PDA

View Full Version : заради бившата му... :@ ;(



buuu
11-07-2009, 15:02
значи пюрво приятеля ми е от др град ...врьзката ни е от разтояние ..но сме заедно от близо месец :) така всичко си върви добре докато БИВШАТА МУ(ходил е с нея 2 год) не започне да се меси (НАПРАВО МИ ИДВА ДА Я РАЗФАСОВАМ :-x :booooomb: )занимава го пооооооооооостоянно в скайп звани му от скрити номера и се му се мазни че още го обичала и искала да е с него :x той и казва да не го занимаа шот е с мен и че нейното е нетърпимо нахалство но тя явно не разбира ...пише си на скайпа разни глупости че го обича и че е бъдещето на двамата :lol: напрао жалка картинка ..кво да правя ПНОГО МЕ ДРАЗНИ само гледа да ни раздели но няма да и позволя :booooomb: с приятеля ми си вярваме и недопускаме мърла като нея да ни скара но истината е че аз мнооооооооооооооого се дразня и полудявам :smt021 какво да правя как да я игнорирам ?!?!?!не искам да го изгубя заради тас и той не може да я трай :smt027 ПОМАГАЙТЕЕЕЕЕ :smt070

summerlove66
11-07-2009, 15:03
Връзките от разстояние са трудни , но не и невъзможни .. Просто не и обръшай внимание , не й покавай недоволството си и тя ще се откаже .. Покажи и , че сте щастливи с гаджето ти и че не ти пука както прави , защото няма да успее да ви раздели :) ..

mynichka93
11-07-2009, 15:04
Мислила ли си да говорите и двамата с нея и да и обясните, че каквото и да прави трудно ще ви раздели ?

mechtaq_za_teb
11-07-2009, 15:04
Ти няма какво да направиш. Той е този, който трябва да я постави на мястото и.
Бтв сигурна ли си, че и той не се занася с нея?

buuu
11-07-2009, 15:23
да мислили сме да говорим 3мата ...даже утре щото тя има рд 8-)


ииии дам сигурна съм че не се занася с нея щото доколкото ми разправя напоследък преди раздялата им само се карали тя само го лъгала а и изобщто непоказвала любовта си ..нали знаете действиятя са по важни от думите... пък и тя е много материална ..не цени душата му ..за разлика от мен аз го обичам заради сърцето му а не заради колата или дрехите ... тя това не го е оценявала :smt049 кво ли ни бил праел за нея ( щото и тя не е от неговия трад) ... ем за мен си е курва ..

cookie_master
11-07-2009, 15:25
научи се да пишеш,като за начало
а и ти нищо не можеш да направиш,всичко зависи от приятеля ти :)

buuu
11-07-2009, 15:27
офффффф ми дразня се кво няма... :o

Hilary_
11-07-2009, 15:47
Виж сега и да се дразниш и да не се ако приятеля ти реши да й пусна пак няма как да го спреш .. така, че всичко зависи от него .. :?

А тая като види след известно време, че той си иска теб и той по най - категоричен начин й покаже ще спре .. :? :?

AutomatiC
11-07-2009, 15:48
убий я :evil:

buuu
11-07-2009, 15:52
ем тя наистина си е за убиване :lol:

sunshinepp
11-07-2009, 15:57
а бе колко е разстоянието и койй къде живее??

buuu
11-07-2009, 16:02
ем ние сме на около 300км а тя е на майнатна си 8-)

sunshinepp
11-07-2009, 16:06
ем ние сме на около 300км а тя е на майнатна си 8-)

хах еми тва което мога да ти кажа е че на мен ми се е случвало с една такава подобна пача.. :D както и да е тва което напраих беше да отида и да я размятам за косата!! или и напиши, да престане да се занимава с него щото той е твой или ми дай скайпа и аз ще я оправя!!

:grin:

днес съм в добро настроениееее..

buuu
11-07-2009, 16:16
човек аз като я храня тя ми мълчи и врънка на него да спра да му пиша hyaxaxhx прявя я на 2 стинки а тя просто си мълчи :lol: абе я си дай скайпа ти разправям :-)

sunshinepp
11-07-2009, 16:20
пиша ти на лично

AutomatiC
11-07-2009, 16:23
виж какво,аз на твое място нямаше да се занимавам с нея,а с гаджето си.докато не си с него знаеш ли къде му шарят очичките.. :-o

Shushu11
11-07-2009, 16:45
Разбирам какво ти е,защото и на мен се е случвало нещо подобно.Едно момиче харесваше толкова много момчето с което ходех,че постоянно го тормозеше.Първо по тела,после по skype,мен искаше да ме бие и т.н. Трудно се разкарват такива гадинки.

buuu
11-07-2009, 16:46
ем щом сме заедно значи знам 8)

ef4etyYy
11-07-2009, 16:55
що гаджето ти не пробва да не й дига, да не й отговаря в скайп, тн?

Valeriq90
11-07-2009, 17:07
Забрави просто...щом той и обръща внимание, значи все още има нещо. Пък и връзката им е била дългичка. Освен това щом си толкова ядосана, сама осъзнаваш, че накрая всичко ще свърши лошо за теб :)

ImmortalForever
11-07-2009, 17:17
Постави се на нейно място и зарежи лапешкия начин на говорене..2 години ала ти бала ти любов голяма..даже е малко това което прави.. И бившите сме хора... :?

ScarletBite
11-07-2009, 17:43
:lol: :lol: :lol:
А какво ще кажеш за вероятността той да е с теб, за да наранява нея?
Защото, тръст ми, ако иска наистина да я разкара, може да го направи така, че момичето да се свие в ъгъла и да си ближе раните, но никога да не посмее да го потърси отново... Може би и той не е сигурен какво иска.Може бе още има чувства към нея.Може би те залъгва или преиграва. :wink:
А може би просто ви върти яко и двете - ето как се прави - на теб казва, че тя го преследва, а на нея казва, че му е писнало от "...." и иска малко почивка и разнообразие.
Защо си толкова наивна, съншайн?Много сапунки ли си гледала като малка? :-| :?

ScarletBite
11-07-2009, 17:46
Още нещо - за да са били заедно 2 години, значи говорим за любов!Разбираш ли с какво си имаш работа?Не просто харесване, влюбване или тази елементарна твоя ревност - любов!!И това, което вие с него сте изградили за месец, по никакъв начин не може да се сравнява с това, което те са имали за 2 години.Без значение какви ти ги говори момчето. 8)

buuu
11-07-2009, 17:48
:lol: :lol: :lol:
А какво ще кажеш за вероятността той да е с теб, за да наранява нея?
Защото, тръст ми, ако иска наистина да я разкара, може да го направи така, че момичето да се свие в ъгъла и да си ближе раните, но никога да не посмее да го потърси отново... Може би и той не е сигурен какво иска.Може бе още има чувства към нея.Може би те залъгва или преиграва. :wink:
А може би просто ви върти яко и двете - ето как се прави - на теб казва, че тя го преследва, а на нея казва, че му е писнало от "...." и иска малко почивка и разнообразие.
Защо си толкова наивна, съншайн?Много сапунки ли си гледала като малка? :-| :?












Защото, тръст ми, ако иска наистина да я разкара, може да го направи така, че момичето да се свие в ъгъла и да си ближе раните, но никога да не посмее да го потърси отново... Може би и той не е сигурен какво иска.

ako iska6e da e sneq izob6to nqq6e da bie put do men nali ? prosto iskam suvet kak da q ignoriram i tfa e

cinderella_gugutka
11-07-2009, 17:50
ем нека приятеля ти я покани на среща,на която естесвтено и ти ще отидеш,но тя няма да знае предварително,за да дойде де.и на срещата непрекъснато се целувайте,казвайте си 4е се оби4ате и т.н. ако тва не помогне просто я набий :D

buuu
11-07-2009, 17:53
:lol:

ScarletBite
11-07-2009, 17:55
ako iska6e da e sneq izob6to nqq6e da bie put do men nali ? prosto iskam suvet kak da q ignoriram i tfa e
Убедена ли си? :D
Не разбираш хората... :? Ами ако си му заместител?Ами ако с теб се чувства излекуван?Ами ако просто се надява да те изчука едно хубаво?
Не казвам, че непременно е така.Но защо не опиташ за вникнеш малко в ситуацията? "Не всичко, което хвърчи, се яде!"

buuu
11-07-2009, 18:02
ae poznaam go :o ne e takuf !

ScarletBite
11-07-2009, 18:13
ae poznaam go :o ne e takuf !
Убедена ли си?
Тихите води... :wink:

MaLkaTa_LaDy
11-07-2009, 18:20
ScarletBite евала! Най-сетне някой с различно мислене. Наистина се замисли дали всичко е така както ти го виждаш. А ако наистина е така с ГОВОРЕНЕ НЕ става! Прави се, че не ти пука дали тя го сваля. Покажи му, че не се притесняваш от нея. Направи нещата да изглеждат така, че ти владеш положението.

П.п. От Бургас ли си?

ScarletBite
11-07-2009, 18:25
П.п. От Бургас ли си?
Коя от двете питаш? 8-)

buuu
11-07-2009, 18:25
smqqtai 8-)

mda ot bs sum 6to ? 8-)

MaLkaTa_LaDy
11-07-2009, 18:34
Нея.
Защото използваш типичните бургаски лафове.

buuu
11-07-2009, 18:36
a te saaaaaa ..... :smt026

MaLkaTa_LaDy
11-07-2009, 18:39
Храня я, правя я на 2 ст'инки

buuu
11-07-2009, 18:45
a ok :-)

sunshinepp
11-07-2009, 18:49
бее няа значение откъде е и ква е и тн.. момичето иска съветт кво да направи а не да и казвате как да говори или да пишее ;) ..ако имате някакви смислени идеи споделяйте... :-o

buuu
11-07-2009, 18:51
bay 8) 8-)

sunshinepp
11-07-2009, 18:54
мяуу :smt041

raia338
11-07-2009, 19:52
wow така като гледам тези емотиконки,май мн си притеснена 8-)
Ми просто му докажи ,че ти си по добрата от нея , бъде повече време с него ,не и обръщай внимание на това което си пише на скайп.Ако чак толкова държи на теб ,кажи му просто да я блокираи готово :)

mysticinside
11-07-2009, 20:10
Тя ли е жалка или ти? я се замисли много си наивна да си мислиш, че връзка от 2 години се забравя ей така :) като го харесваш доказвай му че го искаш и не обръщай внимание на минали неща :)

buuu
11-08-2009, 09:12
:lol: ae ti ne4ete6 li e nali vi kazvam 4e posledno vreme predi da skusat tq se e durjala super otvratitelno mnoo qsno 4e 6e mu sa povru6ta kato se seti za neq .. 2 godi6na vruzka drun drun vajni sa deistviqta ne dumite ...pfff golemi mnogoznainici stanahte #-o

soul1199
11-08-2009, 09:16
нищо не можеш да направиш :-o

ScarletBite
11-08-2009, 09:26
:lol: ae ti ne4ete6 li e nali vi kazvam 4e posledno vreme predi da skusat tq se e durjala super otvratitelno mnoo qsno 4e 6e mu sa povru6ta kato se seti za neq .. 2 godi6na vruzka drun drun vajni sa deistviqta ne dumite ...pfff golemi mnogoznainici stanahte #-o
Уот дъ... :lol:
Момиче, няма какво да ти кажа повече - зле си и това е. :? Ти си държиш да вярваш и да се придържаш към захаросаната обвивка, без да си направиш труда поне да се замислиш за алтернативни възможни истини.Както искаш. :)
А относно крилатата фразичка, че са важни действията, а не думите - скъпа, нали точно това се опитвах да ти обясня в няколкото поста досега?! 8)

