PDA

View Full Version : Какво би казал мъж,когато жена му за първи път реши да под..



doomkillerr
11-08-2009, 20:49
Надявам се да се порадвате на следната интересна статиика:

Какво би казал мъж,когато жена му за първи път реши да подкара колата ?

1. Като начало, надявам се, че вече се нагласи и гримира достатъчно, че иначе никъде не можем да отидем.
2. Не, не... по-добре си остави новите италиански обувки с 13 сантиметров ток вкъщи
3. Добре де, ще си мълча, но все пак си вземи и едни за преобуване.
4. Супер, сега отключи вратата и влез в колата.
5. От страната на шофьора.
6. Вратата до волана.
7. Виждаш ли това кръглото ? Това е волана.
8. Преобуй се.
9. Първо, не можеш да си обуеш платформите. Второ - иди вземи от вкъщи нещо по приемливо
10. Не, и тези не стават.
11. Не ми изброявай всичките си обувки. Просто си вземи маратонките.
12. Повтори точки от 4 до 8.
13. Добре, сега постави ключа в дупката под волана и го завърти.
14. Нормално е да се върне малко назад, не чу ли запалването.
15. Остави обратно пожарогасителя, запалване не е това, което си мислиш
16. Сега престани да натискаш газта - това не е съединителя.
17. Имаш автоматик, тук няма трети педал, просто премести ръчката в положение D
18. Не сядай отзад, автоматик не означава, че ще се кара сама. Седни зад волана, моля те.
19. Махни ръчната спирачка.
20. Ръчката между двете седалки
21. Не, това не е "мръснишки лост", това е ръчната спирачка.
22. Натисни копчето и свали ръчката надолу
23. Престани да се мръщиш, това всеки ден го правят милиони шофьори по света, включителни и мъже.
24. Лекичко натисни газта.
25. Разбира се, че няма да тръгне - свали "бастуна" против крадци.
26. И от волана също.
27. Включи левия мигач.
28. На волана има лостче - натисни го надолу
29. Не, колата ти не е толкова готина, че мигачите да са на предното стъкло. Изключи чистачките и натисни надолу другото лостче.
30. Добре, тръгнахме
31. Според мен не беше съвсем нужно да отнасяш бронята на този трабант
32. Наистина, красиво дръвче.
33. Беше
34. Така, движим се - това е плюс
35. Какво си мисли за теб симпатичния младеж зад волана на съседната кола и защо така загадъчно те гледа, въобще няма значение.
36. Престани да му намигаш
37. Не е грубиян, предупреждавах те.
38. А ти какво искаш от човек, който за малко не влезе под зил-а заради теб ?
39. Карай внимателно, не зяпай витрините
40. Добре, ако искаш да влезеш в магазина - паркирай
41. Включи десен мигач.
42. Изключи чистачките и натисни нагоре другото лостче
43. Мини вдясно.
44. СЯДАЙ ОБРАТНО ЗАД ВОЛАНА !!!!
45. Уффффф
46. Погледни в огледалото за обратно виждане и постепенно намали скоростта, като минеш в дясната лента.
47. Е, този моторист вече нищо не може да го спаси.
48. И велосипедиста също.
49. Живи са - имат каски.
50. Внимателно паркирай до тротоара
51. Не, това не е "подскачащ клоун", а това е пешеходец, на който си прегазила крака.
52. Спокойно - първо, не ти е нацапал гумите, и второ, той повече никъде няма да ходи, камо ли по тротоара.
53. Излез отново на пътя и паркирай нормално.
54. Не, този пешеходец сам си беше виновен.
55. Удивително, как може дребничка девойка като теб да носи толкова чанти и торби от магазина.
56. Продължаваме нататък, пусни левия мигач, погледни в огледалото и напред.
57. В огледалото, мила, се гледа не дали не ти се е разтекъл грима и дали червилото ти си е на място, а дали няма да попречиш на някой, като излизаш на пътя.
58. Не, не е ветропоказател, това е катаджия
59. С палката ти маха на теб - паркирай.
60. Не, не е глухоням, просто премести колата от крака му.
61. И от другия.
62. И задната гума.
63. Да, той и преди си куцаше. Просто излез от колата.
64. Не, не си изпусна палката, просто вратата трябва да се отваря по-нежно.
65. Я по-добре ти стой тук, а аз ще поговоря с него.
66. Повярвай ми, СЪВСЕМ НЯМА ДА ТИ Е ИНТЕРЕСНО КАКВО КАЗА ТОЙ !
67. Права си, по-добре аз да карам по-нататък.
:razz: :razz: :razz:

