмет?
Хаха! Колко си забавна :?

Родителите са си виновни акто възпитават децата си за бъдещи к**ви и полигамни изрусени плеибои.

Кога си чула и видяла някой родител умишлено да кара детето си да проституира, да качва снимки със сексуален подтекст в интернет, да се облича предизвикателно и т.н. Това със сигурност не се научава вкъщи.

Кажете сега дали не трябва да се контролира и раждането на деца а?!
Но разбира се никой няма да го направи понеже идеята е да има повече пчели в кошера, но да не забравяме че и това вреди, но все пак ще запазим частицата егоизъм като измайсторим поредната обречена душичка за да се помъчи малко и да не разтройваме кода на системата, за да може краят на безумието да е просто съвършен породен от самият себе си.
Това вече ме уби :shock:

Какво направи ти?! Тръгна от насилието в интернет и стигна до това, че не трябва да се размножаваме?! :shock:

LambOfGod
11-07-2009, 12:36
Az ne mislq 4e kartofite ni vreqdqt .


А пука ли ти за хип-хоп кИлтурата? :shock:

hottie
11-07-2009, 12:39
KasheAmfe да пише на кирилица !

kir40
11-07-2009, 14:30
Този епизод на БТВ Репортерите и на мен ми направи много лошо впечатление.

Аз съм виждал статистика в която се казва,че когато марихуаната е навлязла интензивно в България през 90-те,употребата на хероин е намаляла. :D

Известно е,че марихуаната не притежава свойства,които да накарат употребяващия да иска по-силен наркотик,но медиите все пак ни втълпяват,че непременно ще посегнем към дръжката на вратичката която води към по-силните наркотици.

Отвратитален епизод,който не показва двете страни на нещата,както би трябвало да прави всяка медии,имайки впредвид че я гледат или четат много хора,които в повечето случаи и вярват.Или може би това е била целта на това предаване,но не мисля че лъжите биха спрели хората от наркотиците.

А този наркоман,който сто процента се боцка, вдъхва още повече съмения към думите на репортера.Жалка работа :razz:

UnKnOwNmAtTeR
11-07-2009, 18:46
"Според данните от изследването на младежите често се опитват да им пробутат и наркотични вещества." От къде тоя късмет?
Хаха! Колко си забавна :?

Родителите са си виновни акто възпитават децата си за бъдещи к**ви и полигамни изрусени плеибои.

Кога си чула и видяла някой родител умишлено да кара детето си да проституира, да качва снимки със сексуален подтекст в интернет, да се облича предизвикателно и т.н. Това със сигурност не се научава вкъщи.

Кажете сега дали не трябва да се контролира и раждането на деца а?!
Но разбира се никой няма да го направи понеже идеята е да има повече пчели в кошера, но да не забравяме че и това вреди, но все пак ще запазим частицата егоизъм като измайсторим поредната обречена душичка за да се помъчи малко и да не разтройваме кода на системата, за да може краят на безумието да е просто съвършен породен от самият себе си.
Това вече ме уби :shock:

Какво направи ти?! Тръгна от насилието в интернет и стигна до това, че не трябва да се размножаваме?! :shock:

Излишно е да споменавам колко си тъпа нали? Всичко е свързано, това че ти не можеш да мислиш си е твой проблем и точно заради такива като теб в момента състоянието на света е в това окаяно състояние. Проче ти ми още един път мението и помисли реално сама, а не чрез чужда помощ.

Нали се сещаш като се родят още няколко като теб какво става. Е ето заповядай гледай на воля и после роди дете и недоволствай.

Искм да ми кажеш поне 1 полза от твоето бъдещо дете моля те. :) Освен че ще допринесе за самоунищожението по-бързо. Хайде мила кажи ми каква е ползата от размножаването на хората.

И също така ако имаш предвид под вкъщи само домът браво. Защо винаги всичко се приема буквално? Мисли малко бе детенце.

ifilin4ica
11-07-2009, 20:02
^ Не разбирам какъв ти е проблемът и защо съм тъпа. Просто не приемам твоето мнение за правилно.

Хайде мила кажи ми каква е ползата от размножаването на хората.
Добре, какво да направим? Да застинем в положението, в което сме в момента ли?
На всеки човек му е заложено да се размножава, като инстинкт за съхранение е. Това, че някои нации и етноси прекаляват в това отношение, не значи, че нормалните общества трябва да бъдат спирани.

TheMadHatter
11-07-2009, 20:11
UnKnOwNmAtTeR, ти си много умна, а?
Боклук...

Sarafina
11-07-2009, 20:16
"У нас все още не могат да се наложат правила за ползване на многобройните сайтове за запознанства и социални мрежи, където тийнейджърите качват снимки безконтролно". Razz Razz Razz Родителите са си виновни акто възпитават децата си за бъдещи к**ви и полигамни изрусени плеибои. Издига се в днешно време секса в култ и после се опитваме да предпазим децата от нашата простотия.
На LiGLaAaAa_94 и е ясно че никой нема да и погледне профилчето ако е с дълги поли и и поло с яка до ушите просто защото това не е модерно и не се търси. За всичко е виновен секса или по-точно неговият имидж. От всякъде се крещи секс. Сигурно няма ден в който някой да не е засегнал тази тема или не си е помислил нещо в тази насока. Правим нещо и после се опитваме да се предпазим от него. Като колите например, но продължаваме да ги правим по-мощни и по-бързи. Уж разумни хора управляват света, а в него има толкова безполезни и вредни неща. Грандоманията и алчността на човека ще му изкарат всичко през всички възможни дупки.
За това те подкрепям!

UnKnOwNmAtTeR
11-07-2009, 21:18
^ Не разбирам какъв ти е проблемът и защо съм тъпа. Просто не приемам твоето мнение за правилно.

Хайде мила кажи ми каква е ползата от размножаването на хората.
Добре, какво да направим? Да застинем в положението, в което сме в момента ли?
На всеки човек му е заложено да се размножава, като инстинкт за съхранение е. Това, че някои нации и етноси прекаляват в това отношение, не значи, че нормалните общества трябва да бъдат спирани.

Точно това значи! Правилен отговор. Чувала ли си за егоизъм? Знаеш ли какво значи? Ние не сме животни! И точно това ни отличава от тях, че ние можем да контролираме нашите инстинкти. Човекът със своята неконтролируемо-растяща популация вреди униклано много не само на тъпата природа, а и на самият себе си. Това е защото реало ние нямаме естествен враг, освен самият себе си. Нужно ли е за да стане всичко наред да се избием? Кажи ми дали не е по-жалко и от най-жалкото нещо според теб?
Кажи ми какво мислиш, ако пшродължи в същият дух "развитието" на човечеството? И е доста глупаво когато става дума за един вид да го разпределяш по групи и да говориш отделно за тях. Предполагам че визираш китайците, понеже са най-разпространеният народ. И какво имаш предвид под нормалните общества? Може би българите ли? Защото сме малко? И когато сме малко е логично да се размножим така ли мислиш? Има предостатъчно народ на тази планета. Какво мислиш че ще стане с излишъкът който ти и приятелите ти ще създадат? В момента планетата е преселена тотално в буквалният смисъл на думата. И наричам всички които искат да имат деца егоисти, точно защото се отдаватна жаликте си инстинктчета без да осъзнават какво става и до какво ще довее цялото това безумие. Надявам се да ме разбереш. Накара ме да те обидя, защото каза няколко провокативни изречения, само защото не си съгласна с мнението ми без реално да кажеш каква по-точно е твоята гледна точка.

Казваш: Добре, какво да направим? Да застинем в положението, в което сме в момента ли? - за теб развитието с раждането на деца ли се изчерпва? И записването им в жалките училища, в които се научават на всички "прекрасни" страни от живота. Образованието и системата по която то работи, също е виновна в огромна степен за положениевто ни в момента. Но на the big system не и пука, щото има работа за всички - от миячки - до чистачки, счетоводителки и т. н. Работа - която спокойно може да бъде заместена от машини.

И ако мислиш, че в момента се "развиваме", то грешиш тотално. Вмомента от няколко години сме тръгнали назад и то с бързичка скорост. Случайно да си чула за някакво скорошно изобретение? Според мен май последното е електрическата крушка. Смятай. Нищо не правим, нищо, освен да консумираме и да раждаме дечурлига за да помогнем на аристокрацията да спечели повечко пари, за да може да усигори на децата си жовотът който има тя сега. Велико! И уж всеки вижда, но няма какво да направи и аз знам защо. Защото когато се появи някой като мен, той бива наакван от обществото само защото има "различно" виждане за нещата. Не забелязваш ли хората колко са злобни? Замисли се само! Никога няма да помогнеш на непознат, ще псуваш и ще дереш ако можеш само за да си наред. Няма сплотеност между хората - те се мразят един друг. Няма организираност, на всички им е гадно, ама се примиряват, понеже поотделно всеки знае че е жалък и безсилен. И така си върви животът.... Всеки си живее за себе си докато един ден не роди дете и не се помисли за велик. Да родиш дете е най-лесното нещо в този свят.

Кажи ми честно сега точно ти ifilin4ica и всеки който си направи труда да прочете това мнение - бихте ли записали детето си в даскало СОУ например? Бихте ли му позволили да гледа телевизия примерно?