mechtaq_za_teb
11-08-2009, 10:03
Забрави просто...щом той и обръща внимание, значи все още има нещо. Пък и връзката им е била дългичка. Освен това щом си толкова ядосана, сама осъзнаваш, че накрая всичко ще свърши лошо за теб :)Дам, и моя приятел тръгна с едно момиче... и уж не искаше никога повече да има общо с мен, но въпреки това ми звънеше и поддържахме контакт, докато накрая не изплю камъчето, че му липсвам и се събрахме. Така че... никога не можеш да си сигурна, докато той наистина не я разкара.

peshost
11-08-2009, 10:38
Бууу, пиши на кирилица поне... :?

haritov
11-08-2009, 10:43
Ако сам не остане при теб,няма смисъл.Аз никога не се влияая от подобни неща,много добре знам коя обичам

bqsna_teenagerka
11-08-2009, 13:40
... абе ти да не си на 13? максимум 14? 1во,при положение,че те двамата са от друг град а ти знаеш ..толкова много неща за нея какво и кога го прави,означава,че някой ти го казва,който някой вероятно е приятелят ти,който иска да ревнуваш...иначе не би те занимавал с подобни глупости. бившата си е бивша,нека му пише нека го занимава той като не й обръща внимание...тя ще престане. Игнорацията е най-доброто отмъщение/атака/защита. Не падай на нейното жалко ниво. Ако тя лази след него,ти не се занимавай да ревнуваш от това,че тя е в краката му. Нали е с теб,другото няма значение!

Sladurcho
11-08-2009, 13:53
Напълно съм съгласен с bqsna_teenagerka . И моята връзка с приятелката ми е от разстояние и точно най-добрата и приятелка искаше да ни раздели но не и позволихме.Смисъл казах на приятелката ми че тя ме занимава и всичко останало и от там проблемите свършиха защото тя вече знаеше какво цели приятелката и като и говори глупости по мой адрес :)

BloodyAmy
11-08-2009, 14:15
Абе първо се научи да пишеш грамотно, пък тогава искай съвети. Проблема ти ми е до болка познат. Просто след време ще разбереш, че си се занимавала с глупости. Ако твоето момче наистина държи на теб няма, какво да те притеснява. Просто игнорирай всички малки "паразити" и се наслаждавай на това, което имаш. (: Успех!

sunshinepp
11-08-2009, 14:20
[quote="BloodyAmy"]Абе първо се научи да пишеш грамотно, пък тогава искай съвети.




не мога да разбера защо се заяждате за нещо такова..нали успявате да я разберете какво иска да каже??? :-o

buuu
11-08-2009, 18:54
mda 10x za suvetite ..am kirilicata ne6to ne me slu6a .. 8-)

Presley
11-08-2009, 21:02
Ти не си по-оправна от "мърлата" .

buuu
11-09-2009, 06:09
yes ve :grin: :lol: skrii sa...

mechtaq_za_teb
11-09-2009, 06:31
yes ve :grin: :lol: skrii sa...На колко си год?

eminemfenka
11-09-2009, 08:27
Даа го туряя на тея бивши :o

Съжелявам,но не се сдържах....

Rofl4e
11-09-2009, 09:20
връзка от разстояние = :razz:

Връзката ви няма бъдеще,по добре не се задълбавайте ,че на края ще сте още по наранени!

Според мен такава връзка не може да съществува дълго време освен ако не се съберете да живеете заедно!

sunshinepp
11-09-2009, 09:21
връзка от разстояние = :razz:

Връзката ви няма бъдеще,по добре не се задълбавайте ,че на края ще сте още по наранени!