П.С. - Материяла е взет от http://kafence.com

marokaneca
11-08-2009, 21:14
жените въобще не могат да карат!лигли :oops:

doomkillerr
11-08-2009, 23:07
жените въобще не могат да карат!лигли :oops:

Е хайде сега да не обиждаме жените... Има и такива, които се справят по-добре дори от някой мъже!!! Виждал съм такива случай със собствените си очи... :)

Nadelina
11-09-2009, 09:27
Тази статия наистина много ми хареса. :D

Cryptica
11-09-2009, 11:17
:razz: Сега ми е по-добре. :lol:

DevilWish
11-10-2009, 16:08
Дори не го прочетох до край . . ;)

Di
11-10-2009, 16:09
рофл

loooney
11-10-2009, 18:19
Факт: ЖЕНИТЕ НЕ СТАВАТ ЗА ШОФЬОРИ !

Loshotia
11-10-2009, 18:44
^ изследвания в световен мащаб доказват, че жените са причинители(като съотнесен процент) на по- малобройни и по- леки катастрофи. Катастрофите, причинени от мъже пък от друга страна, са най- често резултат от арогантно поведение на пътя, неправилно изпреварване, несъобразена скорост, консумация на алкохол.

Като цяло всичко е въпрос на практика, така че заучените фрази от типа на тези по горе от моя пост, са чисто и просто митология.

loooney
11-10-2009, 19:24
Мъжете са по-добрите шофьори. Жените не искат да го приемат, водени дали от някакви техни еманципаторски принципи или от чисто самочувствие да не паднат по гръб.
Но никоя статистика не може да ни обори в противното. И точка. Затова сме се постарали да преведем и доказателства в своя полза – 10 нa брой. Неща, които един мъж няма да направи, просто защото знае езика на колата си. А жената… тя просто чува много други гласове, докато шофира

Номер 10: Жените возят кучетата си в колата, и не спират да мислят дали на животинчето му е комфортно

Номер 9: Жените возят приятелките си и обожават да си устройват мини женски партита вътре, както си му е реда – с музика, викане и конвулсивно подскачане на седалката.

Номер 8: Жените пречат на видимостта си с всякакви боклуци накичени по стъклата,

Номер 7: Жените пеят докато шофират и често се вживяват толкова в песента, че „Упс, … одрасках онзи с ламборджинито!“

Номер 6: Жените използват огледалата, за да гледат … себе си, а също и за да си слагат грим. „Ама те си имали и друго предназначение ли?“

Номер 5: Жените говорят по телефона и изпращат есемеси, докато шофират.

Номер 4: Жените просто не разбират от коли, а и не искат да могат. Нали я шофират, защо им е повече?

Номер3: Жените просто не се кефят достатъчно на самото шофиране

Номер 2: Жените нямат ориентация относно къде и как се паркира кола, как се движи назад, а още по-малко колко е голяма

Номер 1: Просто генът „шофиране на кола“ липсва при жените. А нямаш ли го генетично заложено, какво повече да си говорим.

Така че, нашият съвет е: като видиш жена на пътя, направи й път, но не от кавалерство, а от чист инстинкт за самосъхранение.

Loshotia
11-10-2009, 19:39
Хахахахахахахаха

Още митология
А това, че не признаваш статистиката( говоря персонално на теб, защото все още има разнумни мъже негейове(и слава Богу) ми прилича на един хмм...шопски виц...ако се сещаш за шопа в зоо порка какво казал като видял жираф. Беше нещо от сорта на " аз може да го виждам, но такова животно няма".

Доказателствата- още митология. Или имаш интересни приятелки и познати. А и използването на думи като "кефят" ... В цял свят жени карат коли, но само в България е подчертано просташко.

И отново: доброто шофирането, както всичко останало, се постига с много практика.

LovelyGirl
11-10-2009, 22:05
58. Не, не е ветропоказател, това е катаджия
60. Не, не е глухоням, просто премести колата от крака му.
61. И от другия.
62. И задната гума.
63. Да, той и преди си куцаше. Просто излез от колата.
64. Не, не си изпусна палката, просто вратата трябва да се отваря по-нежно.

:lol: :lol: Мноого се смях на тези :lol:

Shia
11-11-2009, 20:45
Напълно невярно,микой не може да прецени типа жена и как ще се отнася към всичко.

Shia
12-12-2009, 22:38
Номер 1: Просто генът „шофиране на кола“ липсва при жените. А нямаш ли го генетично заложено, какво повече да си говорим.


Щот си бил замислен от Адам тамън да караш кола......

Nakadah
12-12-2009, 23:36
старо но ЯКО!!!

miss_kiss181
12-20-2009, 10:48
Виждала съм жени, които карат 100 пъти по-добре от някои мъже, които даже не знаят какво търсят на пътя. Това са пълни глупости според мен. Важното е да ти идва от вътре. :-D

onqtam
12-20-2009, 10:58
веднъж една блондинка с джип замалко да ме блъсне на завой докато говореше по телефона...

thegame94
12-20-2009, 11:51
Хаа-хахахахаха....уникална, ще си я копирам!!!

:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

Sissy90
12-30-2009, 20:49
веднъж една блондинка с джип замалко да ме блъсне на завой докато говореше по телефона...
А на мен един мъж с бус ми отнесе огледалото, защото реши, че не е нужно да мине по-бавно през стеснения участък на пътя. Жените може да нямаме мъжкото пространствено мислене, но сме наясно с това и караме по-предпазливо. Вие сте арогантни, нервни и твърде самоуверени.
Уточнение: не говоря за 100% от мъжете, както и за 100% от жените. Винаги има изключения, но говоря в общия случай.
Но иначе и на мен ми е забавно да чета такива статии и да слушам истории за кошмарни шофьорки :-D

loffgame
01-19-2010, 08:55
21. Не, това не е "мръснишки лост", това е ръчната спирачка.


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

onqtam
02-08-2010, 19:30
всичките неща накуп :Д

KO3
02-08-2010, 23:41
Друго си е на да те ударят на изпита по кормуване.Спирам на светофар 1ва кола и директно челото във волана.Едно момиче направо смаза задницата на учебната кола,след 2 седмици ми стана гадже :grin:

yakuza_
02-08-2010, 23:53
Майка ми има книжка от 20 години, кара редовно, бас хващам, че кара по - добре от всички писали в тази тема. Като гледам сиг. половината книжки даже нямате.

KO3
02-08-2010, 23:56
Майка ми има книжка от 20 години, кара редовно, бас хващам, че кара по - добре от всички писали в тази тема. Като гледам сиг. половината книжки даже нямате.
Да направим една `кушия` с майка ти? :D

yakuza_
02-09-2010, 00:05
Майка ми има книжка от 20 години, кара редовно, бас хващам, че кара по - добре от всички писали в тази тема. Като гледам сиг. половината книжки даже нямате.
Да направим една `кушия` с майка ти? :D
Не пола или това, че си качил 4 авера и си надул колата те прави шофьор, а практиката.

KO3
02-09-2010, 00:08
Майка ми има книжка от 20 години, кара редовно, бас хващам, че кара по - добре от всички писали в тази тема. Като гледам сиг. половината книжки даже нямате.
Да направим една `кушия` с майка ти? :D
Не пола или това, че си качил 4 авера и си надул колата те прави шофьор, а практиката.
ФАКТ!!!

WhiteOneBG
02-09-2010, 01:02
Тва е просто уникално АХАХХАХАХАах смях се със сълзи :D:D:D:D
Евала на тоя който го е писал , шапка му свалям.

ПП Идиотите на пътя са или залухави мъже , които нямат грам идея какво става с тях или около тях на пътното платно или жени.
Доказвал съм си го безброй пъти.

Редак.
Даже и за пример се сетих - карам по извънградски път , добре ремонтиран със Уграничение 80. Почти през целия път.
Няква фльорца пред мене със Пунто ( бяло :@ ) Кара със 40. Даже и толкова нямаше.
Отчастъка е дълъг 30тина километра ( земах го за 45 минути като традиционно го зимамз а 20тина макс :D )
На края следва уширение ( вече имаме две ленти УРА ) , само че пътя е скапан - има повече дупки от колкото на феминиско парти във НДК със безплатен вход и напитки. Минавам във ляво и си викам давай тука ти е шанса. Г/д знам къде са дупките. Обаче наща реашава че тряя да кара ПОСРЕДАТА и настъпва бая , отпраши напред. И си викам е майната и ( до тоя момент си бях счупил ръката да премигвам , нон стоп бях къси дълги , бях кат атракцион във Луна Парк :D.
След 5-10км я гледам бялото пунто спряно в дясно ( абе баш в дясната лента си беше спряла , кво дясно ) и наща маха жално. Кат минах гледам първо една невероятно страготна дупка , а след това предна дясна гума на пунтото спукана , крива ос ( гумата вдъбната навътре) и кво ли още не ( мисля че и амортесьора и беше заминал ).
Та така че жените шофьори - наистина евала , страхотни сте , ама докъто се возите :D

MaRiYa_86
03-02-2010, 18:06
И аз не го прочетох до края,защото не е забавно :)

А колкото до това дали са добри или не жените в шофирането...мисля,че това е индивидуално за всеки човек.А такива темички са измислени от комплексирани мъже,за да се забавляват и да си вдигат самочувствието,което и без това бива лесно смазвано от жените около тях ежедневно :)

MaRiYa_86
03-02-2010, 18:09
ПП Идиотите на пътя са или залухави мъже , които нямат грам идея какво става с тях или около тях на пътното платно или жени.

Ами то са доста тези мъже,ти го каза все пак :-D :D :lol:

YouDontKnowMe
03-02-2010, 18:15
Майка ми има книжка от 20 години, кара редовно, бас хващам, че кара по - добре от всички писали в тази тема. Като гледам сиг. половината книжки даже нямате.
Моята също, даже от 22г. Малко хора могат да й стъпят даже на малкото пръстче.
Иначе, леля ми има книжка и тя от двайсетина години. Ама как кара.. Винаги съм на нокти при нея- нито стопове признава, нито светофари.
Баща ми пък е на 54 и не шофира. Опитал се е няколко пъти да изкара книжка, но без успех... Майка ми се е опитала да го учи, ама човека така го изплашил един тир, с който се разминал, та чак спрял колата на сред пътя и казал, че повече не иска да се качва.
Шофирането си е изцяло до човек. Не е за някои жени, защото като се "закифльосат" по някое огледало или джип ...
Естествено, не е по-добре от "вчерашните пикльовци" , които имат книжка от 3-4 години и се "дзверат" със 160 междуградско

perli4kaa
03-04-2010, 15:50
жените въобще не могат да карат!лигли :oops:

че съм лигла лигла съм ама че не мога да карам малко :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
03-04-2010, 18:49
Номер 9: Жените возят приятелките си и обожават да си устройват мини женски партита вътре, както си му е реда – с музика, викане и конвулсивно подскачане на седалката.



Това беше най-вярно от всичките. :smt001

YouDontKnowMe
03-04-2010, 19:12
Номер 9: Жените возят приятелките си и обожават да си устройват мини женски партита вътре, както си му е реда – с музика, викане и конвулсивно подскачане на седалката.



Това беше най-вярно от всичките. :smt001
Возила съм се и при мъже които правят това.

Diam0nD
03-04-2010, 21:42
Познавам жени дето карат в пъти по -добре от мъжете ,така че полът не е гаранция :)

Callisto
03-10-2010, 21:02
Това ме разби: 51. Не, това не е "подскачащ клоун", а това е пешеходец, на който си прегазила крака.
52. Спокойно - първо, не ти е нацапал гумите, и второ, той повече никъде няма да ходи, камо ли по тротоара. :D

Иначето мен баща ми ме е учил да карам, но на джип Dodge Raider. Той си е автоматик и ми е много по-лесен и удобен от леките коли. Карам си много добре без проблеми. Майка ми също кара много добре...както казва баща ми майка ти кара по-добре от всички жени с София, даже и от повечето мъже. :) Няма нито една катастрофа, няма провинения на пъти, спазва си правилника за движение и тн. В Родопите по планините също много добре се справя....ех трябва да я запиша на някое рали тази женица. :D

Lestat357
03-10-2010, 23:16
Е има и жени, които умеят да шофират, да. Обаче са твърде малко уви.

@Callisto, намали си размера на ръждясалото Pajero '82, ок? Така де - архаичният джип. Много грозно разтегля страницата, а и гледката, ама грам не си заслужава. Всички автоматици се карат лесно.

fabiana
03-11-2010, 18:33
Уффф... Комплексари... Надявам се, че не се качвате в коли карани от жени. Иначе цялото това пъчене е напразно...

Outlaw87
03-25-2010, 20:46
Просто на мъжете им е "вградено". Нещо като с техниката...ще ме учи мен някоя жена кво е Линукс :shock: защо някой хора още като си минат курса и вече си карат нормално и имат усет и т.н между тея хора жените са малко даже не знам дали съществуват

Jessie
04-07-2010, 02:34
:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

YouDontKnowMe
04-07-2010, 15:17
Просто на мъжете им е "вградено". Нещо като с техниката...ще ме учи мен някоя жена кво е Линукс :shock:
Заповядай ;)

dPa3HuTeJl
04-09-2010, 00:22
ХАхахах смях се със сълзи :lol: :lol: :lol: Ноооо...Има жени който са много добри шофьори само че са значително по-малко от мъжете,тва е факт ! Да не мислите че ей така са измислени тия вицове ??Нееее.. :D Ето ви едно клипче : http://www.vbox7.com/play:94beede6 yakuza_ , майка ти може ли така ? :D :D Просто от мъжете има повече добри шофьори от колкото жените ! Тва е истината , не че от жените няма просто са по-малко !