PDA

View Full Version : ДИЕТИ!



titinkaa
11-07-2009, 09:51
Тая тема е за всички които са спазвали диети и които са отслабнали с повече от 5кг,напишете диетата (ако искате),кажете дали сте ходили на диетолог,за да ви каже той/тя за диетата и килограмите ви.Общо взето всичко кажете,дори да съм проспуснала нещо. :)

3oPuTy
11-07-2009, 09:54
90 дневната диета,но не я спазвах стриктно :) За около месец свалих 10кг. и си стигнах идеалното тегло :P :-) Да не говорим,че и доста см. махнах :)

vagarious
11-07-2009, 09:58
90 дневната диета,но не я спазвах стриктно :) За около месец свалих 10кг. и си стигнах идеалното тегло :P :-) Да не говорим,че и доста см. махнах :)

Това диетата на Пиер Дюкан ли е, защото мисля, че и тя г/д толкова време се спазваше? :neutral:

Ambrosia
11-07-2009, 09:59
90 дневната диета,но не я спазвах стриктно :) За около месец свалих 10кг. и си стигнах идеалното тегло :P :-) Да не говорим,че и доста см. махнах :)

а каква е тази диета би ли уточнила :oops:

3oPuTy
11-07-2009, 10:08
Тук има доооста теми за нея :) ,но ето линк (http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=440684.0) към темата в един друг форум :)
А иначе диетата е много лека и приятна и до сега продължавам да я спазвам от части,въпреки че нямам нужда да свалям килограми :)
Тя е нещо като разделно хранене :) Сутрин задължително се яде плод за закуска,обяда е най-рано в 12:00ч.,а вечерята не по-късно от около 19:30ч.
Абеее вижте направо темата,защото не ми се обяснява :)

3oPuTy
11-07-2009, 10:09
90 дневната диета,но не я спазвах стриктно :) За около месец свалих 10кг. и си стигнах идеалното тегло :P :-) Да не говорим,че и доста см. махнах :)

Това диетата на Пиер Дюкан ли е, защото мисля, че и тя г/д толкова време се спазваше? :neutral:
Неее :? Тази диета няма нищо общо с онова мъчение на Дюкан :)

XENON
11-07-2009, 10:41
еми аз не съм на няква строго определена диета просто плодоwе зеленчуци ограничавам сладкото тестяното мазнотиите и боклуците :) не че не съм си развалял диетата но номера е да не се орказваш :)
на 28 март тази година бях 127 кг в момента съм 90 :) за това време 37 килограма

titinkaa
11-07-2009, 10:54
еми аз не съм на няква строго определена диета просто плодоwе зеленчуци ограничавам сладкото тестяното мазнотиите и боклуците :) не че не съм си развалял диетата но номера е да не се орказваш :)
на 28 март тази година бях 127 кг в момента съм 90 :) за това време 37 килограма
за колко време ги свали тея 37кг,кога почна да се ограничаваш?

XENON
11-07-2009, 10:58
еми аз не съм на няква строго определена диета просто плодоwе зеленчуци ограничавам сладкото тестяното мазнотиите и боклуците :) не че не съм си развалял диетата но номера е да не се орказваш :)
на 28 март тази година бях 127 кг в момента съм 90 :) за това време 37 килограма
за колко време ги свали тея 37кг,кога почна да се ограничаваш? почнах на 28 март 2009 до сега и сега пак си продалжавам :)

titinkaa
11-07-2009, 11:00
еми аз не съм на няква строго определена диета просто плодоwе зеленчуци ограничавам сладкото тестяното мазнотиите и боклуците :) не че не съм си развалял диетата но номера е да не се орказваш :)
на 28 март тази година бях 127 кг в момента съм 90 :) за това време 37 килограма
за колко време ги свали тея 37кг,кога почна да се ограничаваш? почнах на 28 март 2009 до сега и сега пак си продалжавам :)
значи от 28 март до сега за тея месеци си свалил 37кг така ли,аз так аразбрах,и до сега само на плодове и зеленчуци ли караш или и друго ядеш?

XENON
11-07-2009, 11:02
еми аз не съм на няква строго определена диета просто плодоwе зеленчуци ограничавам сладкото тестяното мазнотиите и боклуците :) не че не съм си развалял диетата но номера е да не се орказваш :)
на 28 март тази година бях 127 кг в момента съм 90 :) за това време 37 килограма
за колко време ги свали тея 37кг,кога почна да се ограничаваш? почнах на 28 март 2009 до сега и сега пак си продалжавам :)
значи от 28 март до сега за тея месеци си свалил 37кг така ли,аз так аразбрах,и до сега само на плодове и зеленчуци ли караш или и друго ядеш? и други работи ям :) вапроса е в количеството

XENON
11-07-2009, 11:02
но и не е само от яденето трябва и движение :)

titinkaa
11-07-2009, 11:11
еми аз не съм на няква строго определена диета просто плодоwе зеленчуци ограничавам сладкото тестяното мазнотиите и боклуците :) не че не съм си развалял диетата но номера е да не се орказваш :)
на 28 март тази година бях 127 кг в момента съм 90 :) за това време 37 килограма
за колко време ги свали тея 37кг,кога почна да се ограничаваш? почнах на 28 март 2009 до сега и сега пак си продалжавам :)
значи от 28 март до сега за тея месеци си свалил 37кг така ли,аз так аразбрах,и до сега само на плодове и зеленчуци ли караш или и друго ядеш? и други работи ям :) вапроса е в количеството

а иначе колко си висок :)

XENON
11-07-2009, 11:12
180-181 см :) и искам да стана 70-75 кг :)

XENON
11-07-2009, 11:13
а ти искаш ли да отслабваш :) и ако искаш с колко кг

silviq8888
11-07-2009, 11:20
Здр и аз искам да отслабна!Висока съм 162 и тежа цели 65 ккг! Искам да стигна до 52 ! За колко време мислите че ще ги сваля ! Мерси предварително! :P :)

titinkaa
11-07-2009, 11:21
а ти искаш ли да отслабваш :) и ако искаш с колко кг
еми аз миналата пролет 2008г. бях ходила първо на диетолог и изследвания ми правиха на кръвта,и ми препоръчаха една диета,то не е баш диета ама вид здравословно хранене,и почнах май месец доколкото си спомням и до средата на юни бяхсвалила 13кг аз толкова исках да сваля,и после лятото за цяло лято де само 1кг качих щото все бях в движение,бях почнал аработа като сервитьорка и така,но после зимата си качих г/д половината,и сега за 2 месеца качих около 5-6кг от нищото,не се тъпча,просто нз как така ги качвам без да ям много

silviq8888
11-07-2009, 11:22
Здр и аз искам да отслабна!Висока съм 162 и тежа цели 65 ккг! Искам да стигна до 52 ! За колко време мислите че ще ги сваля ! Мерси предварително! :P :)

btw XENON поздравления страхотни резултати си постигнал!!! :grin: :grin: :grin:

titinkaa
11-07-2009, 11:24
Здр и аз искам да отслабна!Висока съм 162 и тежа цели 65 ккг! Искам да стигна до 52 ! За колко време мислите че ще ги сваля ! Мерси предварително! :P :)
около 15кг трябва да свалиш,за да си идеална и да се харесваш,ако се стегнеш и ядеш квото трябва(здравословно) че ги свалиш за 2 месеца,зависи и метаболизма колко ти е бърз

3oPuTy
11-07-2009, 11:30
Метаболизма спокойно може да се забърза чрез консумация на грейпфрути,разтворими витамини (A,C,E),които са антиоксиданти и т.н. :)

XENON
11-07-2009, 11:35
Здр и аз искам да отслабна!Висока съм 162 и тежа цели 65 ккг! Искам да стигна до 52 ! За колко време мислите че ще ги сваля ! Мерси предварително! :P :)

btw XENON поздравления страхотни резултати си постигнал!!! :grin: :grin: :grin: мерси :) дано и ти постигнеш такива каквито искаш :)

mimsssssss
11-07-2009, 11:36
а ти искаш ли да отслабваш :) и ако искаш с колко кг
еми аз миналата пролет 2008г. бях ходила първо на диетолог и изследвания ми правиха на кръвта,и ми препоръчаха една диета,то не е баш диета ама вид здравословно хранене,и почнах май месец доколкото си спомням и до средата на юни бяхсвалила 13кг аз толкова исках да сваля,и после лятото за цяло лято де само 1кг качих щото все бях в движение,бях почнал аработа като сервитьорка и така,но после зимата си качих г/д половината,и сега за 2 месеца качих около 5-6кг от нищото,не се тъпча,просто нз как така ги качвам без да ям много

и аз съм същата, свалям ги килограмите за близо месец здравословно ядене и тренировки, после си тренирам пак нали, но да речем пия кола с кафе сутрин, ям по един сладолед на седмица, от време на време мусака и хоп връщам килограмите. тялото ми е стегнато и нямам проблеми като отслабна, но немога да задържа повече от половин година килограмите. неможе цял живот на ограниченич, или поне неискам

silviq8888
11-07-2009, 11:43
Метаболизма спокойно може да се забърза чрез консумация на грейпфрути,разтворими витамини (A,C,E),които са антиоксиданти и т.н. :)

А тези витамини от аптеката ли да си ги купя? Те на таблетки ли се продават? :)

Хайде стискайте ми палци от утре започвам и ще пиша за резултатите! :P :P :P

vagarious
11-07-2009, 12:00
Метаболизма спокойно може да се забърза чрез консумация на грейпфрути,разтворими витамини (A,C,E),които са антиоксиданти и т.н. :)

А тези витамини от аптеката ли да си ги купя? Те на таблетки ли се продават? :)

Хайде стискайте ми палци от утре започвам и ще пиша за резултатите! :P :P :P

И аз от понеделник, че за днес вече се свърши. :D Успех! :)

3oPuTy
11-07-2009, 12:08
Метаболизма спокойно може да се забърза чрез консумация на грейпфрути,разтворими витамини (A,C,E),които са антиоксиданти и т.н. :)

А тези витамини от аптеката ли да си ги купя? Те на таблетки ли се продават? :)

Хайде стискайте ми палци от утре започвам и ще пиша за резултатите! :P :P :P
Витамините са разтворими и се продават и в по-големите хранителни магазини :) Аз сега пия на Мегавит един Антиоксидантен комплекс (т.е. А,С,Е) и си ми е доста добре,нооо ако искаш да си забързаш метаболизма наблягай на грейпфрутите,защото са по-ефикасни :)

titinkaa
11-07-2009, 18:07
а ти искаш ли да отслабваш :) и ако искаш с колко кг
еми аз миналата пролет 2008г. бях ходила първо на диетолог и изследвания ми правиха на кръвта,и ми препоръчаха една диета,то не е баш диета ама вид здравословно хранене,и почнах май месец доколкото си спомням и до средата на юни бяхсвалила 13кг аз толкова исках да сваля,и после лятото за цяло лято де само 1кг качих щото все бях в движение,бях почнал аработа като сервитьорка и така,но после зимата си качих г/д половината,и сега за 2 месеца качих около 5-6кг от нищото,не се тъпча,просто нз как така ги качвам без да ям много

и аз съм същата, свалям ги килограмите за близо месец здравословно ядене и тренировки, после си тренирам пак нали, но да речем пия кола с кафе сутрин, ям по един сладолед на седмица, от време на време мусака и хоп връщам килограмите. тялото ми е стегнато и нямам проблеми като отслабна, но немога да задържа повече от половин година килограмите. неможе цял живот на ограниченич, или поне неискам

ужас,иди ми сам ада си направя пластична операция :D :lol: :razz:

silviq8888
11-07-2009, 18:17
От утре започвам сериозно\!!! :razz: :razz: :razz: Ако някой ще прави диета нека пише! :-P :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Luscious_Heart
11-07-2009, 18:24
Мойта диета се нарича яко спорт. ;)
Иначе тогава, когато наистина карах на по-малко храна, просто избягвах вредните неща; наблягах на полезните. И, признавам си, изчислявах калории. :D Сега не го правя, но отново се храня здравословно. Спряла съм шоколада от известно време.

vagarious
11-07-2009, 18:55
От утре започвам сериозно\!!! :razz: :razz: :razz: Ако някой ще прави диета нека пише! :-P :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Аз започвам, но от понеделник. :) :grin: :D

titinkaa
11-07-2009, 19:56
Тъкмо тая вечер майка ми ми каза няква жена как отслабнала за 1 месец с 15кг направо се изумих :) та сутрин не се яде само изпиваш една чаша с топла вода и една ябълка изяждаш и това е за закуска без нищо друго,а през останалото време за обяд и вечеря само леко се е ограничавала с някои храни иначе си ядяла всичко :) А иначе аз от понеделник почвам "Точкова диета" :) и друг път съм я правила и бях отслабнала с 13кг за около 2 месеца :) :-P Хайде бонбончета кой ще е с мен?! :P

yonsaaa
11-07-2009, 20:21
а каква е тази точкова диета

clever
11-07-2009, 20:37
Мойта диета се нарича яко спорт. ;)
разумен човек ;)

AngelLady
11-07-2009, 23:33
и аз съм на 90 дневната диета ама денска дигнах температура и майка ми ме накара да ям с картофите и кюфте ии си развалих иначе свалих 5 кг за близо 10 дена .. ама имам въпрос сега какво да права като съм я развалила ? да почна от начало или да продължа?

lizzy
11-08-2009, 08:03
а каква е тази точкова диета
http://dieti.rozali.com/populiarni-dieti/p544.html
Има някакъв ефект от нея до колкото съм чувала ..

shyshinka
11-08-2009, 08:14
АЗ! АЗ! АЗ също се присъединявам към диетуващите! Предлагам всяка вечер тук да пишеме кой какво е ял, как се чувства, резултати и т.н. за по-голям стимул. Аз съм от днес и не на определена диета ами просто малко ограничаване.. миналата седмица бях така 4 дена и веднага започна да има ефект тоо бях на събор и нямаше как да не прегреша :-D Иначе бяхх тооооооооолкова доволна...в кг нз колко съм смъкнала но си усещах по дрехите... Вече нямам търпение до петък да видя как ще се чувствам и какъв ще е резултата :grin:

MichellePhan
11-08-2009, 08:26
И аз се присъединявам!!Почвам 90 дневна диета.... И ако този път не успея да издържа да я спазвам нз...Ще почна да тренирам като обезумяла :D

myl0weee
11-08-2009, 08:37
90 дневната диета е МНОГО добра, аз лично съм я спазвала и за 1 седмица свалих 5 кг, но после я спрях защото.. ме мързеше 8-) НО недейте да спазвате диети в това грипно време, организма отслабва, въпреки че точно в 90 дневната диета се приемат абсолютно всички храни .. не знам, по- добре точно сега не пазете диети, че с тия грипове, плевмонии, бронхити и какво ли още не, е много страшно..

titinkaa
11-08-2009, 08:46
ОК!Аз съм съгласна с shyshinka всяка вечер да пишеме кво сме яли през деня :)

silviq8888
11-08-2009, 09:11
90 дневната диета е МНОГО добра, аз лично съм я спазвала и за 1 седмица свалих 5 кг, но после я спрях защото.. ме мързеше 8-) НО недейте да спазвате диети в това грипно време, организма отслабва, въпреки че точно в 90 дневната диета се приемат абсолютно всички храни .. не знам, по- добре точно сега не пазете диети, че с тия грипове, плевмонии, бронхити и какво ли още не, е много страшно..

Я кажи какво си хапвала за тази седмица това си есупер резултат! Мерси! :) :)
А между другото и аз съм от утре с вас защото днес неделя всички са си вкъщи и нещо не се получи! :oops: :oops: :D :D

myl0weee
11-08-2009, 09:25
ами зависи и от организъм, иот всичко. Аз отслабвам лесно по принцип. Нямах особено апетит точно тази седмица. Запомни нещо от мен, което ми го каза фитнес инструктор- единствените плодове от които се слабее са зелени ябълки, тези киселите, грейпфрути, ягоди, лимони и кивита. Закусвай някой от тях и винаги по два. За обяд през белтъчния ден можеш да си хапнеш 2 варени яйца и 1 домат, аз това ядох, или омлет със зеленчуци. През бобовия ден боб или леща, аз до колкото помня ядох леща. През въглехидратния си направих макарони, а през плодовия можеш да закусиш с 2 ябълки, до обядваш 2 кивита и за вечеря 1 грейпфрут. Диетата не е сложна, хапваш си всичко. За обяд ти препоръчвам с всяко хранене да хапваш зеленчуци. :)

incarnati0n
11-08-2009, 09:28
90-дневна диета :shock: Олее, как се издържа на това, бе, хора :shock:

За да не е спам:
Аз не ям абсолютно никакво сладко, никакви тестени изделия, ям разделно и ходя на фитнес /тренировката е много усилена/, но не спазвам някаква конкретна диета :)

silviq8888
11-08-2009, 09:36
[quote="myl0weee"]ами зависи и от организъм, иот всичко. Аз отслабвам лесно по принцип. Нямах особено апетит точно тази седмица. Запомни нещо от мен, което ми го каза фитнес инструктор- единствените плодове от които се слабее са зелени ябълки, тези киселите, грейпфрути, ягоди, лимони и кивита. Закусвай някой от тях и винаги по два. За обяд през белтъчния ден можеш да си хапнеш 2 варени яйца и 1 домат, аз това ядох, или омлет със зеленчуци. През бобовия ден боб или леща, аз до колкото помня ядох леща. През въглехидратния си направих макарони, а през плодовия можеш да закусиш с 2 ябълки, до обядваш 2 кивита и за вечеря 1 грейпфрут. Диетата не е сложна, хапваш си всичко. За обяд ти препоръчвам с всяко хранене да хапваш зеленчуци. :)

Мерси и аз ще ям ябълки тогава !А вместо яйца може ли по една кофичка кисело мляко нискомаслено защото много яйца не обичам! И вместо макарони спагети с кетчуп !

MichellePhan
11-08-2009, 09:38
90-дневна диета :shock: Олее, как се издържа на това, бе, хора :shock:

За да не е спам:
Аз не ям абсолютно никакво сладко, никакви тестени изделия, ям разделно и ходя на фитнес /тренировката е много усилена/, но не спазвам някаква конкретна диета :)
:D То не е задължително 90 дена...(за толкова време пише,че се отслабва 15-25кг) Като станеш колкото кг искаш продължваш 1-2 сед. на разделно хранене и вече трудно ще качваш///

