PDA

View Full Version : Фен тема-Michael Jackson



SunnyTime
11-08-2009, 14:09
Здравейте.Гледам всееки Божи ден като вляза в тоя раздел теми от сорта на "Фен тема-Здрач" и такива простотии...Таа реших да направя такава тема (фен тема на MJ) защото смятам, че човек като него заслужава една такава.Предлагам тук да се съберем хората,които го харесват и да обсъждаме нещата покрай смъртта му,каузите,които е подкрепил и творчеството му...Знам,че вече на съфорумниците им е писнало по весници и телевизия да гледат,че навсякъде се пише само за него,но тях не ги карам да следят темата.

Нека хората,които го харесват да се съберем тук поне за седмица (ако искара толкова темата) и да отдадем почит по този странен начин.

Пп.Хубаво трийте темата...правете квот знаете..Поне според мен тази личност е много по-интересна от някви си ЗДРАЧОВЕ и вампирльоци... :o

И все пак ще се радвам ако някой пише.

http://www.pbpulse.com/wp-content/uploads/2009/07/michael-jackson-is-madman.jpg

Почивай в мир Майкъл...Rest In Peace Michael Jackson...I love you :smt007

GracelessIsDumb
11-08-2009, 14:27
анти-фен :)

SunnyTime
11-08-2009, 14:36
анти-фен :)

като си анти-фен кво праиш тука?

GracelessIsDumb
11-08-2009, 14:38
анти-фен :)

като си анти-фен кво праиш тука?
Аз съм Billie Jean 8)

TheSickMind
11-08-2009, 15:24
Какво само (му) го дъвчете (на) тоя разложен педофил, да ви еба...

sladkish_14
11-08-2009, 15:39
Всъщност изключително много се дразня на подобни изказвания, като тези по- горе.Абе бъдете хора бе, уважавайте труда на другите!Какви са тези приказки, толкова малоумни и елементарни ми изглеждате ..


Към автораа : Вече взе ли си книгата ?

SunnyTime
11-08-2009, 16:02
Всъщност изключително много се дразня на подобни изказвания, като тези по- горе.Абе бъдете хора бе, уважавайте труда на другите!Какви са тези приказки, толкова малоумни и елементарни ми изглеждате ..


Към автораа : Вече взе ли си книгата ?



За книгата на Иън Х. ли става въпрос?
Ако да, да всех я :)
Също така имам и другата на LIFE


Но защо ме питаш sladkish_14?

А отностно коментара на TheSickMind-Що не хванеш да се крътнеш някъде?? :-x

SunnyTime
11-08-2009, 16:43
Какво само (му) го дъвчете (на) тоя разложен педофил, да ви е**...


Е такива недорасляци като теб как им се радвам...На колко си?Може би на 13/14?? :-x :-x Хора...честно...не ви разбирам...Не знам в кой век живея...Няма нужда от коментар просто...



Време е да забравим НЕСПРАВЕДЛИВИТЕ обвиненния от Чандлър и да се насладим на хубавата МУЗИКА оставена от ГЕНИЯ!!!

Ani-Vard
11-08-2009, 16:59
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Ani-Vard
11-08-2009, 17:00
страхотен, величествен, прекрасен, нямам думи ОБИЧАМ ГОООООООООООООООООООООООО ОООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

SunnyTime
11-08-2009, 18:26
Здрасти пак.Тъй като това е фен тема на MJ да ви питам вярвате ли на тази статия?




Майкъл Джексън е жив и ще се върне до две години. Сега живее на отдалечено място и събира сили и приходите от книгите, дисковете и филмите, които се харчат след смъртта му," това твърди руската музикална продуцентка Яна Рудковская в интервю пред aif.ru.

Тя хвърля бомбата, че на генералните репетиции три дни преди смъртта на Джако е бил не той, а негов двойник. Не може болен мъж на 50 години, който доскоро се появяваше в инвалидна количка, да скача така по сцената, е нейният риторичен върпос. Дамата допуска, че цялата история с неговата смърт е аферата на века.

След години той ще се върне и феновете му няма да се сърдят, че са били излъгани, а ще бъдат щастливи. Рудоковская допуска, че междувременно той ще си направи пластични операции и ще се опита да смени самоличността си. Това е гениален PR, е мнението на Рудковская. .

Според в. "Сън" пък много е вероятно последният филм на Джако, This is it, да бъде сред номинираните за "Оскар" ленти. Информацията е на вътрешен човек от Американската киноакадемия.

Лично аз съм 50/50.50% Не мога да повярвам,че е мъртъв ии мисля,че се е скрил от хората само и само да престанат да пишат глупости за него!(През последните години като цяло това се пишеше)

Но пък другите 50% мисля,че той не може да направи такова нещо..(Да изценира смъртта си)...

Абе не знам...Времето ще покаже...
Източник: - http://www.teenproblem.net/news/s/15945.html

teenems
11-08-2009, 18:34
Пп.Хубаво трийте темата...правете квот знаете..Поне според мен тази личност е много по-интересна от някви си ЗДРАЧОВЕ и вампирльоци... :o




+++++++++++++++++++++

обаче тази тема е огромна грешка. тук ще има 4-5 фена на кръст . другото ще е спамери ,които се правят на интересни . все пак аз ти свалям шапка за темата ! браво. аз не съм му огромен фен ,но повечето негови песни ги харесва . 99 процента ми харесват .
а тва ,че е жив малко ме съмнява :? все пак се надявам силно

SunnyTime
11-08-2009, 18:59
Пп.Хубаво трийте темата...правете квот знаете..Поне според мен тази личност е много по-интересна от някви си ЗДРАЧОВЕ и вампирльоци... :o




+++++++++++++++++++++

обаче тази тема е огромна грешка. тук ще има 4-5 фена на кръст . другото ще е спамери ,които се правят на интересни . все пак аз ти свалям шапка за темата ! браво. аз не съм му огромен фен ,но повечето негови песни ги харесва . 99 процента ми харесват .
а тва ,че е жив малко ме съмнява :? все пак се надявам силно


Благодаря ти много за коментара :) Много си ПРАВ

А и виждам,че темата не се радва много на посетители...Какво да се прави...Има 5/10 човека във форума,които оценяват истинската музика,която излиза от сърцето...
Пп.нищо лично към чалгарите!Нека си виреят,както и другите металчета и всякъкви...

И все пак ако модераторите ми заключат темата,ще настоявам да заключат и тези ФЕН ТЕМИЧКИ-ЗДРАЧ,ЕМИНЕМ и какви ли още не простотии!!!!!!!!!!!!!!

Защот според мен тва е много тъпо... :X Да не се спомене една ЛЕГЕНДА а някви си утрепки :X После ме псувайте и ме хранете!НЕ МИ ПУКА!!!

D0ll
11-08-2009, 19:15
Съгласна съм с това, че темата не е за този форум на недорасли келемета, които няма как да оценят такъв талант като MJ! Иначе и аз много го харесвам, не искам да повярвам,че вече го няма... А по случай тая статия- не, не вярвам, че е жив.Той не е човек, който би причинил това на света и на феновете си, макар че... като се замисля, и аз бих избягала на самотен остров(както пишат някъде, че в момента е Майкъл) и то само заради всичките простаци, които го обвиняваха в какво ли не толкова години :? :? :?
http://i32.tinypic.com/10qjmkw.jpg

GracelessIsDumb
11-08-2009, 19:44
окей...на всекиго му липса МД
Но все пак дайте мир на праха му,не вдигайте толкова шум около смърта му...И без филма,който направиха и без преиздаването му на албуми той ще се запомни,както ще се помнят Елвис,Бийтълс,Абба,Мадона,Д жони Кеш...
Жалко че почина,но все пак се е случило

Ani-Vard
11-08-2009, 19:56
Michael Jackson ВИНАГИ ще е жив в нашите сърца !!! Той е НАЙ-ДОБРИЯ!!!
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) МОЯТА ЛЮБОВ!!! :-) :-) :-) :-)

thoronaro
11-09-2009, 01:47
MICHAEL JACKSON IS THE FUCKING BEST IN THE WORLD!!! :D :grin: :) 8) 8-) :P :-P :smt023 :smt047 :smt111 :smt080 :smt025 :smt033 :smt041 :smt098 :smt026 :smt035 :smt051 :smt059 :smt020 :smt001 :---) :smt002 :smt030 :smt101 :smt109

SunnyTime
11-09-2009, 05:46
Радвам се,че темата още не е заключенаа :grin: (попринцип темите за MJ живеят около ден два)Надявам се тази наистина да остане :) ..

Пт. Няма какво да кажа за него...А за This Is It може би това щееше да бъде най-грандиозното шоу...Тези,които са гледали филма (Michael Jackson's This Is It) разбират какво имам впредвит.
Много жалко,че си отиде... :-#

sladkish_14
11-09-2009, 07:45
Пт. Няма какво да кажа за него...

Всъщност защо тогава направи темата след като няма какво да кажеш за него ?!

Иначе по въпроса ми за книгата, да ставаше въпрос за тази на Иън Халпърин /б*си проклетото име 8-) / .. та попитахте за нея, защото исках да я обсъдим ако евентуално я имаш и си я прочел/а .. Аз съм още в началото, защото до вчера четох друга книга и още не съм се заела с тази сериозно, но още от сега мисля, че Халпъри прекалено малко време е познавал Майкъл, за да почне да пише 300 страници книга за него.С една дума скиптично настроена съм,.Вероятно някой негов фен /на Майкъл/ би знаел повече за него, ако е следял кариерата и живота му от 90-те примерно.

П.П - Темите за Майкъл не се задържат много, защото или само го оплакват `феновете му` или недорасли, малоумни същества оплюват личността му.Вероятно трябваше да направиш нещо като въпросник за него .. : Кои са ни любимите му песни, клипове .. Какво мислим за турнето, за него и тем подобни ..Защото аз мога много да говоря за него, като негова почитателка и фен обаче е безмислено, когато пиша хвъркати мнения, провокирани от нищото, а в темата няма за какво да се пише реално погледнато..

П.П2 - Турнето, ДА щеше да е най - грандиозното шоу вероятно на всички времена.Аз лично не очаквах много.И въпреки това може би за това и Майкъл си замина, защото всички очакваха от него неща, който да си признаем той вече не можеше да прави.Всички говореха колко велико щеше да е това, а никой не се запита 'Абе тоя човек е на 51 почти, унищожен от журналисти, дела,от хората , от лекари /изпиващи кръвта му/ и лекарства, дали този човек ще може да се справи с 50 шибани концерта наложени от Сони, за да им се изплати >?' Всеки очакваше и накрая какво ?! Истиските му фенове не са се радвали на 50 концерта, те щяха да се зарадват и само на 1.Смятам, че ако не преди турнето то по време на него щеше да издъхне.Може би заради това щеше и да е събитието на века .. Определено Майкъл се страхуваше от това дали ще се справи и дали ще опровергае всички очаквания.Това ме кара и да вярвам на едно от предположенията,че сам си е взел по - голяма доза.За него щеше да е унищожително да не се справи с очакванията ни, това щеше да го попилее.Той нямаше да може да претърпи нашето вероятно разочарование..,

П.П3- Не, не е жив.Защото Майкъл Джексън никога нямаше да си направи такава гавра със себе си и със семейството си, още по - малко със феновете си.И всеки истински негов фен го знае и дори не би се замислил над тази клюка.Елементарна рускиня би написала това нещо.Както написах още там в темата : Ако бях на негото място щях да се дигна от гроба и да я убия.

И за финал, защото доста още мога да пиша за него 8-) ЦИТИРАМ :
Майкъл Джексън с пълно право може да бъде считан за най - талантливия изпълнител на своето поколение /та и на много още../ истински музикален гений.
И.Халпърин , юни 2009.

АЗ от своя страна ще напиша една негова мисъл, която смятам за прекрасна ..
В свят, пропит с омраза, трябва да
имаме смелостта да се надяваме.
В свят, пълен с гняв, трябва да
имаме смелостта да утешаваме.
В свят, пълен с отчаяние, трябва да
имаме смелостта да мечтаем.
В свят, пълен с недоверие, трябва да
имаме смелостта да вярваме.

Майкъл Джексън :smt007

SunnyTime
11-09-2009, 08:34
Пт. Няма какво да кажа за него...

Всъщност защо тогава направи темата след като няма какво да кажеш за него ?!

Иначе по въпроса ми за книгата, да ставаше въпрос за тази на Иън Халпърин /б*си проклетото име 8-) / .. та попитахте за нея, защото исках да я обсъдим ако евентуално я имаш и си я прочел/а .. Аз съм още в началото, защото до вчера четох друга книга и още не съм се заела с тази сериозно, но още от сега мисля, че Халпъри прекалено малко време е познавал Майкъл, за да почне да пише 300 страници книга за него.С една дума скиптично настроена съм,.Вероятно някой негов фен /на Майкъл/ би знаел повече за него, ако е следял кариерата и живота му от 90-те примерно.

П.П - Темите за Майкъл не се задържат много, защото или само го оплакват `феновете му` или недорасли, малоумни същества оплюват личността му.Вероятно трябваше да направиш нещо като въпросник за него .. : Кои са ни любимите му песни, клипове .. Какво мислим за турнето, за него и тем подобни ..Защото аз мога много да говоря за него, като негова почитателка и фен обаче е безмислено, когато пиша хвъркати мнения, провокирани от нищото, а в темата няма за какво да се пише реално погледнато..

П.П2 - Турнето, ДА щеше да е най - грандиозното шоу вероятно на всички времена.Аз лично не очаквах много.И въпреки това може би за това и Майкъл си замина, защото всички очакваха от него неща, който да си признаем той вече не можеше да прави.Всички говореха колко велико щеше да е това, а никой не се запита 'Абе тоя човек е на 51 почти, унищожен от журналисти, дела,от хората , от лекари /изпиващи кръвта му/ и лекарства, дали този човек ще може да се справи с 50 шибани концерта наложени от Сони, за да им се изплати >?' Всеки очакваше и накрая какво ?! Истиските му фенове не са се радвали на 50 концерта, те щяха да се зарадват и само на 1.Смятам, че ако не преди турнето то по време на него щеше да издъхне.Може би заради това щеше и да е събитието на века .. Определено Майкъл се страхуваше от това дали ще се справи и дали ще опровергае всички очаквания.Това ме кара и да вярвам на едно от предположенията,че сам си е взел по - голяма доза.За него щеше да е унищожително да не се справи с очакванията ни, това щеше да го попилее.Той нямаше да може да претърпи нашето вероятно разочарование..,

П.П3- Не, не е жив.Защото Майкъл Джексън никога нямаше да си направи такава гавра със себе си и със семейството си, още по - малко със феновете си.И всеки истински негов фен го знае и дори не би се замислил над тази клюка.Елементарна рускиня би написала това нещо.Както написах още там в темата : Ако бях на негото място щях да се дигна от гроба и да я убия.

И за финал, защото доста още мога да пиша за него 8-) ЦИТИРАМ :
Майкъл Джексън с пълно право може да бъде считан за най - талантливия изпълнител на своето поколение /та и на много още../ истински музикален гений.
И.Халпърин , юни 2009.

АЗ от своя страна ще напиша една негова мисъл, която смятам за прекрасна ..
В свят, пропит с омраза, трябва да
имаме смелостта да се надяваме.
В свят, пълен с гняв, трябва да
имаме смелостта да утешаваме.
В свят, пълен с отчаяние, трябва да
имаме смелостта да мечтаем.
В свят, пълен с недоверие, трябва да
имаме смелостта да вярваме.

Майкъл Джексън :smt007


Много се радвам,че го харесваш :)

Пп. В коментара си,че няма какво да кажа за него,имах впредвит,че каквото и да кажа за него като личност ще бъде малко!

Пп.2
За книгата.Ако познаваш Натали (тя е голяма фенка на MJ и е на 20 ) от vbox7,тя писа в една група за MJ за книгата,и каза,че това е било подигравка с Майкъл.(Не е чела кой знае колко от нея) Аз съм до трета глава.Ииии до тук разбрах това,че Иън Х. бил сигурен,преубеден,че Майкъл е виновен. (Става въпрос за обвиненията в блудство с деца) След първото обвинение,въпросния Х. решил да ДОКАЖЕ,че Майкъл е ВИНОВЕН!Започва да се рови в историята с Чандлър.Постепено постепено,в края на книгата (както може би си забелязала) Иън стига до заключението,че Майкъл е един чист човек...Човек,които само искаше да бъде около деца,които го правят самия него едно дете и не е имал НИКАКВИ лоши намерения!...Иън стига до заключението,че Майкъл е НЕВИНЕН!

И казва цитирам:

"Нека забварим всички несправедливи обвинения и се насладим на музиката!" (Може да не е точно така,ама не ми се вадеше книгата да го преписвам.Горе долу е същото)

Ааа ии момиче съм 8-) .Ииии да добре щом искаш ще я обсъдим :) (книгата)


Пп3.И аз така мисля.(Че не е жив)Въпреки че много ми се иска да е така...Но не мога да повярвам той да направи такова нещо на семейството си (както каза преди мен) и на феновете си!


Пп4.
Мисълта,която написа наистина е прекрасна :)


Аз също така харесвам и тази

Съкровеното желание на човека е да се добере до истината и да успее да я възпроизведе така,че тя да му помага в изразяването на чувствата и опита му,да му бъде източник на радост,да добави нов смисъл в живота му и да докосне с надежда останалите.Това е изкуство в неговата най-висша форма.Тези мигове на просветление са онова,заради което продължавам да живея!Майкъл Джексън.


"...и да докосне с надежда останалите." Мисля,че успя...


Не знам...Обичам го много...Не само като творец,ами и като Човек!! :smt007

sladkish_14
11-09-2009, 09:12
^ Абеее, аз още от началото си знаех, че тоя Иън не е много стока! 8-)
Още като прочетох въведението :
Започнах да следя историята на Майкъл Джексън преди четири години - на 13 юни 2005 ,,
И си казах - `тоя пък за кой се мисли , че много знае за него ли ?! Че за 4 години може да разнищи 50 годишното му съществуване и да пише книга ?`Знаех си, че тази книга ще започне с лъжа, за да се стигне до истината.Въпроса е там, че НЕ ние феновете трябва да четем тази книга, а хората като Халпърин *анти-феновете*, за да видят истината! То ние си я знаем.Като каза, че си стигнала до трета глава и се засрамих, че аз още не съм се захванала сериозно.Онзи ден прочетох една книга 200 страници на един дъх както се вика 8-) за един ден и толкова ми се натрупа пък и тя беше романтична/драма , че си казах `трябва да си почина и да почна с чисти мисли да я чета, защото Майкъл го заслужава` и днеска почвам.
Знаеш ли, защо първо те попитах за книгата, а не започнах директно с мненията ми за Майкъл ? Ами, защото за нас двете е ясно, че Майкъл Джексън е най - талантливия изпълнител, ние знаем колко уникален и изумителен човек е бил той.Колко прекрасен и добър и толкова самотен.НИЕ отценяваме оставеното от него, това което той с години твореше не само заради децата си, а заради нас всичките - ВСИЧКИТЕ МУ ДЕЦА !Аз не мога да го опиша толкова кратко, не мога да опиша възхищенията си и как преживях тази смърт, защото вече толкова писах за него, в толкова много сайтове и форуми, че се изчерпах.Затова реших, че ако си прочела книгата или я четеш ще можем да коментираме написаното в нея.Защото за живота на Майкъл както на сцената така и в къщи няма коментар,няма достатъчно думи за тези теми.

SunnyTime
11-09-2009, 09:41
^ Абеее, аз още от началото си знаех, че тоя Иън не е много стока! 8-)
Още като прочетох въведението :
Започнах да следя историята на Майкъл Джексън преди четири години - на 13 юни 2005 ,,
И си казах - `тоя пък за кой се мисли , че много знае за него ли ?! Че за 4 години може да разнищи 50 годишното му съществуване и да пише книга ?`Знаех си, че тази книга ще започне с лъжа, за да се стигне до истината.Въпроса е там, че НЕ ние феновете трябва да четем тази книга, а хората като Халпърин *анти-феновете*, за да видят истината! То ние си я знаем.Като каза, че си стигнала до трета глава и се засрамих, че аз още не съм се захванала сериозно.Онзи ден прочетох една книга 200 страници на един дъх както се вика 8-) за един ден и толкова ми се натрупа пък и тя беше романтична/драма , че си казах `трябва да си почина и да почна с чисти мисли да я чета, защото Майкъл го заслужава` и днеска почвам.
Знаеш ли, защо първо те попитах за книгата, а не започнах директно с мненията ми за Майкъл ? Ами, защото за нас двете е ясно, че Майкъл Джексън е най - талантливия изпълнител, ние знаем колко уникален и изумителен човек е бил той.Колко прекрасен и добър и толкова самотен.НИЕ отценяваме оставеното от него, това което той с години твореше не само заради децата си, а заради нас всичките - ВСИЧКИТЕ МУ ДЕЦА !Аз не мога да го опиша толкова кратко, не мога да опиша възхищенията си и как преживях тази смърт, защото вече толкова писах за него, в толкова много сайтове и форуми, че се изчерпах.Затова реших, че ако си прочела книгата или я четеш ще можем да коментираме написаното в нея.Защото за живота на Майкъл както на сцената така и в къщи няма коментар,няма достатъчно думи за тези теми.


Удудвам се от теб...Боже момиче...Много си права!!(на колко си?)

Пп.Точно така.Тази книга би свършила работа на хората като Х. За да научат истината.НИЕ хората,които го обичахме и подкрепяхме през тежките периоди знаем за какво става въпрос.Нека тези петнителите си ЗАКУПЯТ книгата,да си седнат на ЗАДНИЦИТЕ и да я прочетът!

Защото през последните години се чуваха какви ли не неща за него.Такъв бил онакъв бил..Лично аз не съм чувала и виждала човек ПО-ЧИСТ от него.(чист в душата)...

Пп. Ще се радвам ако се запознаем sladkish_14 :)

lenito_sf
11-09-2009, 09:59
не вярвам ,че го няма .. той ще е жив докато е в сърцата на феновете :cry:
Тъй като темата е за обсъждане ..да питам хареса ли ви филма ако сте ходили да го гледате .. за мен беше уникален филм ..уникален :cry: :cry:

SunnyTime
11-09-2009, 10:06
Ааа до всички НЕвярващи!Това което ще цитирам го пише в книгата на 33-та страница!

"...Но през онази нонщ-според информацията, която по-късно стана част от архива по делото-Майкъл и Джордан гледали заедно "Екзорсистът" и момчето се уплашило.Според твърденията Джексън го попитал дали иска да спи при него,за да не го е страх.И така през онази нощ спали за пръв път в едно легло.НЕ се случило НИЩО НЕПРИСТОЙНО!Но когато майката на Джордан се събудила на следващата сутрин и отишла да го нагледа,леглото му било непокътнато,а по-късно той и казал,че е спал в леглото на Майкъл.Джоун (майкат ана момчето) се разтревожила и му казала повече никога да не го прави.

Когато научил за реакцията и,певецът отишъл при нея и я попитал защо е разстроена.По-късно тя си спомни,чепо време на този разговор Майкъл се разпракал и и казал: "Става дума за семейство,истина,почтеност и лобов"."


Тези думи я накарали да се почувства виновна,че си е помислила нещо лошо за Джексън....

"..Майкъл се разпракал и и казал: "Става дума за семейство,истина,почтеност и лобов"."

^Това показва какво дете е бил Майкъл...Колко е бил чувствителен!
Ееее всичките дето мислите,че е ВИНОВЕН!!!КУПЕТЕ СИ КНИГАТА,както спомена преди мен и sladkish_14

SunnyTime
11-09-2009, 10:08
не вярвам ,че го няма .. той ще е жив докато е в сърцата на феновете :cry:
Тъй като темата е за обсъждане ..да питам хареса ли ви филма ако сте ходили да го гледате .. за мен беше уникален филм ..уникален :cry: :cry:


Хей и на теб :)

Ами да аз ходих също на филма ии..ии..нямам думи...Както каза ти УНИКАЛЕН е...Ще се прожектира още 3/4 дни.Хора ХОДЕТЕ!!!Няма да съжелявате...


Пп.. В София ли гледа филма?(Ако може да ми кажеш на коя дата и в колко часа беше прожекцията на която си била.Интересувам се,защото мисля,че се засякохме :) ) Ще се радвам ако отговориш :)

lenito_sf
11-09-2009, 10:17
не вярвам ,че го няма .. той ще е жив докато е в сърцата на феновете :cry:
Тъй като темата е за обсъждане ..да питам хареса ли ви филма ако сте ходили да го гледате .. за мен беше уникален филм ..уникален :cry: :cry:


Хей и на теб :)

Ами да аз ходих също на филма ии..ии..нямам думи...Както каза ти УНИКАЛЕН е...Ще се прожектира още 3/4 дни.Хора ХОДЕТЕ!!!Няма да съжелявате...


Пп.. В София ли гледа филма?(Ако може да ми кажеш на коя дата и в колко часа беше прожекцията на която си била.Интересувам се,защото мисля,че се засякохме :) ) Ще се радвам ако отговориш :)

да в Младост ,тази събота към обяд някъде( 1 и половина май)
Бтв са пуснали филма в замунда ..тези които нямат възможност да отидат в киното ..може да го дръпнат от замунда ..да с лошо качество и испански субтитри ..но важно е ,че го има .. НО все пак вълшебството е мнооооого по- голямо в киното :)

Бтв съни тайм коя ти е любимата му песен ?

П.П. Казвам се Елена ,приятно ми е . Може да ми викаш Линд Лени Ели ..или както ти е удобно :)

SunnyTime
11-09-2009, 12:05
не вярвам ,че го няма .. той ще е жив докато е в сърцата на феновете :cry:
Тъй като темата е за обсъждане ..да питам хареса ли ви филма ако сте ходили да го гледате .. за мен беше уникален филм ..уникален :cry: :cry:


Хей и на теб :)

Ами да аз ходих също на филма ии..ии..нямам думи...Както каза ти УНИКАЛЕН е...Ще се прожектира още 3/4 дни.Хора ХОДЕТЕ!!!Няма да съжелявате...


Пп.. В София ли гледа филма?(Ако може да ми кажеш на коя дата и в колко часа беше прожекцията на която си била.Интересувам се,защото мисля,че се засякохме :) ) Ще се радвам ако отговориш :)

да в Младост ,тази събота към обяд някъде( 1 и половина май)
Бтв са пуснали филма в замунда ..тези които нямат възможност да отидат в киното ..може да го дръпнат от замунда ..да с лошо качество и испански субтитри ..но важно е ,че го има .. НО все пак вълшебството е мнооооого по- голямо в киното :)

Бтв съни тайм коя ти е любимата му песен ?

П.П. Казвам се Елена ,приятно ми е . Може да ми викаш Линд Лени Ели ..или както ти е удобно :)


Хей Лени :) Еееее...Не си ти това момиче...Жалко... ;(


Пп.1.
Любима песен нямам.Обичам ВСИЧКИТЕ му песни...просто защото са изпяти със сърцето му,и докосват моето по някъкъв странен начин...Нямам негова любима песен...

Пп.2.

И да права си...Да го гледаш в киното..магията е ГОЛЯМА :) Ако искаш,дай си скайпа на ЛС :)

Бтв.Аз съм Мария.Приятно ми е да се запознаем :)

sladkish_14
11-09-2009, 12:05
`SunnyTime` аа, Благодаря ти ! ;-)
На 16 и половина съм /тук трябва да кажа, че винаги оточнявам половинката 8-) сякаш имам нужда да се знае, че не съм просто на 16, а вече почти на 17. 8-) /Аа, и казвам се Даниела :)

Знаеш ли от одеве държа книгата и се чудя, то е ясно, че сме прави, че не ние трябва да я четем.Обаче мисля си, тези анти- фенове дори не заслужават да държат тази книга.И мисля си, че Майкъл е доволен и щастлив само от факта, че има хора, който са я взели не за да се убедят в невиността му, а просто защото не биха пропуснали да си купят нещо свързано с него. /Поне аз по тази причина я купих/

Интересно ми е какъв е бил филма.. Аз не ходих, защото в Пловдив не го излъчваха.Неясно за мене по каква причина, то причината ми бе ясна, но не разбирам как това би могло да се смята за адекватно `извинение`.. Както и да е, аз все някога ще го изгледам.Предполагам по всички негови концерти, които съм гледала, по неговите интервюта, които съм изкопвала от дъното на интернет пространтсвото, че е било страхотно изживяване.Седя и се чудя дали бих могла и аз да изгледам нещо толкова вълнуващо и нещо което толкова силно би докоснало сърцето ми.. Когато в петък си взех книгата и на път в колата не смеех да я отворя татко доста ми се подсмиваше, каза ми : `За какво я взе да я пазиш ли, я виж какво пише` .. и аз го погледнах отворих първите страници, прелистих и от това което зрението ми успя да долови цялата ми кожа настръхна и очите ми се изпълниха със сълзи.Винаги, когато чета за него е така.И го казвам именно заради това, че смятам, че не бих могла да го изгледам..

П.с - Съжалявам за изповедите ми, но понякога имам нужда да опиша чувствата си към цялата тази приказка, за един приказен и невероятен човек.

Яяя, кажете коя ви е любимата му песен ? /знам, че не е само 1/
Кой е любимият ви клип ?
Какво е нещото, което най - много ви трогва в него .. и т.н..
Защо сте му фенове ,, ?

В последния въпрос, когато на мене ми го зададох казах : Просто, защото той докосва душата ми.Близък ми е :) :smt007

SunnyTime
11-09-2009, 12:50
`SunnyTime` аа, Благодаря ти ! ;-)
На 16 и половина съм /тук трябва да кажа, че винаги оточнявам половинката 8-) сякаш имам нужда да се знае, че не съм просто на 16, а вече почти на 17. 8-) /Аа, и казвам се Даниела :)

Знаеш ли от одеве държа книгата и се чудя, то е ясно, че сме прави, че не ние трябва да я четем.Обаче мисля си, тези анти- фенове дори не заслужават да държат тази книга.И мисля си, че Майкъл е доволен и щастлив само от факта, че има хора, който са я взели не за да се убедят в невиността му, а просто защото не биха пропуснали да си купят нещо свързано с него. /Поне аз по тази причина я купих/

Интересно ми е какъв е бил филма.. Аз не ходих, защото в Пловдив не го излъчваха.Неясно за мене по каква причина, то причината ми бе ясна, но не разбирам как това би могло да се смята за адекватно `извинение`.. Както и да е, аз все някога ще го изгледам.Предполагам по всички негови концерти, които съм гледала, по неговите интервюта, които съм изкопвала от дъното на интернет пространтсвото, че е било страхотно изживяване.Седя и се чудя дали бих могла и аз да изгледам нещо толкова вълнуващо и нещо което толкова силно би докоснало сърцето ми.. Когато в петък си взех книгата и на път в колата не смеех да я отворя татко доста ми се подсмиваше, каза ми : `За какво я взе да я пазиш ли, я виж какво пише` .. и аз го погледнах отворих първите страници, прелистих и от това което зрението ми успя да долови цялата ми кожа настръхна и очите ми се изпълниха със сълзи.Винаги, когато чета за него е така.И го казвам именно заради това, че смятам, че не бих могла да го изгледам..

П.с - Съжалявам за изповедите ми, но понякога имам нужда да опиша чувствата си към цялата тази приказка, за един приказен и невероятен човек.

Яяя, кажете коя ви е любимата му песен ? /знам, че не е само 1/
Кой е любимият ви клип ?
Какво е нещото, което най - много ви трогва в него .. и т.н..
Защо сте му фенове ,, ?

В последния въпрос, когато на мене ми го зададох казах : Просто, защото той докосва душата ми.Близък ми е :) :smt007


Хей Дани :)

П.п.

Ами след като Натали ми каза така за книгата (че била ужасна и че била гавра с MJ) И в Петък ми се обадиха (и понеже не мога даа откажа поръчката приех...)да питат дали е удобно да я доставят и аз казах да...Тръгнах да изляза да им плащам и по стълбите буквално легнах и почнах да плача...Просто защото ме беше страх да взема книгата и да я чета.Не исках да му го причиня (на Майкъл)...Не исках да чета книга в която пише само глупости и обиди спрямо него...Майка ми излезе и започна да ме пита защо плача и аз почнах да и викам "Не искам тази книга""Не искам да влиза в тая къщаа" и плаках...Просто защото изпитвах вина към него...Не можех да си представя,че ще чета какви ли не глупости по негов адрес...Не исках да го правя,защото поне сега където е,никой не го петни...


Пп.2

Знаеш ли...Много вечери,когато си лягам си казвам наум "Michael i love you" и заспивам...Сънувала съм го няколко пъти...Единя ми сън беше,че отивам някъде не знам къде,и го виждам там.Отивам при него и го прегръщам..Питам го защо е тук и той ми разказва...Ставаме приятели и аз трябва да го скрия от СВЕТА.Събудих се,защото,някой потропа...И усетих,че плача...Имам доста сънища с него..

Пп.3

Много трудно приех смъртта му...Още щом чух,седнах пред телевизора,хванах дистанционното,и гледах с опулени очи...Пуснаха песента Stranger In Moscow...Слушах я,гледах в една точка (в него) и плаках....


Пп.4..

Съжеляваш че описваш чувствата си...
Не трябва да съжеляваш :) :-)


1.Яяя, кажете коя ви е любимата му песен ? /знам, че не е само 1/
Нямам любима негова песен.Както казах по-горе,неговите песни (всички) докосват сърцето ми по много странен начин и ме карат да се замисля за много неща.Да вземеем за пример Earth Song и Heal The World.След като чуя тези песни,се замислям за бъдещето на нашата планета. (колкото и смешно да звучи,искам да продължа това,което той започна)
Ако някой се интересува може да види темата ми "Планетата и нашето бъдеще" в раздела "Наука,Култура,Изкуство"

Кой е любимият ви клип?
^^ същото като с песните.Всъщност имам два клипа,които са малко над любими.Smooth Criminal е единя и втория е Earth Song и на двата клипа обожавам long-версийте.

3.Какво е нещото, което най - много ви трогва в него .. и т.н..?
Човечността му.НЕ съм виждала и чувала такъв човек,които е говот на всичко за да помогне...И толкова грабващ (не мога да намеря дума за да изразя това което мисля и затова използвам "граабващ")
Толкова брилянтен в действията си...Толкова силен изглежда в клиповете си...Но в реалността е едно малко дете...КОЕТО всички отбиха....Не смятам,че той беше същество за тази планета...


Защо сте му фенове?
Харесвам музиката му от малка.Аз сама се зарибих по него (е с малко помощ от майка ми) В една игра пускаха само Billie Jean иии питах майка дали знае кой е това (певеца) и тя ми обясни какво що и от тогава го обожавам...Фенка съм му и не само на творчеството му а и на човечността,която показваше до последно.

Пс.

Радвам се че има хора,които продължават да пишат и им е интересно :)

lenito_sf
11-09-2009, 15:29
а защо чак сега хората се сещат ,че Майкъл беше велик .. Години наред го обиждат ,че бил такъв ,бил онакъв ..педофил .. сега вече го няма и те се сетиха да оценят това ,което е правил ...защо ?! :( :(

SunnyTime
11-09-2009, 16:29
а защо чак сега хората се сещат ,че Майкъл беше велик .. Години наред го обиждат ,че бил такъв ,бил онакъв ..педофил .. сега вече го няма и те се сетиха да оценят това ,което е правил ...защо ?! :( :(



Ами не мога да ти отговоря на този въпрос,но има хора,които преди не знаеха нищо за неговото творчество и започнаха да го харесвад след смъртта му.Лично аз не виждам нищо лошо в това,ноо тези,които го хулиха през последните години...Нямам думи за тях

GracelessIsDumb
11-09-2009, 16:52
много ми е интересно що не постна тая тема преди Майкъл Джексън да умре.Тоя форум е вече на 3-4 години,ама никой тогава и дума не гъкна за Майкъл.Като умря всички го заобичахме,ама ха така,той почина и се сетихте,че е съществувал

SunnyTime
11-09-2009, 16:59
много ми е интересно що не постна тая тема преди Майкъл Джексън да умре.Тоя форум е вече на 3-4 години,ама никой тогава и дума не гъкна за Майкъл.Като умря всички го заобичахме,ама ха така,той почина и се сетихте,че е съществувал


Какво като сега съм пуснала темата?Това не значи,че от сега го слушам!И да както споменах по-горе,има хора,които сега почнаха да го слушат и какво от това.Просто не са знаели за творчеството му (тяхна си работа,аз не мога да забраня на никой какво и кога да слуша)...И на няколко пъти съм пускала такива теми преди,но винаги са били заключвани...Даже се учудвам,че тази вече е на два три дни...

thoronaro
11-09-2009, 17:15
Знаете ли,че всъщност Майкъл е написал песента Billie Jean както и Beat it.Да напишеш сам водещите песни за твоя албум който в последствие се превръща в най продавания за всички временна е голямо постижение.Освен,че е можел да танцува и да пее е създал и едни от най голямите хитове в кариерата си.Не съм чул госпожа Чиконе някога да е била автор на своя песен.Последния й голям хит от 2005 Hung up всъщност е с мелодията на ABBA.Незнам дали Madonna може да танцува,но да пее съм сигурен,че неможе.Имах нещастието да я слушам на живо.Пиша толкова много за Мадонна защото един изтърси,че тя е много по голяма звезда от Майкъл.Знам,че всеки си има любимци,ама тя не може да му стъпи на малкия пръст.Нито пеене,нито танци,нито песни,нито клипове,нито има неговото влияние,нито дори в медийте не може да се сравнява с него.Не казвам,че мадж не е успяла,напротив,тя е най продаваната певица в света,но сравнение с Майкъл е едно нищо.
MICHAEL 1958 - FOREVER.

sladkish_14
11-09-2009, 20:54
Ей много ме е яд на изказвания от рода `ама защо не го направи преди да умре, а след това ` .. Абе, защото така ми е кеф на оная работа да ти кажа аз на тебе, е затова ! Сега ми стана хлад и затова сега бръкнах ?! Проблем ли имате с това кога се пускат темите ?! Какъв ви е проблема ? ПОвече от тука имат рег. от 1 година и вече всезнайковци кой кога пускал теми за Майкъл Джексън.. Аре моля ви се, теми и преди е имало, обаче някой хора явно не са ги забелязвали..
Яд ме е, че отворих единствената в този раздел и почти в целия форум тема, която ме интересува и пак срещнах елементарни хора ..

lenito_sf
11-09-2009, 20:57
Ей много ме е яд на изказвания от рода `ама защо не го направи преди да умре, а след това ` .. Абе, защото така ми е кеф на оная работа да ти кажа аз на тебе, е затова ! Сега ми стана хлад и затова сега бръкнах ?! Проблем ли имате с това кога се пускат темите ?! Какъв ви е проблема ? ПОвече от тука имат рег. от 1 година и вече всезнайковци кой кога пускал теми за Майкъл Джексън.. Аре моля ви се, теми и преди е имало, обаче някой хора явно не са ги забелязвали..
Яд ме е, че отворих единствената в този раздел и почти в целия форум тема, която ме интересува и пак срещнах елементарни хора ..

