PDA

View Full Version : .....LoVe....HELP....



Cinderella92
11-08-2009, 17:13
Обичам го много...Но той е с друга...нз дали и той ме харесва.преди си мислех че ме хар обаче напоследък ме избягва сиг заради нея щото тя знае че го обичам....и ви питам кво да напрая........?той знае че го обичам..т.е сиг му е казала щото тя ми беше фр. и си мисля че му е казала.....оф знам че стана объркано обаче..ох нз кво да прая...HELP..дайте некви съвети....не мога без него..само не казвайте да го забрая щот съм пробвала не мога...

fenastz
11-08-2009, 17:16
Мноо завързана ситуация...май немаш големи шансове :(

mon4eto
11-08-2009, 17:16
Първо се научи да пишеш , защото нищо не разбрах .... и второ ако той те обича или харесва ще те потърси ако не няма защо да си втълпяваш излишни глупости... Хайде това е от мен ...

haritov
11-08-2009, 17:17
Нищо не можеш да забравиш.

Твой е избора дали ще нараниш приятелката си заради него!

sunshinepp
11-08-2009, 17:17
еее нищо не можеш да направиш , те са си заедно и защо беше ми фр?? скарахте се заради него ли??

Cinderella92
11-08-2009, 17:34
не е така..не си бяхме мн близки с нея..просто си говорехме по някой път....все и разправях за него че го обичам много..обаче накрая тя отиде и почна точно с него.........и са заедно вече 1 год. накъде.......ох искам да ме обича......нз кфо да прая.......що нямам шансове.......а пък що обичам точно него сякаш няма друг човек на цялата планета......мисля че ме харесва....обаче ако не беше тя

0nem0retIme
11-08-2009, 17:41
Офф,Боже,колко ме дразните като почнете с това : ''Ако не беше тя,щеше да е с мен сега.'' или '' Тя ми го открадна и заради нея не сме заедно.''
Той ако харесваше тебе,нямаше да е с нея вече една година.Явно те си се обичат наистина,за да са толкова време заедно,така че не им пречи.А и те ако наистина си имат чувства един към друг,няма да ги разделиш.

buffalo88
11-08-2009, 17:42
Много ме радват тия многоточия и съкращенията ти на всяка втора дума :lol:

ivcheto0o
11-08-2009, 17:43
направи първата стъпка и ако не иска да е с теб и наистина оби4а приятелката си няма какво да им се меси6 във връзката (според мен 6том са заедно от толкова много време наистина имат силни 4уства помежду си и не трябва да им разеаля6 вразката...)

soul1199
11-08-2009, 17:52
Офф,Боже,колко ме дразните като почнете с това : ''Ако не беше тя,щеше да е с мен сега.'' или '' Тя ми го открадна и заради нея не сме заедно.''
Той ако харесваше тебе,нямаше да е с нея вече една година.Явно те си се обичат наистина,за да са толкова време заедно,така че не им пречи.А и те ако наистина си имат чувства един към друг,няма да ги разделиш.

ef4etyYy
11-08-2009, 18:06
м.. чакай. нищо друго не можеш да направиш, освен да ги убиеш и двамата, или поне нея..

заради него ли се скарахте и вече не сте фр ?! :-o

Aspartam
11-08-2009, 18:22
Запознай се с повече момчета, накарай ги да те "гонят" и когато "случайно" твоя принц от мечтите забележи какво става ще започне да ревнува и... после не трябва да му се даваш лесно за да не го изпуснеш.

Enjoy!

sunshinepp
11-08-2009, 18:33
остави хората да се обичат.. :) ти си никоя в случая..не мисля,че имаш право да правиш нещо.. ;)

cookie_master
11-08-2009, 18:38
еми намери си друго момче 8-)

balu4ka
11-08-2009, 18:39
Ох тези точки,тези съкращения..
Остави го и не се занимавай ,не се впрягай ^^

peshost
11-08-2009, 18:50
Нищо не можеш да забравиш.

Твой е избора дали ще нараниш приятелката си заради него!
+

rusoto_baby_f
11-08-2009, 19:01
Не бъди егоистка.. :? :?
Ако те е харесвал нямаше да е с приятелката си.Не се бъркай между тях.Щом са заедно значи се обичат.Приеми нещата такива каквито са и живей в реалността..Момчета колкото искаш, не е единственият... :o

Айде успех! :-) :-)

faithhh
11-08-2009, 20:11
Скрий труповете и ми звънни ако имаш нужда от помощ. :D

suunnseT
11-08-2009, 21:00
защо,не ги остваиш..да си живеят,
и не си намериш,някой друг приоритет ..

snufff
11-08-2009, 21:03
и аз искам много неща,ама нЕма...

kindergarden
11-08-2009, 21:36
ко речИ ко?

А,да,втория път го разбрах :D Мамата си ебало :D Чак пък да не можеш да го забравиш :? Не се лигави и остави хората.И,ох, не мога да разбера, все още,защо аджеба пишете такива теми в този форум...с какво ти промени живота тази тема :-o с какво ти бяхме полезни :-o то просто колкото и да се пънеш нищо не можеш да направиш освен да се натъпчеш със сладолед :D

suunnseT
11-08-2009, 21:46
ко речИ ко?

:lol: :smt023

totik
11-08-2009, 21:49
Кофти,но веднъж се живее.Кажи му, пък каквото сабя покаже... :)

PurpleDream
11-09-2009, 09:38
като пораснеш ще станеш учителка по бълг. език и литература 100% гаранция ти давам...

Cinderella92
11-09-2009, 10:43
м.. чакай. нищо друго не можеш да направиш, освен да ги убиеш и двамата, или поне нея..

заради него ли се скарахте и вече не сте фр ?! :-o


ми да и това съм си мислила,ама не съм чак толкоз глупава..

sorry че не можете да ме разберете ама кво да прая кат пиша объркано..

да почна от начало..

Бяхме си приятелки,тя изобщо не се интересуваше от него,но каквотостана и тятръгна с него..да добавя че никой от неговото сем. не я иска..нз що ама изобщо не си отиват а пък са заедно,.

Верно че има мн други момчета обаче съм си доста срамежлива и това е,харесвам се обаче знам ли сигурно с момчетата нещо не ми върви..

къв е проблема според вас..?
дано сте разбрали тоз път пак е объркано ама тва мога...
а да и смятам да стана учителка. :-D

Cinderella92
11-09-2009, 10:47
ко речИ ко?

А,да,втория път го разбрах :D Мамата си ебало :D Чак пък да не можеш да го забравиш :? Не се лигави и остави хората.И,ох, не мога да разбера, все още,защо аджеба пишете такива теми в този форум...с какво ти промени живота тази тема :-o с какво ти бяхме полезни :-o то просто колкото и да се пънеш нищо не можеш да направиш освен да се натъпчеш със сладолед :D

с нищо не ми е променило живота обаче кой знае може да ми дадете някой съвет,а и може някой да си има вълшебна пръчица :-D :) :-)/1 седмица напрао ще полудея вкъщи,все пак трябва да прая нещо нали?/ Не съм си лигава и не се прая на такава,и предпочитам да се натъпча с шоколад отколкото със сладолед..ся разбра ли?

kindergarden
11-09-2009, 10:48
ко речИ ко?

А,да,втория път го разбрах :D Мамата си ебало :D Чак пък да не можеш да го забравиш :? Не се лигави и остави хората.И,ох, не мога да разбера, все още,защо аджеба пишете такива теми в този форум...с какво ти промени живота тази тема :-o с какво ти бяхме полезни :-o то просто колкото и да се пънеш нищо не можеш да направиш освен да се натъпчеш със сладолед :D

с нищо не ми е променило живота обаче кой знае може да ми дадете някой съвет,а и може някой да си има вълшебна пръчица :-D :) :-)/1 седмица напрао ще полудея вкъщи,все пак трябва да прая нещо нали?/ Не съм си лигава и не се прая на такава,и предпочитам да се натъпча с шоколад отколкото със сладолед..ся разбра ли?ми отваряй шоколада тогава :D

Cinderella92
11-09-2009, 10:50
ко речИ ко?

А,да,втория път го разбрах :D Мамата си ебало :D Чак пък да не можеш да го забравиш :? Не се лигави и остави хората.И,ох, не мога да разбера, все още,защо аджеба пишете такива теми в този форум...с какво ти промени живота тази тема :-o с какво ти бяхме полезни :-o то просто колкото и да се пънеш нищо не можеш да направиш освен да се натъпчеш със сладолед :D

с нищо не ми е променило живота обаче кой знае може да ми дадете някой съвет,а и може някой да си има вълшебна пръчица :-D :) :-)/1 седмица напрао ще полудея вкъщи,все пак трябва да прая нещо нали?/ Не съм си лигава и не се прая на такава,и предпочитам да се натъпча с шоколад отколкото със сладолед..ся разбра ли?ми отваряй шоколада тогава :D

ох ще ме убиеш

sunshinepp
11-09-2009, 10:50
м.. чакай. нищо друго не можеш да направиш, освен да ги убиеш и двамата, или поне нея..

заради него ли се скарахте и вече не сте фр ?! :-o

да почна от начало..

да добавя че никой от неговото сем. не я иска..нз що ама изобщо не си отиват а пък са заедно,. << Кво значение има нали те се обичатт???

Верно че има мн други момчета обаче съм си доста срамежлива и това е,харесвам се обаче знам ли сигурно с момчетата нещо не ми върви.. << и за това си се вкопчила в тозиии?

къв е проблема според вас..? << ти си проблема!

sunshinepp
11-09-2009, 10:53
казах го 1 път и пак ще го кажа..остави ги двамата ..ти и си никоя..тя го е спечелила, била е по-бърза от теб..тва което можеш да направиш, е да чакаш да скъсат..тва е няма кво да правиш! .. :-o

Cinderella92
11-09-2009, 11:03
казах го 1 път и пак ще го кажа..остави ги двамата ..ти и си никоя..тя го е спечелила, била е по-бърза от теб..тва което можеш да направиш, е да чакаш да скъсат..тва е няма кво да правиш! .. :-o


И без това не им преча,даже не съм говорила с него..Не съм никоя АЗ съм си АЗ..това че пишете че съм никоя най много ме дразни..ЧАКАМ

sunshinepp
11-09-2009, 11:05
казах го 1 път и пак ще го кажа..остави ги двамата ..ти и си никоя..тя го е спечелила, била е по-бърза от теб..тва което можеш да направиш, е да чакаш да скъсат..тва е няма кво да правиш! .. :-o


И без това не им преча,даже не съм говорила с него..Не съм никоя АЗ съм си АЗ..това че пишете че съм никоя най много ме дразни..ЧАКАМ

не казвам,че си никоя като човек..а че си никоя в техните отношения и за това няма какво да направиш ;)

Cinderella92
11-09-2009, 11:07
Нищо не можеш да забравиш.

Твой е избора дали ще нараниш приятелката си заради него!
+

колко пъти да кажа че НЕ СМЕ БИЛИ BFF тя ме е наранила мене..не съм аз която знаеше кво искам и ми го взе..наистина така си мисля..ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ПРИЯТЕЛКИ!!

Cinderella92
11-09-2009, 11:08
казах го 1 път и пак ще го кажа..остави ги двамата ..ти и си никоя..тя го е спечелила, била е по-бърза от теб..тва което можеш да направиш, е да чакаш да скъсат..тва е няма кво да правиш! .. :-o


И без това не им преча,даже не съм говорила с него..Не съм никоя АЗ съм си АЗ..това че пишете че съм никоя най много ме дразни..ЧАКАМ

не казвам,че си никоя като човек..а че си никоя в техните отношения и за това няма какво да направиш ;)

ЗНАМ..А ПРОБЛЕМА Е ЧЕ НЕ МОГА ДА НАПРАЯ НИЩО А ИСКАМ

sunshinepp
11-09-2009, 11:09
Нищо не можеш да забравиш.

Твой е избора дали ще нараниш приятелката си заради него!
+

колко пъти да кажа че НЕ СМЕ БИЛИ BFF тя ме е наранила мене..не съм аз която знаеше кво искам и ми го взе..наистина така си мисля..ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ПРИЯТЕЛКИ!!

а ти къде си дрямала през това треме?

Cinderella92
11-09-2009, 11:09
Скрий труповете и ми звънни ако имаш нужда от помощ. :D

Със сигурност ще ти звънна

sunshinepp
11-09-2009, 11:11
казах го 1 път и пак ще го кажа..остави ги двамата ..ти и си никоя..тя го е спечелила, била е по-бърза от теб..тва което можеш да направиш, е да чакаш да скъсат..тва е няма кво да правиш! .. :-o


И без това не им преча,даже не съм говорила с него..Не съм никоя АЗ съм си АЗ..това че пишете че съм никоя най много ме дразни..ЧАКАМ

не казвам,че си никоя като човек..а че си никоя в техните отношения и за това няма какво да направиш ;)

ЗНАМ..А ПРОБЛЕМА Е ЧЕ НЕ МОГА ДА НАПРАЯ НИЩО А ИСКАМ

емии искайй.. и аз искам много неща ама не ми се получават и аз искам да съм с момчето, което си мисля че обичам, но той няма нищо към мене вече.. и аз искам да е мой, но не е ..

Cinderella92
11-09-2009, 11:13
Нищо не можеш да забравиш.

Твой е избора дали ще нараниш приятелката си заради него!
+

колко пъти да кажа че НЕ СМЕ БИЛИ BFF тя ме е наранила мене..не съм аз която знаеше кво искам и ми го взе..наистина така си мисля..ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ПРИЯТЕЛКИ!!

а ти къде си дрямала през това треме?

ми те са на село пък аз си уча в софия,а в нашето село всички са си заедно,и даже преди не знаех че са заедно научих от братовчедка ми..мн ме дразни тая направо ми иде да я пребия така че...ок стига толкова които са в моето състояние ше разберат кво преживявам

sunshinepp
11-09-2009, 11:16
а ок аз просто ти давам мнението сии.. ;)

Nich
11-09-2009, 11:21
остави хората да се обичат.. :) ти си никоя в случая..не мисля,че имаш право да правиш нещо.. ;)

благодаря че ми спести писането 8)

sunshinepp
11-09-2009, 11:23
остави хората да се обичат.. :) ти си никоя в случая..не мисля,че имаш право да правиш нещо.. ;)

благодаря че ми спести писането 8)

ее няма нищо..амаа тяя не го възприема тва.. не е съгласна..

Cinderella92
11-09-2009, 11:28
остави хората да се обичат.. :) ти си никоя в случая..не мисля,че имаш право да правиш нещо.. ;)

благодаря че ми спести писането 8)

Ako бях никоя това нямаше да я дразни всеки път когато ме види,а не съм направила нищо,все пак не мога да изчезна от едно село сме.Аз съм си АЗ още един път да го кажа

sunshinepp
11-09-2009, 11:31
остави хората да се обичат.. :) ти си никоя в случая..не мисля,че имаш право да правиш нещо.. ;)

благодаря че ми спести писането 8)

Ako бях никоя това нямаше да я дразни всеки път когато ме види,а не съм направила нищо,все пак не мога да изчезна от едно село сме.Аз съм си АЗ още един път да го кажа

Ма някой да ти е казал обратното на подчертаното цитирам за някой не разбрал "Аз съм си АЗ още един път да го кажа"

ааа оф не ми се занимава повече..айдее успех!

