PDA

View Full Version : Не особено малък проблем.



Isterichkata
11-07-2009, 16:17
Здравейте. Регистрирах се в този форум, след като видях, че има много хора, които търсят помощ тук. Имам отскорошен проблем, който много ми тежи на главата и не знам какво да правя. Затова ще съм наистина благодарна, ако някой от вас може да ми даде полезен съвет. Моля ви, това наистина е важно за мен, връзката ми с моя приятел се крепи на косъм, а аз не знам какво да правя.

Аз съм на 16 и от 1 година и половина съм с едно определено момче. Той е на 20, но мисля че се разбираме добре. Всичко беше горе-долу наред (може да се каже) допреди един месец. Обаче тогава изведнъж той повдигна въпроса за секса. Попита ме дали съм готова за това и аз, тъй като знаех, че той отдавна иска, му казах "да". Опитахме и всичко вървеше добре, докато не започнах да разбирам, че той има малко.. странни идеи. Мисля че нещата, които му харесват не са нормални и макар и да съм чела за така наречените "фетиши", не мисля че това, което той иска е нормално. И преди е искал от мен странни неща, но онзи ден направо ме стресна със своето желание. Бяхме сами в нас (нашите бяха навън за уикенда) и започнахме... нали знаете. И когато и двамата бяхме възбудени, той изведнъж от нищото ме попита дали бих имала против да направим нещо извратено. Аз се съгласих и го попитах какво има впредвид. А той каза, че отскоро винаги когато сме били заедно си ме представял как... малко ме е срам честно казано да го кажа, но ще пробва... как ял моите екскременти или аз неговите. Съжалявам за странното изказване, но просто трябваше... И ме помоли дали може аз да се изходя върху него или той върху мен... И аз скочих трясната и отклоних темата, облякох се и... Оттогава всичко стана малко неудобно и той си тръгна малко след това и не сме говорили оттогава.. Обаждал ми се е на телефона днес, обаче съм изпуснала обаждането, а и дори да вдигна не знам какво да кажа и дали няма да е... странно... И преди е искал подобни работи, веднъж поиска от мен да се изпишкам пред него, но то по-скоро беше като шега и не го обсъждахме... не знам какво да му кажа... Моля ви, помогнете ми... Грешно ли е, че се чувствам неудобно и неправилно от предложението му? Ох, не знам и аз...

sunshine92
11-07-2009, 16:29
Какво да е грешно. Приятелят ти е извратен. :smt012

TheX
11-07-2009, 16:30
:smt104 :smt104 :smt104 Режи го тоя бе! :smt104 :smt104 :smt104

stylo
11-07-2009, 16:30
извратено,извратено,ама да си ядете лайната с извинение :shock: не знам намекни му,че и ти имаш някакви граници. :?

Hilary_
11-07-2009, 16:51
Обясни му, че не ти е приятно и не искаш да го правиш .. :shock: :shock:

п.с. ако бях аз до сега да съм го резнала .. 8-)

Zarity
11-07-2009, 17:02
:shock: :shock: :shock: :smt017
:smt064
мани го тоя...

AraBella
11-07-2009, 17:17
Ебати извратеното.Бягай от тоя...

Cucko0
11-07-2009, 17:21
ужсс да го разкарваш тоя то извратен оkey ама чак пък толкова :shock: :shock:

AlokiNn
11-07-2009, 17:22
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: друго освен пий разхлабителни не мога да кажа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

elito0o0o0
11-07-2009, 17:23
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: http://www.pic4ever.com/images/be6.gifhttp://www.pic4ever.com/images/be8.gif Баси гнусния тъпак.. http://www.pic4ever.com/images/bl3.gif

cookie_master
11-07-2009, 17:25
Зарежи го тоя бе.Ше си яде той лайната :shock:

djuki
11-07-2009, 17:33
ами дай му да си хапне като иска :-D

sanq9
11-07-2009, 17:37
Егати отврата! Под извратени неща аз разбирам някой другги неща но все пак всеки си имма своето виждане! :D :D :D :oops: :oops:

amk933
11-07-2009, 18:11
Решила си си проблема с пътуването и тоалетната. Има няма кенеф, влизате в храстите отваря устата и проблемът е решен. К'во по-хубаво от екологията? :-|

mey_si
11-07-2009, 18:37
Ужас,с право си се отдръпнала от тоя извратеняк...

Cellmate
11-07-2009, 19:31
Не виждам толкова извратено в тва :?
аз съм го прайла на приятела ми щото знам че му харесва..и ако тя го харесва не виждам къв е проблема :?

Ами че да, кво извратено ще има? То се е видяло, че новата мода в кулинарията ще е за Коледа да се гощаваме със вкусна гозба от натуралните продукти: сополи, урина, фъшкии, плюмка, мръсотия изпод ноктите (повърнато- на вкус)

cookie_master
11-07-2009, 19:39
Не виждам толкова извратено в тва :?
аз съм го прайла на приятела ми щото знам че му харесва..и ако тя го харесва не виждам къв е проблема :?яла си му лайната? :-o

amk933
11-07-2009, 19:50
Не виждам толкова извратено в тва :?
аз съм го прайла на приятела ми щото знам че му харесва..и ако тя го харесва не виждам къв е проблема :?яла си му лайната? :-o

Аз доколкото разбрах, той нейните. :lol: Тая тема ВОНИ.

Hilary_
11-07-2009, 19:55
Не виждам толкова извратено в тва :?
аз съм го прайла на приятела ми щото знам че му харесва..и ако тя го харесва не виждам къв е проблема :?яла си му лайната? :-o

Аз доколкото разбрах, той нейните. :lol: Тая тема ВОНИ.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

еее какви сте гадни начиии .. сега ме отказахте от бискФитките ми "Житен дар", които си папках съвсем невинно в този късен час .. :x Сърдита съм .. [-( [-( ии няма да ви дам, а знам, че искате .. :oops: :oops: :lol:

AlokiNn
11-07-2009, 19:56
[quote=xXgirl15xx]плюмка :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Както и лъзглавница :razz: :razz:

amk933
11-07-2009, 19:57
Не виждам толкова извратено в тва :?
аз съм го прайла на приятела ми щото знам че му харесва..и ако тя го харесва не виждам къв е проблема :?яла си му лайната? :-o

Аз доколкото разбрах, той нейните. :lol: Тая тема ВОНИ.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

еее какви сте гадни начиии .. сега ме отказахте от бискФитките ми "Житен дар", които си папках съвсем невинно в този късен час .. :x Сърдита съм .. [-( [-( ии няма да ви дам, а знам, че искате .. :oops: :oops: :lol:

"Житен Дар" новото име на "Печени ла*на" ли е? :D

elito0o0o0
11-07-2009, 20:15
Не виждам толкова извратено в тва :?
аз съм го прайла на приятела ми щото знам че му харесва..и ако тя го харесва не виждам къв е проблема :?яла си му лайната? :-o

Аз доколкото разбрах, той нейните. :lol: Тая тема ВОНИ.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

еее какви сте гадни начиии .. сега ме отказахте от бискФитките ми "Житен дар", които си папках съвсем невинно в този късен час .. :x Сърдита съм .. [-( [-( ии няма да ви дам, а знам, че искате .. :oops: :oops: :lol:

"Житен Дар" новото име на "Печени ла*на" ли е? :D

;-) ;-) ;-) :lol: :lol: :lol: 8-)

btw Темата наистина вони :lol: :lol: Доста противни,гнусни ,смърдящи и извратени същества има на тая земя..

Xrisenceto
11-07-2009, 20:15
Аз ще ти кажа нещо различно.НЕ ГО ЗАРЯЗВАЙ!Ходите от сравнително дълго време,така като разбирам,те е чакал повече от 1 година...все пак може да се каже,че е мъж на 20години,тея са рядкост...Явно те обича до колкото разбирам ти също.На мен това което е пожелал също ми е противно но..."различни хора различни идеали".Обади му се излезте и поговорете съвсем нормално.Кажи му,че на теб това не ти харесва и не желаеш да го правиш,не му казвай,че е гнусно и т.н. защото може би ще се убиди..Няма смисъл година и половина на вятъра заради едно недоразумение.И все пак това е мое мнение.Каквото решиш за добре това направи.

Айде със здраве ;)

Sir9Maximilian
11-07-2009, 20:23
Абе кажи му че е извратен...и че не ти харесва това нещо !

Hilary_
11-07-2009, 20:23
"Житен Дар" новото име на "Печени ла*на" ли е? :D

мм не .. новото име е "яж ми пръста по средата" :oops: :oops: Как ти звучи ??? 8)

Sir9Maximilian
11-07-2009, 20:24
Излишен спам...

amk933
11-07-2009, 20:25
"Житен Дар" новото име на "Печени ла*на" ли е? :D

мм не .. новото име е "яж ми пръста по средата" :oops: :oops: Как ти звучи ??? 8)

Като "Печени Ла*на". 8-) :shock: :lol:

Hilary_
11-07-2009, 20:28
"Житен Дар" новото име на "Печени ла*на" ли е? :D

мм не .. новото име е "яж ми пръста по средата" :oops: :oops: Как ти звучи ??? 8)

Като "Печени Ла*на". 8-) :shock: :lol:

Момченцеееее не се ебавай с моите бискФитки, че ще се карам!!! :o :o

amk933
11-07-2009, 20:31
"Житен Дар" новото име на "Печени ла*на" ли е? :D

мм не .. новото име е "яж ми пръста по средата" :oops: :oops: Как ти звучи ??? 8)

Като "Печени Ла*на". 8-) :shock: :lol:

Момченцеееее не се ебавай с моите бискФитки, че ще се карам!!! :o :o

Ама миришат, а мама не е купила новия глейд микро спрей. :( :x 8-)

HristoGavrilov
11-07-2009, 20:33
Уффф, че миришеееее. :D

MeLLy13
11-07-2009, 20:36
Бързо бързо .........свършило е ооооо не :razz:

Hilary_
11-07-2009, 20:37
Ама миришат, а мама не е купила новия глейд микро спрей. :( :x 8-)

Ама упраай се т'ва си е лично твой проблем пък и освен това не мирише от тях!!! :lol: :lol:

HristoGavrilov
11-07-2009, 20:42
Ама миришат, а мама не е купила новия глейд микро спрей. :( :x 8-)

Ама упраай се т'ва си е лично твой проблем пък и освен това не мирише от тях!!! :lol: :lol:

А така. Кой пръдна? :lol:

eiii
11-07-2009, 20:43
:-x :smt076 :shock: УжаС!!!

elito0o0o0
11-07-2009, 20:45
обаче... пак окъкахме тематаааа... :lol: :lol: Яма тя и без това си е за къкане... :o :lol:

amk933
11-07-2009, 20:48
Ама миришат, а мама не е купила новия глейд микро спрей. :( :x 8-)

Ама упраай се т'ва си е лично твой проблем пък и освен това не мирише от тях!!! :lol: :lol:

А така. Кой пръдна? :lol:

elito0o0o0 :oops:

mArMaLaDkA
11-07-2009, 20:51
amk933, щом майка ти не е купила новия Глейд Микро Спрей, тогава последвай примера на детенцето от рекламата и върви да акаш в тоалетната на Ники :!:

А Hilary_, що не се омъжиш за amk933? :-o Хем се разбирате, хем и с американско гражданство ще намажеш. Какво по-хубаво от това? :evil:

Cellmate
11-07-2009, 20:52
[quote=xXgirl15xx]плюмка :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Както и лъзглавница :razz: :razz:

Неволна грешка. Но като гледам ти само тва чакаш нали хейтърче?
Между другото аватара ти е ужасно грозен. Айде без здраве :)
П.С. Отдавна ме дразнят тъпите ти мнения.

AlokiNn
11-07-2009, 20:58
еми какво да чакам.. чакам на нещо да се смея :D а това дали ава ми е грозен твоето мнение не ме инт мнг

TheX
11-07-2009, 21:05
А Hilary_, що не се омъжиш за amk933? Surprised Хем се разбирате, хем и с американско гражданство ще намажеш. Какво по-хубаво от това? Evil or Very Mad

Стига сте сватосвали момичето :lol:

mArMaLaDkA
11-07-2009, 21:07
Че аз за първи път си позволявам, че май и от първия път улучих правилния човек... После, като се оженят, имат 3 дечица, а Хилари е типичната американска съпруга-домакиня и ви праща картички от Америка, няма да ми се карате така. 8) 8-)

amk933
11-07-2009, 21:08
amk933, щом майка ти не е купила новия Глейд Микро Спрей, тогава последвай примера на детенцето от рекламата и върви да акаш в тоалетната на Ники :!:

А Hilary_, що не се омъжиш за amk933? :-o Хем се разбирате, хем и с американско гражданство ще намажеш. Какво по-хубаво от това? :evil:

Много си зла. Що така? Пръднята ти влияе лошо? 8-)

mArMaLaDkA
11-07-2009, 21:10
Не съм зла бе, просто се опитвам, с най-добри намерения, да събера двама души, които праскат еднакво количество флууд, по едно и също време влизат и излизат от форума, а единственото, което получавам е биене през ръцете! Ама казах аз какво ще стане в редактирания си пост по-горе! 8)

Hilary_
11-07-2009, 21:29
Мармаладке до колкото знам тука не е импулс .. така, че нито ти нито, който и да е биха ме сватосали, с който и да е от форума .. :? Опитите си ги спестете .. нямат смисъл нито биха ви се получили .. :-o

clever
11-07-2009, 21:44
Приятелят ти е извратен. :smt012

elito0o0o0
11-07-2009, 21:45
Ама миришат, а мама не е купила новия глейд микро спрей. :( :x 8-)

Ама упраай се т'ва си е лично твой проблем пък и освен това не мирише от тях!!! :lol: :lol:

А така. Кой пръдна? :lol:

elito0o0o0 :oops:момченце! Ще те пляскаммм!! :oops: :oops: :oops:

amk933
11-07-2009, 21:54
Ама миришат, а мама не е купила новия глейд микро спрей. :( :x 8-)

Ама упраай се т'ва си е лично твой проблем пък и освен това не мирише от тях!!! :lol: :lol:

А така. Кой пръдна? :lol:

elito0o0o0 :oops:момченце! Ще те пряскаммм!! :oops: :oops: :oops:

Hilary_ ще ревнува. :oops:

Hilary_
11-07-2009, 21:58
Hilary_ ще ревнува. :oops:

Ти си гаден кръшкач и съм ти сърдита .. [-( [-( Губиш ..

п.с. .. на елито също съм сърдита!!! [-(

* яжте ми ГО * .. [-(

п.с. 2 Забравих да допълня ... налагам ви пълен игнор докато не ми се извините публично!!! :lol: :lol: Сетете се сами как .. :razz:

mArMaLaDkA
11-07-2009, 22:14
Hilary_, не ти отива да се правиш на сериозна. ;)

Hilary_
11-07-2009, 22:15
Hilary_, не ти отива да се правиш на сериозна. ;)

Но понякога ми се налага да съм .. :-o

amk933
11-07-2009, 22:17
От едно сране цяло политически скандал направихте за моята личност. :grin:

majestic001
11-07-2009, 23:27
Имам отговор за тебе. Убий тоя смотан извратен хуй ! После си забий химикалка в окото.

Parallel
11-07-2009, 23:43
Определено е извратен! Година и половина връзка наистина не е малко.Или го вкарвай в пътя или го режи.Има си тоалетна за тази работа!!!

Pesenta
11-07-2009, 23:53
аз съм го правила пред момче ама щото аз исках..и тои се съгласи :) ама не точно изхождане ми по малко иначе пишканет о също съм го прайла :oops:не само гаджето на авторката има проблеми :shock: :shock: :shock: :shock: как така ще сереш по някой бе тва не са фетиши ... вие да не сте животни бе ... а му еби путката майна и на гаджето ти и на всички ...

Sir9Maximilian
11-08-2009, 00:27
ужас... :?

blgt
11-08-2009, 02:35
тва му се вика копрофилия, и на някои места било разпространено.
това казва уикипедия. аз казвам, че в уикипедия са копрофили и искат да ви убедят, че е нормално.
тъжно е, че и в българия са се навъдили разни извратени истории.

а на твоя приятел му кажи да отвори 2girls1cup -точка- com и да те остави намира.

airsofrBG
11-08-2009, 07:08
аз съм го правила пред момче ама щото аз исках..и тои се съгласи :) ама не точно изхождане ми по малко иначе пишканет о също съм го прайла :oops:не само гаджето на авторката има проблеми :shock: :shock: :shock: :shock: как така ще сереш по някой бе тва не са фетиши ... вие да не сте животни бе ... а му е** п****та майна и на гаджето ти и на всички ...

майкооооо майко no coment :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

cookie_master
11-08-2009, 07:12
Имам отговор за тебе. Убий тоя смотан извратен "мъжки полов орган" ! После си забий химикалка в окото. :shock: :lol: :lol:

Passi0n
11-08-2009, 10:47
Ебати човека :? :lol: Отвратително е бе! :?

amk933
11-08-2009, 11:10
Не виждам толкова извратено в тва :?
аз съм го прайла на приятела ми щото знам че му харесва..и ако тя го харесва не виждам къв е проблема :?яла си му лайната? :-o

Не!
не ми ги е ял нито той нито аз- само исках да го направа върху него :oops:

колко мило... :(

EritYy
11-08-2009, 11:21
при всеки е различно- него това с изхождането може да го възбужда :-o макар ,че това си е доста странно :-o :-o
Може би трябва да поговориш с него, да го питаш кое точно харесва в секса, кое и как го предпочита ддз

Hilary_
11-08-2009, 11:23
чшшшшш алоооооооооооу xXgirl15xx айде по-леко .. регнала си се от 2 дена и почна тука да нареждаш .. я се успокой малко!!! :lol:

Това е форум и всеки има право да си изказва мнението .. не може всички да са съгласни с тебе .. като не го одобряват им напиши не ме е*е к'во мислите и ги отеби .. к'во ги храниш тука .. :lol: :lol:

Hilary_
11-08-2009, 11:42
Сбъркала си човека, на който да се отваряш драга .. не ми се прави на много оборотна щоту си личи от далече, че не ставаш .. по - добре си трай там и не ми се набивай на очите .. 8) ии както обичам да казвам нито си ми на годините, нито на акъла най - малкото си перкалено тъпа, за да споря с тебе .. той живота достатъчно те е наказал и лишил от мозъчни клетки в малката ти главица .. :lol:

а и още нещо .. не съм ти позволила да спориш с мен така, че не прави грубата грешка да си отваряш устичката щоту бързо ще я запълня с разни неща, които само такива като тебе чакат .. :razz: :razz:

HristoGavrilov
11-08-2009, 11:46
чшшшшш алоооооооооооу xXgirl15xx айде по-леко .. регнала си се от 2 дена и почна тука да нареждаш .. я се успокой малко!!! :lol:

Това е форум и всеки има право да си изказва мнението .. не може всички да са съгласни с тебе .. като не го одобряват им напиши не ме е*е к'во мислите и ги отеби .. к'во ги храниш тука .. :lol: :lol:




амаа нещастнице чшшш алооооооу викай на майка ти селянко проста :-x взимай си стоя тъпанар черен и и се разкарай от форума ще напрайш лек за всички :-x :-x няма тема да не сте съсипали и спамили :-x :-x :-x :-x :-x ще съм регистрирана от колко си искам..виж я :-x

селянка :? :-x

Продължавай да храниш така любимите ми съфорумци и на свиждане в болницата няма да ти дойда. Айде чао.
Пази се.

amk933
11-08-2009, 11:50
На тази срането и е изпило мозъка. 8)

П.С.: Ама точно с мен никой не иска да говори :razz: ...поне не ме хранят.

HristoGavrilov
11-08-2009, 12:08
Сбъркала си човека, на който да се отваряш драга .. не ми се прави на много оборотна щоту си личи от далече, че не ставаш .. по - добре си трай там и не ми се набивай на очите .. 8) ии както обичам да казвам нито си ми на годините, нито на акъла най - малкото си перкалено тъпа, за да споря с тебе .. той живота достатъчно те е наказал и лишил от мозъчни клетки в малката ти главица .. :lol:

а и още нещо .. не съм ти позволила да спориш с мен така, че не прави грубата грешка да си отваряш устичката щоту бързо ще я запълня с разни неща, които само такива като тебе чакат .. :razz: :razz:


сбъркала съм чавека :lol: ти си го сбъркала :-x мн си смела :-o :razz: ела го кажи пред мен че като гледам сии мнннннн голяма :lol: :razz: ще помета пода с теб :-x такива отворени като теб не си знаят мястото и аз им го намирам :booooomb:


:-x

Внимавай, на кой как говориш, защото можеш да попаднеш на грешния човек.
П.П Нищо лично. Просто приятелски съвет. :)

Stefchyy
11-08-2009, 12:09
изсери му се бе кфо ти дреме .. :booooomb:

amk933
11-08-2009, 12:19
Тази е по-елементарна и от китайска сглобка. В тази тема освен че мирише на лайна, почна да лъха и на сено от "печената мацка". :shock:

HristoGavrilov
11-08-2009, 12:22
чшшшшш алоооооооооооу xXgirl15xx айде по-леко .. регнала си се от 2 дена и почна тука да нареждаш .. я се успокой малко!!! :lol:

Това е форум и всеки има право да си изказва мнението .. не може всички да са съгласни с тебе .. като не го одобряват им напиши не ме е*е к'во мислите и ги отеби .. к'во ги храниш тука .. :lol: :lol:




амаа нещастнице чшшш алооооооу викай на майка ти селянко проста :-x взимай си стоя тъпанар черен и и се разкарай от форума ще напрайш лек за всички :-x :-x няма тема да не сте съсипали и спамили :-x :-x :-x :-x :-x ще съм регистрирана от колко си искам..виж я :-x

селянка :? :-x

Продължавай да храниш така любимите ми съфорумци и на свиждане в болницата няма да ти дойда. Айде чао.
Пази се.

отивай лапай на американеца и мълчи бе :lol: :razz: :razz:


И ти ще лапнеш нещо - дълго, метално, M9 му е модела. Жалко, че ще е последното нещо в устата ти и жалко, че на такава ранна възраст.
Пак ти казвам, замисли се на кого как говориш, че ще объркаш човека, ама после майка ти и баща ти ще страдат, ти няма да имаш възможност.

GabisiTa
11-08-2009, 15:18
Ужас! :shock:

sunshinepp
11-08-2009, 15:31
приятелят ти на тема секс е ПРОСТО ОТВРАТИТЕЛЕН! или..приемаш това което той иска (УЖАС) или му казваш за нормален секс с малко мръсотиййки..но чак пък товаа :shock: айде стига бе! последния вариант е да му кажеш ДОВИЖДАНЕ!

gaBB
11-08-2009, 16:39
:shock: Лелее.. тоя е пълно копеле.. зарежи го.. :( :(

Xrisenceto
11-08-2009, 16:40
Стига сте спамили бе има скайпове и лични саобщения.Никой не е длъжен да чете заплахи,убиди,псувни и т.н....

huligana90
11-08-2009, 17:41
Много извратени хора има в тоя форум :-s

LeVsKaR4eTy
11-08-2009, 17:41
исери му се в остата на тоя геи :D :D :D

Hilary_
11-08-2009, 17:46
сбъркала съм чавека :lol: ти си го сбъркала :-x мн си смела :-o :razz: ела го кажи пред мен че като гледам сии мнннннн голяма :lol: :razz: ще помета пода с теб :-x такива отворени като теб не си знаят мястото и аз им го намирам :booooomb:

НЕ ИСКАШ да ти го казвам лично .. повярвай ми .. :lol: ии напротив знам си го .. ти си тази, която се мисли за много вървежна хаааах груба грешка!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Понякога е по - добре да си замълчиш .. и без това не си особено умна .. не си ми интересна изобщо .. 8) млъквай и не ми се мяркай повече пред погледа .. 8)

random_guy1
11-08-2009, 19:58
Деца, сдърпали сте се излишно за глупости.

По темата - приятелят й е извратен, но не е нещо непростимо, ако поговори с него и му обясни, че не я кефи този фетиш и да си измисли някакъв по-нормален. Или изобщо да си го изхвърли от главата и да си гледа копро-порното 8-) и да не я занимава нея.

krucu
11-08-2009, 20:08
дай му една кофа с тор нека яде ,а ти през това време го гръмни :booooomb:

Sladurcho
11-08-2009, 21:12
Пусни му да гледа Two girls one cup и да се радва там ... извратеняциии :-x

totik
11-08-2009, 21:33
Тва е яко извратено....

Abigoria
11-08-2009, 22:04
приятелят ти на тема секс е ПРОСТО ОТВРАТИТЕЛЕН! или..приемаш това което той иска (УЖАС) или му казваш за нормален секс с малко мръсотиййки..но чак пък товаа :shock: айде стига бе! последния вариант е да му кажеш ДОВИЖДАНЕ!

ТИ си ужас :-x :-x
не за всички е ужас
писна ми от хора които мислат само за тях :?
:booooomb:

Ъ, да, егоизма е хубаво нещо ;)

ПТ: Мога да ти кажа, че е нещо нормално- всеки си има фантазиите, фетишите или както си искаш го наречи. Неговите просто са по-... отхвърляни от масата (о Боже, не ми дойде друго на акъла 8-) ). Не смятам, че трябва да го зарежеш заради нещо такова... В моята връзка аз съм извратената, с леко BDSM наклонности. Приятелят ми просто ми каза направо, че няма да му е приятно нещо такова и че го плаши. И сега пак си имам фантазиите, но пък и ми идват такива неща наум, които той би харесал И дефакто наистина му се харесват (А на мене колко ми харесват... 8-) ). Не смятам, че е правилно да зарежеш някого само заради едните фантазии. Верно, ако не иска да направи компромис... тогава се замисли ;)

amk933
11-08-2009, 22:06
^Какво те възбужда в идеята устата ти да се превърне в градски кенеф? :-o

Abigoria
11-08-2009, 22:09
^Какво те възбужда в идеята устата ти да се превърне в градски кенеф? :-o

Не всеки го разбира.. И аз не го разбирам. На мене би ми било гадно. Обаче всеки си има фантазии- за него са си адските, за повечето обаче биха били... в случая- меко казано противни 8-)

seduction1mplex
11-08-2009, 22:12
Едно е BDSM ,друго е ядене на лайна...гнусно е прощавай... обясни му,че те отвращава(ти дори едвам го каза) и ако продължи да настоява по-добре го остави...Човек с такива наклонности не е извратен ми болен за мен...

amk933
11-08-2009, 22:14
Едно е BDSM ,друго е ядене на лайна...гнусно е прощавай... обясни му,че те отвращава(ти дори едвам го каза) и ако продължи да настоява по-добре го остави...Човек с такива наклонности не е извратен ми болен за мен...

Приемането на лайна за кулинарен деликатес се нарича СКАТ. 8-) A BSDM е онова дето се изтезават с разни щипки, и инструменти. 8)

seduction1mplex
11-08-2009, 22:59
Едно е BDSM ,друго е ядене на лайна...гнусно е прощавай... обясни му,че те отвращава(ти дори едвам го каза) и ако продължи да настоява по-добре го остави...Човек с такива наклонности не е извратен ми болен за мен...

Приемането на лайна за кулинарен деликатес се нарича СКАТ. 8-) A BSDM е онова дето се изтезават с разни щипки, и инструменти. 8)
Именно,заради това написах "едно е..,друго е.." Момичето преди мен(Abigoria) беше написала,че си пада по BDSM... Трябва ли да ти обяснявам всеки мой пост ?

lenito_sf
11-08-2009, 23:17
..и после ще те целува :shock: :razz:

BoNBonChoooo
11-10-2009, 17:56
аз ако сам на твое място штего накарам да ме лиже вав цикал и ште му са изакам вав устата и штего оставя да почива :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D тоз е психопат е хорааа :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

daehuu
11-11-2009, 06:39
Пича не е нормален, хлова му нещо. Махай го, защото хубав секс от него няма да получиш!!!

revolver
11-11-2009, 08:12
Приятелят ти е извратено копеле,като оня дето си ял спермата,да му ядеш и той твоите :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ИИИИИИИИИИИИИЛлллллллллли ЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛлллллл

Не се занимавай с такива зарежи го,а той все някога ще си намери такава като него и все пак :shock: :shock: :shock: :shock:

kypo
11-11-2009, 10:44
компромисен вариант - дай му да ти оближе гъза след като си се изсрала и проблема е решен 8-)

pattRiikk
11-11-2009, 11:40
Лелееее, какъв човек трябва да си за да поискаш такова нещо .. ;x :shock:

t0d1t0
11-11-2009, 11:43
scat rlz беее :razz:

viksit0y
11-11-2009, 15:56
Извратено http://i33.tinypic.com/28r2xlg.gif

TheX
11-11-2009, 17:44
компромисен вариант - дай му да ти оближе гъза след като си се изсрала и проблема е решен 8-)

Мдам.Хем ще пестите от тоалетна хартия :lol: :lol: :lol:

vellvet
11-11-2009, 19:01
гадничко звучи ... не е по "вкуса" на всеки :shock:

Farbat
12-20-2009, 19:40
Решила си си проблема с пътуването и тоалетната. Има няма кенеф, влизате в храстите отваря устата и проблемът е решен. К'во по-хубаво от екологията? :-| :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

INSIDER
12-20-2009, 20:20
Любимата ми дума е - РЕЖИИИИИИ :grin:

anichka12345678
12-20-2009, 20:53
Здравейте. Регистрирах се в този форум, след като видях, че има много хора, които търсят помощ тук. Имам отскорошен проблем, който много ми тежи на главата и не знам какво да правя. Затова ще съм наистина благодарна, ако някой от вас може да ми даде полезен съвет. Моля ви, това наистина е важно за мен, връзката ми с моя приятел се крепи на косъм, а аз не знам какво да правя.

Аз съм на 16 и от 1 година и половина съм с едно определено момче. Той е на 20, но мисля че се разбираме добре. Всичко беше горе-долу наред (може да се каже) допреди един месец. Обаче тогава изведнъж той повдигна въпроса за секса. Попита ме дали съм готова за това и аз, тъй като знаех, че той отдавна иска, му казах "да". Опитахме и всичко вървеше добре, докато не започнах да разбирам, че той има малко.. странни идеи. Мисля че нещата, които му харесват не са нормални и макар и да съм чела за така наречените "фетиши", не мисля че това, което той иска е нормално. И преди е искал от мен странни неща, но онзи ден направо ме стресна със своето желание. Бяхме сами в нас (нашите бяха навън за уикенда) и започнахме... нали знаете. И когато и двамата бяхме възбудени, той изведнъж от нищото ме попита дали бих имала против да направим нещо извратено. Аз се съгласих и го попитах какво има впредвид. А той каза, че отскоро винаги когато сме били заедно си ме представял как... малко ме е срам честно казано да го кажа, но ще пробва... как ял моите екскременти или аз неговите. Съжалявам за странното изказване, но просто трябваше... И ме помоли дали може аз да се изходя върху него или той върху мен... И аз скочих трясната и отклоних темата, облякох се и... Оттогава всичко стана малко неудобно и той си тръгна малко след това и не сме говорили оттогава.. Обаждал ми се е на телефона днес, обаче съм изпуснала обаждането, а и дори да вдигна не знам какво да кажа и дали няма да е... странно... И преди е искал подобни работи, веднъж поиска от мен да се изпишкам пред него, но то по-скоро беше като шега и не го обсъждахме... не знам какво да му кажа... Моля ви, помогнете ми... Грешно ли е, че се чувствам неудобно и неправилно от предложението му? Ох, не знам и аз... :shock: :shock: :shock: :shock: това сигурно е няква ебавка,ако нe e по-добре го махай тоя не е със всичкия си. :-x

Azgalor
12-20-2009, 21:06
Докаде стигна тоя свят :shock: :shock: :shock:

vaseto0o
12-20-2009, 21:53
Вече ни излизай с батковци с голф 2ка и перниша регистрация (знам че звучи примамващо ) 8-)

bebkata
12-21-2009, 02:09
Решила си си проблема с пътуването и тоалетната. Има няма кенеф, влизате в храстите отваря устата и проблемът е решен. К'во по-хубаво от екологията? :-|

:-D :-D :-D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Axel_f
12-21-2009, 06:43
Амиии...кофти....ако го обичаш наистина ще му простиш това извращение....обаче никога не прави нещо, което не ти е приятно на теб! Иначе има и такива хора и това не ги прави по-низши, като гледам реакциите в темата, сигурно ти е станало още по-гадно, но добре си помисли дали има идеални хора...

Magic_Girl
12-21-2009, 09:53
Леле..чувала съм за извратени неща, но чак пък толкова... :shock:

0nem0retIme
12-21-2009, 14:01
Божее .. божее ! :shock:

buuu
12-21-2009, 14:27
въъъъхххххх неее :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: махаи го тоя ве :ДД:Д:Д:Д ахахахахахахааахахахах (рофл) тос е някъх извратен 4и4ка :Д:Д:Д :razz:

CwalkIn
12-21-2009, 14:49
fak :shock:

onqtam
12-21-2009, 19:29
:smt046

laila_94
12-26-2009, 21:34
хахахахахуауахаууахуаухау аухахахахахаххаахаххахаха хахахахах!! :smt044 :smt044 :smt078
Не мога да си представя ,че има някой който те обича толкова много ,че е готов и лайната да ти яде ахахаххахаха :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

ILoveU2
12-26-2009, 21:42
Даааа и никой май не е схванал, че работата е малко "... и един шоколад се опитва да завие станиола в мармот". 8)

radii
12-26-2009, 21:54
незнам какво да кажа направо съм потресена не мислех че може да има такива х0ра ... :shock: ако някой ми каже такова нещо щях да му
разбия физиономията то бива бива ама ...освен да го оставяш незнам какво друго да ти кажа... че той утре ще вземе да ти каже нещо още по извратено..... :-x :shock: :shock: :shock:

laila_94
12-26-2009, 22:00
на дали от това по извратено :D

Kosyo7
12-26-2009, 23:29
"искаш ли да ти сера в устата" :razz:
тоя ако аз бях на твое място щях напрао ддз :smt071 :smt062

Robe
12-27-2009, 04:07
Решила си си проблема с пътуването и тоалетната. Има няма кенеф, влизате в храстите отваря устата и проблемът е решен. К'во по-хубаво от екологията? :-|Obama saves the world... lol :razz:

funny993
12-27-2009, 15:28
иллл тва е извратено 6то не му каеш на тоя щом го хар.. толкова мн че тва нете диви усобено а него пък ако не го диви :D :D :D :D му покажи вратата