PDA

View Full Version : Войник ДО ЖИВОТ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



SoldierForLife
11-08-2009, 14:34
Здравейте пише ви З.Д. от Шумен .... едно отчаяно от живота момче ! На 19 год съм и искам да се консултирам и да искам съвет от вас къде мога да отида да служа ... всмисъл нещо повече от войник ... някой спецялен отряд ли и аз нз какво .... където да съм дето се вика цял живот ...да живея да се уча генерал ли да ставам нз ... ей така ако ще 2 год да стоя 1 седмица почивка да имам да се връщам в града си ! Искам да се изолирам от реалния и истенски живот поне до 30 35 годишна възраст !! Аз съм 190 / 89 кг ... боксьор бях до преди няколко месеца ...мъжко момче съм но съм пък и много суетен ! Проблема е там ,че незнам какво става с мен но побелява ми малко косата , а съм толкова млад.. имам и други проблеми ! Отдавна съм си наумил да посветя живота си на нещо подобно ... къде и как да отида ?! ...

smeshnik
11-08-2009, 15:20
за спец. частите не си избираш ти, а теб те избират след определен стаж в армията или полицията :) много помисли преди да направиш нещо, защото те връзват с договори с години за една миризлива заплата. не, че е нещо лошо и аз съм мислил много по въпроса, но да издържаш семейство само с тая заплата не става... :) разпитай и се разрови из интернет за френския легион http://legion-etrangere.hit.bg/

Успех!

SoldierForLife
11-08-2009, 15:26
Благодаря ти за информацията :) ... не ме интересуват парите ... семейството ми е заможно така да се изразя ... хах не искам семейство :( искам да се отдам изцяло и да се отделя от реалния живот ,жените децата и тн. !!

smeshnik
11-08-2009, 15:28
явно си афектиран в момента от нещо, но ти си знаеш най-добре, премисли го, успех :)

zero
11-08-2009, 17:15
Ако наистина искаш строг режим може да отидеш в НВУ "Васил Левски" :)
но да знаеш, че там си е жива гонка ... :lol:
След успешното му завършване ставаш офицер ...
Повече в гуугъл ;)

plamentigaraa
11-12-2009, 07:40
На мен мечтата от 6 годишен ми е и продължава да бъде да стана Specnaz в русия :)

Bimmer
11-13-2009, 20:40
Тихина? Само легенди оттам мой :D East Coast е техен ххахах

1n5ub0rd1na73
11-13-2009, 21:50
Баща ми е служил в Тихина. Няма да казвам, че е "изрод". ;)

kanku
12-30-2009, 19:33
Здравейте пише ви З.Д. от Шумен .... едно отчаяно от живота момче ! На 19 год съм и искам да се консултирам и да искам съвет от вас къде мога да отида да служа ... всмисъл нещо повече от войник ... някой спецялен отряд ли и аз нз какво .... където да съм дето се вика цял живот ...да живея да се уча генерал ли да ставам нз ... ей така ако ще 2 год да стоя 1 седмица почивка да имам да се връщам в града си ! Искам да се изолирам от реалния и истенски живот поне до 30 35 годишна възраст !! Аз съм 190 / 89 кг ... боксьор бях до преди няколко месеца ...мъжко момче съм но съм пък и много суетен ! Проблема е там ,че незнам какво става с мен но побелява ми малко косата , а съм толкова млад.. имам и други проблеми ! Отдавна съм си наумил да посветя живота си на нещо подобно ... къде и как да отида ?! ...

Задължително ли трябва да е армията?
Ако ти стиска - СОБТ, но на 19 години силно се съмнявам да те вземат. Едно време се бях замислил за там, но пусти му късмет-късоглед съм.
Помисли добре. Отвън нещата изглеждат интересни но ако си вътре в системата, изглеждат по съвсем друг начин и разочарованията са големи.
А искаш работа в БА, най-добре се запиши в някое висше военно училище - Военна академия "Г.С. Раковски" - София; Национален военен университет"В. Левски" - Велико Търново; Висше военноморско училище "Н.Й. Вапцаров" - Варна.
А защо не и академията на МВР - София.

tenniSFan4e
01-10-2010, 12:32
Абе вие сте бахти ненормалниците :lol: 8-) Какви легиони, какви глуспоти... На 19 години живота е пред теб, ти ще ставаш войник... Аз бих ти препоръчал да си запишеш час при някой психолог да обсъдите проблемите ти и да те надъха малко за нормален живот.
О това френски легион е да "абдикираш" от живота си, ако се казваш например Иван, влезеш ли там вече не си Иван... Не се преибираш със седмици, под стрес си постоянно. Но все пак живота си е твой. Seek help 8-[

ZipFail
01-10-2010, 20:08
Да влезеш в чуждестранния легион е една от най-големите глупости които можеш да направиш с живота си ^^ :)

zero
01-11-2010, 05:13
На мен мечтата от 6 годишен ми е и продължава да бъде да стана Specnaz в русия :)
0.о наистина си куражлия :shock:
Ама май трябва да ти разбия надеждите :lol:
мисля, че взимат само хора с руско гражданство и т.н

Да влезеш в чуждестранния легион е една от най-големите глупости които можеш да направиш с живота си ^^ :)
И аз мисля така !
Ако си решил да си военен твърдо >> поне бъди български войник !

Аз също искам военен, но съм мераклия на ввму 8)

Rotorblade
02-03-2010, 21:54
На мен мечтата от 6 годишен ми е и продължава да бъде да стана Specnaz в русия :)
0.о наистина си куражлия :shock:
Ама май трябва да ти разбия надеждите :lol:
мисля, че взимат само хора с руско гражданство и т.н

Да влезеш в чуждестранния легион е една от най-големите глупости които можеш да направиш с живота си ^^ :)
И аз мисля така !
Ако си решил да си военен твърдо >> поне бъди български войник !

Аз също искам военен, но съм мераклия на ввму 8)

Батко, специално на теб казвам, а и на всички останали, които хранят надежди за българската армия - заебете. Остаряла работа. Видял съм достатъчно неща, имам познати във Търново, познавам летци, моряци.
По-добре се насочете към нещо друго. Не си струва. Да бяхме поне някаква богата държава, която отделя пари за отбраната, прави учения и т.н. А те - седят по цял ден в поделението и те карат да метеш с метлата. Като изметеш - да прекопаеш градинката пред щаба. Ем тва е. Аз се бях разочаровал преди доста време, затова не правете грешни избори.

T72
02-04-2010, 12:18
Така, като бивш военен, подадох си рапорта преди има-няма 4 месеца, преди да напусна бях с чин старши лейтенант и бях командир на взвод в 65 МСРО "Тихина". Това подразделение вече не е това което беше някога. В в момента основният състав е от капут, не от войници От колеги в други подразделения знам че и при тях положението е подобно. След предварителната подготовка 90% от бъдещите "защитници" на България не знаеха как се сглобява или разглобява автомат, имаше и рекордьори които го разглобяваха за по 2 минути :shock: :shock: :shock Да не говориме че по-голямата част от командния състав въпреки че трябва да са в долението, тях ги няма. А ако 500 лв. те удовлетворят като пари? толкова взима един прост сотаджия, освен това армията ни я чака още едно намаляване на бичния състав. Аз се чудя защо направо не я разформират. 6 години в НАТО направиха това което Ньойския оговор не успя да направи.


А отностно чуждестранните легиони - чужденци се приемат във Френският легион, Руската армия - подразделенията в Южна Осетия и Абхазия, Турската и Израелската армия.

Най-добри са парите във Френският многонационален легион, но пък ако искаш да станеш истински войник ходи в Южна Осетия и Абхазия, документи можеш да подадеш в посолството на Русия. Аз все още не съм се решил, но мисля да го направя, той като голяма част от колегите ми в Тихина отидоха там.

ПП 1n5ub0rd1na73 поздрави на баща ти от един бивш тихинианец. И не сме такива уроди, просто държиме малко повечко на реда и дисциплината от колкото другите, защото условията в които ние раотим са доста по-опасни. А и също така, военната служба довежда до известни психични отклонения :D :D :D :D :D Това последното е майтап.

SkyEatsAirplane
02-04-2010, 12:24
рецисивен белег е косата ти да побелява към 20-25 годишна възраст нормално е :)

onqtam
02-08-2010, 17:42
мисля че треа да премислиш нещата

SoldierForLife
03-03-2010, 09:44
Искам да замина в Русия но там приемат ли чужденци ... нямам гражданство

Valento
03-03-2010, 10:05
Искам да замина в Русия но там приемат ли чужденци ... нямам гражданство
Ожени се за рускиня ... :D

ChessLAB
03-03-2010, 13:17
www profarmy bg oneofus_dog сложи си наклонените черти и точките има пълно описание на това което ти е необходимо ако мислиш че ще избягаш от реалния свят ще стане точно обратното ще видиш неща които много хора не виждат за цял живот и то по съкратената процедура !!

SoldierForLife
03-03-2010, 13:42
www profarmy bg oneofus_dog сложи си наклонените черти и точките има пълно описание на това което ти е необходимо ако мислиш че ще избягаш от реалния свят ще стане точно обратното ще видиш неща които много хора не виждат за цял живот и то по съкратената процедура !!

Търся нещо много по-елитно,по-трудно от нашите смешници ... твърде големи умения имам и трябва да се стремя нагоре ( Русия , Франция) ,а не да се почесвам в БГ армията!

nbb
03-05-2010, 10:58
www profarmy bg oneofus_dog сложи си наклонените черти и точките има пълно описание на това което ти е необходимо ако мислиш че ще избягаш от реалния свят ще стане точно обратното ще видиш неща които много хора не виждат за цял живот и то по съкратената процедура !!

Търся нещо много по-елитно,по-трудно от нашите смешници ... твърде големи умения имам и трябва да се стремя нагоре ( Русия , Франция) ,а не да се почесвам в БГ армията!


момче ти зле ли си колко време ще стоиш в тоя форум още а да си чувал за френски легион ..........

SoldierForLife
03-05-2010, 15:38
www profarmy bg oneofus_dog сложи си наклонените черти и точките има пълно описание на това което ти е необходимо ако мислиш че ще избягаш от реалния свят ще стане точно обратното ще видиш неща които много хора не виждат за цял живот и то по съкратената процедура !!

Търся нещо много по-елитно,по-трудно от нашите смешници ... твърде големи умения имам и трябва да се стремя нагоре ( Русия , Франция) ,а не да се почесвам в БГ армията!


момче ти зле ли си колко време ще стоиш в тоя форум още а да си чувал за френски легион ..........

Разбира се че знам за френския легион но там нямам переспектива и осъвършенстване ,а ако отида в Абхазия или Южна Осетия после сиг ще имам шансове да се добера до СБУ АЛФА или някой спецназ

nbb
03-05-2010, 16:31
www profarmy bg oneofus_dog сложи си наклонените черти и точките има пълно описание на това което ти е необходимо ако мислиш че ще избягаш от реалния свят ще стане точно обратното ще видиш неща които много хора не виждат за цял живот и то по съкратената процедура !!

Търся нещо много по-елитно,по-трудно от нашите смешници ... твърде големи умения имам и трябва да се стремя нагоре ( Русия , Франция) ,а не да се почесвам в БГ армията!


момче ти зле ли си колко време ще стоиш в тоя форум още а да си чувал за френски легион ..........

Разбира се че знам за френския легион но там нямам переспектива и осъвършенстване ,а ако отида в Абхазия или Южна Осетия после сиг ще имам шансове да се добера до СБУ АЛФА или някой спецназ

момче ти зле ли си как че в френският легион нямаш никфа преспеткива ти чувашли се бе :lol: в спецназ неможе да влезнеш поради простата причина че не си руснак ;)

SoldierForLife
03-05-2010, 18:37
Точно това имах предвид ако отида в Абхазия или Осетия ще имам преференции ще мога да подам документи за поданство (гражданство) след някоя друга година ... а ще съм доволен ако ми кажеш какво следва след като завърша френския легион в периода 5 години , освен че съм събрал някой лев във джоба ( изобщо не ме блазнят парите дори и милион да ми предложат принципно)

nbb
03-06-2010, 09:33
Точно това имах предвид ако отида в Абхазия или Осетия ще имам преференции ще мога да подам документи за поданство (гражданство) след някоя друга година ... а ще съм доволен ако ми кажеш какво следва след като завърша френския легион в периода 5 години , освен че съм събрал някой лев във джоба ( изобщо не ме блазнят парите дори и милион да ми предложат принципно)

някои лев става дума за много повече пари в зависимост какаф служиш ...... защо 5 години може и повече да стоиш ..... не бади сигурен че ще те приемат в френският легион тфа не ти е като тука да метеш камачетата пред потделението и да играеш карти по цял ден само 1 не ми е ясно момче пуснал си темата на Пуснато на: Нед Ное 08, 2009 6:34 pm Заглавие: Войник ДО ЖИВОТ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

преди 5 месеца и още не си решил явно си доста несериозен рядко влизам в тоя сайт но срещнах темата ти сега и не ми е ясно ти кфо прай през тея 5 месеца .........

SoldierForLife
03-06-2010, 10:09
Виж изчислявал съм го горе-долу с около 150 000 лв мога да се върна от френския легион (не ми трябват тези пари) ами през тези 3-4 месеца се опитвам да се средоточа като преценя къде е най-добре за мен след като това е много важна стъпка в живота , днес си млад утре не и живота си тече ! През тези 3-4 месеца през ден бягам по 8 км със тежести в раницата , плувам,правя силови тренировки (единствената причина да не ме вземат в френския легион е ако не съм добре здравословно).Не мислиш ли ,че в Русия е по сурово , за по-твърди мъже както се казва , ако видиш на 1 страница от темата един бивш от Тихина разправя че мисли да си подава документите в руското посолство,редом с негови колеги от Тихина ,защото знае че там се става истенски войник ..нз трябва да реша за това искам да дискутирам тази тема тук с вас

nbb
03-06-2010, 13:12
Виж изчислявал съм го горе-долу с около 150 000 лв мога да се върна от френския легион (не ми трябват тези пари) ами през тези 3-4 месеца се опитвам да се средоточа като преценя къде е най-добре за мен след като това е много важна стъпка в живота , днес си млад утре не и живота си тече ! През тези 3-4 месеца през ден бягам по 8 км със тежести в раницата , плувам,правя силови тренировки (единствената причина да не ме вземат в френския легион е ако не съм добре здравословно).Не мислиш ли ,че в Русия е по сурово , за по-твърди мъже както се казва , ако видиш на 1 страница от темата един бивш от Тихина разправя че мисли да си подава документите в руското посолство,редом с негови колеги от Тихина ,защото знае че там се става истенски войник ..нз трябва да реша за това искам да дискутирам тази тема тук с вас


виж през тея 5 месеца си тренирал ти преди тфа трябва да си подготвен и не си мисли че в русия е по строго ...... ако си лайно кадето и да отидеш ако от тебе нестава войник нема да стане ..... в френският легион е по добре и не си смятай колко пари ще земеш щото може да не те приемат не бади сигурен че си зел всички изпити може и да не издаржиш нищо не се знае може и на 1 вата година да те грамнат ..... такаче не смятай колко пари си щял да земеш ...... както решиш но един ден си млад другият ден вече не си такаче ти дремеше тея 5 месеца ....... ти си решаваш каде да отидеш да се опиташ да влезнеш ........

fr33runner
03-07-2010, 20:26
nbb какъв ти е проблема,бе?!?!Момчета реално прави нещо,а ти седиш пред компа и само сипеш глупости.Като не ти харесва,че човека иска да направи нещо истинско с живота си просто не пиши тук,чуй една песен,виж един клип,само не му съсипвай мотивацията на момчето(като го гледам е мъжага,та май и това не успяваш).

SoldierForLife
03-07-2010, 21:32
Ммм странно,защото ти отвори темата за парите !Ако аз го искам ще отида там дори и да се налага АЗ да плащам ... казах ти търся най- доброто място за реализация и трупане на опит, защото след години мога да се върна в България и пак да съм си командос ... да помогна с каквото мога , да може хора като теб и всички останали да спят спокойно и да знаят че има някой който се грижи за тяхната сигурност без корупция,а просто защото обича работата си ... странно тук искам просто да дискутираме и да разсъждаваме,а не да се нападаме .. така го изкара всякаш ще правя нещо лошо ,а не добро! Както и да е ... благодаря на всички който изявиха мнение , найстена го оценявам и ми беше от полза :-) Искренно благодаря !

nbb
03-08-2010, 08:26
nbb какъв ти е проблема,бе?!?!Момчета реално прави нещо,а ти седиш пред компа и само сипеш глупости.Като не ти харесва,че човека иска да направи нещо истинско с живота си просто не пиши тук,чуй една песен,виж един клип,само не му съсипвай мотивацията на момчето(като го гледам е мъжага,та май и това не успяваш).


ти си яко зле ;) ти само стоиш пред компа и сипеш глупости бе момче тоя е пуснал темата преди 5 месеца и още стои в форума ти май нищо не успяваш нещасник ако можеше да четеш ще видиш че темата е преди 5 месеца пусната аз си направих скоро рег в сайта и влезнах тези дни единствено заради тази тема боклучар той си решава но как ще иска савет от лапета като вас които и идея си нямат за кфо говориме :) тапа жено можеш да млакнеш ;)

nbb
03-08-2010, 08:28
Ммм странно,защото ти отвори темата за парите !Ако аз го искам ще отида там дори и да се налага АЗ да плащам ... казах ти търся най- доброто място за реализация и трупане на опит, защото след години мога да се върна в България и пак да съм си командос ... да помогна с каквото мога , да може хора като теб и всички останали да спят спокойно и да знаят че има някой който се грижи за тяхната сигурност без корупция,а просто защото обича работата си ... странно тук искам просто да дискутираме и да разсъждаваме,а не да се нападаме .. така го изкара всякаш ще правя нещо лошо ,а не добро! Както и да е ... благодаря на всички който изявиха мнение , найстена го оценявам и ми беше от полза :-) Искренно благодаря !

момче ти вярваш ли си като говориш не живея от доста далго тука такаче кфото искаш прави ако искаш ходи някаде и се вращай да пазиш страната самоче отдавна сам се отказал от тфа ;) няма смисал ...... и ако смяташ да влизаш някаде го направи скоро не да седиш в тоя форум и да пишеш глупости ..... . и аз отворих темата за парите за да имаш представа колко се плаща ...... кфото искаш прави ........

Reaper93
03-08-2010, 12:35
То пъ и тоя войник ше става :D:D
Отиди някъде на балкан, почини си, помисли си, и се кефи на живота.. :)

SoldierForLife
03-08-2010, 14:47
Аз бих избрал Франция, защото позицията ми спрямо руските действия в Осетия, Абхазия и т.н. не отговоря на исканото, а и нямам мисленето на наемник. Всъщност във Френския легион ще получиш според мен по-добро обучение, но никога няма да станеш типична "барета/качулка". Съмнявам се, че ще имаш шанс и в Русия, ако се целиш към Вимпел, Алфа и подобните.

Относно парите - не си заслужава определено и в двете дестинации.


Бтв. хубаво е, че имаш физическа подготовка, но оставам с впечатлението, че нямаш военна такава - помисли си дали няма да бъде проблем за теб и на двете места, защото службата не е само физически натоварвания.

На последно място стои и въпроса относно мотивацията ти да посветиш живота син а една глупост.


Здравей много ти благодаря за мнението ти :) напълно съгласен съм с теб че нямам военна подготовка , имам само много добра физическа.. относно мотивацията тя е на 200% !Аз съм много сериозен ... тей като виждам че разбираш и искам да те попитам къде какво и как трябва да направя за да мога 1 ден да успея да съм част от Вимпел или Алфа ... знам че е много трудно и че са най-добрите но това не означава че е НЕВЪЗМоЖНО ... много ще съм ти благодарен ако дадеш съвет .. все пак все от някъде трябва да се почне аз мислех че в Абхазия ще ми е от полза .. но щом казваш че е напразно то къде трябва да се насоча

SoldierForLife
03-08-2010, 15:08
Благодаря ти ... а относно линка познавам лично писателят Георги Лозев :) знам с подробности всичко за легиона и ми се струва лесна хапка за това търся нещо което да е на предела на силите ми ...

SoldierForLife
03-08-2010, 16:45
Ами френския не мога да кажа че го знам много добре учил съм 2 години френски но не съм от най-добре говорештите за разлика от английския ми... психологически не мога да бъда сигурен че съм най-добре подготвен ,но нямам проблем с това да се отнасят към мен като с животно и дори силовия натиск не ми е проблем .. но знам ли не искам да казвам голяма дума просто не ме притеснява да се подчинявам сляпо(там искат сляпо подчинение без въпроси) защото и аз съм имал трудни години и мисля че съм свикнал с това да се отнасят към теб не като с човек а като с лайно ! хахах Виж аз казвам че човек не може да избяга от съдбата си ,защото виж може пък да ми кажат че не съм добре здравословно или нз си кво .. така че не е сигурно че съм 100%вътре !Не искам да си мислиш че се мисля за голяма работа

SoldierForLife
03-08-2010, 18:49
Само да те питам как се става типична "качулка" според теб от къде трябвя да мина и изобщо как се става (това е истенски въпрос без сърказъм)

Serseri91
03-11-2010, 15:12
Някой е гледал спектаклите с участието на Мел Гибсън .. Не съм чел всичките постове, но на диагонал ми изглежда, че си се повлиял от някакви реални събития и в този момент си изгледал някой подобен филм, което те е довело до тези мисли.И аз съм си мислил да стана здрав корав войник, да стрелям с пушка и да пазя страната.Нали, мисълта само е достатъчна. :grin: Свести се момче.

SoldierForLife
03-11-2010, 15:22
Някой е гледал спектаклите с участието на Мел Гибсън .. Не съм чел всичките постове, но на диагонал ми изглежда, че си се повлиял от някакви реални събития и в този момент си изгледал някой подобен филм, което те е довело до тези мисли.И аз съм си мислил да стана здрав корав войник, да стрелям с пушка и да пазя страната.Нали, мисълта само е достатъчна. :grin: Свести се момче.
Виж това че сега съм пуснал такава тема не означава,че съм се повлиял от нещо скоро ! Това е моя живот моето призвание и не мога да се откажа от него .. ако се откажа от това означава да не живея !Сигурно много странно ви звучи, но аз няма да водя нормален живот като всички останали .. работа семейство и така .. това не е за мен!

Serseri91
03-11-2010, 15:26
Казваш, че си на 19, а говориш като човек който е работил 20 години и е имал семейство което го е отчаяло.Казваш, че си от богато семейство - което ме навежда на мисълта, че наистина не си работил за да говориш толкова смело.Казваш, че си мъжко момче, а пък ми изглеждаш доста психически рухнал.
Отделно, че в армията, освен физическа, се изисква и доста здрава психическа издръжливост.Нещо сам си противоречиш, казах ти да се свестиш.

SoldierForLife
03-11-2010, 16:38
Казваш, че си на 19, а говориш като човек който е работил 20 години и е имал семейство което го е отчаяло.Казваш, че си от богато семейство - което ме навежда на мисълта, че наистина не си работил за да говориш толкова смело.Казваш, че си мъжко момче, а пък ми изглеждаш доста психически рухнал.
Отделно, че в армията, освен физическа, се изисква и доста здрава психическа издръжливост.Нещо сам си противоречиш, казах ти да се свестиш.
На 20 съм .. явно имам причина , не мисля тук да разкривам подробности за личния си живот , но щом говоря толкова сериозно значи има защо!

piper
04-09-2010, 04:11
Прочетох писанията тук и не знам какво да си мисля. Дават съвети хора, които много им се иска да са били някакви, но не са и никога няма да бъдат.
Т72, що не се сещам за теб? Нищо, от което казваш не е вярно. Нито за личният състав, нито за парите и за нормативите за разглобяване и сглобяването на АК. ЕЙ тук пред всички те питам: как се казва инструктора по парашутна подготовка?
SoldierForLife, хубаво си помисли какво искаш, дали не ти се иска само да се фукаш пред познати че служиш тук и там. Когато почнеш някъде първото нещо, което ще ти кажат е: Недей да тръбиш много, много къде работиш. Така че ...

SoldierForLife
04-10-2010, 13:25
piper напълно си прав за всичко което изрече тук .. само за едно ме е яд не може ли да съществува човек като мен който иска просто да се занимава с това независимо от парите , без фукане и така нататък ?!? Толкова ли е странно , това е начин на живот - няма какво да коментирам повече

Serseri91
04-10-2010, 13:31
И какво в този начин на живот ти харесва :?

SoldierForLife
04-10-2010, 13:40
Харесва ми мъжкарството ,харесва ми смелостта, истинското братство и приятелство което там не може да се симулира и да бъде лицемерие .. Това е живот без скука изпълнен с приключения и подвизи .. Не ценя живота си , не ми пука и да умра - според мен е важно какво е направил човека преживе ! Просто не мога да си се представя работеики като продавач , барман или каквото и да е било (въпреки че в това няма нищо лошо и срамно разбира се ! )

Serseri91
04-10-2010, 14:23
Аз уточних вече, че си се повлиял от някои филми.
Ти дори да влезеш в казармата, едва ли ще намериш това което търсиш, тъй като живеем в съвсем различни времена.Преди 50 години може и да е било както ти си го представяш, но сега е съвсем различно.
За какви подвизи говориш ? Приключения ... да, може би по време на тренировките на открито.
Има и друг проблем - иска се дисциплина, което не е само да слушаш командирите, трябва да си умен в същото време, ако искаш да си в специалните части.
Дали пък си физически и психически годен ? Ти може да си мислиш, че си здрав, но като те вкарат в десетина тестове за издръжливост и здраве, ще се ошашкаш колко здравни/психически проблеми, за които ти не знаеш, имаш.

Все още си мисля, че няма смисъл да продължавам с обясненията.

lelele4
04-10-2010, 14:47
SoldierForLife Според мен ще умреш пред компа в вас толкова време е минало от както си пуснал темата а още не ти стиска да отидеш никаде ;)

SoldierForLife
04-10-2010, 14:49
Виж аз не съм теб или някое 15 годишно момченце който е гледал филм и се е вдъхновил!!! Никаква българска армия ! Абхазия и това е -при руснаци,осетинци,абхазци и чеченци ! Моля те спести ми скиптичното си мнение...

SoldierForLife
04-10-2010, 14:50
SoldierForLife Според мен ще умреш пред компа в вас толкова време е минало от както си пуснал темата а още не ти стиска да отидеш никаде ;)

Палячо,вместо да броиш месеците върви си пиши домашните .. вмомента уча и скоро си подадох документете в руското посолство айде не ми давай акъл моля те ... аман от комплексари и философи

lelele4
04-10-2010, 14:52
Виж аз не сам теб ти си според мене едно 14 годишно момченце което е гледало някой екшън и си е помислило че е герой и че иска да се брори с терористите а истината е че по цял ден седиш на компа в вас написах коментар и след 1 минута ми беше отговорено кфо да говориме повече кфа Абхазия като не ти стиска да влезнеш никаде....

lelele4
04-10-2010, 14:55
SoldierForLife

абе боклук палячо е майкати бе помяр щи еба майката лапешка ходи ти си пиши домашните и след още 1 година да ще пишеш в тоя форум и ще кажеш аз си подадох документите и чакам отговор ще еба в циганина ако те хвана щи счупа капачките грозния деба майкати деба вместо да бориш ти месеците ходи и се запиши мислиш че много на хората им пука каде ще умреш на никой не му пука каде ще умреш ако щеш да умреш в кофата боклук гаден няма да те приемат никаде такива боклуци като тебе на никой не му трябват !

SoldierForLife
04-10-2010, 14:55
Виж аз не сам теб ти си според мене едно 14 годишно момченце което е гледало някой екшън и си е помислило че е герой и че иска да се брори с терористите а истината е че по цял ден седиш на компа в вас написах коментар и след 1 минута ми беше отговорено кфо да говориме повече кфа Абхазия като не ти стиска да влезнеш никаде....

Jaluk si mom4e kazah ti vurvi si pishi domashnite .. vmomenta zavurshvam magistur v simeonovo "nacionalna sigurnost" ... kude se vresh mejdu shamarite da davash akul .. molq te spesti ni go

Serseri91
04-10-2010, 14:59
Е, ако наистина си подал документи, мога да ти пожелая успех само =; =;

lelele4
04-10-2010, 14:59
абе помяр преди 2 месеца каза че си в някое село там и се опитваш да тренираш казвам ти варви си пиши домашните по добре да беше научил приемите в симеоново бе помяр кфо ме лажеш че си там бе балак ще си умреш момче барман сажелявам те :razz: жалак си .......

lelele4
04-10-2010, 15:00
Е, ако наистина си подал документи, мога да ти пожелая успех само =; =;

ако му вярваш трябва да си много зле преди 2 месеца некаде говориеше савсем различни работи че учел някаде другаде сега в сиемоново в софия бил ае бегай бе на тоя не му вервай .... и като лажеш кфо бе няма да промениш скапаняшкият си живот бе някой от форума може и да ти се варжат на лажите ама кфо от тфа ае кажи ми ? живота ти ще си остане провал няма смисал да си губа времето с тебе ......... написах кфото трябваше и сам сигурен че след 2 години тоя ще разказва някфи филми как е бил на бойното поле тука и че участва в S.W.A.T. .......... отивай си пиши домашните и не ни занимавай с глупости те си .....

someonerandom
04-10-2010, 16:23
Щом си го решил,пожелавам ти успех и да постигнеш това,което искаш :)

KandidatStudent
10-02-2012, 10:46
nbb какъв ти е проблема,бе?!?!Момчета реално прави нещо,а ти седиш пред компа и само сипеш глупости.Като не ти харесва,че човека иска да направи нещо истинско с живота си просто не пиши тук,чуй една песен,виж един клип,само не му съсипвай мотивацията на момчето(като го гледам е мъжага,та май и това не успяваш).

Съгласна съм с теб! Твърде важна крачка е ,за да го преосмислиш за 2 дена !

awerw
10-02-2012, 13:28
човек, който има 3 мнения и е регнат преди 1 год да вдига такава тема :lol: момчето сигурно е участвал в мисията за убиването на бин ладен :D

klimatronik
10-02-2012, 13:36
оо как сте чада мой
толкова ли безлюдно стана тук ,че си пишете в теми от 2009 година :D
awerw как си
ко пр
как вървят тренировките

magneticfields
10-02-2012, 16:21
Британските Специални части

awerw
10-02-2012, 16:29
какво да ти кажа бе ице, всичко върви на добре за сега, а при теб

klimatronik
10-02-2012, 17:56
за сега нищо, но щото имам др работи и занимания ..

noconnection
03-02-2013, 19:04
С едно съм съгласен начин на живот е, но малко или много трябва да си мазохист и да искаш да ти е гадно и тежко, а теб като те гледам точно това те притеснява - болката... затова искаш да се измъкнеш от реалния живот.
Премисли го хубаво. Войник няма да станеш в спецназ, а на война, ако отидеш, съмнявам се, че тогава ще ти хареса това, което ще видиш.

Yen_is_bacK
03-03-2013, 12:30
по добре заклетия общак от колкото под пагони калпак !

noconnection
03-03-2013, 12:44
по добре заклетия общак от колкото под пагони калпак !
Въпрос на гледна точка!

Yen_is_bacK
03-03-2013, 12:46
Въпрос на гледна точка!

така е

Nikicha
08-27-2016, 18:48
Не навсякъде е така! Калеко ми е капитан в спец.частите така да го кажа.Неговите хора ходят по 40 км на ден,по цял ден лицеви,стрелба,бягане,упра нения.Работата не е чак толкова забутана както ти казваш.Вярно че в някои градове е така!