Cinderella92
11-09-2009, 11:34
остави хората да се обичат.. :) ти си никоя в случая..не мисля,че имаш право да правиш нещо.. ;)

благодаря че ми спести писането 8)

sunshinepp
11-09-2009, 11:36
остави хората да се обичат.. :) ти си никоя в случая..не мисля,че имаш право да правиш нещо.. ;)

благодаря че ми спести писането 8)


ти си никоя В СЛУЧАЯ! ..имам чувството, че или аз не се изказвам както трябва, или ти не ме разбираш, а дори и не се опитваш да ме разбереш..ти си знаеш твоето..

Cinderella92
11-09-2009, 11:47
ДА ама НЕ не съм никоя и в случая щот се дразни от мен разбираш ли

sunshinepp
11-09-2009, 11:51
ДА ама НЕ не съм никоя и в случая щот се дразни от мен разбираш ли

виж сега, мене твоите проблеми слабо ме интересуват..не че нещо лично, ама..се интересувам от моите хора.. ти задаваш тема и аз пиша отговор на нея, изказвам си мнението..от тука вече ти сама си правиш изводи и си решаваш кво да праиш! аз няма какво да разбирам..просто защото не ме късае.. ;)

Cinderella92
11-09-2009, 11:55
ДА ама НЕ не съм никоя и в случая щот се дразни от мен разбираш ли

виж сега, мене твоите проблеми слабо ме интересуват..не че нещо лично, ама..се интересувам от моите хора.. ти задаваш тема и аз пиша отговор на нея, изказвам си мнението..от тука вече ти сама си правиш изводи и си решаваш кво да праиш! аз няма какво да разбирам..просто защото не ме късае.. ;)

Ми ОК..

suunnseT
11-09-2009, 20:14
ДА ама НЕ не съм никоя и в случая щот се дразни от мен разбираш ли

виж сега, мене твоите проблеми слабо ме интересуват..не че нещо лично, ама..се интересувам от моите хора.. ти задаваш тема и аз пиша отговор на нея, изказвам си мнението..от тука вече ти сама си правиш изводи и си решаваш кво да праиш! аз няма какво да разбирам..просто защото не ме късае.. ;)

Ми ОК..

абе,Cinderella- ти кога ще млъкнеш ?
искаш ли мнение по проблема ти ? - ДА ?
ако е ,да-помълчи малко !

vagarious
11-09-2009, 20:20
Поне с въпросното момче ходихте ли, имахте ли по-различни отношения от приятелските или и ти си заблудена.Извинявай, но така ми изглежда от постовете ти.Ако наитина го обичаш, нали знаеш:"ако обичаш някого, го пусни на свобода." и т.н. :)

Cinderella92
11-10-2009, 13:53
ДА ама НЕ не съм никоя и в случая щот се дразни от мен разбираш ли

виж сега, мене твоите проблеми слабо ме интересуват..не че нещо лично, ама..се интересувам от моите хора.. ти задаваш тема и аз пиша отговор на нея, изказвам си мнението..от тука вече ти сама си правиш изводи и си решаваш кво да праиш! аз няма какво да разбирам..просто защото не ме късае.. ;)

Ми ОК..

абе,Cinderella- ти кога ще млъкнеш ?
искаш ли мнение по проблема ти ? - ДА ?
ако е ,да-помълчи малко !


ОК МЛЪКНАХ

Cinderella92
11-10-2009, 13:57
Поне с въпросното момче ходихте ли, имахте ли по-различни отношения от приятелските или и ти си заблудена.Извинявай, но така ми изглежда от постовете ти.Ако наитина го обичаш, нали знаеш:"ако обичаш някого, го пусни на свобода." и т.н. :)

Ми не сме ходили,даже не сме били и приятели..
Обичам го много,сигурна съм че го обичам,вече3,4 години мисля си че не може просто това да е привличане..А за свободата, той си е свободен,както вече писах не съм им напаравила нищичко,ходят си все още последния път даже се целуваха точно до мен цялата вечер,даже бях сигурна че се целуват нарочно..ама както и да е--->не им преча никак освен с присъствието си обаче не мога да изчезна нали така

izlishna
11-10-2009, 16:31
Щом са вече година заедно не е редно да им проваляш връзката .. колкото и да го обичаш не им се меси .. Все пак той ако си беше харесал теб нямаше да се хване с приятелката ти :( Незнам .. Ти сама каза, че те отбягва .. той ако изпитваше нещо към теб- тя изобщо не може да му попречи да е с теб и щеше да я остави, но ти сама виждаш че те продължават да са си заедно .. Стани в процес на търсене на друг пич :grin: :? Нищо не можеш да направиш в случея.. освен да си го обичаш и да тъгуваш като гледаш те колко са щастливи :-o

Cinderella92
11-11-2009, 10:48
Щом са вече година заедно не е редно да им проваляш връзката .. колкото и да го обичаш не им се меси .. Все пак той ако си беше харесал теб нямаше да се хване с приятелката ти :( Незнам .. Ти сама каза, че те отбягва .. той ако изпитваше нещо към теб- тя изобщо не може да му попречи да е с теб и щеше да я остави, но ти сама виждаш че те продължават да са си заедно .. Стани в процес на търсене на друг пич :grin: :? Нищо не можеш да направиш в случея.. освен да си го обичаш и да тъгуваш като гледаш те колко са щастливи :-o

НЕ им провалям връзката,не им преча с нищо,не се меся,само гледам отдалече..Ок мс мн за мненичта ви на всички..Ще чакам .,ако стане нещо ще пиша тук..

Cinderella92
01-10-2010, 14:25
Преди малко му писах по скайп и му казах че го обичам мн.Попитах го дали я обича.И той каза ДА.
Знам че от сега нататък ще съм нещастна но дано някой ден се оправя,и ви благодаря за съветите...
Офф не знам друго кво да напиша.ЖЕЛАЯ ВИ КЪСМЕТ ВЪВ ЖИВОТА ЗА НАПРЕД.,И ДА НЕ СЕ ВЛЮБИТЕ В ПОГРЕШНИЯ ЧОВЕК.

sunshinepp
01-10-2010, 15:40
Преди малко му писах по скайп и му казах че го обичам мн.Попитах го дали я обича.И той каза ДА.
Знам че от сега нататък ще съм нещастна но дано някой ден се оправя,и ви благодаря за съветите...
Офф не знам друго кво да напиша.ЖЕЛАЯ ВИ КЪСМЕТ ВЪВ ЖИВОТА ЗА НАПРЕД.,И ДА НЕ СЕ ВЛЮБИТЕ В ПОГРЕШНИЯ ЧОВЕК.

поне сега ще ти е по-лесно.. :)

yahhooo
01-10-2010, 17:08
Човек иска това което не може да притежава. ай сиктир сега

myNameIsImmortal
01-10-2010, 18:49
Друсай се и ти.
Така може да те хареса.

Cinderella92
03-18-2010, 14:40
Човек иска това което не може да притежава. ай сиктир сега

съгласна съм...

Cinderella92
03-18-2010, 14:41
Друсай се и ти.
Така може да те хареса.


не съм толкова тъпа.пък и той не би харесал някоя надрусана :-D

Cinderella92
03-18-2010, 14:43
Преди малко му писах по скайп и му казах че го обичам мн.Попитах го дали я обича.И той каза ДА.
Знам че от сега нататък ще съм нещастна но дано някой ден се оправя,и ви благодаря за съветите...
Офф не знам друго кво да напиша.ЖЕЛАЯ ВИ КЪСМЕТ ВЪВ ЖИВОТА ЗА НАПРЕД.,И ДА НЕ СЕ ВЛЮБИТЕ В ПОГРЕШНИЯ ЧОВЕК.

поне сега ще ти е по-лесно.. :)

дам..олекна ми.поне няма да крия от него и сега съм по добре няма да ги закачам :-D ако стане нещо неочаквано ще пиша тук...

AnzaRe
03-18-2010, 14:48
Първо....авторке намали си подписа.
Второ....как ще го обичаш като не ми е ясно.
Трето....като е с друга нищо неможеш да направиш.

DarknessAngel
03-18-2010, 17:15
Като толкова го искаш - съблазни го. Честито, една разбита връзка в архива. :)
Казал ти е, обича я.
Имаш право да вземаш решения единствено и само за твоя живот. Остави хората да се обичат, година не е малко време. Със здраве. :P

Cinderella92
03-24-2010, 15:46
Първо....авторке намали си подписа.
Второ....как ще го обичаш като не ми е ясно.
Трето....като е с друга нищо неможеш да направиш.


Първо...готово
Второ...кое не ти е ясно не мога да разбера?
Трето...да съм казала че правя нещо ???

Cinderella92
03-24-2010, 15:48
Като толкова го искаш - съблазни го. Честито, една разбита връзка в архива. :)
Казал ти е, обича я.
Имаш право да вземаш решения единствено и само за твоя живот. Остави хората да се обичат, година не е малко време. Със здраве. :P


Нямам намерение да въртя игрички м/у тях и да ги разделя.Не съм такава бе хора.Не съм взела решение от негово име.

Metal
03-24-2010, 15:51
Намери си хоби 8-) , така ще го забравиш по - бързо... Като си има приятелка, не можеш да направиш нищо. :wink:

vesito13
03-24-2010, 16:21
Те имат сериозна връзка явно, защото 1 година не е никак малко време. Щом нещата стоят така, ти нямаш място там. Обичаш го, но няма какво да направиш, не можеш да го накараш да те обича, не можеш да заповядваш на нечии други чувства. Остави ги, нека продължат връзката си, не се меси, не му пиши, не му казвай, че го обичаш. Изтрий този човек от живота си и продължи напред.

Cinderella92
03-26-2010, 15:17
Намери си хоби 8-) , така ще го забравиш по - бързо... Като си има приятелка, не можеш да направиш нищо. :wink:

знам

Cinderella92
03-26-2010, 15:22
Те имат сериозна връзка явно, защото 1 година не е никак малко време. Щом нещата стоят така, ти нямаш място там. Обичаш го, но няма какво да направиш, не можеш да го накараш да те обича, не можеш да заповядваш на нечии други чувства. Остави ги, нека продължат връзката си, не се меси, не му пиши, не му казвай, че го обичаш. Изтрий този човек от живота си и продължи напред.

Един път му писах за да го питам дали я обича и той каза че я обича.И след това му казах че аз съм до тук и щом се обичам нама как во да прая и толкова.Но той ми каза че тя не го обича,поне аз така разбрах ама незнам те си е ''кучка' с извинение.направо ще го съсипе бившото и гадже да и каже 'ела' и съм сигурна че на момента ще го зареже.НЕ му пиша от доста време. Реших че какводо и да прая нищо няма да стане така е било писано няма кво да прая.

Take_That
03-27-2010, 17:07
Никой не може да ти го направи толкова лошо, колкото ти самата. Хванала си се за това момче като удавник за сламка. все едно на земята не съществуват други ... Забрави го и продължи напред

Linns
03-27-2010, 17:11
Никъв шанс ..

Cinderella92
03-29-2010, 15:50
Никой не може да ти го направи толкова лошо, колкото ти самата. Хванала си се за това момче като удавник за сламка. все едно на земята не съществуват други ... Забрави го и продължи напред

де да можех.....

Take_That
03-29-2010, 16:17
Никой не може да ти го направи толкова лошо, колкото ти самата. Хванала си се за това момче като удавник за сламка. все едно на земята не съществуват други ... Забрави го и продължи напред

де да можех.....

Можеш стига да искаш. Изисква се воля и търпение. Ако ти самата не си поставиш за цел да го забравиш, никой няма да го направи. Ти самата трябва да си помогнеш и да излезеш от цялата ситуция. Въпросът е там, че ти май Не искаш да го забравиш...., което не е никак хубаво

Cinderella92
04-13-2010, 16:13
Никой не може да ти го направи толкова лошо, колкото ти самата. Хванала си се за това момче като удавник за сламка. все едно на земята не съществуват други ... Забрави го и продължи напред

де да можех.....

Можеш стига да искаш. Изисква се воля и търпение. Ако ти самата не си поставиш за цел да го забравиш, никой няма да го направи. Ти самата трябва да си помогнеш и да излезеш от цялата ситуция. Въпросът е там, че ти май Не искаш да го забравиш...., което не е никак хубаво

точно.не мога да се представя с друг искам него.

fenastz
04-13-2010, 20:20
Започнала си темата на 08 ноември минлата година. Мисля, че очевидно не си нито пърфект, нито бетър ден Хер.

Cinderella92
04-16-2010, 14:36
Започнала си темата на 08 ноември минлата година. Мисля, че очевидно не си нито пърфект, нито бетър ден Хер.

Кво от това че темата е от миналата година???И на съм пърфект,но съм сигурна че съм по добра от нея-->СИГУРНА.

givemereasontolive
04-16-2010, 16:05
Виж какво ще ти кажа както прочетох в мненията и съм съгласна..Ти си никоя в техните отношения,а когато те види е нормално да се дразни и аз бих се дразнила,когато държа приятеля си за ръка , а срещу мене виждам момичето,което го обича...Не го разбирай като ''Аз съм си АЗ'' говорим че в случая си никоя..Като си го харесвала 3,4 години защо не си направила нищо,а се сети сега,когато той ходи с приятелката ти или бившата ти приятелка все едно ... Няма какво да направиш..Просто ги чакаш да скъсат и какво значение има,че никой не я искал от семеството .. пфф ми нали се обичат бе :?

Re5peC7
04-16-2010, 18:58
Първото ти изречение просто си съдържа отговора! Не се занимавай, освен ако си нямаш друга работа и искаш малко кофти преживявания и емоции за да можеш да си вземеш дозата драми.

Shely
04-16-2010, 19:29
По-добре не се занимавай...

Cinderella92
04-18-2010, 10:24
Виж какво ще ти кажа както прочетох в мненията и съм съгласна..Ти си никоя в техните отношения,а когато те види е нормално да се дразни и аз бих се дразнила,когато държа приятеля си за ръка , а срещу мене виждам момичето,което го обича...Не го разбирай като ''Аз съм си АЗ'' говорим че в случая си никоя..Като си го харесвала 3,4 години защо не си направила нищо,а се сети сега,когато той ходи с приятелката ти или бившата ти приятелка все едно ... Няма какво да направиш..Просто ги чакаш да скъсат и какво значение има,че никой не я искал от семеството .. пфф ми нали се обичат бе :?

---->тя не го обича.той ми го каза

vesito13
04-18-2010, 10:48
Добре бе, момиче. 100 човека ти казват да ги оставиш на мира. Той ако искаше да е с теб, щеше да е. Явно не го иска. Тя дали го обича или не, той пак е с нея. Унижаваш се, като продължаваш с това ти нахалство.Искаше мнения, получи ги, колкото и да повтаряш, че тя не го обичала, тези мнения явно няма да се променят.

Cinderella92
04-18-2010, 16:55
Добре бе, момиче. 100 човека ти казват да ги оставиш на мира. Той ако искаше да е с теб, щеше да е. Явно не го иска. Тя дали го обича или не, той пак е с нея. Унижаваш се, като продължаваш с това ти нахалство.Искаше мнения, получи ги, колкото и да повтаряш, че тя не го обичала, тези мнения явно няма да се променят.

мисля че казах че изобщо не им преча.

Cinderella92
11-28-2010, 16:08
Здравейтее!А момчето което обичах(така съм си мислила)разбрах че не го обичам.:)Ъм скъса с нея лятото и сега е сам.Мисля че има интерес към мене щот ме гледа право в очите ии ддз така си мисля,говориме си понякога,усмихва ми се,а преди ме отбягваше както вече ви казах.Благодаря на педеразчето ми който ми помогна да разбера че не го обичам.Сега съм сама обаче съм щастлива,не ми дреме за него нито пък за друг.Харесвам си мн други момчета.Но все пак той си ми остава първата любов. :-) Мина доста време и се осъзнах вече..:)I'm HAPPY