PDA

View Full Version : Графити :?



MimOSiNitY
11-08-2009, 17:38
Здравейте!
След дългия спор с нашите,баща ми ми разреши да си направя цялата стая в графити.Не ви моля за мнение,а искам да попитам дали има момчета или момичета,които наистина разбират от тая работа и ги бива.
Разбира се, ще им платя за услугата 8-) :D :D

lDoLLl
11-08-2009, 18:16
Нямаш ли приятел/познат, който се занимава с това и може да ти ги направи дори безплатно? :)

mmKamm
11-08-2009, 18:39
Здравейте!
След дългия спор с нашите,баща ми ми разреши да си направя цялата стая в графити.Не ви моля за мнение,а искам да попитам дали има момчета или момичета,които наистина разбират от тая работа и ги бива.
Разбира се, ще им платя за услугата 8-) :D :D
Aко си сериозна, мога да те свържа с едно момче, което си е много добро. Един от най-бързите в България е. Рисува вратата на една приятелка.

clever
11-08-2009, 22:14
WoW graffiti RULZZ :grin: :grin:
идеята ти е мн яка ;)

MimOSiNitY
11-10-2009, 09:23
Здравейте!
След дългия спор с нашите,баща ми ми разреши да си направя цялата стая в графити.Не ви моля за мнение,а искам да попитам дали има момчета или момичета,които наистина разбират от тая работа и ги бива.
Разбира се, ще им платя за услугата 8-) :D :D
Aко си сериозна, мога да те свържа с едно момче, което си е много добро. Един от най-бързите в България е. Рисува вратата на една приятелка.

Сериозна съм 8-)
Рисуването няма да е скоро,чак към януари месец, но предпочитам предварително да питам.Ще видя дали някой друг ще драсне 1-2 реда в темата и ще си помисля.Благодаря за предложението :)

FlashMX
11-10-2009, 09:41
WoW graffiti RULZZ :grin: :grin:
идеята ти е мн яка ;)

"РЛЗ" Освен ако не са на обществени сгради,влакове и т.н

w0sh
11-10-2009, 09:43
http://vbox7.com/play:2a200a0a

mmKamm
11-10-2009, 09:43
Сериозна съм 8-)
Рисуването няма да е скоро,чак към януари месец, но предпочитам предварително да питам.Ще видя дали някой друг ще драсне 1-2 реда в темата и ще си помисля.Благодаря за предложението :)
1."Ще си помисля", не означава, че си сериозно в смисъла в който те попитах. Означава, че се съмняваш все още дали да го направиш.
2. Бих те свързала с удоволствие, но моя човек януари заминава в Лондон. (прави и татоси).

Battlescarred - Стаята няма да е използваема 1 нощ. Просто тря се проветри, НО моя позната спа в стаята, в която и бяха нарисували вратата и се събуди жива и здрава без натравяния. Но все пак беше само една врата. :D

cherrypezz
11-10-2009, 09:50
От къде си ? 8-)

mmKamm
11-10-2009, 10:38
Една врата, ама имам един познат и двамата с брат си бяха много добри, бяха ги наели да рисуват някакво подземно помещение, май за комп. клуб и не знам какво се беше объркало, ама на малкия брат му бяха затворили врата или какво, момчето се побърка и по-късно се самоуби. :(

Затова съм и предубеден винаги...Спрейовете за рисуване отделят отровен газ. Незнаех, че може да полудееш от него. Получава се леко замайване и т.н

Но наистина за по-сигурните и предпазливите си е най-добре да се изчака да се проветри хубаво и после да се живее в тази стая.

MimOSiNitY
11-10-2009, 10:55
от София съм

MimOSiNitY
11-10-2009, 10:59
2. Бих те свързала с удоволствие, но моя човек януари заминава в Лондон. (прави и татоси).

Е,жалко, на мен в края на януари ми разрешават.Бтв един фр ми каза да питам в Артерор,ама тва за първи път го чувам :oops: ...

mmKamm
11-10-2009, 11:02
леле като се замисля,че преди 6-7год. и аз бях в един период "райтър" :lol:
и ходехме на надлеж Надежда да "тагваме" трамваите :razz:
Ххаха, тва ми навява спомени... и аз преди бях "драскач" или поне се опитвах да бъда. Хъ- хъ. http://www.bmwpower-bg.net/forums/images/smilies/icon_lol.gif
Лелел колко драскачи сме имали тука :lol: :lol: :lol:


Авторката - аз пак мога да попитам. Това момче все пак има познати, може някой да се навие да ти нарисува стаята. Бтв може да те свърже с един от първите в България. Много добАр !

mmKamm
11-10-2009, 11:08
Полудява се от натравяне, намаляа притока на кислород в мозъка и изпада в безсъзнание, като тези неща водят до сериозни поражения по мозъка.

Бтв. лепилото или по-точно ацетона е на същия принцип, но в доста по-малък мащаб, свива кръвоносните съдове и намалява притока на кръв към мозъка и затова започваш да чуваш отдалечено звуците, цветовете се насищат и... абе айде да не разправям 8-)
ти да не си лепилар бре :lol: :lol: :lol:
Ама го знам това, което написа.


СофиаРегуларКънт - гъбите саааааа....много брутални до колкото са ми разказвали мои близки приятели, които през няколко дена се нагъбват :lol: Големи филми 8-)


Лайни - един прекрасен, не искам да го споменавам излишно :)

w0sh
11-10-2009, 11:10
Гъбите не са за всеки.

mmKamm
11-10-2009, 11:11
е ние бяхме цяло "крю"... помеже и аз не можех да рисувам никак (и сега не мога),правех повече "тагове" и "бомби",в изработка на графити съм участвал 2-3 пъти само. но "таговете" ми бяха из цяла София и в градския транспорт 8-)

голема мания беше в некъв период тва нещо. даже си бех купил специален маркер с боя,дето се "зарежда" като ти свърши :D
и нямаш ли снимчица нещо на некой твой таг да видиме :D
Как се подписваше?

Pliok0019
11-10-2009, 11:13
Ех, спомени, спомени!

mmKamm
11-10-2009, 11:17
Лайни - еее ти си бил опасна работа бе... от къде си? Може верно да познаваш моя човек :D

mmKamm
11-10-2009, 11:20
от Шумен съм,ама държа връзка с повечето големи крю-та в България.. EAK,CMS,ATR и т.н. .. :D
а така :) моя е от София ест.

mmKamm
11-10-2009, 11:27
аре бе Лайни,кажи го кой е ТВОЯ,може да намерим няква жилка.. 8-)
ммм :D няма да му стане приятно като разбере, че сме говорили за него в някакъв си тийн форум :lol: Пък и ще ми се смее много само, защото пиша тук :lol: Тъй, че не мога да кажа. Но гарантирам за способностите му.

loffgame
11-10-2009, 15:38
аз съм ял 2 пъти. втория не ме хвана общо взето,само имах лек приток на енергия. но първия беше Оникален филм майна,такива неща преживях,незабравими :D

тва пред очите ти да ти се превъртат моменти като на "видео",беше меко казано шок :razz: и да ти минава ръката през предмети http://prikachi.com/files/1151144K.gif

хахах и аз съм била така.. по скоро като в някъв безмислен сън в който и да тръгнат да те убиват ти е все едно,защото знаеш че това е просто сън :razz:

EarthShaker
11-10-2009, 16:23
И аз съм бил драскач 8)

w0sh
11-10-2009, 18:01
Във варна има едни змии из целия център и чайка. Ухилени.

EarthShaker
11-10-2009, 18:17
хохо, ти ли си ги правил?

w0sh
11-10-2009, 18:19
не. Ама съм ги виждал и сечудя чии са. Все пак са навсякъде.

mmKamm
11-10-2009, 18:25
В Царево си имаме графити фест. :D А в Бургас...освен некадърни тагове единственото хубаво нещо, което съм видяла е една женска на плажа на едни стени :D

psychopath
11-10-2009, 20:55
О много бивши колеги 8-)
добре, че ме пребиха, та спрех да се занимавам с глупости и минах на хероин. 8-)
иначе имах талант деба 8-)

Ramon
02-07-2010, 19:43
Ако още важи кажи какво точно искаш и ще ти направя скица само кажи.Рисувам от 3 години. 8-) :smt023

MissStunning
02-08-2010, 18:25
Черпиш един Смирноф , и ще ти направя цялата стая 8-)

MimOSiNitY
03-19-2010, 03:19
Абе, май че няма да стане нищо ;(
Жилището било ново и майка ми ми забрани да драскам по стените или вратата засега. Мерси за предложенията все пак :)