не са ги забелязали щото не са го оценявали ..и аз нямам отдавна регистрация.. но и като се регнах имаше теми за МД :-o

sladkish_14
11-09-2009, 21:14
Интересно ми е на мене пък ` GracelessIsDumb ` ,защо има хора на които и с черпак в главата да им наливаш те пак не взимат от дума ?! Би ли ми обеснил/а ?

П.С - Съжалявам, обаче пак се изнервих ще поспамя в темата.Утре ще попиша пак малко за Майкъл и ще разнищя въпроса, `Защо някой хора сега се сещат за него ? ; Защо тези, които чак сега пишем за него сме наречени лицемери ? ; също така = Защо нямаше теми по - рано за него и тем подобни други въпроси` от хора, които не се интересуват от отговорите обаче нямат друга работа и влизат в теми, които не им харесват с едничка цел да запълнят свободното си време..

П.С2 - ПИСНА МИ ДА ПЛЮЕТЕ ПО НЕГО И ФЕНОВЕТЕ МУ !
ПИСНА МИ ОТ НЕДОРАСЛИ ХОРА ..
ПИСНА МИ от хора, които нямат друга работа и колкото и да им обесняваш те пеят едно и също.
ПИСНА МИ след смъртта му всички да се държат с нас, като виновни !
АЗ несъм виновна, че съм човек който го харесва и за нищо не бих заменила това - напротив страшно много се гордея !

П.С 3 - АЗ не харесвам Еминем и за Бога не вися в темата за него :x , не казвам `Защо нямаше преди тема за него, а чак след като излезна новия му албум` нали ?

П.С 4 - Не ми лазете по нервите.

П.С 5 - Майкъл ти си най - великия !! :smt007
И преди и след смъртта ти ние те обичаме.Ние ще поддържаме твоя лик и образ винаги ! Ние ще докажем, че те обичаме и няма да преставаме.Ние ще те запазим жив във своите сърца и ще накараме още много други да те приемат тук :smt007 Трудно, но Майкъл ще отворим очите на много хора, за това какъв бе! Ние ще докажем що за личност беше, ще докажем, че заслужаваш да останеш вечно жив, на место на което ти не трябваше да бъдеш.На Свят пълен с алчни и глупави същества, толкова глупави, че не можаха да те разберат, да те чуят, да те обикнат, защото ако докато беше жив те не го осъзнаха, то тогава ние останалите който го бяхме осъзнали, ние останахме тука , за да го докажем на другите..Ние ! Защото аз съм длъжна да продължа това, което ти направи, да продължа да го разнасям и да не го оставям никога да застине в прахта ..Аз съм тука и ще пиша в темата ощее, ще продължавам да те подкрепям и описвам на останалите, за да може и когато аз стана на 50 моите деца и внуци да знаят кой бе МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН !!! :smt007 :smt007

tedsss3
11-09-2009, 23:14
Велик просто.. R.I.P.

SunnyTime
11-10-2009, 08:27
Интересно ми е на мене пък ` GracelessIsDumb ` ,защо има хора на които и с черпак в главата да им наливаш те пак не взимат от дума ?! Би ли ми обеснил/а ?

П.С - Съжалявам, обаче пак се изнервих ще поспамя в темата.Утре ще попиша пак малко за Майкъл и ще разнищя въпроса, `Защо някой хора сега се сещат за него ? ; Защо тези, които чак сега пишем за него сме наречени лицемери ? ; също така = Защо нямаше теми по - рано за него и тем подобни други въпроси` от хора, които не се интересуват от отговорите обаче нямат друга работа и влизат в теми, които не им харесват с едничка цел да запълнят свободното си време..

П.С2 - ПИСНА МИ ДА ПЛЮЕТЕ ПО НЕГО И ФЕНОВЕТЕ МУ !
ПИСНА МИ ОТ НЕДОРАСЛИ ХОРА ..
ПИСНА МИ от хора, които нямат друга работа и колкото и да им обесняваш те пеят едно и също.
ПИСНА МИ след смъртта му всички да се държат с нас, като виновни !
АЗ несъм виновна, че съм човек който го харесва и за нищо не бих заменила това - напротив страшно много се гордея !

П.С 3 - АЗ не харесвам Еминем и за Бога не вися в темата за него :x , не казвам `Защо нямаше преди тема за него, а чак след като излезна новия му албум` нали ?

П.С 4 - Не ми лазете по нервите.

П.С 5 - Майкъл ти си най - великия !! :smt007
И преди и след смъртта ти ние те обичаме.Ние ще поддържаме твоя лик и образ винаги ! Ние ще докажем, че те обичаме и няма да преставаме.Ние ще те запазим жив във своите сърца и ще накараме още много други да те приемат тук :smt007 Трудно, но Майкъл ще отворим очите на много хора, за това какъв бе! Ние ще докажем що за личност беше, ще докажем, че заслужаваш да останеш вечно жив, на место на което ти не трябваше да бъдеш.На Свят пълен с алчни и глупави същества, толкова глупави, че не можаха да те разберат, да те чуят, да те обикнат, защото ако докато беше жив те не го осъзнаха, то тогава ние останалите който го бяхме осъзнали, ние останахме тука , за да го докажем на другите..Ние ! Защото аз съм длъжна да продължа това, което ти направи, да продължа да го разнасям и да не го оставям никога да застине в прахта ..Аз съм тука и ще пиша в темата ощее, ще продължавам да те подкрепям и описвам на останалите, за да може и когато аз стана на 50 моите деца и внуци да знаят кой бе МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН !!! :smt007 :smt007


За пореден път +++


Пп.1

Не разбирам,какво им пречи на останалите това,че ние го харесваме толкова много.Може би те не разбират що за човек бе той,явно им липсва акъл за да се замислят за делата му.Какво е важно за тези хора??И аз не знам...Със всеки следващ ден,Света ПРОПАДА все повече и повече...Не мога да гледам днешните хора....(ако мога така да ги нарека)...За тях няма любов..приятелство и доброта..Те си нямат понятие какви са значенията на тези думи...

П.п2

Но както каза и sladkish_14
Ние трябва да продължим делата му...Трябва да направим Света едно по-добро място!Трябва да накараме хората да си помагат когато имат нужда..Трябва да го направим.Трябва да си дадем сметка,че така няма да стигнем до никъде...С тази злоба,завист и пр...
Трябва да уважим това,за което се бореше Майкъл..Та той толкова го искаше...И съм сигурна,че сега ако той ни гледа от горе...И види какво се опитваме да направим...Ще бъде много ЩАСТЛИВ!...Защото ще знае,че хората искат да живеят по-добре в мир със самите себе си и да направят нашия ОБЩ ДОМ по-добро място...
Както казваше той..."Погледни човека в огледалото.Направи промяна!"

Нека всички станем едно по-голямо и по-добро семейсто.


П.п3

Трябва да се опитаме да го направим.Заради него.Аз смятам,че той го заслужава!!!Единствената му грешка,която направи е тази,че се остави да го изсмучат...(гадните и алчни хора)|Той нямаше избор...Не можеше да им попречи!Нямаше ни най-малка представа,че се говорят такива неща|...По дяволите...Та той беше толкова чист и крехък...Като едно детенце...Дори и най-малкото нещо.го караше да плаче и страда..Търсеше любов...Искаше само хората да го обичат така,както той ги обичаше...

П.п4

Съжелявам Майкъл...Съжелявам,че не успяхме да ти дадем любовта,която заслужаваше приживе...Затова НИЕ ще отворим очите на хората (както каза sladkish_14) за да разберат кой бе ти и какво се опита да направиш за нас!

Усмивката ти винаги ще грее в съзнанието ми...А спомена за теб ше бъде запечатен в сърцето ми,и никой не ще може да го извади от там...В нашите сърца,никой никога няма да може да опетни името ти отново....

Почивай в мир..Майкъл...Ще те помним ВИНАГИ!Спомена за теб ще грее в нас като светлина,която никога не ще бъде загасена!! :smt007

http://mjgalaxy.com/mjj07.JPG

lenito_sf
11-10-2009, 09:06
една негова реплика няма да забравя никога
ВСИЧКО Е ЛЮБОВ ! :cry:

GracelessIsDumb
11-10-2009, 09:16
Интересно ми е на мене пък ` GracelessIsDumb ` ,защо има хора на които и с черпак в главата да им наливаш те пак не взимат от дума ?! Би ли ми обеснил/а ?

П.С - Съжалявам, обаче пак се изнервих ще поспамя в темата.Утре ще попиша пак малко за Майкъл и ще разнищя въпроса, `Защо някой хора сега се сещат за него ? ; Защо тези, които чак сега пишем за него сме наречени лицемери ? ; също така = Защо нямаше теми по - рано за него и тем подобни други въпроси` от хора, които не се интересуват от отговорите обаче нямат друга работа и влизат в теми, които не им харесват с едничка цел да запълнят свободното си време..

П.С2 - ПИСНА МИ ДА ПЛЮЕТЕ ПО НЕГО И ФЕНОВЕТЕ МУ !
ПИСНА МИ ОТ НЕДОРАСЛИ ХОРА ..
ПИСНА МИ от хора, които нямат друга работа и колкото и да им обесняваш те пеят едно и също.
ПИСНА МИ след смъртта му всички да се държат с нас, като виновни !
АЗ несъм виновна, че съм човек който го харесва и за нищо не бих заменила това - напротив страшно много се гордея !

П.С 3 - АЗ не харесвам Еминем и за Бога не вися в темата за него :x , не казвам `Защо нямаше преди тема за него, а чак след като излезна новия му албум` нали ?

П.С 4 - Не ми лазете по нервите.

П.С 5 - Майкъл ти си най - великия !! :smt007
И преди и след смъртта ти ние те обичаме.Ние ще поддържаме твоя лик и образ винаги ! Ние ще докажем, че те обичаме и няма да преставаме.Ние ще те запазим жив във своите сърца и ще накараме още много други да те приемат тук :smt007 Трудно, но Майкъл ще отворим очите на много хора, за това какъв бе! Ние ще докажем що за личност беше, ще докажем, че заслужаваш да останеш вечно жив, на место на което ти не трябваше да бъдеш.На Свят пълен с алчни и глупави същества, толкова глупави, че не можаха да те разберат, да те чуят, да те обикнат, защото ако докато беше жив те не го осъзнаха, то тогава ние останалите който го бяхме осъзнали, ние останахме тука , за да го докажем на другите..Ние ! Защото аз съм длъжна да продължа това, което ти направи, да продължа да го разнасям и да не го оставям никога да застине в прахта ..Аз съм тука и ще пиша в темата ощее, ще продължавам да те подкрепям и описвам на останалите, за да може и когато аз стана на 50 моите деца и внуци да знаят кой бе МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН !!! :smt007 :smt007

Олелееее...
Аре престанете,умрял,умрял
Аз какво?Да си режа вените,понеже не е сред нас вече.В последните 20 години нито съм го чувала да пее на живо нито нищо.Аз не го обичам,но го уважавам като изпълнител,защото той въведе всичко,което днешните изпълнители искат и могат!Но преди да си тръгне нито беше в пресата,нто се говореше за него.Престанете с това РИП,мип,сип,гип или квото е..Оставете Майкъл да почива в един по-добър свят,където лицемерите "като мен" да не го притесняват..

GracelessIsDumb
11-10-2009, 09:21
И кво като вися в темата за Еминем?Като го харесвам като изпълнител,да се гръмна ли или да ям боб чорба :? :booooomb: Във всички теми се изразява мнение с аргумент и теза,независимно дали на Пенка и Тони им харесва.Казах си мнението за Майкъл,да сте ме разбрали.Ако вие не харесвате Лили иванова,аз не съм ви виновна.Всеки със стила си..Не съм длъжна на всяка цена да харесвам Краля,Бащата,Майката и Кралицата,нали..Просто изразявам мнение и вие или го приемате или не.Ако ще да плюете Еминем,Маря Кери,мене не ми пука.Като не ги харесвате,това не ме засяга.Така че,не ме обвинявайте или ругайте :?,че пиша в тая тема

SunnyTime
11-10-2009, 09:25
И кво като вися в темата за Еминем?Като го харесвам като изпълнител,да се гръмна ли или да ям боб чорба :? :booooomb: Във всички теми се изразява мнение с аргумент и теза,независимно дали на Пенка и Тони им харесва.Казах си мнението за Майкъл,да сте ме разбрали.Ако вие не харесвате Лили иванова,аз не съм ви виновна.Всеки със стила си..Не съм длъжна на всяка цена да харесвам Краля,Бащата,Майката и Кралицата,нали..Просто изразявам мнение и вие или го приемате или не.Ако ще да плюете Еминем,Маря Кери,мене не ми пука.Като не ги харесвате,това не ме засяга.Така че,не ме обвинявайте или ругайте :?,че пиша в тая тема


Това е ФЕН тема!
Хора,които НЕ го ХАРЕСВАТ НЯМАТ работа ТУКА!
Както ние,които не харесваме ЕминеМ и не висиме е темите за него,така и ти нямаш работа в тая тема.Като не ти харесва недей излишно да пишеш!Тая тема е направена за хора като lenito_sf
и sladkish_14


НЕ ВИЖДАМ ТИ КАКВО ПРАВИШ ТУКА!

lenito_sf
11-10-2009, 09:26
И кво като вися в темата за Еминем?Като го харесвам като изпълнител,да се гръмна ли или да ям боб чорба :? :booooomb: Във всички теми се изразява мнение с аргумент и теза,независимно дали на Пенка и Тони им харесва.Казах си мнението за Майкъл,да сте ме разбрали.Ако вие не харесвате Лили иванова,аз не съм ви виновна.Всеки със стила си..Не съм длъжна на всяка цена да харесвам Краля,Бащата,Майката и Кралицата,нали..Просто изразявам мнение и вие или го приемате или не.Ако ще да плюете Еминем,Маря Кери,мене не ми пука.Като не ги харесвате,това не ме засяга.Така че,не ме обвинявайте или ругайте :?,че пиша в тая тема

секи може да си пише където иска.. ти като всеки имаш право на мнение и аз лично го уважавам :)

GracelessIsDumb
11-10-2009, 09:27
И кво като вися в темата за Еминем?Като го харесвам като изпълнител,да се гръмна ли или да ям боб чорба :? :booooomb: Във всички теми се изразява мнение с аргумент и теза,независимно дали на Пенка и Тони им харесва.Казах си мнението за Майкъл,да сте ме разбрали.Ако вие не харесвате Лили иванова,аз не съм ви виновна.Всеки със стила си..Не съм длъжна на всяка цена да харесвам Краля,Бащата,Майката и Кралицата,нали..Просто изразявам мнение и вие или го приемате или не.Ако ще да плюете Еминем,Маря Кери,мене не ми пука.Като не ги харесвате,това не ме засяга.Така че,не ме обвинявайте или ругайте :?,че пиша в тая тема


Това е ФЕН тема!
Хора,които НЕ го ХАРЕСВАТ НЯМАТ работа ТУКА!
Както ние,които не харесваме ЕминеМ и не висиме е темите за него,така и ти нямаш работа в тая тема.Като не ти харесва недей излишно да пишеш!Тая тема е направена за хора като lenito_sf
и sladkish_14


НЕ ВИЖДАМ ТИ КАКВО ПРАВИШ ТУКА!
Изразявам мнение,което ти или приемаш,или отбягваш...

GracelessIsDumb
11-10-2009, 09:28
И кво като вися в темата за Еминем?Като го харесвам като изпълнител,да се гръмна ли или да ям боб чорба :? :booooomb: Във всички теми се изразява мнение с аргумент и теза,независимно дали на Пенка и Тони им харесва.Казах си мнението за Майкъл,да сте ме разбрали.Ако вие не харесвате Лили иванова,аз не съм ви виновна.Всеки със стила си..Не съм длъжна на всяка цена да харесвам Краля,Бащата,Майката и Кралицата,нали..Просто изразявам мнение и вие или го приемате или не.Ако ще да плюете Еминем,Маря Кери,мене не ми пука.Като не ги харесвате,това не ме засяга.Така че,не ме обвинявайте или ругайте :?,че пиша в тая тема

секи може да си пише където иска.. ти като всеки имаш право на мнение и аз лично го уважавам :)
Ееето това впредвид имах и аз..

SunnyTime
11-10-2009, 09:28
И кво като вися в темата за Еминем?Като го харесвам като изпълнител,да се гръмна ли или да ям боб чорба :? :booooomb: Във всички теми се изразява мнение с аргумент и теза,независимно дали на Пенка и Тони им харесва.Казах си мнението за Майкъл,да сте ме разбрали.Ако вие не харесвате Лили иванова,аз не съм ви виновна.Всеки със стила си..Не съм длъжна на всяка цена да харесвам Краля,Бащата,Майката и Кралицата,нали..Просто изразявам мнение и вие или го приемате или не.Ако ще да плюете Еминем,Маря Кери,мене не ми пука.Като не ги харесвате,това не ме засяга.Така че,не ме обвинявайте или ругайте :?,че пиша в тая тема


Това е ФЕН тема!
Хора,които НЕ го ХАРЕСВАТ НЯМАТ работа ТУКА!
Както ние,които не харесваме ЕминеМ и не висиме е темите за него,така и ти нямаш работа в тая тема.Като не ти харесва недей излишно да пишеш!Тая тема е направена за хора като lenito_sf
и sladkish_14


НЕ ВИЖДАМ ТИ КАКВО ПРАВИШ ТУКА!
Изразявам мнение,което ти или приемаш,или отбягваш...


Окей хубаво.Нека все пак не правиме темата на гъз!

sladkish_14
11-11-2009, 10:31
`SunnyTime` тази книга не ми харесва :? ..
Прочете ли интервютата с Майкъл :shock: за мен лично тези неща ми бяха най - интересни и без много да я чета по ред, прелистих на интервютата с него.И, О.о :shock: Боже колко нагли хора има .. :smt078 ..
Какви въпроси само и човека им отговаря от сърце и тя му забива нож със следващия си въпрос :shock: Уникална простотия просто, сега разбирам защо не обичаше да дава интервюта.. Ако не за блудството с деца, те го питаха за сексуалността му, за ориентациите му.. Питам се тези хора, защо не ги е изхвърлил като кучета от дома си ?! :evil:
Направо почвам да се плаша от това, което хората са му причинили през целият му живот.Радвам се, че има и имаше милиони фенове, много милиони, за да стигне до тук.

SunnyTime
11-11-2009, 10:57
`SunnyTime` тази книга не ми харесва :? ..
Прочете ли интервютата с Майкъл :shock: за мен лично тези неща ми бяха най - интересни и без много да я чета по ред, прелистих на интервютата с него.И, О.о :shock: Боже колко нагли хора има .. :smt078 ..
Какви въпроси само и човека им отговаря от сърце и тя му забива нож със следващия си въпрос :shock: Уникална простотия просто, сега разбирам защо не обичаше да дава интервюта.. Ако не за блудството с деца, те го питаха за сексуалността му, за ориентациите му.. Питам се тези хора, защо не ги е изхвърлил като кучета от дома си ?! :evil:
Направо почвам да се плаша от това, което хората са му причинили през целият му живот.Радвам се, че има и имаше милиони фенове, много милиони, за да стигне до тук.





Да,прочетох ги...
Еми да той им казва,че е ХУБАВО да споделиш леглото си с приятел,а те го свързват чисто сексуално... :x Не знам...Пълни глупости... :-x Не знам,как може да има такива хора... :-o


П.п

Ще дочетеш ли книгата?

stela29
11-11-2009, 17:57
Олелееее...
Аре престанете,умрял,умрял
Аз какво?Да си режа вените,понеже не е сред нас вече.В последните 20 години нито съм го чувала да пее на живо нито нищо.Аз не го обичам,но го уважавам като изпълнител,защото той въведе всичко,което днешните изпълнители искат и могат!Но преди да си тръгне нито беше в пресата,нто се говореше за него.Престанете с това РИП,мип,сип,гип или квото е..Оставете Майкъл да почива в един по-добър свят,където лицемерите "като мен" да не го притесняват..

Нещо си в грешка. Явно въобще не си запознат/а. Последното световно турне на Майкъл беше през 97г - HIStory tour. Последния му студиен албум е Invincible от 2001г. Тогава има и 2 концерта в Медисън скуеър гардън, на които се включват като гост-изпълнители Бионсе, Джъстин Тимбърлейк, Бритни, Крис Тъкър и тн. Това е и последното му появяване пред публика на концерт. 2009-2001= на колко? 8 години, май.
Айде като не разбира някой нещо да не се изказва компетентно.

sladkish_14
11-11-2009, 19:46
Разбира се, че ще я дочета :)

П.С - Моите любими клипове са на They don`t care about us, Who is it и In the closet .. Велики просто ! ;-)

sladkish_14
11-11-2009, 19:57
Олелееее...
Аре престанете,умрял,умрял
Аз какво?Да си режа вените,понеже не е сред нас вече.В последните 20 години нито съм го чувала да пее на живо нито нищо.Аз не го обичам,но го уважавам като изпълнител,защото той въведе всичко,което днешните изпълнители искат и могат!Но преди да си тръгне нито беше в пресата,нто се говореше за него.Престанете с това РИП,мип,сип,гип или квото е..Оставете Майкъл да почива в един по-добър свят,където лицемерите "като мен" да не го притесняват..

Нещо си в грешка. Явно въобще не си запознат/а. Последното световно турне на Майкъл беше през 97г - HIStory tour. Последния му студиен албум е Invincible от 2001г. Тогава има и 2 концерта в Медисън скуеър гардън, на които се включват като гост-изпълнители Бионсе, Джъстин Тимбърлейк, Бритни, Крис Тъкър и тн. Това е и последното му появяване пред публика на концерт. 2009-2001= на колко? 8 години, май.
Айде като не разбира някой нещо да не се изказва компетентно.

Именно Стела.Хората говорят не на база факти, а просто ето така.Той и турне през 2008 да имаше, просто хората който не искат да го чуят и забележат няма да го направят.

П.С - Нямах идеята да кажа, че някой друг е лицемер.Искараха нас лицемери, че докато беше жив уж е нямало теми пък после като почина имало.Това имах предвид.

П.С2 - Едни от любимите ми песни са Human Nature, Will you be there и Man in the mirror няма по хубави песни от тези трите.Разбира се не само те са ми любими :)

sladkish_14
11-11-2009, 20:00
Ауу забравих ! Smooth Criminal ,, клип, песен невероятни ! Той е пълен проект , едни от най - уникалните му движения са именно в този клип и тази песен.Обожавам я.

SunnyTime
11-12-2009, 13:44
Стела и сладкиш,подкрепям вии :) :-)



Имам въпрос.



Някога представяли ли сте си,че Майкъл се при вас? (след смъртта му?)

Лично аз,не мисля,че той идва при мен...Въпреки че доста често съм се молила да дойде :)

s1NNer
11-12-2009, 18:30
За да не отварям нова тема .. днес гледах This Is It .. като цяло самия филм не ми допадна - не беше толкова биографичен колкото аз го очаквах .. ноо ще помоля, ако някой знае от къде мога да дръпна саундтрака, че не съм толко запалена по него и не му знам песните - а в филма едната песен много ми хареса.

D0ll
11-12-2009, 19:48
Някога представяли ли сте си,че Майкъл се при вас? (след смъртта му?)




Че се какво? :-D Аз понякога мн си въобразявам някакви неща, ама и аз не мисля че наистина е при мен :-D Пък и го сънувам , хората казват, че по този начин мъртвите посещават живите с някаква цел, с разрешение на Господ..До колко е вярно не знам :neutral:

SunnyTime
11-13-2009, 08:14
Някога представяли ли сте си,че Майкъл се при вас? (след смъртта му?)




Че се какво? :-D Аз понякога мн си въобразявам някакви неща, ама и аз не мисля че наистина е при мен :-D Пък и го сънувам , хората казват, че по този начин мъртвите посещават живите с някаква цел, с разрешение на Господ..До колко е вярно не знам :neutral:


Да и аз съм като теб!

Ноо не ми се вярва като го сънувам,той наистина да ме посещава.С каква цел??!?

D12Respect
11-13-2009, 08:19
С цел да отидеш на психиятър

SunnyTime
11-13-2009, 08:22
С цел да отидеш на психиятър


Ти сериозно ли бе? :?

Ухахах :lol: много си забавен :)

stela29
11-13-2009, 08:34
За да не отварям нова тема .. днес гледах This Is It .. като цяло самия филм не ми допадна - не беше толкова биографичен колкото аз го очаквах .. ноо ще помоля, ако някой знае от къде мога да дръпна саундтрака, че не съм толко запалена по него и не му знам песните - а в филма едната песен много ми хареса.

Филма не е биографичен. Той е направен да покаже кадри от последните му репетиции за концертите в Лондон. Ти кажи как ти се стори самия Майкъл там, остави, че не е бил биографичен филма.

stela29
11-13-2009, 08:37
Я една песен да ви пусна - Dirty Diana
http://www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0

страшен секс има тука, просто е невероятен!!!

SunnyTime
11-13-2009, 08:40
Я една песен да ви пусна - Dirty Diana
http://www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0

страшен секс има тука, просто е невероятен!!!

Мдаа песента е разкошна :-) И той (както каза) е невероятеен!!

Jumbie483
11-13-2009, 09:10
Хубава тема. Изчетох всичко до сега : ))
Аз преди време гледах в една книжарница книга за Майкъл, но не съм обърнала голямо внимание на кой автор е. Чудех се да си я взема ли или не, но накрая се отказах.. и аз не знам защо.
Да вметна, че не съм кой знае колко голяма фенка. От години харесвам песните му и го слушам, но никога не съм се интересувала от личния му живот или от него самия като човек.
А филмаа.. много ще ми е интересно да го видя, но за жалост в града затвориха киното, а в замундата още не съм търсила, но доколкото разбрах от един пост тук филма го има, но със субтитри на друг език.

SunnyTime
11-13-2009, 09:14
Хубава тема. Изчетох всичко до сега : ))
Аз преди време гледах в една книжарница книга за Майкъл, но не съм обърнала голямо внимание на кой автор е. Чудех се да си я взема ли или не, но накрая се отказах.. и аз не знам защо.
Да вметна, че не съм кой знае колко голяма фенка. От години харесвам песните му и го слушам, но никога не съм се интересувала от личния му живот или от него самия като човек.
А филмаа.. много ще ми е интересно да го видя, но за жалост в града затвориха киното, а в замундата още не съм търсила, но доколкото разбрах от един пост тук филма го има, но със субтитри на друг език.


А името на книгата знаеш ли го? :-o

Иначе за филма жалко,че си го изпуснала.Много хубав филм беше :)

Jumbie483
11-13-2009, 09:17
Не съм обърнала внимание.
Сега като се замисля не я взех, защото имаше повече снимки отколкото текст..

bloodymirror
11-13-2009, 09:35
Абе,не съм му фенка..
но уважавам труда му,и усилията,който е полагал през всичките си години,за да радва публиката..
жалко,че си отиде.. R.I.P!

SunnyTime
11-13-2009, 09:52
Не съм обърнала внимание.
Сега като се замисля не я взех, защото имаше повече снимки отколкото текст..


Ахаа една черна на LIFE?Ако е тя я имам.Абе според мен е хубаво,че си я купих :) Мога да му се радвам по всяко време :grin:

sladkish_14
11-13-2009, 11:06
Ее, чак пък да го сънувам.Това не е да си просто фен, а да си обсебен от идеята за даден човек.Леко страшничко ми се вижда, да сънуваш мъртвец, който дори не си познавал лично.

П.С - Стелааа много хубав поздрав, на този клип е уникаалеенн, като излъчване, чак кожата ми настръхна :smt007

ArrowsOfDeath
11-13-2009, 11:33
Хубава тема. Изчетох всичко до сега : ))
Аз преди време гледах в една книжарница книга за Майкъл, но не съм обърнала голямо внимание на кой автор е. Чудех се да си я взема ли или не, но накрая се отказах.. и аз не знам защо.
Да вметна, че не съм кой знае колко голяма фенка. От години харесвам песните му и го слушам, но никога не съм се интересувала от личния му живот или от него самия като човек.
А филмаа.. много ще ми е интересно да го видя, но за жалост в града затвориха киното, а в замундата още не съм търсила, но доколкото разбрах от един пост тук филма го има, но със субтитри на друг език.


А името на книгата знаеш ли го? :-o

Иначе за филма жалко,че си го изпуснала.Много хубав филм беше :)

Вече не е ли хубав филма? :D

SunnyTime
11-13-2009, 12:12
Хубава тема. Изчетох всичко до сега : ))
Аз преди време гледах в една книжарница книга за Майкъл, но не съм обърнала голямо внимание на кой автор е. Чудех се да си я взема ли или не, но накрая се отказах.. и аз не знам защо.
Да вметна, че не съм кой знае колко голяма фенка. От години харесвам песните му и го слушам, но никога не съм се интересувала от личния му живот или от него самия като човек.
А филмаа.. много ще ми е интересно да го видя, но за жалост в града затвориха киното, а в замундата още не съм търсила, но доколкото разбрах от един пост тук филма го има, но със субтитри на друг език.


А името на книгата знаеш ли го? :-o

Иначе за филма жалко,че си го изпуснала.Много хубав филм беше :)

Вече не е ли хубав филма? :D

[i]Ам..Още е хубав 8-)

Jumbie483
11-13-2009, 14:40
Не съм обърнала внимание.
Сега като се замисля не я взех, защото имаше повече снимки отколкото текст..


Ахаа една черна на LIFE?Ако е тя я имам.Абе според мен е хубаво,че си я купих :) Мога да му се радвам по всяко време :grin:

Да, черна беше с гланцирани страници и СТРАШНО много снимки.
Аз съм навита да си купя книга за Майкъл, но ако е нещо биографично в което да няма толкова снимки 8-) Абе виждали сте биографична книга.. сещате се какво имам предвид.

SunnyTime
11-13-2009, 15:13
Не съм обърнала внимание.
Сега като се замисля не я взех, защото имаше повече снимки отколкото текст..


Ахаа една черна на LIFE?Ако е тя я имам.Абе според мен е хубаво,че си я купих :) Мога да му се радвам по всяко време :grin:

Да, черна беше с гланцирани страници и СТРАШНО много снимки.
Аз съм навита да си купя книга за Майкъл, но ако е нещо биографично в което да няма толкова снимки 8-) Абе виждали сте биографична книга.. сещате се какво имам предвид.


Потърси по библиотеките.Аз там си намерих биографичната му книга "Moonwalker"
и да хубава е и няма толкова снимки :)

sladkish_14
11-13-2009, 15:33
`SunnyTime` Moonwalker може да се взема само `под наем` нали ?!
Защото аз много я търсих по книжарниците, но ми казаха, че вече не се е произвеждала от близо 20 години и може би, може да се намери само по библиотеките, а от там знам, че не се закупуват,нали ?

П.С - Интересна ли е, защото аз си скъсах задника да я търся.

П.С2 - http://www.youtube.com/watch?v=s7MmEMrCRfc&NR=1 ,, Клипа както винаги е уникален, а някой знае ли песничката от него ?!

stela29
11-13-2009, 19:02
Абе,не съм му фенка..
но уважавам труда му,и усилията,който е полагал през всичките си години,за да радва публиката..
жалко,че си отиде.. R.I.P!

Я кажете, вие дето не сте му фенове, защо не го харесвате? Наистина ме интересува, не се заяждам. Дали песните му не ви харесват, той самия ли... Просто ми е любопитно

SunnyTime
11-14-2009, 06:42
`SunnyTime` Moonwalker може да се взема само `под наем` нали ?!
Защото аз много я търсих по книжарниците, но ми казаха, че вече не се е произвеждала от близо 20 години и може би, може да се намери само по библиотеките, а от там знам, че не се закупуват,нали ?

П.С - Интересна ли е, защото аз си скъсах задника да я търся.

П.С2 - http://www.youtube.com/watch?v=s7MmEMrCRfc&NR=1 ,, Клипа както винаги е уникален, а някой знае ли песничката от него ?!

Здрасти пак сладкиш :)

Дам...за съжаление книгата може да се вземе само за определен период от време... :(

П.С

На мен ми беше много интересна и на един дъх я прочетох.
Имаше 4 странички със снимки,всичко останало беше текст.
Абе ако я откриеш,вземи си я!Много е хубава книгата.

А една от махалата,майка и е имала книгата от малка...И не я е прочела :x мисля да я накарам да ми я продаде. :lol:


Наистина ако намериш книгата взимай я и отивай да четеш много е хубава!



Ааа относно песента,не знам коя е..Но клипа е вършето :)


Пп. Ще се радвам,ако някой отговори на въпроса на Стела :)

Jumbie483
11-14-2009, 10:26
П.С2 - http://www.youtube.com/watch?v=s7MmEMrCRfc&NR=1 ,, Клипа както винаги е уникален, а някой знае ли песничката от него ?!


009 Sound System - Holy Ghost

sladkish_14
11-14-2009, 11:11
Америкаааааааааааааа :grin: :grin:

Благодаря ти ;-)

D0ll
11-14-2009, 21:01
Ами за филма Moonwalker какво мислите? На мен ми допада как са съчетани действията с песните и клиповете на Майкъл :-D И края също радва :grin:

stela29
11-14-2009, 21:46
Ами за филма Moonwalker какво мислите? На мен ми допада как са съчетани действията с песните и клиповете на Майкъл :-D И края също радва :grin:

Ами кво да ти кажа, като съм слушала всички тогава са били луднали по Майкъл именно след този филм. Манията "Майкъл" започва след него.

SunnyTime
11-15-2009, 08:52
Ами за филма Moonwalker какво мислите? На мен ми допада как са съчетани действията с песните и клиповете на Майкъл :-D И края също радва :grin:

Ами кво да ти кажа, като съм слушала всички тогава са били луднали по Майкъл именно след този филм. Манията "Майкъл" започва след него.



Оооо филма е суперррр.Обожавам гоо!Мога да го гледам 100000000000 пъти и пак няма да ми омръзне.Много е хубаво филма.Тези,които не са го гледали да го гледат!

http://hiscrivener.files.wordpress.com/2009/06/michael-jackson-moonwalker1.jpg

D0ll
11-15-2009, 10:22
И аз съм така :grin: :grin: :grin: Много хубав филм :smt007

Ето и един поздрав: http://www.youtube.com/watch?v=aLEhh_XpJ-0
:grin: :grin: :-({|=

sladkish_14
11-15-2009, 11:06
Някоя от вас случайно да си е свалила филма ?! 8-)

SunnyTime
11-15-2009, 14:54
Някоя от вас случайно да си е свалила филма ?! 8-)

Аз от одавна съм го свалила и си го пазя 8-) :)

SunnyTime
11-19-2009, 10:50
Temata neshto izostanaa..

Sujelqvam che pisha na latinica ama neshto mi stana s kirilicata..

sladkish_14
11-19-2009, 16:25
Мисля, че се изчерпа.. То и без това никой не пише нищо съществено..

SunnyTime
11-20-2009, 10:54
Дамм права си.. ^^

Ами нов въпрос.

Тъй като наближава Деня на Благодарността мислите ли,че има ннещо за което искате да благодарите на Майкъл?

Аз лично искам да му благодаря за всичко,което се опита да направи..За децата,за планетата...Искам да му благодаря въобще че го имаше..

D0ll
11-20-2009, 12:45
Музиката, човечността, посланията, благотворителността, надеждата ... :?

thoronaro
11-21-2009, 21:21
Днес четох в уикипедиа,че много хора са на мнение,че Майкъл е бил асексуален.Това може да обясни защо никога не е имал стабилна връзка.В същото време през 70-те са се носили слухове,че е хомосексуален,дори е било писано,че е искал да си направи операция за смяна на пола,което за мен са пълни глупости.Не мисля,че е бил гей,но като се замисля навярно е бил асексуален.Пишеше също как когато Jackson 5 са били на върха са преспивали с много фенки.Всички братя освен Майкъл.Те дори са го правили в същата стая в която Майкъл е спал.Пише също така,че още от 9-годишен е пял заедно с братята си по стриптийз баровете където е наблюдавал голите какички.Веднъж е станал свидетел на сцена в която няколко мъже разкъсват дрехите на една от танцьорките.Когато е бил на 15 някакъв негов вуйчо е наел две проститутки да му отнемат девствеността.Не се знае какво се е случило но по думите на сестра му след като е бил с тях той е останал травмиран.На който му е интересно може да прочете повече.
http://en.wikipedia.org/wiki/Personal_relationships_of_Michael_Jackson

SunnyTime
11-22-2009, 06:57
Днес четох в уикипедиа,че много хора са на мнение,че Майкъл е бил асексуален.Това може да обясни защо никога не е имал стабилна връзка.В същото време през 70-те са се носили слухове,че е хомосексуален,дори е било писано,че е искал да си направи операция за смяна на пола,което за мен са пълни глупости.Не мисля,че е бил гей,но като се замисля навярно е бил асексуален.Пишеше също как когато Jackson 5 са били на върха са преспивали с много фенки.Всички братя освен Майкъл.Те дори са го правили в същата стая в която Майкъл е спал.Пише също така,че още от 9-годишен е пял заедно с братята си по стриптийз баровете където е наблюдавал голите какички.Веднъж е станал свидетел на сцена в която няколко мъже разкъсват дрехите на една от танцьорките.Когато е бил на 15 някакъв негов вуйчо е наел две проститутки да му отнемат девствеността.Не се знае какво се е случило но по думите на сестра му след като е бил с тях той е останал травмиран.На който му е интересно може да прочете повече.
http://en.wikipedia.org/wiki/Personal_relationships_of_Michael_Jackson



Пълни глупости!!!

Това,че не е имал стабилна връзка не го прави никакъв!
Това,че не е искал да "спи" с проститутките не го прави никакъв!
Просто...той е бил толкова чувствителен ии...какво ли още не,че се е притеснявал от всичко!Това,че не е спял със всяка срещната не го прави гей или какъвто и да е било там!Има хора и като него.
В това няма лошо!Според мен той си беше АБСОЛЮТНО нормален!!

Това,че пишат какви ли не неща за него са пълни ГЛУПОСТИ!!
И той беше нормален човек като всички останали!!

loveUpeps4o
11-22-2009, 07:52
http://www.slava.bg/news/17478.html а какво мислите за това ? :)

sladkish_14
11-22-2009, 11:42
Първо по въпроса на SunnyTime..
Да му благодаря ?! :shock: За ? ..
Към мене лично Майкъл Джексън не се е обърнал, това, че помагаше на сирачетата, бездомните деца и абе че се занимаваше с благотворителност аз не съм човека, който да му благодари.
Единственото, за което мога да съм му благодарна е музиката, която направи за нас.

Второ за това какъв е бил ..
Еми може и да не е бил асексуален, може да не е бил хомосексуален, но за мене е безпорен факт, че той НЕ беше истински мъж във истинската форма и значение на тези 2 думи!Така, че не бих коментирала другите работи това си е лично...

П.С - Благодарете на родителите си в деня на благодарността, а не на Майкъл Джексън :?

loveUpeps4o
11-22-2009, 12:03
btw днес по VH1 има King of Pop Weekend от 2 до 5 само песни на MJ :grin: :grin: :grin:

thoronaro
11-22-2009, 14:27
Чухте ли,че бащата на момчето което обвини Майкъл за изнасилване през 1993 се е самоубил.Има господ както и има възмездие.Дано сега и малкия се хвърли от някой мост заради това което му причиниха.

JohnnyQuid
11-22-2009, 15:02
и все пак....




... ДЖАКО Е РАЗЛОЖЕН ТРУП! :grin:

thoronaro
11-22-2009, 15:06
и все пак....




... ДЖАКО Е РАЗЛОЖЕН ТРУП! :grin:
И все пак ако не знаеш Майкъл е балсамиран което ще рече,че никога няма да се разложи.LONG LIVE THE KING.

stela29
11-22-2009, 15:57
Първо по въпроса на SunnyTime..
Да му благодаря ?! :shock: За ? ..
Към мене лично Майкъл Джексън не се е обърнал, това, че помагаше на сирачетата, бездомните деца и абе че се занимаваше с благотворителност аз не съм човека, който да му благодари.
Единственото, за което мога да съм му благодарна е музиката, която направи за нас.

Второ за това какъв е бил ..
Еми може и да не е бил асексуален, може да не е бил хомосексуален, но за мене е безпорен факт, че той НЕ беше истински мъж във истинската форма и значение на тези 2 думи!Така, че не бих коментирала другите работи това си е лично...

П.С - Благодарете на родителите си в деня на благодарността, а не на Майкъл Джексън :?

И откъде ги имаш тези "безпорни факти"? Явно тук никой не знае нищо повече за Майкъл от общоизвестното и таблоидите. Един от близките приятели на Майкъл в интервю споделя, че целта на Майкъл през целия му живот са били красивите жени. А първата му съпруга Лиса Мари също казва, че секса с него бил "amazing" и "blew her mind".

stela29
11-22-2009, 16:02
и все пак....




... ДЖАКО Е РАЗЛОЖЕН ТРУП! :grin:

Драги, някой ден ти също ще си разложен труп. Само че за теб на никой няма да му пука, там е разликата.

Аз защо въобще се регнах тука, *баси ограничените хора!!! Асексуален, не-мъж, разложен труп... Хора, които не ценят никой и нищо

stela29
11-22-2009, 16:07
Чухте ли,че бащата на момчето което обвини Майкъл за изнасилване през 1993 се е самоубил.Има господ както и има възмездие.Дано сега и малкия се хвърли от някой мост заради това което му причиниха.

thoronaro ти кефиш! Ама може би причината е защото живееш в Германия, а не тук! Там хората имат съвсем друго мислене и отношение към Майкъл - позитивно.
И във връзка със самоубилия се, вижте и другите, които също го предадоха:

Джак Гордън - бившия съпруг на Ла Тойа, който преди години каза, че Майкъл е педофил, и разполага с доказателства, починал от РАК на 19.04.2005г.

Боб Джоунс - написал книгата "Майкъл Джаксън - мъжа зад маската" (долкото знам, е някаква гавра) - също починал от РАК.

Еван Чандлър - човекът, който обвини Майкъл в педофилия и му съсипа живота, се самоуби, защото беше болен от РАК.

Мартин Башир - човека, който буквално се изгарви с Майкъл, който му отвори вратите на дома си, и на сърцето си - болен от РАК...


Да, най-вероятно има възмездие на света.

JohnnyQuid
11-22-2009, 16:48
и все пак....




... ДЖАКО Е РАЗЛОЖЕН ТРУП! :grin:

Драги, някой ден ти също ще си разложен труп. Само че за теб на никой няма да му пука, там е разликата.

Аз защо въобще се регнах тука, *баси ограничените хора!!! Асексуален, не-мъж, разложен труп... Хора, които не ценят никой и нищоаз поне няма да умра като бяла бабка :smt081

SunnyTime
11-22-2009, 17:05
^^УРОД!


http://www.slava.bg/news/17478.html


Какво намекват тия?Че Майкъл е гръмнал Евън?? :shock: 8-)

8-) ГЛупостиии колкото искаш...На килограм!!

Абе човека си е бил абсолютно нормален!!Както казаха преди мен,той разбираше от красиви жени!
Той си беше съвсем нормален човек,който след смъртта си разтърси СВЕТА!Не вярвам ти глупако JohnnyQuid като умреш да побъркаш Света!!

Едва ли ще му пука на някой освен на майка ти за тва че си гушнал букета...?!?

Стегни се малко бе...


Относно продадената ръкавица.Щом тя струва 350 000 показва колко струва ЦЕЛИЯ Майкъл...Той е безценен!!

Вие какво мислите?

JohnnyQuid
11-22-2009, 17:59
а на тате няма ли? а на мама? :razz:


http://www.youtube.com/watch?v=tVACUjHn6yU

stela29
11-22-2009, 19:15
[i]^^УРОД!

http://www.slava.bg/news/17478.html

Какво намекват тия?Че Майкъл е гръмнал Евън??


Какво да намекват? Нищо не се намеква. Как така Майкъл да го е убил? Виж, че пише 5 ноември. Нещо не си разбрала.

JohnnyQuid не си интересен. Разбрахме те, можеш да спираш вече. Върви да си играеш с нещо друго.

thoronaro
11-22-2009, 19:55
Чухте ли,че бащата на момчето което обвини Майкъл за изнасилване през 1993 се е самоубил.Има господ както и има възмездие.Дано сега и малкия се хвърли от някой мост заради това което му причиниха.

thoronaro ти кефиш! Ама може би причината е защото живееш в Германия, а не тук! Там хората имат съвсем друго мислене и отношение към Майкъл - позитивно.
И във връзка със самоубилия се, вижте и другите, които също го предадоха:

Джак Гордън - бившия съпруг на Ла Тойа, който преди години каза, че Майкъл е педофил, и разполага с доказателства, починал от РАК на 19.04.2005г.

Боб Джоунс - написал книгата "Майкъл Джаксън - мъжа зад маската" (долкото знам, е някаква гавра) - също починал от РАК.

Еван Чандлър - човекът, който обвини Майкъл в педофилия и му съсипа живота, се самоуби, защото беше болен от РАК.

Мартин Башир - човека, който буквално се изгарви с Майкъл, който му отвори вратите на дома си, и на сърцето си - болен от РАК...


Да, най-вероятно има възмездие на света.
Аз твърдо вярвам,че има Господ и всеки който прави зло рано или късно му се връща.За мен историята на живота на Майкъл е много близка като тази на Исус Христос.
Между другото какво стана с лекаря който го умъртви.Искам да изгние в затвора.

SunnyTime
11-23-2009, 11:41
thoronaro
Напълно съм съгласна.Аз също вярвам,че има Господ и че рано или късно виновните си получават заслуженото.

Не знам какво става с тоя доктор Конрад М....Нооо аз преди много исках да му напиша едно писмце и да му го пратя на адрес..
:-x


Дам...има нещо вярно..Историйте на Майкъл и на Исус си приличат..

Не знам..за мен просто Майкъл беше...НАЙ-ДОБРИЯ на ЗЕМЯТА!!
Аз не съм чувала за дгур като него..

sladkish_14
11-24-2009, 19:34
`stela29` по - спокойно и аз съм фенка на Майкъл Джексън, но това не е достатъчна причина, за да си затварям очите за някой неща.
ДА, той е Краля на попа, той бе удивителен човек и невероятен изпълнител, но като всеки нормален и той не беше идеален. И ми се струва ограничено, не моето мислене, а това на тези всичките който го имаха за перфектен ОТ ДО.. Не е така..
Ти ми се обусноваваш на коментар от някакъв си негов приятел, без име и какво ли още не.. Аз се обосновавам на книги, списания, вестници, интервюта от това, което съм следяла през живота му и от собствената си глава..Не го обиждам в никакъв случай думи нямам да опиша възхищението си към него,. Просто разбиранията са ни различни.. За мене мъж значи :

:arrow: Силна натура, човек с твърд характер, половинката която е по - силна и властна .. Това имах предвид и ДА факт е, че той не бе такъв.. За човек - ангелче, какъвто бе той .. аз не мога просто да го приема за истински мъж,, и мнението ми е породено от просто характера му нищо друго. На външен вид и по всичко останало той си е мъж ,, но истинския мъж е друго.. ВИждам, че пише на ника ти 29, ако си на 29 години би трябвало да ме разбираш какво имам предвид под истински мъж :wink:

raduna
11-24-2009, 21:08
и все пак....




... ДЖАКО Е РАЗЛОЖЕН ТРУП! :grin:
И все пак ако не знаеш Майкъл е балсамиран което ще рече,че никога няма да се разложи.LONG LIVE THE KING.
:D
JohnnyQuid 0:1 thoronaro

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-25-2009, 00:04
хах още си спомням как преди той да почине като някои чуе6e че слушам МJ и ме гледаха накриво... после като почина и някак всички му обърнаха супер голямо внимание! не е честно! такава звезда като него си е заслужавала вниманието и докато е бил жив! още си спомням сутринта в деня в които той почина как излязох да тичам и само негови песни слушах ... и само след няколко часа беше навсякъде по новините - краля е починал :( много ми стана тъжно! RIP, страхотен е, надявам се никога да не го забравят! :( :o и още нещо.. колко ТЪПО медиите постъпиха като го плюеха че е *********** деца а когато почина и поне 3 седмици след смърта му като пусках ТВ и все за него говореха и го боготворяха :-x :shock:

SunnyTime
11-27-2009, 10:21
Бандитке много си права!!

LiGiDY
11-27-2009, 10:44
Аз по принцип не го харесвам много много,но като виждам колко хора го обожават и аз получавам така да се каже респект от това което е направил и още се сещам как танцуваше-беше доста гъвкав :) :)

SunnyTime
11-28-2009, 10:42
Дам ^^ уникален танцьор беше...

Ааа искамн да ви покажа едно клипче -> http://vbox7.com/play:ef04d84b


Какво мислите?Съгласни ли сте с моя коментар (SunnyTime-1-вия)

Според мен Боби се справя добре,но като Майкъл,както каза Орлин (мисля,че беше той) няма!!

m1v3
11-30-2009, 15:22
Здравейте!Намерих форума ви и реших да ви пиша!
ИМАМ ЕДНА МОЛБА ДО ВАС!
Моля ви гласувайте за Майкъл в една класация, но понеже нямам право да я поствам тук ми пишете на лични за информация
Имаме още 4 дена до края на гласуването!Благодаря

IwKa16
11-30-2009, 16:50
труплл :(

IwKa16
11-30-2009, 16:51
труп... :(

Belair
12-01-2009, 11:55
Единственото,което мога да кажа за тая тъпа чернилка е :Куче космато,да ме хванеш за пишато

SunnyTime
12-01-2009, 17:56
Единственото,което мога да кажа за тая тъпа чернилка е :Куче космато,да ме хванеш за пишато


Оффф...яя умирай по кофитее :-x :x

Нямам думи...мнного ама мноооого си зле..като не ти изнася кво правиш тука бе?

Belair
12-02-2009, 12:16
Единственото,което мога да кажа за тая тъпа чернилка е :Куче космато,да ме хванеш за пишато


Оффф...яя умирай по кофитее :-x :x

Нямам думи...мнного ама мноооого си зле..като не ти изнася кво правиш тука бе?
:smt021 :smt098

SunnyTime
12-06-2009, 17:20
офф не ми се занимава със същества като теб..


:-)


m1v3

Междодругото това за гласуването...не няква глупост НЕ гласувайте...Като гласувате сваляте рейтинга на Майкъл!Недейте да гласувате!

D0ll
12-06-2009, 19:07
късно късно... Вече гласувах няколко пъти :( И как така свалям рейтинга като гласувам за него?

SunnyTime
12-07-2009, 08:34
DOLL ми не знам аз като гласувам се сваля.. :o

m1v3
12-07-2009, 15:02
Вотът на Майкъл не растеше, защото сайтът беше хакнат! :x
После се оправи.Сега не знам как са нещата, вече не влизам там, защото много се изнервих от този нагласен вот!

SunnyTime
12-07-2009, 16:17
Нагласен?!?

Имаш в предвит,че е нагласено той да спечели или нещо друго,че не те разбрах?

А ии пратих тоя линк на приятели и те казаха,че вота е ш**

m1v3
12-20-2009, 15:02
Малко със закъснение пиша, ама в крайна сметка Майкъл победи.След няколко оплаквания за нагласеният вот всичко се оправи.А иначе феновете на Кристина са пуснали нещо, така че само нейният вот да расте.Да, ама накрая резултата беше 6% срещу 84% за Майкъл! :grin:

SunnyTime
12-21-2009, 09:30
Суперрр :grin: :)


Като гледам нещо темата взе да изостава.. ;(

Soy_tu_mujer
12-23-2009, 17:38
Не съм влизала тук много отдавна и сега виждам, че има тема за Майкъл. Гледам да не обръщам внимание на негативните коментари и се включвам да кажа браво на всички, който го държат в сърцата си... Знам, че го държат там, защото са го опознали и са видяли неговата истинска същност. Той е най-великия Изпълнител за мен.
Продължавайте да го обичате, защото Той го заслужава.
Аз го обичам и ще го обичам завинаги!
Той ме научи да бъда по-добър човек, той ме научи на много ценности и съм му толкова благодарна за това.

It's all for love! L.O.V.E! \:D/

SunnyTime
12-24-2009, 06:52
^^ Toчно така!!!

Forest_girl
12-26-2009, 14:40
Хей. Здравейте и от мен :-)
Чак сега видях, че има такава тема..
Весела Коледа на всички!
Поздрав: http://www.vbox7.com/play:31017719

Forest_girl
02-10-2010, 13:03
Който иска да се включи.
http://www.facebook.com/?ref=home#!/group.php?gid=294844427491

minka1
02-25-2010, 17:52
Здравейте и от мен. Не бя търсила тук за такава тема. Присъединявам се към всички вас, надявам се, нямате нищо против : ))

TheWise
03-10-2010, 10:38
R.I.P

kukli4kata001
04-07-2010, 17:07
И все пак ако модераторите ми заключат темата,ще настоявам да заключат и тези ФЕН ТЕМИЧКИ-ЗДРАЧ,ЕМИНЕМ и какви ли още не простотии!!!!!!!!!!!!!!

Защот според мен тва е много тъпо... :X Да не се спомене една ЛЕГЕНДА а някви си утрепки :X После ме псувайте и ме хранете!НЕ МИ ПУКА!!!
СЯ ДА СЕ ИЗЯСНИМ! МАЙНАТА ТИ!! КОЙ МИСЛИШ, ЧЕ ВЪОБЩЕ Е ТРЪГНАЛ ДА ТИ ЗАКЛюЧВА ТЕМАТА??? МАЙКЪЛ НАИСТИНА ИМА ДОБРА МУЗИКА, ТАЛАНТ Е, МАКАР, ЧЕ АЗ НЕ ГО СЛУШАМ АМА ТИ КОЙ СИ ДА ОБИЖДАШ ЕМИНЕМ А? МОЖЕ КРАЛЯ НА ПОПА ДА Е С НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ ЕМИНЕМ, АМА ТВА НЕ ГО ПРАВИ УТРЕПКА! Я СИ МЕРИ ДУМИТЕ, ЩОТО Д НЕ СЕ ВЪРНАТ ОТ ДРУГО МЯСТО В ТЕБ. 100% СЪМ СИГУРНА, ЧЕ ВЪОБЩЕ НЕ СИ ЗАПОЗНАТ ЗА КВО СТАВА ВЪПРОС С КРАЛЯ НА РАПА, ЩОТО ТОЙ СИ Е БАШ ТАКЪВ. И НЕ ВИЖДАМ КАК ВЪОБЩЕ СЛАГАШ ЕМИНЕМ И ЗДРАЧ ЕДНИ ДО ДРУГИ, ЗА КВО ВЪОБЩЕ ГИ НАРЕЖДАШ. и НА МЕН НЕ МИ ПУКА КАКТО НА ТЕБ. ХУБАВА Е ТЕМАТА, С ИНТЕРЕС ПОЧНАХ ДА Я ЧЕТА, АМА СТИГНАХМЕ ДО ОБИДАТА ТИ КЪМ ЕМИНЕМ, ЩЕ ИМА РАЗПРАВИЯ. ЩОТО КАТО ВЪОБЩЕ НЕ СИ НАЯСНО СИ ЗАТВАРЯЙ УСТАТА И СИ ГОВОРИ ЗА МАЙКЪЛ, НО НЕ НАМЕСВАЙ ДРУГИ ДОКАЗАЛИ СЕ ХОРА КАТО ЕМИНЕМ! И ЕМИНЕМ Е СЪВСЕМ ДАЛЕЧ ОТ УТРЕПКА, ИЗВИНЯВАЙ АМА КАК ВЪОБЩЕ ТИ ХРУМВАТ ТАКИВА ГРОЗНИ ДУМИ НА АКЪЛА? АЙДЕ ХУБАВО СИ ПОМИСЛИ КОЙ СИ ТИ, ЧЕ ДА ГО ОБИЖДАШ? НЕ, ЧЕ НА НЕГО МУ ПУКА ХАХАХА, ОБАЧЕ ПАК КАЗВАМ "НЕЗАПОЗНАТИТЕ Е ПО-ДОБРЕ ДА СИ ЗАТВАРЯТ УСТИТЕ"! ДОРИ НЕ ВИЖДАМ СМИСЪЛ ДА ПИША ТОЯ ПОСТ, ЩОТО ВИЕ ВСИЧКИ, КОИТО ГОВОРИТЕ ТАКА СТЕ СУПЕР НЕВЕЖИ НА ТЕМА "ЕМИНЕМ" И СТЕ МИ НАПЪЛНО ЯСНИ!

GracelessIsDumb
04-07-2010, 23:13
Ако се бях родила преди смъртта на Кърт Кобейн, често казано, щеше да ми бъде по-мъчно :( PERIOD!

Ani-Vard
05-14-2010, 16:30
Ей .. радвам се, че се появиха нови (в темата) фенове!!! Добре дошли!!! Майкъл е най-великия!

Envy
05-14-2010, 16:47
И все пак ако модераторите ми заключат темата,ще настоявам да заключат и тези ФЕН ТЕМИЧКИ-ЗДРАЧ,ЕМИНЕМ и какви ли още не простотии!!!!!!!!!!!!!!

Защот според мен тва е много тъпо... :X Да не се спомене една ЛЕГЕНДА а някви си утрепки :X После ме псувайте и ме хранете!НЕ МИ ПУКА!!!
СЯ ДА СЕ ИЗЯСНИМ! МАЙНАТА ТИ!! КОЙ МИСЛИШ, ЧЕ ВЪОБЩЕ Е ТРЪГНАЛ ДА ТИ ЗАКЛюЧВА ТЕМАТА??? МАЙКЪЛ НАИСТИНА ИМА ДОБРА МУЗИКА, ТАЛАНТ Е, МАКАР, ЧЕ АЗ НЕ ГО СЛУШАМ АМА ТИ КОЙ СИ ДА ОБИЖДАШ ЕМИНЕМ А? МОЖЕ КРАЛЯ НА ПОПА ДА Е С НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ ЕМИНЕМ, АМА ТВА НЕ ГО ПРАВИ УТРЕПКА! Я СИ МЕРИ ДУМИТЕ, ЩОТО Д НЕ СЕ ВЪРНАТ ОТ ДРУГО МЯСТО В ТЕБ. 100% СЪМ СИГУРНА, ЧЕ ВЪОБЩЕ НЕ СИ ЗАПОЗНАТ ЗА КВО СТАВА ВЪПРОС С КРАЛЯ НА РАПА, ЩОТО ТОЙ СИ Е БАШ ТАКЪВ. И НЕ ВИЖДАМ КАК ВЪОБЩЕ СЛАГАШ ЕМИНЕМ И ЗДРАЧ ЕДНИ ДО ДРУГИ, ЗА КВО ВЪОБЩЕ ГИ НАРЕЖДАШ. и НА МЕН НЕ МИ ПУКА КАКТО НА ТЕБ. ХУБАВА Е ТЕМАТА, С ИНТЕРЕС ПОЧНАХ ДА Я ЧЕТА, АМА СТИГНАХМЕ ДО ОБИДАТА ТИ КЪМ ЕМИНЕМ, ЩЕ ИМА РАЗПРАВИЯ. ЩОТО КАТО ВЪОБЩЕ НЕ СИ НАЯСНО СИ ЗАТВАРЯЙ УСТАТА И СИ ГОВОРИ ЗА МАЙКЪЛ, НО НЕ НАМЕСВАЙ ДРУГИ ДОКАЗАЛИ СЕ ХОРА КАТО ЕМИНЕМ! И ЕМИНЕМ Е СЪВСЕМ ДАЛЕЧ ОТ УТРЕПКА, ИЗВИНЯВАЙ АМА КАК ВЪОБЩЕ ТИ ХРУМВАТ ТАКИВА ГРОЗНИ ДУМИ НА АКЪЛА? АЙДЕ ХУБАВО СИ ПОМИСЛИ КОЙ СИ ТИ, ЧЕ ДА ГО ОБИЖДАШ? НЕ, ЧЕ НА НЕГО МУ ПУКА ХАХАХА, ОБАЧЕ ПАК КАЗВАМ "НЕЗАПОЗНАТИТЕ Е ПО-ДОБРЕ ДА СИ ЗАТВАРЯТ УСТИТЕ"! ДОРИ НЕ ВИЖДАМ СМИСЪЛ ДА ПИША ТОЯ ПОСТ, ЩОТО ВИЕ ВСИЧКИ, КОИТО ГОВОРИТЕ ТАКА СТЕ СУПЕР НЕВЕЖИ НА ТЕМА "ЕМИНЕМ" И СТЕ МИ НАПЪЛНО ЯСНИ!
Както яросно изрази недогуванието си , подкрепям я напълно.Нямаш абсолютно никакво право да критикуваш нещо като не знаеш цялото нещо,а само бегли познания.Майкъл беше определена значителна фигура,която прокара музиката до неземно ниво.Точно обаче за Slim Shady хич не се обаждай.Той е постигнал много повече отколкото си мислиш.Поне на него не го интересува такива изказвания,мнения и подобни неща . Тои прави само и единствено музика , с която промени основите на рап музиката . Единственият бял рапър достигнал до такова величаво ниво на музика.

Поздрав за кукличката - .. Eminem - Crack a bottle .. :)

D12Respect
05-14-2010, 17:46
Поздрав http://www.vbox7.com/play:bc90cac5
Никога не съм харесвал такава музика, но Майкъл има добри попадения.

Bloodygirl
05-14-2010, 19:10
Мога ли да се присъединя към фен групата на Майкъл?А и R.I.P. за М.Дж. :cry: :cry: Майкъл Джаксън е велик,дори и да не е сред нас вече.
Относно ония дето обиждаше "Здрач" и Еминем,да си гледа работата!Филмът "Здрач" е мноо як,също и певеца Еминем.