PDA

View Full Version : помощщ.. гадна пъпка



roshlichka
11-08-2009, 18:23
ами значи от 2 месеца без 3 дни ми се появи гнойна пъпка изтисках я ама все не минава ир стои гадна червена отвратителна е .. с какво да я махна.. срам ме е да ходя с нея

clever
11-08-2009, 19:57
може да е цирей
не я идтисквай !! отиди на лекар

mgxpower
11-09-2009, 12:14
Отиди на лекар както казаха по горе може да е цирей , което малко ме съмнява , но ти провери за всеки случай ако е най-обикновена пробвай със Зинерит това е единственото нещо , което ми е помагало някога при такива проблеми!Въпреки , че са ми излизали най-много 1-2 пъпки по лицето като бях на 18-19 години

marielitka
11-11-2009, 11:11
Желателно беше да не е стискаш. Не мога да разбера какъв е смисълът да си стискате пъпки и след това да ходите като "шаркосани". Като си стискате гнойните пъпки след това поне с нещо ги мажета.. Иначе.. бая бактерии ще се развъдят :-D :-D От опит знам.. минах го отдавна тази период :P

WaterLilly
11-11-2009, 11:18
Желателно беше да не е стискаш. Не мога да разбера какъв е смисълът да си стискате пъпки и след това да ходите като "шаркосани". Като си стискате гнойните пъпки след това поне с нещо ги мажета.. Иначе.. бая бактерии ще се развъдят :-D :-D От опит знам.. минах го отдавна тази период :P
На мен рядко ми се появяват, но като имам ги стискам и после мажа със спирт. Знам, че не е хубаво, но при мен минават по-бързо така и не ми остават белези.

bloodymirror
11-11-2009, 11:47
Желателно беше да не е стискаш. Не мога да разбера какъв е смисълът да си стискате пъпки и след това да ходите като "шаркосани". Като си стискате гнойните пъпки след това поне с нещо ги мажета.. Иначе.. бая бактерии ще се развъдят :-D :-D От опит знам.. минах го отдавна тази период :P

+1

d3sincet0y
11-11-2009, 14:18
емиии... аз имах нещо подобно точно на върха на носа... смисъл не беше гнойно, ама някакво такова червено, надуто... стоя 2 месеца някъде... ама вече мина

INSIDER
11-12-2009, 13:15
ами значи от 2 месеца без 3 дни ми се появи гнойна пъпка изтисках я ама все не минава ир стои гадна червена отвратителна е .. с какво да я махна.. срам ме е да ходя с нея

Ха-Ха-Ха-Ах-Ах-Ах ??!?!??! Схвана ли? :shock: