PDA

View Full Version : Нещо, което е трудно да се опише..



myNameIsImmortal
11-07-2009, 19:30
.. да, трудно е да се опише всичко.. прекарал съм доста време в този форум, доста време в което съм споделил много неща, и щастили и тъжни, доста време в което съм видял всякакви истории.. доста пъти съм изливал душата си, чувствата си и съм споделял неща, които не съм казвал на други и то не защото търся накаква анонимност, ами заради това, че са малко хората които могат да ме разберат..

Всичко се отнася за едно момиче, което преди просто познавах по име, танцувал съм с нея в клуба по спортни танци, но този месец осъзнах какво представлява и открих истинската й същност.. и точно в тази същност се влюбих. Влюбвал съм се малко пъти, последната ми връзка приключи с не много щастлив край защото нямах възможност да продължа връзката.. но сега се влюбих отново и искам да бъда с въпросното момиче, но едно е да искаш, а друго е да бъде това което искаш.. все още не знае за чувствата ми, но мисля утре да й разкрия всичко.

Защо ли.. защото всичко отвътре малко по малко ме изяжда, всеки ден ме кара да се чувствам по зле, и все по-трудно полагам усилия да го скрия, до днес не можах.. Не можах защото всичко ми с трупа на главата.. защото когато вечер заспя, сутрин се събуждам с мисълта за нея и с мисълта за това какво изпитвам.. защото когато я погледна, се изпълвам с чуство което не съм изпитвал от много време..

Не знам какво да ви кажа, но винаги казвайте това, което мислите.. не крийте истината от човека който искате да бъде с вас, защото днес го направих и за 1ви път я видях без усмивка, и ми стана толкова гадно, че дори не мога да го опиша.. Защото само една усмивка от човека с който искате да бъдете ще ви направи поне малко щастливи..
Затова винаги правете всичко по силите си за да не бъдете съкрушени от това, което се случва.. И винаги избирайте 2рия вариант, който е да кажете нещата така както са и да видите какво ще стане, отколкото да премълчите и да си траете..

kombarka
11-07-2009, 19:37
Разбирам те. :) И аз съм се чувствала така.. Сякаш винаги нещо те спира да направиш правилния избор и после съжаляваш. :?

Искам да пишеш какво е станало утре! :P :-D

desitoyoy
11-07-2009, 19:57
Да, по-добрия вариант е, но не бъди директен, че е малко стряскащо...

vesinka899
11-07-2009, 19:58
Хубаво е че си решил да й кажеш всичко.Преди година харесвах едно момче,той също ме харесвал но той мислил че аз не го харесвам и нищо не направил по въпроса.Скоро разбрах че имал чувства но вече е късно...

nicolepcd
11-07-2009, 19:59
Така, някой път много ме ядосваш!!! Да, точно ти! ;д Защо? Емиии, защото винаги си влюбен в някоя, винаги имаш някакво момиче, което едва ли не "обичаш". Ето, сега отново е така. Не знам, имам чувството, че постоянно си влюбен... даже не знам как постоянно може да харесвате някой. Окей, и аз харесвам тоя и ония, ама не до такава степен, както ти ги описваш всичките си "любови". :-o Добре, казах си тва, дето мисля... нали така си ни посъветвал и в темата си 8-) 8-) Таааа, да премина към "въпроса" ти... Хммм, всъщност какво трябва да кажа? :-o 8-) Емиии, например... Отиди, кажи си й утре тва, дето ти е на душата или сърцето.. или на квото ще да е... Ако те отреже - здраве да е, не е била за теб, ако пък се зарадва на думите ти - честито :) Аааа, и нещо друго... Много интересно как преди си я познавал и нищо, пък сега изведнъж - БУМ, родиха се силни чувства... Не знам, май си голямо момче вече, а буквално някой път все едно си бебе, честно 8-) Добре, много ти успехи и не се сърди :D

myNameIsImmortal
11-07-2009, 20:12
Така, някой път много ме ядосваш!!! Да, точно ти! ;д Защо? Емиии, защото винаги си влюбен в някоя, винаги имаш някакво момиче, което едва ли не "обичаш". Ето, сега отново е така. Не знам, имам чувството, че постоянно си влюбен... даже не знам как постоянно може да харесвате някой. Окей, и аз харесвам тоя и ония, ама не до такава степен, както ти ги описваш всичките си "любови". :-o Добре, казах си тва, дето мисля... нали така си ни посъветвал и в темата си 8-) 8-) Таааа, да премина към "въпроса" ти... Хммм, всъщност какво трябва да кажа? :-o 8-) Емиии, например... Отиди, кажи си й утре тва, дето ти е на душата или сърцето.. или на квото ще да е... Ако те отреже - здраве да е, не е била за теб, ако пък се зарадва на думите ти - честито :) Аааа, и нещо друго... Много интересно как преди си я познавал и нищо, пък сега изведнъж - БУМ, родиха се силни чувства... Не знам, май си голямо момче вече, а буквално някой път все едно си бебе, честно 8-) Добре, много ти успехи и не се сърди :D

Останала си с грешно впечатление но както и да е..
И това чувство е от вече месец :)

nicolepcd
11-07-2009, 20:17
^ Щом казваш...

Irenchety
11-07-2009, 20:41
Защо не ми каза аз щях да те разбера, защото когато обичаш човек си готов да го пуснеш да си тръгне, за да бъде поне той щастлив.Надявам се да бъдеш..
Това е от мен надявам се да разбереш какво ми е...[/b]

Irenchety
11-07-2009, 20:55
Извинявай просто не се сдържах защото се разстроих много и отговорих инстинктивно.
Желая ти късмет!

Presley
11-07-2009, 21:13
Много интересно как преди си я познавал и нищо, пък сега изведнъж - БУМ, родиха се силни чувства... Не знам, май си голямо момче вече, а буквално някой път все едно си бебе, честно 8-) Добре, много ти успехи и не се сърди :D
Кое те учуди в това ?
Абсолютно нормално.
При мен се случи след години приятелство.Точно така - БУМ.

ThePowerOfLove
11-09-2009, 12:37
:D Здрасти :)
Ами ти винаги си казвал на момичетата, че ги харесваш - направи го и тоя път 8-) Както и да реагира, поне ще знаеш, че си опитал..

stupid0boy
11-09-2009, 15:05
Човек ..... ти добре ли си??????? Ако не си сигурен в чуствата си... можеше да дадеш почивка на връзката ви... или каквото е с Irenchety ... Виж.... получи се гадно....


Та съвета ми наистина е.... намери се в мислите си... и се укроти... Кажи и го... но първо... помисли за Irenchety,... Дамата има чуства към теб.... Помисли си добре и избери...

InloveAgain
11-09-2009, 15:25
Успех,дано ти се получат нещата .

myNameIsImmortal
11-09-2009, 16:50
Човек ..... ти добре ли си??????? Ако не си сигурен в чуствата си... можеше да дадеш почивка на връзката ви... или каквото е с Irenchety ... Виж.... получи се гадно....


Та съвета ми наистина е.... намери се в мислите си... и се укроти... Кажи и го... но първо... помисли за Irenchety,... Дамата има чуства към теб.... Помисли си добре и избери...
за мен не е важно кой има чувства към мен, а към кой имам чувства ;)

myNameIsImmortal
11-09-2009, 16:51
:D Здрасти :)
Ами ти винаги си казвал на момичетата, че ги харесваш - направи го и тоя път 8-) Както и да реагира, поне ще знаеш, че си опитал..

Да, Преси! :)

Priceless
11-09-2009, 16:56
o.O Доста тъпо е да разбереш, че човека към когото имаш чувства, обича друга .. при това от ФОРУМ. ХХХХ !! Що не мислиш кво правиш ?

loliii
11-09-2009, 17:04
И какво стана, че не разбрах какъв беше резултата? :P

П.П. Не винаги трябва да казваш всичко направо без да чакаш. Понякога първо трябва да разбереш дали тя/той има някакви чувства към теб, дали тя/той е човека за теб, защото може да си мислиш, че е идеален/а, а след 2 дни изведнъж да ти се срине мнението за нея тотално. В тоя живот с нищо не трябва да се прибързва.

Irenchety
11-10-2009, 08:06
o.O Доста тъпо е да разбереш, че човека към когото имаш чувства, обича друга .. при това от ФОРУМ. ХХХХ !! Що не мислиш кво правиш ?
Ми вече съм свикнала с много неща.Щом така е решил аз нищо не мога да направя освен да се надявам, че ще е по-щаслив и се моля поне тя да го оцени, защото знам колко е гадно да обичаш някой и да си отхвърлен, но се съмнявам че ще му отвърне така както аз...
Както се казва времето лекува, но на никой не пожелавам да му се случи това, което се случи на мен, защото болката е просто неописуема, но кой ли го оценява...
...Та обичай е казал Христос, но дали ще те обичат това е друг въпрос!

myNameIsImmortal
11-10-2009, 12:01
o.O Доста тъпо е да разбереш, че човека към когото имаш чувства, обича друга .. при това от ФОРУМ. ХХХХ !! Що не мислиш кво правиш ?
доста време съм приключил връзката си с нея, така че можеби не си толкова права.. :?
Свобода на словото!

myNameIsImmortal
11-10-2009, 12:02
И какво стана, че не разбрах какъв беше резултата? :P

П.П. Не винаги трябва да казваш всичко направо без да чакаш. Понякога първо трябва да разбереш дали тя/той има някакви чувства към теб, дали тя/той е човека за теб, защото може да си мислиш, че е идеален/а, а след 2 дни изведнъж да ти се срине мнението за нея тотално. В тоя живот с нищо не трябва да се прибързва.
Еми да ти кажа, такова момиче трудно се среща :)
И като гледам никога няма да ми се срине мнението за нея :)

Hilary_
11-15-2009, 19:19
ехх буфто .. малко си завъртял за пореден път филмчетата около тебе .. :? Както каза Иренчето е трябвало да й кажеш, за да не страда и тя сега заедно с теб .. а за другото момиче кажи й какво изпитваш и виж какво ще стане .. но наистина не е хубаво да се играе с чувствата на хората не знам цялата история за това и не прибързвам да те съдя .. но с тия любовни триъгълници не става .. :? :?

ThePowerOfLove
11-15-2009, 20:01
Как се развиха нещата?

LovelyGirl
11-15-2009, 20:11
Не знам защо, но се разплаках докато го четях :-o

Дано да се получат нещата между вас :) И преди съм следяла темите ти, струваха ми се винаги доста интересни.Надявам се тя да отвърне на чувствата ти :)

ef4etyYy
11-15-2009, 20:14
успех

vesito13
11-15-2009, 20:33
Irenchety не го приемай толкова на вътре, нали сте се разделили, може да го обичаш, но той има право да бъде с друга. Знам, че сигурно ти е тежко, но и аз да бях на негово място, не се виждам месец след като сме се разделили, а бе аз харесвам тая и тая, някак си не върви да ти го каже така. Сега всеки един от двама ви продължава по пътя си и сам преценява какво да прави и какво не ... :)

myNameIsImmortal направи каквото сметнеш за добре и така както го чувстваш от вътре, няма да сбъркаш :) Пожелавам ти много успех, не само в тази връзка, но и попринцип, защото те уважавам, като човек :)

А да и дръж ни в течение ;)

PurpleDream
11-15-2009, 20:35
не ми се чете, мн дълго...

moon_flower
11-15-2009, 20:48
И друг път съм ти чела темите и ти наистина винаги смяташ,че това вече е момичето и винаги си влюбен.За да се влюбиш трябва време,поне така смятам аз.И не е ли малко кофти да казваш,че не те интересува какво чувстват другите към теб?Ами ако сега си разкриеш чувствата на въпросното момиче и тя ти каже "Мии аз не те харесвам така или иначе , друг си харесвам, а и не се интересувам от това какво изпитват другите към мен" как ще реагираш?Ще ти е гадно нали?Помисли малко и за момичето,което все още те обича.Поне недей да и набиваш това в очите.Все пак по-рано сте били заедно.

roshlichka
11-15-2009, 22:24
разирам те идеално.. аз винаги като харесвам някой му казвам... дори и да се разочаровам от неговото мнение.

DiabolicalSoul
11-15-2009, 22:37
Нещо, което е трудно да се опише...

Теорията на относителността!!! Познах ли? 8)

FromAutumToAshes
11-16-2009, 01:03
Човек ..... ти добре ли си??????? Ако не си сигурен в чуствата си... можеше да дадеш почивка на връзката ви... или каквото е с Irenchety ... Виж.... получи се гадно....


Та съвета ми наистина е.... намери се в мислите си... и се укроти... Кажи и го... но първо... помисли за Irenchety,... Дамата има чуства към теб.... Помисли си добре и избери...
за мен не е важно кой има чувства към мен, а към кой имам чувства ;)

Това е жалко бате ;)

5StaR
11-16-2009, 01:41
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/ae/Needs-moar-drama.jpg

ef4etyYy
11-16-2009, 14:22
^ 8-) :booooomb: