PDA

View Full Version : Ужасна болка



Apricote
11-07-2009, 19:09
Значи проблема е че нещо мн гадно ме заболя между слепоочието и главата.. Незнам дали е от това че днес цял ден съм пред телевизора или пък пред компютара да обаче досега като съм седяла по така повече на компа не ми е било така. А да и днеска като излизах нещо погледнах към слънцето и ми стана мн гадно на очите ся напрао така ме болят очите че напрао не се търпи ако ида на очен лекар дали ще ми изпише някакви капки или пък може да нося очила.. това е само временно ли е тоест до утре дали ще ми мине .. какво да правя, съвет? На вас ставало ли ви е така :(

Sunwell
11-07-2009, 19:33
Ъ, не ми е ставало тъй, но знам че ако имаш проблеми с очите мооже да те боли главата и то там дето казваш.Иди на очен най- добре.

clever
11-07-2009, 19:34
Отваря ви се третото око. Идете на шаман.О.о :lol: :lol: :lol:

може да имаш синузит
аа и очите те болят... незнам.
най-добре отиди на лекар :(

Abigoria
11-07-2009, 20:00
Мигрена :)

kalpazanka
11-08-2009, 06:51
По повод на горното изказване да си свръхчувствителна към миризми, допир, шум, светлина? Пулсиращо ли е главоболието?

Apricote
11-08-2009, 09:53
По повод на горното изказване да си свръхчувствителна към миризми, допир, шум, светлина? Пулсиращо ли е главоболието?
хм не съм.. ся това където писах беше от вчера .. вече съм по-добре обаче като седна примерно пак за 1-2 часа на компа и пак почва да ме боли.. сиг нещо се претоварват или ддз.. :lol:

meganet
12-30-2009, 22:35
Абе от компа е наспи се и щи мине ама намали стоенето на компа

ThePowerOfLove
12-30-2009, 22:56
къде го виждаш това слънце посред зима?

kalpazanka
12-31-2009, 07:46
къде го виждаш това слънце посред зима?
Около Съб Ное 07 ще да е било :razz:

haritov
12-31-2009, 07:52
Значи проблема е че нещо мн гадно ме заболя между слепоочието и главата..

мене ме боли между ръката и лакътя :(

ShOkOlAddd
12-31-2009, 11:36
преглеждани ли са ти в скоро време очите?ако не са най-добре отиди на очен, защото не е шега работа... моя саученичка ,която има мн малки дьоптри 0.75 и .050 като започне да се напряга ,за да види нещо продалжително време започват да я болят слепоочията... Дълбоко се самнявам да е от слънцето,а също така ако не са ти наред очите е възможно да те болят при продалжително седяне пред компютър...особено ако не ти е хубав монитора...

unknown7
07-20-2010, 16:10
Мигрена :)

Мигрена е .. и аз съм така помагам си с аулин ходих по доктори насам натам никой нищо не успя да ми каже та покрай въпросната мигрена ми откриха проблем и на очите но си мисля, че тези 2 неща нямат нищо общо :) .. Така е е*ало си е майката :D

darkPaladin
07-20-2010, 19:58
Значи проблема е че нещо мн гадно ме заболя между слепоочието и главата..

мене ме боли между ръката и лакътя :(

хубавия ми стар акаунт

лоша модераторка :-x

сори за спама темата е стара

LipSy
07-20-2010, 20:04
Щом те болят очите мисля, че това е само от компа и телевизора. Щом не ти се е случвало до сега това...то не мисля, че ще е нещо друго. Апък ако очите ти нещо се зачервяват от слънцето или нещо подобно, отиди на лекар. На вярно са се възпалили. Ще ти изпишат само капки! :)