PDA

View Full Version : Пак за прич0ската :D



Beautyful
11-07-2009, 15:20
С дълга къдрава коса / малко над кръста ми е в момента / та сега нещо имам една идейка да се подстрижа до гърдите или маалко повечко и да си я изправям от време на време /2-3 пъти седмично / та мисълта ми беше вие как мислите,ако полагам нужните грижи и използвам толкова пъти пресата дали косата ми ще успее да се запази здрава и жизнена? Аз няма постоянно да си я изправям,но все пак...Ии,също така да ви помоля за някакви идейки,ако може също как да си я нося тая моя косица.. 8-) 8-)

lDoLLl
11-07-2009, 15:25
Ммм.. според мен няма да е много добра идея :/ Къдрава коса в повечето случаи значи и суха коса, пресата допълнително влошава положението
Мен много би ми харесамо примерно дълга къдрава коса, хваната с 1-2 шнолки или фибички.

Carmen_Kass
11-07-2009, 15:29
Ммм.. според мен няма да е много добра идея :/ Къдрава коса в повечето случаи значи и суха коса, пресата допълнително влошава положението
Мен много би ми харесамо примерно дълга къдрава коса, хваната с 1-2 шнолки или фибички.

+1...и в един момент ще ти омръзне да се занимаваш...

vagarious
11-07-2009, 15:29
О недей.Подстрижи я и си я дооформяй после с пяна или друг продукт, за да седи все едно с мокър ефект.Ако имаш и обем ще е супер хубава.Недей да започваш с изправянето-почнеш ли веднъж, повярвай ми няма да са само 2-3 пъти седмично. :)

MimmZzZchYyY
11-07-2009, 15:41
Моята к0са сЪщ0 е кЪдрава и беше п0чти д0 крЪста.. ии преди п0ловин г0дина направих грешката да се постригна малк0 над гЪрдите и да я направя на степени, кат0 си казвах ''ак0 п0чне да стЪрчии или нещ0 так0ва ще я изправям''.. Таа така п0стригнах се и тая к0саа кат0 се разхвЪрча навсякЪдее.. и я мЪчех с тая пресаа 2 месеца.На края, м0же да звучи груб0, н0 г0сата ми стана в буквалния смисЪл ''на гЪз'' 8-) ..ии вече т0лк0ва време я мЪча тая к0са.. маски ли не й правех.. какви ли не шамп0ани к0пувах и 0ще ми е кат0 изкуствена.. такаа, че те сЪветвам да внимаваш как се п0стригваш, за да не сЪжаляваш кат0 мене.. :-P .. иначе м0жеш да я скЪсиш малк0 и ак0 мислиш, че ще ти бухне мн0го я изтъни лек0 :)

Beautyful
11-07-2009, 16:07
Ами,да косата донякъде ми е сухичка.. :-o . А,иначе аз си я нося със фибички ама ми писна вече :o Като реша да я изправя пък става толкова дълга,че просто ме изнервя.. :lol: Като я пусна без фибички ми бухва яко...Помогнете.. :(

liim0nka
11-07-2009, 16:07
О недей.Подстрижи я и си я дооформяй после с пяна или друг продукт, за да седи все едно с мокър ефект.Ако имаш и обем ще е супер хубава.Недей да започваш с изправянето-почнеш ли веднъж, повярвай ми няма да са само 2-3 пъти седмично. :)

и аз почнах с мисълта за 2-3 пъти седмично.. :D

vagarious
11-07-2009, 16:18
О недей.Подстрижи я и си я дооформяй после с пяна или друг продукт, за да седи все едно с мокър ефект.Ако имаш и обем ще е супер хубава.Недей да започваш с изправянето-почнеш ли веднъж, повярвай ми няма да са само 2-3 пъти седмично. :)

и аз почнах с мисълта за 2-3 пъти седмично.. :D

И сега вече не можеш да спреш едва ли не..? :D Точно това имах предвид. :P

Beautyful
11-08-2009, 08:53
Дайте тогава други идеи кво да правя с тая бууйна коса..? :o