PDA

View Full Version : Трета обеца на ухото ?



darka1
11-08-2009, 10:01
Вече имам втора дупка на лявото ухо ... Учудващо нашите мнохо лесно ми разрешиха ... Сега искам да си направя и трета, но те са карегорично против... Все пак съм решила, че ще я направя тая трета дупка... Въпроса ми е дали биха могли да разберат и дали ще стане по - кофти, ако разберат след това, че съм си направила без да има кажа ? :( :)

POLLINA
11-08-2009, 10:04
е това е ухо
какво толкова ше ти кажат

kindergarden
11-08-2009, 10:05
Аз моята втора дупка на ухото си я направих по време на прилив на ентусиазъм.Върнах се в къщи и им я показах.Те само ме попитаха защо съм се направила на маймуна 8-)

Зависи си от родителите,но все пак не са ти позволили.По-добре да не ги беше питала :D

sanq9
11-08-2009, 10:07
е това е ухо
какво толкова ше ти кажат

+1 и аз мисля като нея!
Пък и аз имам 3 дупки на ушето и не бях казала на наще и те нищо не казаха! :P А ти на колко си ?

littlebaby
11-08-2009, 10:08
Баща ми беше против втора дупка на ухото, тъй като там се намират точките на бъбреците и бля бля бля :D отидох и се продупчих, той даже не разбра. Скоро си наумих да си пробия и пъпа, наще бяха категорично против. Пред свършен факт нямаше какво да кажат :D засмяха ми се и ме поразпитаха дали боляло и т.н.
Не познавам родителите ти, но може да изгубиш доверието им, а то трудно се гради.

absd
11-08-2009, 10:13
е отначало ще се ядосат ама после ще им мине :) :) :)

darka1
11-08-2009, 10:15
Май наистина не трябваше да им искам мнението :D ... Въпросът е, че почти постоянно ходя с вързана коса и вероятността да я видят е голяма :(

darka1
11-08-2009, 10:19
на 14 съм, ама и аз за това си притеснявам, че ще изгубя доверието им, но пък те не са толкова много против ... просто като казах, че искам втора дупка и те ми казаха '' да не поискаш после и трета '' и аз казах '' няма '' пък сега искам :-D ... все пак не са много строги и при свършен факт не вярвам много да го загазя или поне се надявам де ..

clever
11-08-2009, 10:21
и на задника дупка да искам да си направя пак ще ми разрешат (не че нямам де 8-) ) нищо няя ми кажат
твоя работа си е-ти си решаваш;какъв им е проблемът

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

darka1
11-08-2009, 10:30
и аз това се чудя... ще си нправя пък има два варианта - или ще им изгубя доверието (което не е голяма загуба ) или ще им покажа, че мога сама да си взимам решенията :grin:

magicfairy
11-08-2009, 10:55
Е, аз имам 3 дупки на дясното ухо, за който изобщо не съм питала баща ми, майка ми ми позволи, а баща ми ме видя вече пробита 8-) Е, цупи се там малко, но му мина. Ако пък толкова искаш 1-во да ти позролят им се моли, моли, моли. :lol: На мен майка ми попринцип ми дава да се пробивам навсякъде, освен пъпа :( Та когато поисках лабрет майка ми ми разреши, но баща ми се сопаше, надух му главата с 'тати моля те, моля те, ама тати много ти се моля', намерих си студио и той ще, не ще ми позволи. 8-) Така че бъди по-настоятелна, може пък да ти излезе късмета, все пак това е само едно ухо. :)

ValLoveYa
11-08-2009, 11:02
аз имам 3 дупки на дясното ухо само попитах мама дали може да си пробия втора дупка тя ми разреши а за третата направо й казах че щи си пробивам и ми каза "добре пробивай си"
не вярвам да ти си карат просто ги помоли

fashionALEX
11-08-2009, 11:06
Аз пък искам на езикът.. :D Но ме е страх после да ме ми се карат много.. Скоро приятелят ми си го проби.. И майка ми каза само да послея и аз.. :shock: :D Но много искам бе.. :grin: Според вас ако си го пробия ще може ли да си го крия.. :oops: Поне докато се мине известно време и като е свършен факт.. :D Баща ми е лесен.. тъй като не го виждам много често.. :D

TheGirlNextDoor
11-08-2009, 11:07
баща ми каза и на гъза да си пробия ако искам..иначе мама е против ама дойде с мен като си пробивах хрущяла..за 2 и 3 не съм ги питала..само им ги показах 8-)

POLLINA
11-08-2009, 11:07
ами ще ти е трудно,но ако не говориш много може и да успееш 8-)

TheGirlNextDoor
11-08-2009, 11:09
Аз пък искам на езикът.. :D Но ме е страх после да ме ми се карат много.. Скоро приятелят ми си го проби.. И майка ми каза само да послея и аз.. :shock: :D Но много искам бе.. :grin: Според вас ако си го пробия ще може ли да си го крия.. :oops: Поне докато се мине известно време и като е свършен факт.. :D Баща ми е лесен.. тъй като не го виждам много често.. :D

е за обицата като ги поставиш пред свършен факт те ако решат ще те накарат да я махнеш и ще ти зарастне :)

peeety
11-08-2009, 11:13
аз имах 3 на лявото ухо, но често си махах обицата там и тя зарасна :D , така че си пробий, пък ако проявят чак таково нежелание я махни и те така :)

deepinlove
11-08-2009, 11:19
Давай смело. Все пак заради една дупка на ухото да спрат да ти имат доверие не ми се вярва колкото и да са строги. Аз имам 5 на лявото и 2 на дясното (едната е на хрущяла) и наще никога не са ми се карали тя майка ми си направи 2-ра на 40 год така че въобще няма думата, а баща ми само ме бъзика че ухото ми е на решето и някакви подобни. Ама той е малко шматка и на няколко пъти забравя че имам 5 дупки и се изненадва на ново :D :D :D


П.С. Що се отнася до момичето което иска обица на езика аз имам позната която се криеше и минимум 2 години баща и не разбра и май още не знае. Обаче съм чувала че ако двамата с гаджето ти имате обици и като се целувате може да се закачат обиците, но незнам дали е вярно трябва да питаш.

fashionALEX
11-08-2009, 11:34
Мисля да рискувам и да си го пробия.. :D :D А за това че ще си закачим обеците.. не мсля.. Сега като го целувам никога не усещам обецата му.. :D :-)

Bibz
11-08-2009, 12:57
Мисля да рискувам и да си го пробия.. :D :D А за това че ще си закачим обеците.. не мсля.. Сега като го целувам никога не усещам обецата му.. :D :-)

Имам 4 приятелки, между 14-16 години са всичките, които имат на езика. Едната я има от година, втората от 6-7 месеца, а другите две от месец. Родителите им още не са разбррали. В началото малко се фъфля, но след 1-2 дена се свиква и не се фъфля вече. :) Едната и беше малко по-трудно да свикне, така че отиде на село мин лято за 2 седмици и точно преди да се качи на автобуса се проби в едно студио и заина. :D И така, докато свикна. После се прибра в града и техните още ... 8-)

fashionALEX
11-08-2009, 14:05
Мисля да рискувам и да си го пробия.. :D :D А за това че ще си закачим обеците.. не мсля.. Сега като го целувам никога не усещам обецата му.. :D :-)

Имам 4 приятелки, между 14-16 години са всичките, които имат на езика. Едната я има от година, втората от 6-7 месеца, а другите две от месец. Родителите им още не са разбррали. В началото малко се фъфля, но след 1-2 дена се свиква и не се фъфля вече. :) Едната и беше малко по-трудно да свикне, така че отиде на село мин лято за 2 седмици и точно преди да се качи на автобуса се проби в едно студио и заина. :D И така, докато свикна. После се прибра в града и техните още ... 8-)

Това е укоражаващо.. :D :D

sanq9
11-08-2009, 14:34
Аз пък искам на езикът.. :D Но ме е страх после да ме ми се карат много.. Скоро приятелят ми си го проби.. И майка ми каза само да послея и аз.. :shock: :D Но много искам бе.. :grin: Според вас ако си го пробия ще може ли да си го крия.. :oops: Поне докато се мине известно време и като е свършен факт.. :D Баща ми е лесен.. тъй като не го виждам много често.. :D


Хм няма да успееш да я скриеш защото в началото ще трябва да се храниш със супи и течности поне две седмици а и като приказваш пак! Но ти си знаеш ! А мен ме кефи на устата ! :grin: :grin: :grin: Успех ! :) :) :) :-)

darka1
11-08-2009, 16:04
Мерси на всички за коментарчетата и за мненията, а това с езика мисля, че няма да успееш, ако живееш заедно с майка си и баща си... ако си на квартира или нещо от сорта е възможно, защото ги виждаш рядко, но иначе не мисля, че ще се справиш ... кака ми си направи и като говорих с нея по Skype ( тя беше си пуснала камерата ) разбрах, че си е пробила езика, защото като говореше и нещо и лъщеше между зъбите :-D

marin4itu
11-08-2009, 23:19
Аз постепенно си надупчих на едното ухо 5, а на другото 3 обици и след всяка се показвах на наще и след всяка следваща ми казваха повече да не си правя. Иначе за пъпа исках разрешение като за подарък за четиринайстия ми рожден ден :D Ама за татуировката само им го съобщих, и си я направих. Все пак вече на 17 години пък и си работих, парите аз ги дадох и нищо не ми казаха. Ся ми се кефят даже :D

DarkKisss
11-09-2009, 04:53
На мен ми перфорираха двете уши, когато бях на 5.
В 7-ми клас си пробих пъпа (без разрешение), но се разминах ..
После в 8-ми клас началото си пробих втора и трета дупка, и езика, но там вече стана страшно, 2 месеца криех, а после щяха да ме изхвърлят.
В 9-ти клас ципата на езика от долу, но я махнах поради определени причини:( и хрущяла.
В 10-ти клас втора дупка на другото ухо и смайл.

:D
само хрущяла с разрешението на нашите

POLLINA
11-09-2009, 05:10
на мен ушите са ми ги пробивали още като съм била на годинка някъде.
носа си пробих в 9 клас , наще не знаеха.направо след това им събщих. в 10 клас си пробих пъпа.пак не знаеха.като излезнах от студиото им казах 8-)
и сега езика ще ходя да си дупча 8-)

BamByNa
11-09-2009, 07:19
Ми аз миналата година Април си направих тепърва първите дупки.. майка ми едвам се съгласи,ама... и исках още Май тая година да си направя,ама тя не ми разреши и аз на 29 октомври си отидох съвсем спокойно направих си..нито ме боли нито нищо ( на лявото ухо е и мойта 2-ра ) и даже не съм им казала,а и те не са и забелязали :D :grin:

petiam
11-09-2009, 09:08
е отначало ще се ядосат ама после ще им мине :) :) :)

със сигурност в началото ще се ядосат.

clever
11-09-2009, 09:56
аз пък искам да си пробия устната ама няма шанс;защото в даскало ще ми правят проблемация.. :?

magicfairy
11-09-2009, 11:53
^ А на мен в у-ще не ми правят абсолютно никакъв проблем. 8-)