PDA

View Full Version : HelPp..!!



bonbon92
11-07-2009, 12:57
Имам проблем с ноктите ми.. растът много бавто и се огъват .. аа ии порасват много малко и спира растежа... помогнете ми кажете какво да използвамм за растеж?? :?:

lizzy
11-07-2009, 13:07
Виж Тези

:arrow: Маска със зехтин и лимон.
Загрейте на водна баня една лъжичка зехтин, докато цветът му потъмнее. След това капнете малко лимонов сок. Като поохладнее малко, започнете да масажирате с получената смес повърхността на ноктите. Сложете си хавлиени ръкавици и пренущувайте така. Процедурата за максимален ефект се прави два пъти седмично.

:arrow: Масло за укрепване на нокти Икаров

:arrow: Стимулант за укрепване на нокти Av0n

:arrow: Укрепваща вана със сол и йод. Вземете чаша топла вода и разтворете в нея непълна супена лъжичка сол. Добавете 2-3 капки йод, след което отпуснете пръстите си за 20 минути в получаната смес.

:arrow: Отвара от билки за укрепване и захранване на ноктите. Вземете две супени лъжички лайка, кипнете, изчакайте да изстине и накиснете пръстите си ца 15 минути. След това изплакнете и втрийте крем.

lovey0u
11-07-2009, 14:53
някакъв заздравител
аз имам на perfect и не е лош
има най-различни

vagarious
11-07-2009, 15:17
Аз имах един розав заздравител на Перфект.Не бях доволна.Обаче много хвалят лилавия на Перфект.Аз когато търсих и нямаше, но си взех лилав на Импала.Още не мога да кажа резултат, но и за него чух положителни мнения.Имам и това на Икаров.Използвах го известно време, но се отказах от него.Но като цяло и от него са много доволни. :)