Според мен такава връзка не може да съществува дълго време освен ако не се съберете да живеете заедно!


никога не можеш да знаеш какво ще стане ..може пък да се съберат

fenastz
11-09-2009, 09:24
Тия проблеми се решават с БОЙ !

sunshinepp
11-09-2009, 09:28
Тия проблеми се решават с БОЙ !

и аз съм на тва мнение..междудругото..не винаги с бой...ноо почти :oops: 8)

crazymm
11-09-2009, 10:07
нищо няма да стане...
бивша му е сега, след няколко седмици ти ще си бившата ;)

sunshinepp
11-09-2009, 10:24
нищо няма да стане...
бивша му е сега, след няколко седмици ти ще си бившата ;)


що така мислиш? :-o

Nich
11-09-2009, 11:08
:lol: ами и аз в момента си имам връзка от разстояние но никога не са ме интресували отношенията с бившите, щом е бившо значи в бившо! важно е настоящото :grin: не обръщай внимание просто, така ядосваш само себе си и то за неща които не можеш да промениш :P

buuu
11-09-2009, 14:56
нищо няма да стане...
бивша му е сега, след няколко седмици ти ще си бившата ;)
ti tupa li si ?

ScarletBite
11-09-2009, 15:05
нищо няма да стане...
бивша му е сега, след няколко седмици ти ще си бившата ;)
ti tupa li si ?
Никак даже. 8) :-)

CrazySweety
11-09-2009, 15:21
1.От различни градове сте.
2.Наричаш момичето мърла.(С какво право нз.)
3.Не вярвам да не я трае,бил е с нея цели две години.
Няма да се получи нищо според мен,но не ти пречи да опиташ.

stupid0boy
11-09-2009, 16:26
Епа бий и шута... Вдигни и някой ден като звъни на приятеля ти и и тегли 2 п***и майни....

mechtaq_za_teb
11-09-2009, 16:29
Епа бий и шута... Вдигни и някой ден като звъни на приятеля ти и и тегли 2 п***и майни....Ако трябва и 3 путки майни да и тегли, ако приятелят и не прави нищо по въпроса.... сещаш се.

buuu
11-09-2009, 19:13
:lol: Благодаря на всички ..нещата се оправиха :smt007 :-)

ThePretender
11-09-2009, 23:48
:lol: Благодаря на всички ..нещата се оправиха :smt007 :-)
И ? 5 страници изписаха хората ти няма да и кажеш к'во е станало :-x :D

crazymm
11-10-2009, 15:02
нищо няма да стане...
бивша му е сега, след няколко седмици ти ще си бившата ;)
ti tupa li si ?
мисля, че ти си тъпата. да вярваш, че момчето ще забрави тази, с която е бил две години за месец... :)
евала, че нещата са се оправили - няма да е за дълго. била съм в подобна ситуация, само дето аз бях "мърлата", и от опит - бившата почти винаги надделява ;). Но живей си с мисълта, че всичко е наред, няма лошо. :)


P.S ScarletBite, кефиш ме :oops: :-)

buuu
11-10-2009, 18:21
Не те знам на колко си години,ама разсъждаваш много по детски.Освен това имай малко повече уважение към момичето,защото то на практика за нищо нети е виновно.Явно все още има чувства към приятеля ти и прави всичко възможно да спаси връзката си.И е права.Ти какво искаш да седи и да гледа как 2 годни от живота и ще бъдат ей така зачеркнати и все едно нищо не е било.А и не мога да разбера ти защо се притесняваш,като си толкова сигурна в любовта му.Остави го него да се разбере с нея.Това е негова работа.Ако той наистина държи на теб ще поговори с нея,какви са тия лапешки истории и наредби в скайп.

em matricata li da i pratq ?!? ako bqh ot neiniq grad sig 6tqhme da se razberem na 4 o4i.. i ne e prava ! 8) men hi4 ne me burka kolko godini sa i minali dreme mi na ******* da e mislila ko prai predi da go izgubi ! a ne da go motai na malkoto si prust4e ko q za6titavate kato neznaete bahti horata 8-)

buuu
11-10-2009, 18:23
нищо няма да стане...
бивша му е сега, след няколко седмици ти ще си бившата ;)
ti tupa li si ?
мисля, че ти си тъпата. да вярваш, че момчето ще забрави тази, с която е бил две години за месец... :)
евала, че нещата са се оправили - няма да е за дълго. била съм в подобна ситуация, само дето аз бях "мърлата", и от опит - бившата почти винаги надделява ;). Но живей си с мисълта, че всичко е наред, няма лошо. :)


P.S ScarletBite, кефиш ме :oops: :-)

ti po zvezdite li gadae6 ili ima6 brumbari v glavata ? :lol: kfo kato si bila v takava situaciq ..pri vseki e razli4no taka 4e zamul4i po dobre :)

mechtaq_za_teb
11-10-2009, 18:26
нищо няма да стане...
бивша му е сега, след няколко седмици ти ще си бившата ;)
ti tupa li si ?
мисля, че ти си тъпата. да вярваш, че момчето ще забрави тази, с която е бил две години за месец... :)
евала, че нещата са се оправили - няма да е за дълго. била съм в подобна ситуация, само дето аз бях "мърлата", и от опит - бившата почти винаги надделява ;). Но живей си с мисълта, че всичко е наред, няма лошо. :)


P.S ScarletBite, кефиш ме :oops: :-)Съгласна съм.

sunshinepp
11-10-2009, 18:40
Не те знам на колко си години,ама разсъждаваш много по детски.Освен това имай малко повече уважение към момичето,защото то на практика за нищо нети е виновно.Явно все още има чувства към приятеля ти и прави всичко възможно да спаси връзката си.И е права.Ти какво искаш да седи и да гледа как 2 годни от живота и ще бъдат ей така зачеркнати и все едно нищо не е било.А и не мога да разбера ти защо се притесняваш,като си толкова сигурна в любовта му.Остави го него да се разбере с нея.Това е негова работа.Ако той наистина държи на теб ще поговори с нея,какви са тия лапешки истории и наредби в скайп.

em matricata li da i pratq ?!? ako bqh ot neiniq grad sig 6tqhme da se razberem na 4 o4i.. i ne e prava ! 8) men hi4 ne me burka kolko godini sa i minali dreme mi na ******* da e mislila ko prai predi da go izgubi ! a ne da go motai na malkoto si prust4e ko q za6titavate kato neznaete bahti horata 8-)


верно и аз тва се чуда кво я защитавате оная..смис до колкото помня..въпроса беше какво да направи , а не да я упреквате..

mechtaq_za_teb
11-10-2009, 18:43
Не те знам на колко си години,ама разсъждаваш много по детски.Освен това имай малко повече уважение към момичето,защото то на практика за нищо нети е виновно.Явно все още има чувства към приятеля ти и прави всичко възможно да спаси връзката си.И е права.Ти какво искаш да седи и да гледа как 2 годни от живота и ще бъдат ей така зачеркнати и все едно нищо не е било.А и не мога да разбера ти защо се притесняваш,като си толкова сигурна в любовта му.Остави го него да се разбере с нея.Това е негова работа.Ако той наистина държи на теб ще поговори с нея,какви са тия лапешки истории и наредби в скайп.

em matricata li da i pratq ?!? ako bqh ot neiniq grad sig 6tqhme da se razberem na 4 o4i.. i ne e prava ! 8) men hi4 ne me burka kolko godini sa i minali dreme mi na ******* da e mislila ko prai predi da go izgubi ! a ne da go motai na malkoto si prust4e ko q za6titavate kato neznaete bahti horata 8-)


верно и аз тва се чуда кво я защитавате оная..смис до колкото помня..въпроса беше какво да направи , а не да я упреквате..Просто авторката на темата приема само мненията, които и харесват и се държи лапешки.

sunshinepp
11-10-2009, 18:47
Просто авторката на темата приема само мненията, които и харесват и се държи лапешки.

емии..не мисля така..ама поо темата всъщност..мисля че трябваше да приключи още когато Тя написа " всичко се оправи" :)

buuu
11-10-2009, 19:01
:roll: уат дъ ... :lol: avtorkata ne priema saпo hubavite mneniq i ne se durji lape6ki .. ;-) priemam vsi4ki mneniq koito mislq 4e sa pravilni :]]] za6toto spored men taq nqma nikfo pravo da se mesi ve4e .. nvm mina ve4e 8)

Bellatrix
11-10-2009, 19:03
Бах, бившата пък от къв зор я защитавате, че не можела да зачеркне от живота си 2 години? А сегашното момиче се очаква да седи, да я чака и да им дава благословията си ли? "Сваляйте се, сваляйте се, 2 години все пак..." Еми, 2 години - 2 години. Това, че са ходили толкова не значи, че ще се оженят.
Едно момче, когато се захване с някое момиче трябва да започне на чисто, да и дава всичко и да си е с нея, а не да бъде гонен от бившите си и да се занимава с тях.
Когато скъсам с някой, оставаме приятели и поддържаме контакт, НО когато си хване ново момиче се грижа да изчезна, доколкото е възможно от фронта, за да му дам шанс да си намери щастието без да дразня новото момиче.
Според мен въпросната бивша е егоистка, че не иска да го остави да си продължи живота на спокойствие и да бъде щастлив.

m0n4yyy
11-10-2009, 19:03
Щом пазите връзка от разстояние, значи и с тази девойка няма да имате проблем .. :)

buuu
11-10-2009, 19:12
Бах, бившата пък от къв зор я защитавате, че не можела да зачеркне от живота си 2 години? А сегашното момиче се очаква да седи, да я чака и да им дава благословията си ли? "Сваляйте се, сваляйте се, 2 години все пак..." Еми, 2 години - 2 години. Това, че са ходили толкова не значи, че ще се оженят.
Едно момче, когато се захване с някое момиче трябва да започне на чисто, да и дава всичко и да си е с нея, а не да бъде гонен от бившите си и да се занимава с тях.
Когато скъсам с някой, оставаме приятели и поддържаме контакт, НО когато си хване ново момиче се грижа да изчезна, доколкото е възможно от фронта, за да му дам шанс да си намери щастието без да дразня новото момиче.
Според мен въпросната бивша е егоистка, че не иска да го остави да си продължи живота на спокойствие и да бъде щастлив.

e pravilno mnenie bah maa mu.. tq prosto neiska da se primeri 4e toi zapo4va na 4isto s men i 4e e 6tasliv s men a ne s neq .. :)

mechtaq_za_teb
11-10-2009, 19:18
Аз лично се поставям на мястото на онова момиче.Аз също имам връзка от 2 години и не мога да си представя,че от нищо и никъде ще дойде някоя и ще ми се прави и ще ми пише глупости по скайп.Първо не е тя човека,който ще ми каже какво ще правя.Аз имам право да се боря за любовта си и няма да оставя човека който обичам да си тръгне ей така заради някакви проблеми които имаме и които със сигурност са преодолими щом две години сме успявали да се справим със всичко и да запазим любовта си.Едва когато той дойде и ми обясни и в прав текст ми каже,че не иска да е с мен тогава ще се оттегля.Ама твоя проблем идва от там,че не си сигурна в твоя приятел и в любовта му за това и нападаш момичето.А това,което разбрах от написаното и приятеля ти май не знае с коя иска да е,защото ако беше сигурен отдавна щеше да я постави на мястото и и да и даде да разбере ,че иска да е с теб.Всъщност аз гледам от същата гледна точка. И аз имам дълга връзка и знам какво е друго момиче да се намеси, когато бях "бивша". Но вече не съм, макар че и моят приятел беше "приключил" с мен. Именно затова моето мнение е, че трябва да си имаш едно наум.

Bellatrix
11-10-2009, 19:24
nadeto0405, а може би него го е жал да я разкара най-грубо? Може да не я иска вече, да си иска авторката, ама да не иска тотално да разбива бившата - все пак сигурно поне я уважава след 2те години. Не може ей тъй да иде и да я напсува, грозно е.
С бившия ми останахме приятели, сега съм с друго момче, но не съм се развикала на бившия да се махне и не съм го разкарала най-гадно. Той понякога пише по скайп, че му липсвам и тн., но това не значи да му отгоарям с: "Бегай бе, пиндил" примерно, за да го махна окончателно. Отделила съм му много време от живота си и намирам за смешно, жалко и грозно да го унижавам и обиждам, за да разбере, че вече не сме гаджета.

А той ясно схваща намеци и не ме принуждава да стигам дотам. Бившата на момчето от темата явно не е такава.

Bellatrix
11-10-2009, 20:09
Къде в написаното от мен видя нещо от сорта на "Бегай бе, пиндил".Никъде не съм казала,че момчето трябва да се държи грубо с която и да е от двете,написах,че едва когато ми обясни и ми каже,че не иска да е с мен,че е щастлив с другото момиче,че е решил и това е края тогава ще се отдръпна.Ама не някоя си там да ме обижда и нарежда.
Доколкото разбрах са скъсали и той е с друго момиче. Това не е ли горе долу ясният знак, че не иска да е с бившата си вече? Не са важни само думите, много по-важни са действията. Те не са заедно вече - това от всякъде значи, че той е продължил. А щом след цялото това натискане още не се е върнал при бившата си - значи не иска да го направи.
Просто не разбирам тая работа - приключвате си взаимоотношенията с някого (без значение по чия вина) и после не го оставяте да си оправи живота, да продължи напред, да бъде щастлив с някоя друга. Истинското в любовта е да искаш другия да е щастлив дори понякога да не ти харесва как.
Той, ако я иска онази - ще я потърси. Не тя да му се набутва, да го търси и тн.

be7inka11
11-11-2009, 19:44
и при мене беше подобно...просто продължавайте да си вярвате с момчето,обичайте се и това е :) щом и него го дразни,а не й се връзва всичко е наред :) игнорирайте я..

ScarletBite
11-12-2009, 19:51
P.S ScarletBite, кефиш ме :oops: :-)
И ти мен :-) :oops:

Neftochimic
11-13-2009, 15:24
няма и няма да има любов от разстояние.

buuu
11-13-2009, 16:02
няма и няма да има любов от разстояние.

mdam

LudoMlado
11-13-2009, 16:36
научи се да пишеш,като за начало
а и ти нищо не можеш да направиш,всичко зависи от приятеля ти :)

Учител ли ще ставаш че даваш акъл кой как да пише.

Вай гледай себе си, щом си я разбрала стига, не ти трябва всичко да е точно буква по буква за да разбереш за какво става въпрос.



...

buuu
11-13-2009, 16:40
научи се да пишеш,като за начало
а и ти нищо не можеш да направиш,всичко зависи от приятеля ти :)

Учител ли ще ставаш че даваш акъл кой как да пише.

Вай гледай себе си, щом си я разбрала стига, не ти трябва всичко да е точно буква по буква за да разбереш за какво става въпрос.



...

8-)

Neftochimic
11-13-2009, 17:55
няма и няма да има любов от разстояние.

mdam

ми кви ги вършиш тогава? =]

buuu
11-13-2009, 18:09
няма и няма да има любов от разстояние.

mdam

ми кви ги вършиш тогава? =]
v tfa se ubedif f4era 8-)

Neftochimic
11-13-2009, 18:14
ахахаха, браво.
по-добре късно отколкото никога.