PDA

View Full Version : Сп0мени 0т детств0т0



MimmZzZchYyY
11-07-2009, 15:54
Разкажете няк0и забавни сп0мени 0т вашет0 детсв0!! :D

LittleDude
11-07-2009, 16:40
като бях малък имахме офце при баба и веднъж вкарах 1 в клозета и тя падна в дупката :-o
:lol: :lol: :lol:

Shushu11
11-07-2009, 16:49
аз като малка яздех козите :D :D :D и дядо като ме видеше все ме гонеше с една пръчка :D :D :D

Korrnyy
11-07-2009, 17:19
Това не е мой спомен а на мама :)
Като малка, като сме ходили по ресторантите на морето, моя милост :D е лягала на земята и е карала сервитьорите да я прескачат :-D И горките хора какво да правят? - Прескачали са ме :grin:

Мой спомен :)
Както си седяхме в двора цялото семейство и нещо чистим листата, брат ми взима една тухла и ми я хвърля на главата :-x Ходих да ме шият...няма как да го забравя това...

Имам още много, но нямам време сега да пиша :D

lilanalp
11-07-2009, 18:03
Като малки с брат ми ритахме топка в хола и аз без да искам я ритнах по- силно и счупих прозореца. Долу на двора мама и татко нещо правеха... И като чуха, че нещо се чупи, веднага дотърчаха, а ние с бати се разревахме и двамата, че ще ни се карат... :D

clever
11-07-2009, 18:35
обичам си детството
имам много готини спомени :lol: :lol:

веднъж бях при баба с приятели и тя отглежда кокошки
аз и моите приятели сложихме много играчки при кокошките докато баба спеше да си играят О.о :lol: :lol: ауу мн лудо дете бях :lol: много обичах да мятам играчки през терасата и да поливам хората с вода О.о
ако се сетя за още спомени ще пиша;че са много :oops:

mochsis
11-07-2009, 23:54
като бях малък имахме офце при баба и веднъж вкарах 1 в клозета и тя падна в дупката :-o

+ 1 Тва ме изкефии :razz: :razz: :razz: ... горката офца :(

Jumbie483
11-08-2009, 07:01
Поливах хората с вода от терасата, драсках с червен химикал по стените, на село пишех с тебешир навсякъде, хващах кучето за предните лапи и го карах да ходи само на задните, като си представях, че това ми е детето и го водя на училище :D
Иначе когато не бях чак толкова малка имам спомени, че с едни приятели бяхме направили една дупка по-голяма от човешка глава, в блока между стълбите 8-) В началото беше съвсем малка и почти невидима пукнатина, но едно момиче нещо се разровичка в нея и стана на дупка и после в продължение на месец всеки път като минехме от там и отронвахме по малко. И накрая стана направо дупка и нея я караха да я замазва, че после и стените чисти с един парцал :D :D
Вечер пък когато излизахме и ни кажат да се приберем до 00:00 и нас ни няма, нашите или техните излизаха да ни търсят и ние се криехме на всевъзможни места. Като например веднъж влязохме в един кашон от пералня, влизахме в бутките (на пазара до нас има някакви железни..) или пък в някоя по-широка тръба. Все около блоковете бяхме, ама за сметка на това бяхме неоткриваеми.
И като за последно.. Още няма да забравя как половината квартал се гонехме с жилави пръчки 8-) Тичаме нагоре по шосето, после обратно през поляната, през пазара, между блоковете, пак по шосето и така.. И ако те настигне някой и те шляпне, после една седмица носиш белези 8-)

mrtn
11-08-2009, 07:30
ами моето детство си беше изживяно супер, нямах грижи през тоя период..как ми липсва. Спомням си как се целехме с кални топки, на село съм яздил кон :grin: имаше една изоставена къща, все влизах в нея, и все правех нещо, но няма да забравя като счупих пръста на сестра ми, как плака милата сега я съжалявам направо 8-)

cookie_master
11-08-2009, 07:51
Като малки с брат ми ритахме топка в хола и аз без да искам я ритнах по- силно и счупих прозореца. Долу на двора мама и татко нещо правеха... И като чуха, че нещо се чупи, веднага дотърчаха, а ние с бати се разревахме и двамата, че ще ни се карат... :D :razz: :razz:

danibebi
11-08-2009, 09:30
Ауу мойто детство е невероятно няма да го забравя никога.. :cry: Как ми липсва!..Де да бях още малка..а сега към темата :lol:

Спомням си как бях паднала с колелото и бях цялата в белези..но не болеше много като паднах :lol:
Веднъж като съм била малка и с майка ми сме отишли в Счетоводството и аз съм избягала оттам и съм се скрила :lol: :lol:
Веднъж в ГУМ пак бях избягала и се бях скрила..
Имам и още много но сега нямам време да разказвам :lol:

clever
11-08-2009, 09:52
Поливах хората с вода от терасата
да не видиш нещо от мене... :razz:

мноо беше яко като мятахме пиратки с приятели :lol: и тротилка метнахме веднъж :lol: :lol:
а с колелетата колко рудо бешее... от хлапе се метам по скокчетата :lol: :lol: :lol: и поради някаква случайност и мой късмет винаги съм се разминавала на косъм от Пирогов :razz:
говорихме глупости;викахме на бабите през терасата-Бабо;ще ми купиш ли вавлички :lol: бебета... :lol: :lol:
мн яко се забавлявахме на морето и се плацикахме :razz: )да.. дума измислена от мен) :lol: :lol:
веднъж написахме двойки на бележника на големия брат на един приятел О.о :lol: :lol: :lol:
абе лудо лапе съм си и сега............... :razz:

someonerandom
11-08-2009, 10:19
зимата добнехме горките хора със снежни топки...имам голяма тераса на 4тия етаж и с 1 фр се криехме горе и като мине някой мятахме снежни топки по тях :D или като се стъмни се събирахме 10 човека криехме се зад някоя пряспа и като мине кола изскачахме мятахме 20-30 топки и бягахме от бесния шофьор :grin:
Веднъж като се разхождах зад едни люлки един засили една да види колко сила има и ме нокаутира с люлка в брадата 8-) ходихме до болницата обаче за щастие се отървах без белег
С братовчед ми винаги като се видехме и се биехме и веднъж бяхме отишли на някакъд концерт във Военноморкото беше май...и те хората строени и ний 2 лапета бягаме между тях и където с хванем се налагаме...развалихме им строя умряха от смях просто :lol: има и още глупости ама съм ги забравил вече

Jumbie483
11-08-2009, 10:20
Поливах хората с вода от терасата
да не видиш нещо от мене... :razz:

Много деца правят така 8-)
Което ме подсеща, че преди време племеницата ми, ми каза, че и е хрумнала една страхотна идея.. да сипва вода върху хората от терасата :D :D
Иначе ние като малки с една приятелка пълнехме балони и пликове с вода и ги хвърляхме по колите (пак през някоя тераса) .. Хвърляли сме ядене върху покрива на блока. Веднъж намерихме един презерватив в тях, надухме го, вързахме отдолу един червен конец и после го завързахме за страничното огледало на една кола :razz:

remix1912
11-08-2009, 10:38
Нямам детство

Biskfitka
11-08-2009, 12:05
Пък ние се качвахме на терасата при баба ми (то е почти в гората..) и в найлонови пликчета слагахме жълтък от яйце,оцет,пипер,вода,шампоа н..всичко,каквото мога да взема без да види баба 8-) и ги хвърляхме по децата от другия квартал...

До преди няколко години,братовчед ми като имаше малки котенцa и ги хващах за опашката,качвах се на терасата при баба и ги хвърлях...доставяше ми голямо удоволствие :lol:

SunnyTime
11-08-2009, 12:28
Значи при леля ми тя понеже е в блок и сме на 12-ти етаж.Ииии под блока има една къща.Иии аз си пълня балони със водааа и пускам балоните през терасата и без да искам пернах по тиквата доктора (мъжа дето живее в къщата) и после идва да се кара че сме го замеряли с балони 8-) А през лятото ми купуваше череши.Излизам аз на терасата иипонеже блока е точно в самия център ии минават някви момчета (батковци) ии аз почвам с череши да ги целя и бях уцелила един двама и те спират и посред центъра почват да ме псуват и такива работи а аз им се криех :lol: и като минаха хора покрай тях ги гледат е така :-o и се чудят на кой викат :lol:

ThePowerOfLove
11-08-2009, 13:05
Ох кво ли не сме праили като се съберем
8-) :grin: Чак ми липсват тея дни...

stefeto0o
11-09-2009, 12:24
ооо аз бях много лудо дете ... правех много глупости ... като започна от детската градина ... с една приятелка правехме просто уникални щуротии :lol: Когато учителите ни слагаха да си лягаме излизаха да пият кафе в отделна стая ... и през това време с моята приятелка (Петя) се целехме с възглавници ... ставахме от леглата ... играехме си с играчките ... ох кво ли не сме правили направо не искам да си спомням :razz: :razz: :razz: :razz: :-)

Peshec
11-09-2009, 13:22
охооо колко пъти сме спирали колите :D
-с казан
-с лента за касови бележки (не че спираха много много,но някои го правеха :-D )
-и най-якото - имаше 1 спрял камион на улицата и ние откраднахме стари спукани,скъсани гуми от 1 сервиз до нас и направихме пирамида между камиона и тротоара - 3 гуми - върху тях 2 и накрая 1 за връх :lol:

колко пъти сме крадяли доматите и гроздето на хората (не че още не го правим :-D )

десетки счупени прозорци :-D

къщички от кашони :lol:

пръскали сме се с вода :-D

много пиратки на неправилни места (аве не знаех,че 1 обикновена пиратка може да счупи прозорец от 20см.) :D

иииииииии много други :D

anity92
11-09-2009, 14:17
спомням си че като бяхме малко двете със сестра ми много пакости правехме 8-) ..


един път баща ми ни беше наказал и ние решихме да му правим напук и почнахме да късаме тапетите [ тогава все още бяхме с тапети ] :-D


лятото майка ни пращаше на гости при другата ни баба обаче на нас никак не ни харесваше там и решихме да ядосваме баба 8-) .. аз се заключих в банята и оставих сестра ми да ме чака пред вратата :razz: обаче баба ни хвана и нашамари сестра ми пък на мен каза да отворя вратата .. и ест аз не исках да ме нашамари и мен и започнах да се преструвам че съм се заключила и не мога да отворя :lol: ..
и така де баба седя и ме чака навънка с точилката 5-10 минути и накрая аз се отказах и излязох и тя ме почна с точилката 8-) сега не изглежда толкова забавно ама като се сетя за това и ми става много весело :) ..



един ден пък бяхме се събрали в нашия двор и играхме народна топка [ двора ни е доста голям и ние го ползвахме за игрище 8-) ]..
и така де играхме си ние .. беше много забавно обаче по едно време щастието ни се помрачи :lol: .. сестра ми тръгна да цели с топката едно от децата в другото поле и без да гледа тръгна да бяга и се нацели право в един железен кол :razz: :lol: и така ревнаааа че баща ми я чу и ни изгони от двора 8-) и после имаше цицина голяма колкото главата и :lol: .. е шегувам се де но доста голяма цицина и беше излязла .. но като цяло аз доста се посмях тогава .. и такаа ..




еххх детство детствоо :smt007

someonerandom
11-09-2009, 14:30
много пиратки на неправилни места (аве не знаех,че 1 обикновена пиратка може да счупи прозорец от 20см.) :D


:lol: :lol: :lol:

gunnergirl
11-09-2009, 16:31
Барбитата ми си правиха нудистки плажове :D
Пред блока се опитвах да направя басейн в изкопана дупка,но тя попиваш :razz:
И много други,сега се сещам само за тези.

kombarka
11-09-2009, 18:03
Ем сега се сетих преди няколко дена какви простотии правихме :razz: с куклите Барби на фонтаните на центъра :lol: 8-) Луди хора. А после ми разправяй, че детството не ми е минало.

Иначе бяхме се завряли в едни кашони и да мяучем като котета. Циркове бяха! :razz:
Кюфтета от кал.
Имаше една игра "Какички" :D
Веднъж като валеше страшно силно около 2-3 часа съм се търкаляла по локвите :lol:
Веднъж без да кажа нищо си бях излязла от нас на разходка в парка. И се прибрах съвсем спокойно сякаш нищо не е станало (при положение че съм била на 3-4 години :razz:)

Луди времена бяха :grin:

sasheto0o
11-09-2009, 19:18
ooo мойтоо детствоо :D какви ли глупости не съм правилаа :D ... значи ... веднъж с братовчед ми бяхме при баба и нямаше какво да правим и взехме вестници ,запалки и кибрит ,за да си направим печка,където да готвим (обаче неправим сметка че зад огъня има дърва) . И палим си ние , обаче ни видя един съсед и викна баба .. оттам братовчед ми скача върху огъня и почва да го гаси :shock: :razz: ... обаче после бяхме наказани ..
Втора случка. Пак сме при баба и беше следобед и тя ни слагаше да спим , обаче мен не ми се спеше и с братовшед ми излязохме навън и се качихме на терасата . И гледаме си ние кокошките и петела на баба .. И братовчед ми реши да отиде и да хване една кокошка . Отива той хваща една ,оттам петела започва да го гони и да го клюца по задника .. Аз се смея от терасата той тича,реве и пищи :D .. Изведнъж баба излиза и да не ви казвам какво стана - крясъци, виковее :lol: :lol: :lol:

Има много забавни случки от детството ми ! Ако се сетя за още по-щури ще пишаа :-P