PDA

View Full Version : Търсят се хора, които обичат да танцуват (София)



nikolaandtihomir
11-07-2009, 23:59
Ние сме двама млади певци с много конкурсни и концертни участия зад гърба си. Организираме концерт в края на тази или (по-вероятно) началото на следващата година в София. Търсим млади момичета и момчета, които обичат да танцуват. Не е необходимо да сте професионални танцьори, важното е да обичате да танцувате. Това може да бъде вашият шанс за изява. Засега участието е на доброволни начала. Работим по сериозен проект, който все още е в началото си, така че ще имате възможности за развитие. Концертът ще бъде "Песните на 80-те и 90-те".

За контакти: пишете тук или в скайп: titi_ivanov

Разбира се, песните на концерта ще бъдат по-подходящи за танцуване 8-)

meche95
11-08-2009, 11:01
къде?кога? :-o

lenito_sf
11-08-2009, 11:22
обичам да танцувам ..но иам страх от сцените .. но кажи повечко за концерта ..къде и кога..като се уточните и вие де.. бих дошла с удоволствие щом е свързано с 80-те и 90-те години :smt007

Aspartam
11-08-2009, 13:59
Там съм. Аз не мога хич да танцувам ама пък за сметка на това нямам никакви комплекси :D

SunnyTime
11-08-2009, 14:04
обичам да танцувам ..но иам страх от сцените .. но кажи повечко за концерта ..къде и кога..като се уточните и вие де.. бих дошла с удоволствие щом е свързано с 80-те и 90-те години :smt007


Нямам страх от сцената като lenito_sf ама и аз се интересувам щом е свързано с 80-те и 90-тее

nikolaandtihomir
11-08-2009, 15:54
Здравейте на всички :)
Благодаря за отговорите. Концертът ще се проведе най - вероятно в средата на януари следващата година. Разбира се, всички ще бъдете поканени :) Ще има нова тема за самия концерт.
А тези, които биха искали да вземат участие и да танцуват, нека ми пишат на skype: titi_ivanov и ще дам повече информация за това кога и къде ще видим кандидатите. Това ще се случи в края на седмицата и ще изберем тези, които ни харесат. Най - важно е да имате желание да танцувате и да го правите от сърце.
Искам да уверя lenito_sf, че на сцената не е страшно, дори емоцията е много приятна. Почти всеки се притеснява по - малко или повече, преди да излезе на сцената, това е нормално, но от момента, в който излезеш, определено няма да съжаляваш :) Така че, ще очаквам да ми пишеш :)

nikolaandtihomir
11-09-2009, 15:54
Очакваме още желаещи :)