PDA

View Full Version : Крият амфетамини в копчета на маркови дрешки



TERRORMACHINE
11-08-2009, 16:37
http://www.teenproblem.net/news/s/15943.html

w0sh
11-08-2009, 16:43
еха.
Не може ли в найлонче от цигари

UnKnOwNmAtTeR
11-08-2009, 21:40
Дано поне да е качествен и да хваща. Що не са дали линкове? :-o

miminia
11-08-2009, 21:45
абе крият те чак у копчета
тия копчета да не са мини кутиики ;);

UnKnOwNmAtTeR
11-08-2009, 21:57
абе крият те чак у копчета
тия копчета да не са мини кутиики ;);

Нали се сещаш как могат да ги направят :wink:

kir40
11-09-2009, 10:22
статията е откровенно малоумна и когато им го написах ми изтриха поста...


амфета е прахообразно вещество (от вносителя/производителя се получава на бучка)... но не е хап.

екстази е хап.


интернет е*а майката на всичко...

В повечето случaи това което ти представят за екстази е всъщност амфетамин,което е много опасно.

А наистина амфетите се продават често на прах,за да се смъркат,но да се сдобиеш с екстази е много малко вероятно.

Tokarev
11-09-2009, 20:17
Все едно не може да се пресова амфетамин на хапче....

mmKamm
11-09-2009, 22:33
безумици,небивалици :)
Да...ама представи си...взимаш си нови дънки от Ибей ... и без да подозираш в подгъвите им се крие съкровище :shock: :shock: :shock:
Ееех мечти мечти... :razz:

shanoo
11-09-2009, 22:44
верно тука е абсолютната смяс, философстват някви хора дето не са виждали в живота си джам .... :grin:

kir40
11-09-2009, 22:46
статията е откровенно малоумна и когато им го написах ми изтриха поста...


амфета е прахообразно вещество (от вносителя/производителя се получава на бучка)... но не е хап.

екстази е хап.


интернет е*а майката на всичко...

В повечето случaи това което ти представят за екстази е всъщност амфетамин,което е много опасно.

А наистина амфетите се продават често на прах,за да се смъркат,но да се сдобиеш с екстази е много малко вероятно.

копеле,за какво говориш наизуст като немаш и идея какво говориш?!

аман от зубрачи...
Нямам си и на идея ли?ХАХА :D

Ти като гълташе или смъркаше екстази,какво мислише,че е?Не ми казвай,че вярваш на дилърите или на твойте приятелчето,или на твойте приятелчета дилъри :D
Дори и те не знаят какво е.В аптеките има достатъчно тестове които ще те светнат.Даже не бях прав,че казах че са амфети,по скоро метамфетамини,дори самият уличен амфет си е метамфетамин.

kir40
11-09-2009, 22:50
Не се заблуждавай.На улицата нищо не ечисто и целта е много проста,икономии,бизнес,нал така

kir40
11-09-2009, 22:52
Давай да те чуем,с емотикони разговор не се прави.
Ако искаш мога да те засипя с тонове информация за уличните наркотици и специално за техните примеси

b0Nb0n
11-09-2009, 23:21
кире кире бива ли ми кажи?
ай представи ми тия тонове от информацията искам да разбера за уличните наркотици и тяхните примеси много ми е интересно

kir40
11-09-2009, 23:27
Не това имах предвид.
Това,което знам са ми го казвали не само хора патили си от наркотиците,но в това число и експерти.Като изключим специализираните книги и филми,в които говорят и пишат всякакви съмнителни експерти.
Гледал съм и достатъчно доцументални филми,в които долната пропаганда ме отвръщава,но има и достатъчно стоиностни такива,ако желаеш бих ти казал няколко десетки такива.

Та това,което знам най-вече от експерти,които нямат за цел да говорят едностранчиво,а целта им беше да разбера колкото се може повече и сам да си правя изводите.Твоят опит с наркотиците в случая не значи нищо,тъй като си нямаш представа какво си взимал,а им вярваш на приказките.

По принцип, причините по които се прибавят примеси са увеличаване на обем (за ПАВ, които са в прахообразно състояние), имитаране на ефекта на веществото, за което се представя продавания продукт или пристрастяването на потребители на слабопристрастителни в-ва Какво по-точно те интересува ? За прахообразните стимуланти най-често ползват захари.. нещо от рода на декстроза, лактоза. За таблетките (хапове) вече зависи от технологията на производство. Там трябва активно вещество + инертно вещество за обем (filler) и нещо, което да слепи всичките прахообразни вещества (binder) след което се пресоват. За filler си се използва най-често пак захар, а биндера варира. Естествено, изключително често се слага метамфетамин/кофеин, дори кетамин/декстрометорфан в таблетки, които по-късно се продават за "екстази". Мога да ти кажа и защо?

Та ефектът на амфетамините е достатъчно интензивен, представям си, ако се добави екстази. Разсъждавам от биохимична гледна точка. Амфетите са свързани с увеличаване на нивото на адреналина и допамина. екстазито - с увеличаване на адреналина и серотонина. Ако се смесват, би трябвало нивото на адреналина да се повиши повече, отколкото при приема само на едното вещество. Което означава още по-голяма активност. Заедно с това екстази е емпатоген, стимулира връзките между хората. Ако добавим и това, би се получило свръхактивност на нервната система с прилив на свързаност с другите.. Заедно с това (ефекти и рискове си вървят заедно) моето предположение е, че рискът от прегряване, дехидратация и сърдечни проблеми е по-голям (заради повишеното ниво на адреналина), а също и този от депресия, защото чрез употребата на амфетамина и екстази се изчерпват нивата на допамин и серотонин в мозъка.
Айде сега си представи ти като ходиш в твойте долнопродни дискотеки,където е фраш с хора и не се диша,какво става с теб.
Случаите на смърт са много малко,но стават точно зарди това,смесването.

kir40
11-09-2009, 23:39
"Да,но не са така" не ме устройва.

Тези експерти,както казах,ако беше прочел са и хора с години употребяващи различни субстанции,не някакви пропаднали наркомани.

Само с пробване не става и само с четене,разбира се.

Пробвали са няколко пъти,вероятно много повече неща от теб.След това са се позаинтерсували мако повече.Мога още много неща да ти кажа.

Ще отречеш ли,че в България няма екстази.Моля те,не го прави :-D

Пак ти казвам ти и идея си нямаш какво си взимал,дори марихуана са тровили гнидите мръсни.

b0Nb0n
11-09-2009, 23:44
кире бате аз не мога да разбера ти ся в кво се опитваш да ме обедиш кво искаш да кажеш ква е индеята в главата ти

kir40
11-09-2009, 23:51
Те не написа нищо смислено същност,какво има да разбирам

Аз наркоман,съжалявам,май ти се вкара в филма.И ти като натъпканите с предрасъдъци бабки от квартала."Я си прбвал,я умре".Знам,че предрасъдъци нямаш,но в слчая звучиш така.

Единствено трева съм пробвал,няколко пъти и ми омръзна.

От много страшни и фаталистични филми и предавания по телевизията явно ми беше писнало,и използх толкова лошия интернет и там намерих много по различна информация.Говорил съм с много хора,не наркомани,а употребявали всичко хора,има разлика.
И с експерти съм говорил,експерти по биохимия,психология,относн о пристрастяването,психичес о в случая,което е също толкова опасно.

Някой хора ме обвиниха,че имам нездрав интерес и това любопитство ще ме хлъзне надолу,че уж се протягам към дъното.

Така изглежда,но по добре да съм наясно с вредите които могат да ми нанесат ПАВ.
А пък за тревата някой да ме обвинява,тогава ще му пльосна една статистика на смъртните случаи и вредите към обществото на цигарите и алкохола.

Не разбирам какъв ти е проблема в случая.ТОВА КОЕТО ИЗГЛЕЖДА КАТО ЕКСТАЗИ НЕ Е ЕКСТАЗИ.

cherinka
11-09-2009, 23:52
Защо говориш какво имало и нямало в България?
Може да е бил в чужбина, да е шмъркал,ял и да се е боцкал с всичко и да знае за кво иде реч?
На улицата не се предлагал чист амфетамин? :lol: добре...

бонбон, и аз не разбрах идеята му
това имало,онова нямало, тоя тва опитвал,оня онова не опитвал, това изглеждало еди-си-как, онова еди-си-как,има ЕКСПЕРТИ,неЕКСПЕРТИ :lol: тва да не са ти
експерти по атомна енергетика и експерти по био-информационна адаптометрия и водоснабдяване :lol:

kir40
11-09-2009, 23:55
кире бате аз не мога да разбера ти ся в кво се опитваш да ме обедиш кво искаш да кажеш ква е индеята в главата ти
Идеята ми е,че оня индивид не е съгласен с думите ми,без да дава обяснение защо.

А аз уикипедия не използвам,едно че не се знае кой я пише тази информация,въпреки че в повечето случаи има препратки към сайтове,а в случая за наркотиците тези сайтове са правителствни :D
Второ-информацията там е не само неточна,но и невярна и в това съм много добре наясно.
Като казах,че от интернет съм черпил информация,имах предвид в началото когато започнах да се интерсувам и само от хора употребявали и експерти(независими :D )

b0Nb0n
11-09-2009, 23:57
а какво искаш да кажеш тия твои думи които са толкова много кажи ми го в едно изречение какво е твоето твърдение ?

kir40
11-09-2009, 23:58
Защо говориш какво имало и нямало в България?
Може да е бил в чужбина, да е шмъркал,ял и да се е боцкал с всичко и да знае за кво иде реч?
На улицата не се предлагал чист амфетамин? :lol: добре...

бонбон, и аз не разбрах идеята му
това имало,онова нямало, тоя тва опитвал,оня онова не опитвал, това изглеждало еди-си-как, онова еди-си-как,има ЕКСПЕРТИ,неЕКСПЕРТИ :lol: тва да не са ти
експерти по атомна енергетика и експерти по био-информационна адаптометрия и водоснабдяване :lol:

Скъпа моя,наркотиците се продават на улицата,т.е имат примеси,много примеси.Какво разбираш под чист амфет.

Говорех за MDMA,ЕКСТАЗИ ДЕМЕК.Рзликата знаеш ли я?

cherinka
11-10-2009, 00:01
нещо вземал ли си тази вечер?
става въпрос, че се опитваш да създадеш някаква представа за себе си,а никой тук не го грее какъв си.
А още по-малоумното идва от това, че описваш какво си пробвал и мнението ти е базирано на обосновките на "ЕКСПЕРТИ" ( :lol: ).
което си е ташак, защото психолозите са лайна, а това да наречеш някого "експерт" е супер смешно и гламаво.

Ти дори не заслужаваш "оня индивид" да ти дава обеснения, защото си доволно заблуден.

Какво още да коментираме по темата?

Разликата я знам много добре.
А ти правиш ли разлика от дилър до дилър?

kir40
11-10-2009, 00:05
нещо вземал ли си тази вечер?
става въпрос, че се опитваш да създадеш някаква представа за себе си,а никой тук не го грее какъв си.
А още по-малоумното идва от това, че описваш какво си пробвал и мнението ти е базирано на обосновките на "ЕКСПЕРТИ" ( :lol: ).
което си е ташак, защото психолозите са лайна, а това да наречеш някого "експерт" е супер смешно и гламаво.

Ти дори не заслужаваш "оня индивид" да ти дава обеснения, защото си доволно заблуден.

Какво още да коментираме по темата?

Kъде описвам какво съм пробвал,освен че казах ,че съм взимал трева,заради това,че бях наречен наркоман.
Мислиш ли,че живеч за мнението на хората в някакъв си форум за мен :lol:
Моля те,това вече...

За експертите не ме разбрахте.Не в оня мръсен смисъл на думата,никой не се е опитвал да ми промива мозъка,дадоха ми факти,които аз след това проверих от хора които са имали опит.

Особено психолозите които помагат на някакви супер изпаднали наркомани,мнението ми е много позитивно,особено защото познавам такива.НЕ ЗАЩОТО СА МЕ ЛЕКУВАЛИ :D

b0Nb0n
11-10-2009, 00:08
ае kir40 остаи ги кво ти казват отговори ми на мен

kir40
11-10-2009, 00:08
Момчето отрича неоспорими факти,относно това което го има на българския пазар.Може и сам да ги провери.Освен,че двете в-ва имат донякъде еднакви ефекти,има и мног други начини да се заблуди.

Така и не разбрах кой ви е втълпил,че в България има чисти наркотици,както каза черинка,особено за прахообразните в-ва да не говорим :razz:

b0Nb0n
11-10-2009, 00:12
Момчето отрича неоспорими факти,относно това което го има на българския пазар.Може и сам да ги провери.Освен,че двете в-ва имат донякъде еднакви ефекти,има и мног други начини да се заблуди.

Така и не разбрах кой ви е втълпил,че в България има чисти наркотици,както каза черинка,особено за прахообразните в-ва да не говорим :razz:
ае човек се едно и също ми говориш кво ми казваш ония кви факти не знам кво си другия кво казал аз искам с две думи да ми кажеш точно и ясно ти кво казваш
кво искаш да ми кажеш че амфетите и екстазито са различни неща и че в бг няма нито амфети нито екстази така ли

cherinka
11-10-2009, 00:14
продължаваш да не схващаш защо срц те нарече наркоман, също какво имах предвид под експерти, и пак продължаваш да ми напираш КАКЪВ си и КАКВО знаеш и да се оправдаваш най-вече.

А щом мислиш, че няма чисти наркотици на пазара у нас, така да го оставим.

Продължавай да мислиш, че знаеш всичко, да твърдиш кое какво е и как стоят нещата. То си е за теб.

Малко ще кривна от темата, но се превръщаш в онея шибани журналисти, които правят репортажите си на базата на "тук чуло,там недочуло".

kir40
11-10-2009, 00:17
Момчето отрича неоспорими факти,относно това което го има на българския пазар.Може и сам да ги провери.Освен,че двете в-ва имат донякъде еднакви ефекти,има и мног други начини да се заблуди.

Така и не разбрах кой ви е втълпил,че в България има чисти наркотици,както каза черинка,особено за прахообразните в-ва да не говорим :razz:
ае човек се едно и също ми говориш кво ми казваш ония кви факти не знам кво си другия кво казал аз искам с две думи да ми кажеш точно и ясно ти кво казваш
кво искаш да ми кажеш че амфетите и екстазито са различни неща и че в бг няма нито амфети нито екстази така ли
В България има "екстази",което всъщност е метамфетамин с много примеси,които изброих по горе.

В различни проби амфетамини са открити най-често срещаните примеси кофеин, прокаин, хинин, пирамем, бензокаин, тоефилин, парацетамол, а понякога и папаверин (това е един от алкалоидите на опиума)

В лабораторията на са попадали и смеси на амфетамин с хероин, с кодеин, с кокаин или с кетамин.
Ето ви и едно сайтче. В различни проби амфетамини са открити най-често срещаните примеси кофеин, прокаин, хинин, пирамем, бензокаин, тоефилин, парацетамол, а понякога и папаверин

kir40
11-10-2009, 00:19
http://www.ecstasydata.org/

kir40
11-10-2009, 00:23
кир4о,никой досега не ти е казал,че в България има чисти наркотици... ти сам си вкарваш неква теза и си я оборваш сам
:lol:

просто знаех отначалото,че темата ще се развие така и ще ги напишеш тия неща и затова ти казах,че на никой не му се занимава,че тоя спор е вече воден и че интернет е*а майката на всичко.

защото когато на един ретард му дадеш информация и свобода,седи и му гледай сеира после... а интернет прави точно това. дава на всекакви хора,които иначе никога няма да се докоснат до някакви среди (било то наркомански,пънкарски или хулигански) и им дава възможността да се чувстват част от нещо,което действително си нямат и на идея за кво иде реч...

абе дай на глупака интернет и му гледай сеира :lol:

Не съм от ничия среда,говорил съм с хора с опит съм чел информация,която мога сам да преценя дали е достоверно.

Говорил съм с хора,които са употребявали,но не им знам имената дори.
С наркотици не се занимавам,само искам да знам всичко за всички mind altering в-ва.

Ти си този които се причислява,към футболните хулигани,към тези които са пробвали и знаят всичко за наркотиците,но освен пробване нищо не знаеш,защото пак казвам,че никога не знаеш какво взимаш.
Това не е обект на спор,но ти го създаваш като не ми отговаряш с какво не си съгласен.

b0Nb0n
11-10-2009, 00:26
Момчето отрича неоспорими факти,относно това което го има на българския пазар.Може и сам да ги провери.Освен,че двете в-ва имат донякъде еднакви ефекти,има и мног други начини да се заблуди.

Така и не разбрах кой ви е втълпил,че в България има чисти наркотици,както каза черинка,особено за прахообразните в-ва да не говорим :razz:
ае човек се едно и също ми говориш кво ми казваш ония кви факти не знам кво си другия кво казал аз искам с две думи да ми кажеш точно и ясно ти кво казваш
кво искаш да ми кажеш че амфетите и екстазито са различни неща и че в бг няма нито амфети нито екстази така ли
В България има "екстази",което всъщност е метамфетамин с много примеси,които изброих по горе.

В различни проби амфетамини са открити най-често срещаните примеси кофеин, прокаин, хинин, пирамем, бензокаин, тоефилин, парацетамол, а понякога и папаверин (това е един от алкалоидите на опиума)

В лабораторията на са попадали и смеси на амфетамин с хероин, с кодеин, с кокаин или с кетамин.
Ето ви и едно сайтче. В различни проби амфетамини са открити най-често срещаните примеси кофеин, прокаин, хинин, пирамем, бензокаин, тоефилин, парацетамол, а понякога и папаверин
кире кво да ти кажа ти половината вещества дето си ги написал знаеш ли нещо за тях като изключим кофеин другите знаеш ли ги специално за два искам да ми кажеш за тях хинин и пръцетамол ако можеш и кетамин да ми обесниш и за метаамфетамина

kir40
11-10-2009, 00:29
продължаваш да не схващаш защо срц те нарече наркоман, също какво имах предвид под експерти, и пак продължаваш да ми напираш КАКЪВ си и КАКВО знаеш и да се оправдаваш най-вече.

А щом мислиш, че няма чисти наркотици на пазара у нас, така да го оставим.

Продължавай да мислиш, че знаеш всичко, да твърдиш кое какво е и как стоят нещата. То си е за теб.

Малко ще кривна от темата, но се превръщаш в онея шибани журналисти, които правят репортажите си на базата на "тук чуло,там недочуло".
Aз ти говоря с факти,факти които се проверяват с малко повече труд.Никъде няма чисти наркотици,нали в това е длаверата на дилърите.Това не го ли схващаш?

Явно не трябваше да споменавам за хората от които знам тези факти,защото не се разбира.
Заеби журналистите,това което те ти казват е една фаталистична картина.Аз ти казвам за примесите,не ти казвам за опасностите.Никога не преувеличавам,особено за наркотичните в-ва.На достатъчно лъжлива пропаганда съм се нагледал,затова мога да рзличавам кое е истина

kir40
11-10-2009, 00:31
b0Nb0n,не ми се обяснява тук,не се възприема добре.
Ако наистина те интерсува,ще ти кажа по нещичко,но не тук.

kir40
11-10-2009, 00:34
SofiaRegularCunt,явно наистина се паля прекалено,но всичко започна от това,че не ми отговори.

Прекалих като започнах да те засипвам с информация,но причината беше твоята липса на мнения свързани с темата.

Стига с тоя интернет,знам от къде да черпя достоверно информация и знам че това място не е интернет,за разлика от теб който вярваш на дилърчетата.

b0Nb0n
11-10-2009, 00:35
кире мойто момче кажи ми го тук няма да идвам до вас да ми обесняваш кажи ми обесни ми с тях не са занимавай говори с мен не им обръщай внимание
are sq за вещаствата дето те питах по горе ама не да ми копираш нещо с твои думи искам да ми кажеш

kir40
11-10-2009, 00:38
Аз не копирам,сигурно това си личи в избухливите ми текстове,но както и да е.Казах,че не ми се обяснява тук,явно наистина прекалих,спи ли ми се,какво ли,не знам? :D

b0Nb0n
11-10-2009, 00:40
Аз не копирам,сигурно това си личи в избухливите ми текстове,но както и да е.Казах,че не ми се обяснява тук,явно наистина прекалих,спи ли ми се,какво ли,не знам? :D
кире ти явно не знаеш аз така го приемем щом не искаш да обесниш и се оправдаваш че ти се спи и не знам си кво ся си говорим ли сериозно и нормално или не искаш или не можеш не те разбирам

kir40
11-10-2009, 00:45
кир4о,първо аз не защитавам наркотиците,нито пък тия утайки дилърите. второ - много добре знам какво е качеството на предлаганата стока в България. трето - пак ти казвам - спор не е имало,написах ти изрично,че знам какво ще напишеш и накъде ше забиеш. ти направи точно това. и почна да си налагаш некви теории,определения и работи,сам-самичък...

да вкарваш некви филми,че си говорил с "експерти,които дори не познаваш",което влиза в графата шок и потрес....

дървен философ. в интернет.
Стига с тоя дървен филисоф и тоя интернет.Аман от заучените ти и до болко познати във всяка тема фрази.

Оплесках я,особено часта за експертите.Имах предвид хора употребявали,или по точно хора разбрали какво за взимали,по един или друг начин.Не ги познавам,в смисъл че не ходя с тях,не ги виждам често,просто съм ги използвал като един източник на информация.Затова и не съм към техните среди.

Тези експери,другите,са ми предоставяли източниците си на информация,освен личния опит.Все пак трябва от някъде да ги знаят тези неща.И сам си преценявах кое е инстина и кое е преувеличено,макар че източниците бяха просто факти и статистика(в повечето случаи),което не би трябвало да се тълува по няколко начина

Не се разбрахме,зарежи :D

b0Nb0n
11-10-2009, 00:49
кире ти си много интересен индивид защо се оправдаваш само не мога да разбера какво обесняваш едни и същи работи от началото аз искам да ми обесниш тва дето те питах ама ти пак ми изкарваш някви оправдания
кво искаш да те нареждам че да ми обесниш нещо ли стига с тия експерти биохимици и не знам си кво аз те питам нещо ти нищо

kir40
11-10-2009, 00:55
кире ти си много интересен индивид защо се оправдаваш само не мога да разбера какво обесняваш едни и същи работи от началото аз искам да ми обесниш тва дето те питах ама ти пак ми изкарваш някви оправдания
кво искаш да те нареждам че да ми обесниш нещо ли стига с тия експерти биохимици и не знам си кво аз те питам нещо ти нищо
Не ми се занимава да ти се правя точно аз на експерт,казвам каквото знам,после всеки да си проверява фактите сам,аз не съм последна инстанция.

Като те интерсува толкова много,сам ще си потърсиш,ако толкова много държиш точно аз да ти обяснявам,ми пише на лично, ще ти отговоря каквото знам.

b0Nb0n
11-10-2009, 00:58
ае кире ти ебаваш ли са е за кво да ти пиша лично като можеш тука да го напишеш ква е разликата интересуваме не искам сам да си го намера искам ти да ми кажеш
ташак си праиш с мен ми се струва

kir40
11-10-2009, 01:04
ае кире ти ебаваш ли са е за кво да ти пиша лично като можеш тука да го напишеш ква е разликата интересуваме не искам сам да си го намера искам ти да ми кажеш
ташак си праиш с мен ми се струва
Ти от дума не разбираш ли?

Ако наистина искаш да знаеш нещо повечко,не съм аз човека.Не че ще ти натрапя моето мнение,но и моите доказателства,така че не е добра идея.

Пак ти казвам,не това е идеята на темата,а и идеята на моите постове.
:x

kir40
11-10-2009, 01:05
кир4о,първо аз не защитавам наркотиците,нито пък тия утайки дилърите. второ - много добре знам какво е качеството на предлаганата стока в България. трето - пак ти казвам - спор не е имало,написах ти изрично,че знам какво ще напишеш и накъде ше забиеш. ти направи точно това. и почна да си налагаш некви теории,определения и работи,сам-самичък...

да вкарваш некви филми,че си говорил с "експерти,които дори не познаваш",което влиза в графата шок и потрес....

дървен философ. в интернет.
Стига с тоя дървен филисоф и тоя интернет.Аман от заучените ти и до болко познати във всяка тема фрази.



ДОБРЕ,НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ ДА ГО НАПИШЕШ ТОВА?!? :lol: :lol: :lol: :lol:


СЛЕД ВСИЧКО,КОЕТО ИЗПИСА,ДА НАПИШЕШ ТОЧНО ТОВА?!? :lol: :lol: :lol: :lol:



СМЯС :razz:

Това "СМЯС" oт къде го научи.Книга трябва да напишеш с такива изцепки. :D

b0Nb0n
11-10-2009, 01:08
кире ко да ти кажа ти си едно голямо оправдание ебаваш се с мен сериозно или ма лъжеш яката аз та питам нещо ти твоите постове идеята не знам си кво защо като те питат нещо избягаваш въпроса а ти като питаш искаш да ти отговорът

b0Nb0n
11-10-2009, 01:40
ти имаш късмет че kir40 излезе иначе щеше да видиш той човека ти ко си мислиш че ей така говори той не копира не глупости а хинин кетамин и паръцетамол не знае кво е бъхти образа а и метаамфетамин не знае кво е ама иначе тва се среща там най често в тва ма те примисите са еди кви си те хората дето са пробвали са му го казвали е ама не наркомани хора дето са пробвали и са се интерасували пък и той се е интересувал човека ти вообще къде отиваш може би

b0Nb0n
11-10-2009, 01:47
как ти ся вообще нищо разбираш ти говорил ли си с биохимици и психолози ти знаеш ли реално че тука ги смесват със захариди прахообразните вещества ти знаеш ли че амфетамина овеличава адреналина и екстазито и то и че кат ги смешиш двете реално кво става прегряване дехидратация адреналини допамини ти вообще нищо не си прочел от тва дето той знае

b0Nb0n
11-10-2009, 02:00
не човек аз ще питам kir40 той сто процента е говорил с експрети ама не в тоя смисъл на думата просто хора които са опитвали и знаят обаче той не ги познава нищо че си е говорил с тях и им вярва ама не че не ги познава ти не моя да го разбереш просто не се движи с тях разбираш щот аз го разбирам напълно

UnKnOwNmAtTeR
11-10-2009, 03:27
Днес "на улицата" не можеш да си намериш амфетамин който да хваща както трябва, а за бонбон да не говорим... Бели бакардите кефеви кенгурута, розАви супермани, бели радове и зелени пуми..... Сичките боклуци ги правят тука и хора като кънти ги приемат даже без да знаят че урално хващят повече :-D Истински амфетамин не съм виждала от около 6 години в софия, а бонбуните мн рядко вкарват нещо качествено. Реално погледнато, хората "на амфетамин" в българия са пристрастени към мазилка и прах за пране :D

ПП Ах, как ми се иска едно вносно синьо долърче...

b0Nb0n
11-10-2009, 06:31
Сичките боклуци ги правят тука и хора като кънти ги приемат даже без да знаят че урално хващят повече хората "на амфетамин" в българия са пристрастени към мазилка и прах за пране :D

мазилка прах за пране тва стари градски митове и легенди за кое говориш че хваща урално повече амфети хапове ли кой кво знае някви интересни работи ми се струва