Хайде спирам дапиша, че мога още много..... :x

ZipFail
11-07-2009, 21:32
Пак ли ти бе, мамицата ти... :-x

ПП:
Случайно да си чула за някакво скорошно изобретение? Според мен май последното е електрическата крушка.
АПАХАХАХ :razz: :razz: :razz:

UnKnOwNmAtTeR
11-08-2009, 21:30
Пак ли ти бе, мамицата ти... :-x

ПП:
Случайно да си чула за някакво скорошно изобретение? Според мен май последното е електрическата крушка.
АПАХАХАХ :razz: :razz: :razz:

Аре кажи ми нешо велико което да е създадено след 2000 година например бе жалкар!

ZipFail
11-08-2009, 22:26
Телепортация на молекули, рентген който буквално вижда през стени, до няколко години ще има и компютърен мозък, самоклониращи се наночастици, антигравитационно нещо-си и т.н. :)

UnKnOwNmAtTeR
11-08-2009, 22:45
И за мен каква е ползата и ще имам ли достъп до тях? С тия изубретения само вреди ще има... Попитах за нещо по-мащабно. Не можем да ги сравним с крушката например - евтино, просто и гениално, достъпно за всеки, нещо, което не липсва в ничии дом по света.
Иначе одавна се говори за машни на времето, за телепортации и т. н. мечтата на всеки... А кога правителството ще позволи да ги ползва жаклия гражданин? Точно никога. Тия работи ще се използват само за военни цели и глобална манипулация - СУПЕР раздвам се че ще има нещо ново с което да ме наблюдават отблизо "как върша дълга към държавата". :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

kir40
11-08-2009, 23:12
Самоунищожението на човечеството започна с появата на електрическия ток.

НАЛИ?

UnKnOwNmAtTeR
11-08-2009, 23:35
Nope! Започна с появата на човечеството.

crazy_style
11-09-2009, 21:17
Направо си ме отчаяла .. във всяка твоя тема ли ще обсъждаш и натякваш едно и също . Дори няма да си правя груда да ти чета мненията.
ЗАЩОТО хората като теб са виновни . ТИ СИ ГАДЕН ЕГОИСТ КОЙТО СИ МИСЛИ ЧЕ Е ТОЛКОВА ВЕЛИК ЧЕ БИ ОПРАВИЛ СВЕТА само да го докопа . За мен си поредното заблудено животно . И дори да има нещо вярно във всички лайна ( с извенение ) дет си написала просто никой няма да ги приеме защото са прекалено крайни. А ТИ като не виждаш смисъл от размножаване ,поколение или "хабене на излишнш ресурси" се ГРЪМНИ ЗАЩОТО НЕ СИ ПО-СПЕЦИАЛНА ОТ КОГОТО И ДРУГ ДА БИЛО !

С мрънкане не става Професоре , стига се пъна .

psychopath
11-09-2009, 22:54
unknownmatter, употребяваш ли хероин?
сериозно...

psychopath
11-09-2009, 22:58
unknownmatter, употребяваш ли хероин?
сериозно...

хероина я употребява :smt033ахахахха 8-)

cherinka
11-09-2009, 23:28
Осъзнавам, че това нещо никой и по никакъв начин не би могло да го затапи.

UnKnOwNmAtTeR
11-10-2009, 02:53
Ми така или иначе спря да ми пука за вас. Видах колко са злобни хората и наистина осъзнах че си го заслужават. Егоисти сме и това ще ни убие.
И сигурно щях да съм на хероин ако беше легален и можех да си го набавя в аптеките или магазините без да ми се налага да ходя по крайни гета и да го купуувам от мангали които са го правили в мазе и кой знае какви други боклуци са слагали вътре. То е като цигарите само че по-добре и хваща плюс това :grin: Ма когато сички станат на хероин, нема да има кой да бачка :D За това репутацията му е толкова екстравагандна. Докато вярвате че държавата ви пази нека Бог да ви пази. Това с хероина е малко като мита с поливането на коза с мляко и кръв... :D
Честита баня. :P

b0Nb0n
11-10-2009, 03:01
Ми така или иначе спря да ми пука за вас.
Честита баня. :P
тия две изречения са много силни честита баня и на теб много яко звучи :Д

UnKnOwNmAtTeR
11-10-2009, 03:37
добре, ама наистина си мислих че тука има хора които мислят като мен, а то се оказа се едно съм влезнала в биад или някакав публичен дом.. все тая де от тука нататък всичк е един миризлив ташак... ще помагаме за самоунищожението и ще се мразим един друг че е забавно

b0Nb0n
11-10-2009, 06:25
всеки се самоунищожава всички се мразим
не замърсявайте въздуха пазете природата не отсичаите дърветета не обивайте животните защитени видове btv нова телевизия чалга неуважение срам позор как може празници наркотици не на раждането смърт за тия българия европа африка китай
и такива ми ти работи нали разбираш