PDA

View Full Version : Херпеси



Korrnyy
11-07-2009, 15:01
За всички, които имат проблем с херпесите!
Преди 2-3 дена ми излезнаха ДВА :x на устата :( Попринцип от малка имам проблем с херпесите и какво ли не съм пробвала за да ги махна - паста за зъби, разни лекарства и т.н, но нищо не ми помага :-o
Обаче мама днес отиде до аптеката и купи едно мазило, от което за няколко часа ми спаднаха и вече се вижда, че се оправят... Happy :---) Малко е скъпичко но си заслужава определено :) Казва се Фенивир :) Струва около 11 лева 8)

dana_
11-07-2009, 15:09
И аз имам същия проблем от малка. Последно време не ми излизат толкова, но дойде ли първият учебен ден или моят рожден ден ще ми излезнат 1-2. Ужасно е. Понякога ми излизат и преди изпити 8-) Рождения ми ден е след 1-2 сед. , така че ще го пробвам. Мерси 8-)

Korrnyy
11-07-2009, 15:24
И аз имам същия проблем от малка. Последно време не ми излизат толкова, но дойде ли първият учебен ден или моят рожден ден ще ми излезнат 1-2. Ужасно е. Понякога ми излизат и преди изпити 8-) Рождения ми ден е след 1-2 сед. , така че ще го пробвам. Мерси 8-)
И на мен винаги преди някой важен ден ми излизат :D Кажи и ти някое лекарство ако си пробвала и действа да го купувам, че ми омръзнаха вече :o
Между другото кога имаш РД?