PDA

View Full Version : Моляяя ви



SunnyTime
11-08-2009, 06:57
Здравейте.Значи вчера нещо някъде ръчках и не знам какво стана ама тъчскрина дето ми е от където мине всичко маркирва без да е натиснат.Сложих да пробвам с мишка по същия начин...Като сложа стрелката на някоя икона тя се маркирва и се отваря.Кажете как да го оправя моля ви се...

Не знам дали ме разбрахте за какво става въпрос..Обаче ако сте разбрали плс кажете как да го оправя ужасно ееееееее

ivanstef
11-08-2009, 14:15
Дай една снимка да видим за какво става въпрос..

SunnyTime
11-08-2009, 17:36
Дай една снимка да видим за какво става въпрос..


Ето така става - http://prikachi.com/files/1147628n.jpg

От където мина става така.Само се маркира...Нямам си на идея защо е така.По едно време спира и след малко пак почва... :-o

ivanstef
11-09-2009, 07:58
WTF@!@? Това е супер гадно. Да не е някоя от онези програмки дето си ги пращат по скайп..?

SunnyTime
11-09-2009, 12:07
WTF@!@? Това е супер гадно. Да не е някоя от онези програмки дето си ги пращат по скайп..?


Не са ми пращали програми.Но от няколко дни е така...

LittleDude
11-09-2009, 14:32
според мен или е вирус, или бъгнат уиндоус...
сканирай целия комп с антивирусната, и ако не намери нищо - съответно преинстал на уиндоуса...

asp1r1n94
11-09-2009, 16:17
хммм..На един фр така му стана,ама с десктопа.Всички икони стоят маркирани...още не си го е оправил

ivanstef
11-09-2009, 19:40
хммм..На един фр така му стана,ама с десктопа.Всички икони стоят маркирани...още не си го е оправил

Това се оправя лясно... не е същото

ludkartof
11-19-2009, 09:31
Еми на мен не ми е лесно :D кажи как да си ги оправа сички икона на desktopa ми са се 1 маркирани :lol:

skuck
11-19-2009, 12:28
Настройка е, погледни опциите на мишката в контролния панел. (Не се сещам кво точно беше ама и аз съм имал таквиа проблеми)

DarkBass
11-19-2009, 16:36
60% съм сигурен че е от клавиетурата ... изклучи вклюви и я трясни 1 път може д аима забил бутон или да с е бъгнала

kidwestern
11-19-2009, 19:42
експлорара е бъгнал

stupid0boy
11-19-2009, 20:44
експлорара е бъгнал

виждам какви познания имаш... експлорер-а друг път... това е от настройките на мишката... или понкога ако задържиш Ctrl, Shift ili Alt по дълго ти дава една такава опция.... :o :o :o :o

buba4ko
11-20-2009, 12:44
Много общо си писал не даваш някаква по пълна информация относно как, кога се е появил проблема. Не можеш да кажеш къде точно си пипал и какви настройки си сменял.

По принцип когато човек не разбира много от комютри не човърка по настройките на машината :)

Както и да е относно проблемът ти.

Може да се дължи на няколко неща.

1. Заял клавиш от клавиатурата. Натисни многократно всеки един клавиш на клавиатурата по отделно за да изключиш тази възможност и виж дали някой не е по хлътнал от останалите.

2. Прецакани настройки на мишката(пад-а) ...има вероятност да си настроил скоростта на кликане или движение на мишката да е твърде бърза и това да е проблема. Трябва да питаш някой твой познат който по добре познава комютрите да ти погледне настройките на мишката. Не те съветвам ти сам да бърникаш

3. Да си пипнал някакъв вид spyware/malware или вирус който да причинява тези дефекти. За да го премахнеш ти трябва последна версия на някоя антивирусна...Препоръчвам ти Norton Antivirus 2009 има я в замудната. Няма гаранция че ще помогне в някой случай просто трябва да търсиш решение на точния проблем. Пак бих те посъветвал да прибегнеш до ослугите на приятел който разбира.