PDA

View Full Version : Немога да имам свястно приятелство с момче!



marchetoy
11-07-2009, 12:50
Незнам защо, но винаги когато стана близка с момче [мн добро приятелство] то рано или късно се влюбва в мен.. :? А това ме дразнии .. чуствам че приятелството ни е несигурно .. споделям с тях, но имам чуството че като си говорим за някаква връзка и им споделям разни неща се опитват да ме лъжат за да се увеличи шанса им с мен :( ;(.. ..Аз имам много добри приятели, който са момчета и повечето от тях ме харесват :neutral: .. гадно ми е все пак !! :[ .. незнам какво да правя ... държа се естественно с тях .. но като знам че ме харесват и ми е гадно ..почти ги отбягвам ... :smt102
а неискам да си развалям приятелството с такива добри хора :-#
моля вии .. кажете ми какво да правя :smt022 :smt022

Bibz
11-07-2009, 12:55
Не е много приятно, и на мен ми се е случвало доста пъти. Да знаеш, че човекът, с когото споделяш и плачеш на неговото рамо, иска да е с теб, иска да си негов/а... :(

Но не знам какво точно да направиш :(

ScarletBite
11-07-2009, 12:58
ИиИи аплодисменти за момичето, което се изфука, че всичките й приятели са влюбени в нея! =D> :lol:
Скъпа, нормално е, когато прекарваш много време с някого и си пасвате като характери, през главата ти да минат мисли за нещо по-така.Ако искаш да сте само приятели - кажи го. 8)

Kukumqvka
11-07-2009, 13:03
Няма к'во да направиш .. не контролираш чувствата на другите.
:-o

Korrnyy
11-07-2009, 13:05
Еми няма какво да се направи :? Единственото, което можеш да направиш е да не си ставаш приятелка с тях, което е тъпо :?

Забележка: И аз не съм особено грамотна :( но "не мога", "не искам", "не знам" и т.н се пишат отделно :) Слушайте малко в училище какво ви се говори, за да няма после пак по новините - "Българските ученици - най-неграмотни в Европа" :)

marchetoy
11-07-2009, 13:11
:(

MaLkaTa_LaDy
11-07-2009, 13:12
По мое мнение всеки си е виновен за всичко, което му се случва. Ако приемам, че това което казваш е истина, а не преувеличаваш, мога да ти кажа, че когато двама души се държат само като приятели, те се възприемат само като приятели. Един вид какъвто образ виждаш в човека срещо теб, като такъв го възприемаш. Все едно в момчето срещу теб да виждаш образа на баща си, естествено че няма да го харесваш, защото не можеш да си представиш да харесваш баща си. Та така е като някое момче вижда в теб свой приятел [т мъжки род], а не приятелка с преспектива към нещо повече, няма да те харесва. Сама си си виновна, че създаваш такъв образ у хората. Може и да звучи като двуличност, но да показваш на хората различна част от характера си, играе особено добра роля с отношенията ви.

Madeyed
11-07-2009, 13:23
Намери си някои от друг град :) .

krisity17
11-07-2009, 14:03
Sprite - нещата такива каквито са :D :D гледала ли си рекламата :grin:
твоят приятел те желае :P

NamelessRomantic
11-07-2009, 14:48
Еми нито ти си виновна,нито те.
Нито те могат да направят нещо,нито ти.
Просто режи...и това е.

soul1199
11-07-2009, 14:51
Sprite - нещата такива каквито са :D :D гледала ли си рекламата :grin:
твоят приятел те желае :P

Krasencety
11-07-2009, 14:54
Аз пък съм влюбена в най-добрия си приятел.. :( какво да ти кажа.. да не ти пука? Не е лесно, но нищо неможеш да направиш..

пп. съгласна съм с малката лейди :-) :)

summerlove66
11-07-2009, 15:00
И ти откъде си толкова сигурна , че те харесват ?! .. Според мен просто се държат мило , изслушват те .. точно както правят приятелите :) ..

mynichka93
11-07-2009, 15:03
Попринцип често се случва когато момчето има по-близки отношения с дадено момиче да се влюби в нея и да иска да поддържат някакви по-интимни отношения.Повярай ми обаче, ако стане така, че дадено момче ти предложи и му откажеш и причината е това, че го чувстваш много близък, но като приятел рано или късно ще се осъзнае и отново ще се върне при теб КАТО ПРИЯТЕЛ ;)

peshost
11-07-2009, 16:02
:-o Гадничко

cookie_master
11-07-2009, 16:24
еми ти нищо не можеш да направиш

Hilary_
11-07-2009, 16:39
ИиИи аплодисменти за момичето, което се изфука, че всичките й приятели са влюбени в нея! =D> :lol:
Скъпа, нормално е, когато прекарваш много време с някого и си пасвате като характери, през главата ти да минат мисли за нещо по-така.Ако искаш да сте само приятели - кажи го. 8)

ооо да .. това ми хареса .. :lol: ++

ImmortalForever
11-07-2009, 17:24
Аз мисля , че не трябва да се отказваш от приятелството си с тях..Мисля, че ми се е случвало нещо подобно, но въпреки, че се отдръпнахме един от друг за известно време, сега сме наистина много добри приятели и всеки един от нас е преодолял каквито и чувства да е имал към другия..Може би краткото отпускане на края, така да кажем.. е хубаво поянкога..

be7inka11
11-11-2009, 19:48
не може да има много голямо приятелсво между момче и момиче..то винаги се превръща в любов :)

afkforlife
11-11-2009, 20:27
Не можеш да имаш приятелство с момче ,защото си прекалено привлекателна ... ЧЕСТИТО !

FancyGirl
11-11-2009, 20:44
:D

totik
11-11-2009, 21:21
Ако си секси това не бива да те учудва :)

PurpleDream
11-11-2009, 21:41
ИиИи аплодисменти за момичето, което се изфука, че всичките й приятели са влюбени в нея! =D> :lol:


:D :D :D :D

valdesbg
11-11-2009, 21:58
Ем ти сега ли го разбра? :)

Мъжете си мислим за секс - постоянно и винаги :) Във всякакви вариации. Приеми че това е нещо нормално. Иначе ще страдаш съвсем неоправдано цял живот.

П.П. Залагам Хилари че ще е първа :)

stupid0boy
11-11-2009, 22:06
valdesbg Объркал си се... за някои мъже смея да твърдя, че може да има истинско приятелство... аз съм мъж... добре де момче.... имам приятелство с момиче, което е 2 години по - голямо от мен... не съм си и помислял да го харесвам като повече от приятелка... тя е супер готина като външен вид и всичко... но ми е приятелка... Понякога замисли се /към автора на темата/ По - добре е да си с един човек супер близък приятел... от колкото ... по-вече от приятел... :/ Просто е някак глупаво... таа има една... де да знам аз кво е... "Често приятелството завършва с любов, но любовта с приятелство - рядко" .... та винаги можеш да имаш приятел без да се влюбиш.... ммм да безмозъчните не могат ;) :? :? :?

valdesbg
11-11-2009, 22:19
То не пречи да си прятел с някое момиче и да искаш да правиш секс с нея. Или да вдигнете отношенията си едно ниво на горе. А това че ти конкретно нямаш чувства към някое готино момиче, си е изцяло твоя работа. Къде видя да твърдя че не може да има истинско приятелство за мъжете?

Цялата история става от широконасаждания факт че "ако аз те харесвам, а ти мен не значи нямаме бъдеще и нещата задължително ще се развалят, както и отношенията ни ще охладнеят". А това е повече от заблуда. Както и онова дето написа свързано с приятелството,любовта и там кое как завършвало.

Ейтук е страха на повечето момчета и момичета да се влюбят. Или по скоро да покажат любовта си и желанията си.

Ама задълбавам прекалено много за късния час :)

DiabolicalSoul
11-11-2009, 22:29
Незнам защо, но винаги когато стана близка с момче [мн добро приятелство] то рано или късно се влюбва в мен.. :? А това ме дразнии .. чуствам че приятелството ни е несигурно .. споделям с тях, но имам чуството че като си говорим за някаква връзка и им споделям разни неща се опитват да ме лъжат за да се увеличи шанса им с мен :( ;(.. ..Аз имам много добри приятели, който са момчета и повечето от тях ме харесват :neutral: .. гадно ми е все пак !! :[ .. незнам какво да правя ... държа се естественно с тях .. но като знам че ме харесват и ми е гадно ..почти ги отбягвам ... :smt102
а неискам да си развалям приятелството с такива добри хора :-#
моля вии .. кажете ми какво да правя :smt022 :smt022 Смесете тази тема и онази за "има ли такива момчета" и ще видите колко неориентирани сте жените

stupid0boy
11-11-2009, 22:38
Та Валдес само първите 2 изречения са ми свързани с теб ... Не искам да се дракам, просто ти казвам, че не всички мислят само как да го натресът на най - добрата си приятелка :lol:


П.П дай да не спамим темата на момичето... Тя иска да разбере, защо всички си падат по нея :o :o

Python5
11-12-2009, 01:44
Когато момиче покаже на момче, че иска да са само приятели, това е все едно да му изкрещи в лицето "кефиш ме много, но си грозен и не искам да ме eбeш!"

Виж, мъжете никога не обиждаме толкова грубо ...

fenastz
11-12-2009, 14:34
Няма и да имаш :wink:

t0d1t0
11-12-2009, 14:41
wow http://www.pic4ever.com/images/2rzukw3.gif

petrunka
11-12-2009, 17:19
амии.. замисли се дали и ти не харесваш някого от тези приятели като нещо повече? Ако да..остави ги да направят по-сериозната крачка, направи я и ти. Като си имаш гадже и най-важното - другите ти приятели като знаят за това - ще видиш как нежеланите свалки ще изчезнат.
И понеже съм момче ще те посъветвам още нещо - не отправяй остри думи към свалящите те момчета - много тежка рана ще им нанесеш и така рискуваш да загубиш дори приятелството им.

DiabolicalSoul
11-12-2009, 18:12
Когато момиче покаже на момче, че иска да са само приятели, това е все едно да му изкрещи в лицето "кефиш ме много, но си грозен и не искам да ме eбeш!"

Виж, мъжете никога не обиждаме толкова грубо ...Вярно е!!!!!
Никога не съм казвал на момиче, че някой ден някой ще я хареса за дето е много интелигентна...

gabiiTu
11-13-2009, 18:28
Ние как да ти кажем кво да правиш,като съм сигурна,че абсолютно всички момичета са преживявали т'ва... Ся всички ли трябва се оплакваме? Btw к'ва е тая тема..? Не виждам нищо шокиращо или пък притиснително в това. Така и не научихте ,че момичетата и момчетата приятели не могат да са ,защото момчетата винаги имат задни мисли :wink: Само в няколко случеи и то много рядки тва не се случва ;]