3oPuTy
11-08-2009, 10:30
Точковата диета е нещо доооста неправилно :?
Някой замислял ли се е над нея въобще?!
Там пише,че кремвиршите са 0 точки ... Е я си представете,че цял ден се тъпчите с кремвирши ... Според вас ще сваляте ли килограми?!Хммм не мисля :?
Относно 90 дневната диета ... Това,че е ЦЕЛИ 90 дни не е чак толкова страшно,защото при нея йо-йо ефекта липсва,а и тя е предназначена за хора,които освен килограми искат да свалят и сантиметри :) А и при нея не се получава ефекта с отпуснатата кожа ;)

clever
11-08-2009, 10:41
Там пише,че креМвиршите са 0 точки ... Е я си представете,че цял ден се тъпчите с креМвирши ...
:lol: :lol: :lol: :lol:

3oPuTy
11-08-2009, 10:43
Там пише,че креМвиршите са 0 точки ... Е я си представете,че цял ден се тъпчите с креМвирши ...
:lol: :lol: :lol: :lol:
Еее добре де признавам си 8-) Тъпа грешка съм допуснала ама слабо ме вълнува,защото и с нея и без нея това пак са си ла*на 8-)

PinkFloydSound
11-08-2009, 10:49
Какви диети бе, тъпаци?! (Ще ме извинявате, ама просто не се стърпях.)
Вие вред ли сте? В тоя опасен период да пазите диети, нали имунната система отслабва и ще хванете грип?!
Яжте си нормално, просто НАМАЛЕТЕ сладките неща, мазните и т.н. И спортувайте от време на време.
И е препоръчително да се яде по един натурален шоколад на ден-два. Хляб също трябва да се яде. Приемайте и витамини.
Ако правите упражнения, после и без това ще изгорите калориите. Важното е да не ви е отпаднало и да имате апетит.

titinkaa
11-08-2009, 11:03
Точковата диета е нещо доооста неправилно :?
Някой замислял ли се е над нея въобще?!
Там пише,че кремвиршите са 0 точки ... Е я си представете,че цял ден се тъпчите с кремвирши ... Според вас ще сваляте ли килограми?!Хммм не мисля :?
Относно 90 дневната диета ... Това,че е ЦЕЛИ 90 дни не е чак толкова страшно,защото при нея йо-йо ефекта липсва,а и тя е предназначена за хора,които освен килограми искат да свалят и сантиметри :) А и при нея не се получава ефекта с отпуснатата кожа ;)

Когато ядеш едно и също тогава се отслабва,т.е. ако 7 дена ядеш всеки ден смао кренвирши ще отслабнеш,знам го от лекари

3oPuTy
11-08-2009, 11:32
Точковата диета е нещо доооста неправилно :?
Някой замислял ли се е над нея въобще?!
Там пише,че кремвиршите са 0 точки ... Е я си представете,че цял ден се тъпчите с кремвирши ... Според вас ще сваляте ли килограми?!Хммм не мисля :?
Относно 90 дневната диета ... Това,че е ЦЕЛИ 90 дни не е чак толкова страшно,защото при нея йо-йо ефекта липсва,а и тя е предназначена за хора,които освен килограми искат да свалят и сантиметри :) А и при нея не се получава ефекта с отпуснатата кожа ;)

Когато ядеш едно и също тогава се отслабва,т.е. ако 7 дена ядеш всеки ден смао кренвирши ще отслабнеш,знам го от лекари
Отслабва се,но НЕ Е ЗДРАВОСЛОВНО,а един подрастващ организъм има нужда от здравословна храна!!!

titinkaa
11-08-2009, 11:36
Точковата диета е нещо доооста неправилно :?
Някой замислял ли се е над нея въобще?!
Там пише,че кремвиршите са 0 точки ... Е я си представете,че цял ден се тъпчите с кремвирши ... Според вас ще сваляте ли килограми?!Хммм не мисля :?
Относно 90 дневната диета ... Това,че е ЦЕЛИ 90 дни не е чак толкова страшно,защото при нея йо-йо ефекта липсва,а и тя е предназначена за хора,които освен килограми искат да свалят и сантиметри :) А и при нея не се получава ефекта с отпуснатата кожа ;)

Когато ядеш едно и също тогава се отслабва,т.е. ако 7 дена ядеш всеки ден смао кренвирши ще отслабнеш,знам го от лекари
Отслабва се,но НЕ Е ЗДРАВОСЛОВНО,а един подрастващ организъм има нужда от здравословна храна!!!

змам,но не е хубаво пък на млади години да напълняваме и на 20г. да сме 90-100 кила,знаеш че младото поколение имат проблеми с наднорменото тегло,а и ние тука които ще почваме от утре няма да правим точно диета,а вид здравословно хранене,просто оргазма малко да се пречисти от токсините и някои вредни в-ва :)

myl0weee
11-08-2009, 11:37
прочети диетата и ще видиш, че може мляко много ясно :lol:
1 ден- БЕЛТЪЧИНИ
2 ден- БОБОВИ РАСТЕНИЯ
3 ден- ВЪГЛЕХИДРАТИ
4 ден- ПЛОДОВЕ

белтъчини- кисело мляко, яйца, месо..
бобови растения и варива- грах, боб, леща, царевица, картофи
въглехидрати- тестени изделия, захарни изделия, а именно макарони, спагети, шоколад..
плодове- тука е ясно. :)

DesSsi
11-08-2009, 14:23
Амии и аз почвам от утре на грейпфурти и водичкаа :lol: :)

kriSko94
11-08-2009, 17:23
Момичета/момчета, не забравяйте,че нашите организми не са като тези на възрастните.... т.е. нуждаем се от мнг по-разнообразна храна оттях,защото организмите ни не са достатъчно развити... смис леко малоумно е.. ама вие си знаете де... :)
това е хиииипер вредно- да ядеш едно и също няколко дни... ;)

vagarious
11-08-2009, 17:28
И аз съм от утре на 90 дневната.. ентусиазирана съм мнооогоо.. 8-) :D :) :)

incarnati0n
11-08-2009, 18:55
Охххх, и аз всеки ден си викам "от утре"... :oops: 8-) 8-) 8-)

:D

coldlife
11-08-2009, 19:06
:smt104 хора стига глупости кви диети бе СПОРТА му е майката , а ако ви мързи....

clever
11-08-2009, 19:07
Амии и аз почвам от утре на грейпфурти и водичкаа :lol: :) :shock: омг
няма да издържиш !

хора;защо не слушате PinkFloydSound
тя е била на диета и е разбрала че последствията са-отпадналост и прилошаване.................
СПРЕТЕ СЕ НАЙ-НАКРАЯ! растете ...
:? :o

vagarious
11-08-2009, 19:09
Охххх, и аз всеки ден си викам "от утре"... :oops: 8-) 8-) 8-)

:D

О не не, крайно време е вече.То на нишо не прилича това. :( А и ще го съчетавам с фитнес(държа да го отбележа, за тези, които твърдят, че само спорта му е майката.) :) :) :) :)

Luscious_Heart
11-08-2009, 19:16
Точковата диета е нещо доооста неправилно :?
Някой замислял ли се е над нея въобще?!
Там пише,че кремвиршите са 0 точки ... Е я си представете,че цял ден се тъпчите с кремвирши ... Според вас ще сваляте ли килограми?!Хммм не мисля :?
Относно 90 дневната диета ... Това,че е ЦЕЛИ 90 дни не е чак толкова страшно,защото при нея йо-йо ефекта липсва,а и тя е предназначена за хора,които освен килограми искат да свалят и сантиметри :) А и при нея не се получава ефекта с отпуснатата кожа ;)

Когато ядеш едно и също тогава се отслабва,т.е. ако 7 дена ядеш всеки ден смао кренвирши ще отслабнеш,знам го от лекари
КОООЛКО ЗДРАВОСЛОООВЕН НАЧИН ДА ОТСЛАБНЕ ЧОВЕК!
Я се стегни бе! Кренвиршите са големи боклуци!
Я да хапнете истинско немско вурстче, тогава ми приказвайте. :lol:
Разбери, че с тия твърдения би заблудила много потребители! Мда, може и да е вярно, но е много лошо да ядеш едно и също!
ХРАНИ СЕ ЗДРАВОСЛОВНО, СПОРТУВАЙ ДОБРОВОЛНО!

silviq8888
11-08-2009, 19:44
Охххх, и аз всеки ден си викам "от утре"... :oops: 8-) 8-) 8-)

:D

:shock: Като гледам снимката ти на аватара миличка ти нямаш нужда от отслабване за теб "от утре" не се отнася :D :D :D :-)

И аз съм от утре с вас! :oops: :-x :D :D

terawatt
11-08-2009, 19:45
Вие щом сте се докарали до излишни килограми, значи имате проблеми с храните и хранителните навици. Предвид менютата, които изреждате вече като 3-та тема, повече от половината се храните БЕЗОБРАЗНО!!! И то не само храненето, а и сън, движение... Ебаси мързелите лигави. Нима 1 диета ще ви помогне да свалите и после пак ще продължавате като преди??? Пълен абсурд.

Първо си коригирайте вашите навици и се научете да се храните разумно.. Вече в няколко теми писах, че се водите само от едни вкусови рецепторчета в устата и от чувството за глад в стомаха... И за тази диета на Пиер Дюкан и за 90-дневната - обсолютно противопоказни за млади организми... Даже не сте наясно как точно действа на тялото, че се свалят килограми... ЕДИН ОТ ВАС да вземе да напише. Съмнявам се да се намери такъв/такава. И все пак дано се намери кой да опита.

И ви писа момичето: сега не е момента (сезона) за диети... Особено тези 2-те, които споменах горе.

PinkFloydSound
11-08-2009, 19:49
Вие щом сте се докарали до излишни килограми, значи имате проблеми с храните и хранителните навици. Предвид менютата, които изреждате вече като 3-та тема, повече от половината се храните БЕЗОБРАЗНО!!! И то не само храненето, а и сън, движение... Ебаси мързелите лигави. Нима 1 диета ще ви помогне да свалите и после пак ще продължавате като преди??? Пълен абсурд.

Първо си коригирайте вашите навици и се научете да се храните разумно.. Вече в няколко теми писах, че се водите само от едни вкусови рецепторчета в устата и от чувството за глад в стомаха... И за тази диета на Пиер Дюкан и за 90-дневната - обсолютно противопоказни за млади организми... Даже не сте наясно как точно действа на тялото, че се свалят килограми... ЕДИН ОТ ВАС да вземе да напише. Съмнявам се да се намери такъв/такава. И все пак дано се намери кой да опита.

И ви писа момичето: сега не е момента (сезона) за диети... Особено тези 2-те, които споменах горе.
Яяяяя кажи как точно действат, че наистина ми стана интересно. :)

clever
11-08-2009, 20:20
terawatt
прав си :)

стана ми смешно сега... няколко страници от темата пишете-от понеделник почвам.от утре почвам.. аа не от неделя О.о
:lol: :lol: :lol: луднахте вече .. :lol:
вземете се в ръце със спортуване и здравословни хранителни навици за цял живот !!!!!!!!! ;)

shyshinka
11-08-2009, 20:27
Апфффф я не коментирайте вие.. като не с за диети не знам какво търсите във тази тема.. пределно ясно ни е че спорта е основен, но не всички имаме възможност и ред други причини, че да отделяме време за спорт.. Тъй че, ако няма повече какво да кажете не пишете!
titinkaa, на теб предлагам да направипш нова тема още утре и там да си водим "дневника" и всяка да сподели на каква диета/хранителен режим е...че тая тема тук тотално се опляска :-o

roshlichka
11-08-2009, 21:35
Реших се.. започвам 90 дневната диета но ще я изпълнявам около 10-20 дни.. даже си изготвих и меню за първите 4 дни.. :grin:

Kris4oy
11-08-2009, 23:50
амии аз преди година и половина бях 1.65 - 60 кг, и почнах Японското чудо 2 седмици и свалих близо 6-7 килограма :P пък не беше кой знае какъв глад и не съм си и върнала килограмите, само дет сега не ям почти нищо.. след диетата казваха ми,че може би стомахът ми се е свил .. и за това :-) :-)

Complicated
11-09-2009, 07:19
Апфффф я не коментирайте вие.. като не с за диети не знам какво търсите във тази тема.. пределно ясно ни е че спорта е основен, но не всички имаме възможност и ред други причини, че да отделяме време за спорт.. Тъй че, ако няма повече какво да кажете не пишете!
titinkaa, на теб предлагам да направипш нова тема още утре и там да си водим "дневника" и всяка да сподели на каква диета/хранителен режим е...че тая тема тук тотално се опляска :-o
Време за спорт може да се намери винаги. Вместо да пишете във форума, ще идете да бягате, карате колело етц.. Ама много по-лесно е да се седи на компа, отколкото да се спортува, нали? :? :? Сега при тоя грип е само за диети...

Luscious_Heart
11-09-2009, 07:32
Апфффф я не коментирайте вие.. като не с за диети не знам какво търсите във тази тема.. пределно ясно ни е че спорта е основен, но не всички имаме възможност и ред други причини, че да отделяме време за спорт.. Тъй че, ако няма повече какво да кажете не пишете!
titinkaa, на теб предлагам да направипш нова тема още утре и там да си водим "дневника" и всяка да сподели на каква диета/хранителен режим е...че тая тема тук тотално се опляска :-o
Време за спорт може да се намери винаги. Вместо да пишете във форума, ще идете да бягате, карате колело етц.. Ама много по-лесно е да се седи на компа, отколкото да се спортува, нали? :? :? Сега при тоя грип е само за диети...
Точно така!!! Ако проблемът е финансов - пари не се искат да спортуваш индивидуално! Безплатно бягаш навън, безплатно правиш упражнения у вас!
Ебаси нездравословния начин на живот! Ама го и афишират с такава пара! Сектантки ли кфо :D (Шегувка)

titinkaa
11-09-2009, 08:00
Амии и аз почвам от утре на грейпфурти и водичкаа :lol: :) :shock: омг
няма да издържиш !

хора;защо не слушате PinkFloydSound
тя е била на диета и е разбрала че последствията са-отпадналост и прилошаване.................
СПРЕТЕ СЕ НАЙ-НАКРАЯ! растете ...
:? :o

Влошение и отпадналост ще имаме акопрекаляваме дълго време с месеци да сме на диети,ама поне при мен няма да допусна да стигна до там,защото знам колко искам да стана и като постигна резултата спирам,а и межу другото по време на диетата приемам много количество витамини чрез плодове които си ги изтисквам на машина :)

silviau66
11-09-2009, 08:04
Амм.. и аз се присъединявам към вас,... Тук ли ще пишем или ще има нова тема. .. :??? :-) :o

titinkaa
11-09-2009, 08:07
Апфффф я не коментирайте вие.. като не с за диети не знам какво търсите във тази тема.. пределно ясно ни е че спорта е основен, но не всички имаме възможност и ред други причини, че да отделяме време за спорт.. Тъй че, ако няма повече какво да кажете не пишете!
titinkaa, на теб предлагам да направипш нова тема още утре и там да си водим "дневника" и всяка да сподели на каква диета/хранителен режим е...че тая тема тук тотално се опляска :-o

Ок! Имате я новата тема ДИЕТИ-Дневник!Там ще пишем кво сме яли и т.н. Хайде отиваме там,тези които сме почнали диета :)

elenkaaa
11-09-2009, 08:55
Така.... Тъкмо и аз искам да започна някаква хубава диета :) значи на доста места четох за диета според кръвната група и мисля че това е най-добрата диета защотото е индивидуална а и не се лишаваме от почти нищо но наистина резултатите са впечатляващи :grin:

titinkaa
11-09-2009, 08:58
Така.... Тъкмо и аз искам да започна някаква хубава диета :) значи на доста места четох за диета според кръвната група и мисля че това е най-добрата диета защотото е индивидуална а и не се лишаваме от почти нищо но наистина резултатите са впечатляващи :grin:
коя диета почваш и коя кръвна група си :)

shyshinka
11-09-2009, 09:27
Добрееее отиваме тамда пишем :grin: Обаче преди това имам малко въпроси към тези които са били на 90 дневната диета и искам да ги задам тук, че да не се отклоняваме в другата!
Значи в 1вия ден Белтъчен пише, че може картофи.Та въпроса ми е картофите не спадат ли към 2рия ден? или може да ядеш в 1ия а в 2рия нещо друго?
Другия ми въпрос е по време на плодови ден може ли да се пичт чайове с мед... или без няма значение само да е чай? Това важи и водния ден? Там само вода ли? и такам.. аз мисля да я спазвам до този воден ден.. или не знам ще вида как се чувствам може и по-рано може и по-късно..то това не е нещо строго ами всички храни си позволяваш обаче в определени дни..

titinkaa
11-09-2009, 09:29
виж в другата тема,едно момиче си е изготвило за 4 дни менюто на 90 дневната диета,има и за картофите мисля че бяха за втория ден :)

vagarious
11-09-2009, 09:31
Добрееее отиваме тамда пишем :grin: Обаче преди това имам малко въпроси към тези които са били на 90 дневната диета и искам да ги задам тук, че да не се отклоняваме в другата!
Значи в 1вия ден Белтъчен пише, че може картофи.Та въпроса ми е картофите не спадат ли към 2рия ден? или може да ядеш в 1ия а в 2рия нещо друго?
Другия ми въпрос е по време на плодови ден може ли да се пичт чайове с мед... или без няма значение само да е чай? Това важи и водния ден? Там само вода ли? и такам.. аз мисля да я спазвам до този воден ден.. или не знам ще вида как се чувствам може и по-рано може и по-късно..то това не е нещо строго ами всички храни си позволяваш обаче в определени дни..

Такам.Аз за 1вия ден НЕ съм видяла, че може с картофи.Така, че точен отговор не мога да ти дам.
По време на плодовия ден може да си пие чай с мед.За водния ден може вода, може чай - стига само да пиеш нещо.А мисля, че може и двете. :)

titinkaa
11-09-2009, 09:34
Добрееее отиваме тамда пишем :grin: Обаче преди това имам малко въпроси към тези които са били на 90 дневната диета и искам да ги задам тук, че да не се отклоняваме в другата!
Значи в 1вия ден Белтъчен пише, че може картофи.Та въпроса ми е картофите не спадат ли към 2рия ден? или може да ядеш в 1ия а в 2рия нещо друго?
Другия ми въпрос е по време на плодови ден може ли да се пичт чайове с мед... или без няма значение само да е чай? Това важи и водния ден? Там само вода ли? и такам.. аз мисля да я спазвам до този воден ден.. или не знам ще вида как се чувствам може и по-рано може и по-късно..то това не е нещо строго ами всички храни си позволяваш обаче в определени дни..

Такам.Аз за 1вия ден НЕ съм видяла, че може с картофи.Така, че точен отговор не мога да ти дам.
По време на плодовия ден може да си пие чай с мед.За водния ден може вода, може чай - стига само да пиеш нещо.А мисля, че може и двете. :)

Вижте другата тема,там едно момиче си изготви за 4 дни менюто и има за картофите!!!!