PDA

View Full Version : Полицай Бие И Заплашва 22 Годишно Момче!



Kpu3a
11-08-2009, 17:31
Ако си против насилието налагано ни от Униформените "пазители" на реда
изпрати това клипче на колкото се може повече хора :
http://vbox7.com/play:d9d5fc16 :-x

mgxpower
11-08-2009, 18:51
Господари на ефира ще си свършат работата ей сега ще им го пратя и ще цъфне в ефир до 2-3 дни

Di
11-08-2009, 18:52
луд свят

mgxpower
11-08-2009, 19:30
Пратено е вече в Господари на Ефира

Konstantin0000
11-08-2009, 20:40
Ще Ви дам 5 господари на ефира на вас, тъпири. Толкова ли сте слепи да видите, че връстниците ни, тези по на 18-24 за толкова нагли, невъзпитани и да не изброявам..... ?
Възрастен човек, полицай и пред него на стола седи един, нагъл царвул с голяма уста.
Трябва да се предоставят повече права на полицията, иначе не искам да си мисля за напред колко ще деградират тези след нас.
Продължавайте да цъкате тъпи видео игри, от прочитната литература няма смисъл ! Искам всички да си останат такива ограничени прошляци, после ще ми е по-лесно да си взимам това, което ми трябва.
Чао.
П.С. Иска ми се преди някой да се регистрира или да напише тема да мине през кратък IQ тест
Аман от тъпанари бе !

Само някой да ми е напарвил забележка за езика, малкият нещастник който е писал по- нагоре " Местовителство: майка ти путката "
О Боже ?!!? Писна ми от селяндури и комплексирани идиотчета с комютър и нет !

mgxpower
11-08-2009, 22:39
Я не се газирай на какъв се правиш? Айде излез от филма и се дръж нормално...

Konstantin0000
11-09-2009, 15:50
Я не се газирай на какъв се правиш? Айде излез от филма и се дръж нормално...
Ако на теб нещата като цяло ти изглеждат нормални, толкова по-зле за теб, на мен ми омръзна по цял ден да се занимавам с простаци и да виждам колко зле са нещата и отиват на по-зле.

kakakaka
11-09-2009, 20:03
И тук го има: http://www.clip4e.com/play_policai_bie_i_zaplashva_22_godishno_momtche_o t_dolni_dybnik.htm

Мисля, че този повече няма да е полицай.

kakakaka
11-09-2009, 20:16
Konstantin0000, това константин + 2 X WC ли е ? :)


Да не си полицайче мамнин?

Сега ще ти обясня няколко прости неща. Първо полицаят когато си избира работата знае с какви хора ще се занимава. Второ полицаят не е правораздавателен орган, това е съда. Трето на този комплексиран полицай аз и това момче му плащаме заплатата с данъците си и той не може да се държи по този начин, още повече да упражнява насилие освен когато е необходимо.Четвърто - доста глупави полицаи си мислят, че когато са двама трима или повече могат да си правят каквото пожелаят, и дори да си измислят нарушения, защото ще си свидетелстват един на друг с версията, която са измислили.

Хайде със здраве
















:D :D :D :D :grin:

mgxpower
11-09-2009, 20:52
Дадоха го по БТВ и майката на момчето дадоха

Konstantin0000
11-10-2009, 01:25
Не съм полицай.Студент съм по право 1-ва година.Както и да е. Темата е толкова широка, че речника ми е прекалено беден за да изразя всичко което мисля, но знам, че невинен човек не попада туко-така в ареста, което ме навежда на мисълта, че индивида от клипа не е "света вода ненапита"
Чудя се също защо когато стане убийство или жесток побой на расова основа, да речем роми ( цигъни ) над българин, било то стар човек или дете, никога за такова нещо не се споменава в националния ефир ?
Защо когато престъпник бива задържан, той излиза за не повече от 48 часа ? Възможно ли е тези органи, които трябва да си вършат работата, иде реч за съдиите, да приемат финансови и всякъкви облаги под масата и да работят за тази добре развита престъпна мрежа ?
Защо има дилъри дори по училищата и нищо не се прави по въпроса, или поне няма видими резултати ?
Опитвам се да си отговоря на още много такива въпроси, важни за мен, а Вие и медийте вдигата врява защото някакъв си царвул бива ошамарен.

Колкото и тъпо да изглежда това което съм написъл съм готов да си го защитавам защото явно повечето тук не са наясно какви идиотчета са пръкват с всяка изминала година
Хайде със здраве и лека нощ
П.С. какакака да взема да сменя ника си със нещо от сорта на КоНсТаНtИN за да се вписвам в картинката, или така да го оставя, ако е проблем, веднага ще си измисля нещо " фешен"

dagituuu
11-10-2009, 08:45
мии бах му полицая (съжелявам за израза...) :-x

mgxpower
11-10-2009, 10:38
Много взеха да се вживяват българските полицаи много насериозно се взеха особено пък катаджиите с техните рушвети...пълни боклуци са всичките трябва да им спре някой филмите прожектирани отвъд океана...

Konstantin0000
11-11-2009, 20:43
Много взеха да се вживяват българските полицаи много насериозно се взеха особено пък катаджиите с техните рушвети...пълни боклуци са всичките трябва да им спре някой филмите прожектирани отвъд океана...
Да... няма смисъл да се взимат насериозно, нека да цари пълна анархия и всеки да си прави каквото иска.

blgt
11-13-2009, 03:36
хахахах и вие ли го защитавате бе.. още някъде по форума гледах същата тема....

1. тоя е някъв пиян циганин, кво очаквате да седят и да го гледат ли?
2. явно е и кръгъл идиот.. вярно че полицаите не се отличават с адски много акъл, ама трябва да нямаш и капка мозък в главата, за да повтаряш по тоя начин "ни ма удръй бе"
3. жалко че само му удря 1-2 шамара, да беше го натупал като хората... белким му дойде акъла в главата...

ай не се правете на много съпричастни, че ми става още по-смешно

mgxpower
11-13-2009, 19:52
Много взеха да се вживяват българските полицаи много насериозно се взеха особено пък катаджиите с техните рушвети...пълни боклуци са всичките трябва да им спре някой филмите прожектирани отвъд океана...
Да... няма смисъл да се взимат насериозно, нека да цари пълна анархия и всеки да си прави каквото иска.Май не можеш да схванеш какво искам да кажа???

blgt
11-21-2009, 18:53
http://news.ibox.bg/news/id_603028903