PDA

View Full Version : Камери в даскало



masterbin
11-07-2009, 15:44
Искам да попитам дали има сайт или някакъв чалъм да гледам какво става в мойто даскало шото шефчето (директора) каза че от МОН могат да ни гледат когато си искат. Та мога ли и аз ? :D :-o

LittleDude
11-07-2009, 15:45
има начин, ама не знам къф :lol: :lol: :lol:

masterbin
11-07-2009, 15:46
има начин, ама не знам къф :lol: :lol: :lol: мерси че ми помогна :D :D :D

LittleDude
11-07-2009, 15:48
има начин, ама не знам къф :lol: :lol: :lol: мерси че ми помогна :D :D :D
пак заповядай :lol: :lol: :lol:

masterbin
11-07-2009, 15:49
има начин, ама не знам къф :lol: :lol: :lol: мерси че ми помогна :D :D :D
пак заповядай :lol: :lol: :lol: :D :D :booooomb: чакам др мнения дето да отговарят на темата ми 8-)

ivanstef
11-07-2009, 19:21
Ако имаш връзка към врежата през която минава връзката към сървъра би трябвало да можеш без проблем..

doomkillerr
11-07-2009, 20:45
Предполагам, че е възможно, но надали някой ще се намери да ти каже как точно става... То е същата работа да получиш достъп до пътните камери на КАТ в различните градове в страната... 8)

Айде със здраве! :)

masterbin
11-07-2009, 21:21
Предполагам, че е възможно, но надали някой ще се намери да ти каже как точно става... То е същата работа да получиш достъп до пътните камери на КАТ в различните градове в страната... 8)

Айде със здраве! :) то че ше каже се некой ше каже както с онзи код за вс камери по света дето го пишеш в гогъл (е не баш вс) /view/ view и още нещо беше ...

SolusChristus
11-08-2009, 10:03
Пич, първо трябва да видиш как са вързани камерите. През Google няма да стане.

После отиваш, режеш изходния кабел, връзваш го през switch и си теглиш ти един кабел към Wi-Fi модем. Връзваш се към модема, прайш един IP scan, виждаш IP адреса на машината, намираш съответния протокол и си готов.

Обаче няма как да се направи без вътрешен човек и малко умения по жиците.

masterbin
11-08-2009, 10:52
Пич, първо трябва да видиш как са вързани камерите. През Google няма да стане.

После отиваш, режеш изходния кабел, връзваш го през switch и си теглиш ти един кабел към Wi-Fi модем. Връзваш се към модема, прайш един IP scan, виждаш IP адреса на машината, намираш съответния протокол и си готов.

Обаче няма как да се направи без вътрешен човек и малко умения по жиците. Ясно е че нема да го върша тва аз щото даскалото ми харесва и не искам да ме изкл.То един от големите беше само поместил камерата и те го изкл. смятай мен кво ше ми лепнат ..

ivanstef
11-09-2009, 08:00
За да си хакер трябва да си корав...

mgxpower
11-09-2009, 09:53
Понеже картината от училище е много интересна :) да гледам някакви деца как учат по-добре искай от някой женска съблекалня :-P

saskou
11-09-2009, 17:02
излъгал те е. само записите стоят в даскалото

LittleDude
11-09-2009, 17:13
Понеже картината от училище е много интересна :) да гледам някакви деца как учат по-добре искай от някой женска съблекалня :-P
учат ли... :lol: :lol: :lol: