PDA

View Full Version : Пари и време



nikodine
11-08-2009, 08:27
Как мислите? Дали безпаричието и заангажираността са основни причини за тъпнята когато се появи в една връзка? При вас как стоят нещата, като нямате пари какво правите с гаджето си? 8)

peshost
11-08-2009, 08:39
СЕКС!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
Сериозно... ми не знам не съм срещал такъв проблем, ама ще ме е срам. Трябва да компенсираш може би с нещо друго. Но не вярвам ако се обичате да е проблем. :)

Korrnyy
11-08-2009, 08:47
Нито аз имам пари, нито приятеля ми :D Обикновено си седим в нас /или у тях/, гледаме филми, седиме на компа, ядем :D Излизаме по някое време, разхождаме се по цетровете, по парковете и така... Пари зимаме за да отидем на кафе само :) Макс по 3 лева :D Не ни е скучно и безпаричието не ни пречи :) :-)

NqkfaNikakva21
11-08-2009, 08:54
ква любов, кви 5 лева, ако парите са ви пречка ?!

gia_sena_mono
11-08-2009, 09:02
Ако сте от различни места и нямате пари да идете при него/нея или тя/той няма,за да дойде при вас? Тогава? За каква ЛЮБОВ говорим?

kindergarden
11-08-2009, 09:08
Ми не ни е лесно :( Ако имах 57 лева излишни щяхме да бъдем заедно завинаги :( А наще никога не биха ми дали за да сме заедно :(

а аз съм влюбена... http://www.obuvki-bg.com/model.php?model=8183 :oops: обичам ви...искам ви :cry:

gia_sena_mono
11-08-2009, 09:09
Съчувствам ви :cry: на вас с ботушите
Но по темата ....

soul1199
11-08-2009, 09:14
Нито аз имам пари, нито приятеля ми :D Обикновено си седим в нас /или у тях/, гледаме филми, седиме на компа, ядем :D Излизаме по някое време, разхождаме се по цетровете, по парковете и така... Пари зимаме за да отидем на кафе само :) Макс по 3 лева :D Не ни е скучно и безпаричието не ни пречи :) :-)

nezabelejimata
11-08-2009, 09:23
добре момичето с ботушите я прризнавам ... :-D :-D аа колкото по темата ](*,) ](*,) за какво са ви пари бе хора ако живеете в един грат не би било проблем ако ги нямате и ако е сериозна връската. Просто например може да излезете да се поразходите и така или ако е студено или вали може да отидете или в тях или в вас ... ние с бившия ми приятел като немахме пари и като валеше отивахме на едно наше място закрито е но е навън с изглед кам морето и седяхме там с часове ... :wink: :wink: :wink: така малко се поовлякох :-D :-D , ноо не мисля че парите в една сериозна връска биха били пречка ...

nikodine
11-08-2009, 09:37
Добре, представете си че сте обиколили почти всички кафета в града, че сте се разхождали на всички места, паркове... тн. Примерно неможете да отидете нито в единия нито в другия в къщата му, Ходили сте на почти всички забавления- боулинг, билярд, кино, дискотеки, по магазините сте обикаляли като луди и вече знаете цялата стока наизуст.... Аре да ви видим тогава как като няма кво да праите, как няма ви е тъпо :D затруднение а 8)

kindergarden
11-08-2009, 09:41
Добре, представете си че сте обиколили почти всички кафета в града, че сте се разхождали на всички места, паркове... тн. Примерно неможете да отидете нито в единия нито в другия в къщата му, Ходили сте на почти всички забавления- боулинг, билярд, кино, дискотеки, по магазините сте обикаляли като луди и вече знаете цялата стока наизуст.... Аре да ви видим тогава как като няма кво да праите, как няма ви е тъпо :D затруднение а 8)зимате едно одеало,една двулитровка и на някоя полянка 8-)

Presley
11-08-2009, 09:47
Стига толкова броене бе.
НО эависи от човека.И эа масата наистина важи онова,че бедността като влеэе преэ вратата,любовта иэлита преэ проэореца.Нагледни примери съм имала.

nikodine
11-08-2009, 09:51
kindergarden, братчед тва е опасно с одеалото и двулитровката, може да си полегна до гаджето, ама след кат изгълточа смирнофа да не се събуди човек до баба меца, шси е.. майката тогава :D земе да съм опънал не когото трябва 8-)

Bibz
11-08-2009, 09:56
Мм мен ми е интересно тийнеджърите на 15-16 години какво правите? Докато беше топло си беше добре за разходки и т.н. Но сега в студа, освен да седнете на кафе, какво друго? Особенно в по-малките градове, където няма голям избор. :( В моя град няма и кино. :? Какво правите? :-D

nikodine
11-08-2009, 09:58
Иначе сериозно по темата, примерно това което ви казах за посещаването на почти всички места в града, при нас с приятелката ми се случи, и от известно време на сам, просто като се видиме и се чудим какво да правим, тъпо нали, ама тва е.... естствено че ми се ще всеки ден нещо различно и готино да праим, ама кинтите не са берат по дърветата. Оплаква ми се тя оня ден че нямало разнообразие, и било някво ежедневие.... еми добре бе, кво да напраа, са гръмна май е най добре а, поне нема да пречим на никой. :( Какво да направа че сме обиколили всяко место в града и в околностите и близките градчета (когато имахме малко пари). Тя мълчи кат пъкел, после аз съм бил сериозния мълчаливец :? .... малко са отплеснах от тмата ша извинявате :oops:

titinkaa
11-08-2009, 11:25
Еми понякога той като е зает просто не се виждаме,пък за пари винаги имаме те не са ни проблем,аз си знам имам си едно на ум че ще ми трябват тея дни и си отделям 10-20лв и той си има пари все пак работи и не липсват пари :) А като имаме цял ден време,аз отивам сутринта в тях и стоим по цял ден,спим,лежим,друго правим и така :)

EritYy
11-08-2009, 11:29
леле да не мислите че парите са в основата на всичко :? :? ащо си привързан към даден човек няма значение каде ще сте и с колко пари ще разполагате :?

flowerlina
11-08-2009, 13:56
Нямаме такива проблеми

3oPuTy
11-08-2009, 15:28
Как мислите? Дали безпаричието и заангажираността са основни причини за тъпнята когато се появи в една връзка? При вас как стоят нещата, като нямате пари какво правите с гаджето си? 8)
За теб и гаджето ти само парите ли са важни?! :-o :?

По темата:Това не ми се е случвало,но по принцип ако нямаме настроение за излизане стоим в тях,гледаме някой филм/предаване,викаме приятели ... Даже понякога ни хваща лигата и вадим някоя игра (най-често е "Не се сърди човече"-то) :D и така :) Друг път пък ходим до крепостта ... :) Абеее има ли желание има и начини за разнообразяване на връзката :)

sunshinepp
11-08-2009, 15:33
При вас как стоят нещата, като нямате пари какво правите с гаджето си? 8)


седим си вкъщи и се наслаждаваме 1 на друг!

gia_sena_mono
11-08-2009, 20:34
леле да не мислите че парите са в основата на всичко :? :? ащо си привързан към даден човек няма значение каде ще сте и с колко пари ще разполагате :?
Ако ти си от Бургас, а той от Русе и нямате пари да се видите- нито ти да ходиш,нито той да идва, дали тогава парите няма да са важни?

sunshinepp
11-09-2009, 06:39
леле да не мислите че парите са в основата на всичко :? :? ащо си привързан към даден човек няма значение каде ще сте и с колко пари ще разполагате :?
Ако ти си от Бургас, а той от Русе и нямате пари да се видите- нито ти да ходиш,нито той да идва, дали тогава парите няма да са важни?

мисля че EritYy имаше предвид ако са в 1 град и се виждат харата.. :P

hahavteen
11-09-2009, 06:46
Еми на мен лично ми е най-хубаво да си седим в нас или в тях и да си говорим и да се гушкаме. :D Парите играят доста голяма роля в нашата връзка защото сме от различни градове и главно от парите зависи колко често ще се виждаме. За сега нямаме проблеми обаче. Аз през седмицата гледам да се храня вкъщи и напоследък рядко харча за глупости а той яде само спагети хахаха :D На мен лично рядко ми става скучно и не ми е необходимо непрекъснато да ходя някъде и да виждам различни места за да ми е хубаво с него. :)

LuxurySk0B
11-13-2009, 08:38
Без пари няма чувства сигурно нз

sasha_90
11-13-2009, 11:43
Как мислите? Дали безпаричието и заангажираността са основни причини за тъпнята когато се появи в една връзка? При вас как стоят нещата, като нямате пари какво правите с гаджето си? 8)
При нас не е имало такъв проблем,като "тъпня". :grin:

m0n4yyy
11-13-2009, 11:48
Пфф . . . парите са най- малкия проблем .. :) :) .. все си имаме занимания ..