PDA

View Full Version : Чувствам се мн странно ;/



Alexandar11
11-08-2009, 20:35
Здравейте мм искам да ви споделя нещо което се случва с мен ако някои може ми даде някои адекватен съвест ще съм благодарен ;) Значи аз не съм точно теен на 20 god станах и та занчи от 3 god имам приятелка сичко е точно уж смисъл тя си ме обича мн аз нея не но сам свикнал с нея станала е част от живота ми ,но преди да се запозанем с нея още аз имах една фрка с която мн излзях чувствах се мн готино с нея в един момент започнах мн да я харесвам голяма тръпка да ми е направо почнах да се държа с нея като в някоя романтична комедия :Д и тя го виждаше тва аз и намеквах мн пъти че я харесвам не само като приятел ноо тя псотояно ме режеше че тя ме обича кат приятел не може да си ме представи по друг начин и така нататък бе мн гадно ми беше в об6ти линии ;( в един момент спрях да я турса с идеята да спре да ми пука и 2 god близо en se bqhme виждали аз тръгнах с сегашното ми гадже и такаа но тва лято се засякохме на село в заведението iii баси кефа ви казвма по яко и от секс страшно мн и се радвах играхме пихме supper най яката нощ мн целувки ноо нито една истинска с език ;( та преди няколко дни ходих у тях на гости ii пак отново смисъл аз не мгоа да српа да е досковам да е цункам по лицето и така нататък бяхме на леглото тя се гушна в мен оле аз нарпаво \"щях да скъсакм въжето\" ахах и после и казах кога ще се видим с теб отново и тя ми каза какво ям6 предвид акто виждане за секс ли ii аз се засмях но и не отрекох нали и тя отново почна да ми обяснява как аз съм си нейната мишка но секса всичко развалял нищо няма да е същото и такивите му глупости ii пак мн се депресирах ;( споделих с една позната тва и тя ми акза че най вероятно никога не бих могъл да имам каквото ида е с нея дори и един секс и че най вероятно не и харесвма просто физически като момче а харесва начина по които се държа с нея // nqkoi po opiten ako moej da spodeli mnenie ako ima opit s podobni situacii ian4e tq e na 19 po4ti smisal na edan vuzrast sme nqmame nqkakva vuzrastova propast

Kukumqvka
11-08-2009, 20:47
Я си живей живота с приятелката си с която,уж се обичате ..
Другите неща,които са ти се случили са повърхносни,секс,алкохол и т.н :?

м/у другото - на 20 си,а пишеш по-зле от мен? Уоау!

Baby_b
11-08-2009, 21:04
Според мене ти дава празни надежди, не я взимай насериозно. По- добре я игнорирай от живота си, много си влюбчив и това ти докарва проблеми. Занимавай се с гажето ти 8)

suunnseT
11-08-2009, 21:05
Я си живей живота с приятелката си с която,уж се обичате ..
Другите неща,които са ти се случили са повърхносни,секс,алкохол и т.н :?

м/у другото - на 20 си,а пишеш по-зле от мен? Уоау!

ама нищо не схванах ..
ти кво,тя кво .. мелодрама ..
имаш си приятелка нали ?
щом я пишеш за такава,
стой си с нея ..

ScarletBite
11-08-2009, 21:15
тя си ме обича мн аз нея не но сам свикнал
Аха.
:shock:
Ами като не я обичаш, защо изобщо си с нея още?Нали всички търсим Голямата любов... когато е ясно, че това не е тя, какво те задържа?Привързаност? :?

Alexandar11
11-08-2009, 21:18
Ами в общи линии да свикнал сам с нея пак и тва че ме обича тя ми стига смисъл че определено е по добре отколкото да ходиш с някви коит да те зарязват през 1 месец щото страрите им гаджета се сетили за тях приемрно или някои в някое кафе им смигнал пак на тях и мсе живеело :d

lubomirky
11-08-2009, 21:21
злУе си, застреляй се

chilledMind
11-08-2009, 21:23
Такова нещо и Марк Твен неможе да напише...

Alexandar11
11-08-2009, 21:26
lub4o da dodie6 da mi nalap6 uq do madete 4e e 19 sm pa posle mi kaji 4e sam zle devstven pedaruga

Lincheto
11-08-2009, 21:45
lub4o da dodie6 da mi nalap6 uq do madete 4e e 19 sm pa posle mi kaji 4e sam zle devstven pedaruga

Че и нарежда....
Боже...

Sladurcho
11-08-2009, 21:56
според мен тя те разиграва защото вижда че си умираш за нея.Гледай си приятелката и не се занимавай с това момиче единственото което може да стане е от двата стола да паднеш на земята. Успех

amk933
11-08-2009, 21:57
Не схванах нищо. Едната пък втората, пък какво стана с първата...Вземи редактирай темата, че нищо не се схваща...(или аз съм адски тъп) :)

vampire_girl_
11-08-2009, 22:21
Кофти за "приятелката ти",щото в крайна сметка - ти явно ходиш с нея,просто така...нищо по-специално.
Не бъди егоист и по-добре и изясни нещата,за да си живее и тя животът.
Иначе - най-вероятно другото момиче няма да ти пусне.

Lyubeto
11-08-2009, 22:28
Не схванах нищо. Едната пък втората, пък какво стана с първата...Вземи редактирай темата, че нищо не се схваща...(или аз съм адски тъп) :)

Мисля ,че е това в скобите :-D Шегувам се :)

По темата : Приятелката ти с нищо не ти е виновна и не е заслужила да я мотаеш . А ти си п*утка щом позволяваш п*утка да те разиграва .

stupid0boy
11-09-2009, 00:29
Като гледам само как нареждаш... Стой със старата еби си я.... и знаеш ли? Ти любов няма да усетиш така или иначе... стой с тази която те търпи и тва е...

cookie_master
11-09-2009, 05:06
Не обичаш едно момиче,а стоиш с нея 3 години :?

soul1199
11-09-2009, 05:38
според мен тя те разиграва защото вижда че си умираш за нея.Гледай си приятелката и не се занимавай с това момиче единственото което може да стане е от двата стола да паднеш на земята. Успех ;-) ;-) ;-)

mechtaq_za_teb
11-09-2009, 05:39
Значи докато ходиш със сегашната си приятелка се занасяш с това момиче, което само те разиграва? :shock:

LadyDi
11-09-2009, 06:00
Такова нещо и Марк Твен неможе да напише...
Какъв ти Марк Твен... Това е по-скоро като чернова на Стефани Майер.

balu4ka
11-09-2009, 07:23
Я си живей живота с приятелката си с която,уж се обичате ..
Другите неща,които са ти се случили са повърхносни,секс,алкохол и т.н :?

м/у другото - на 20 си,а пишеш по-зле от мен? Уоау!


"м/у другото - на 20 си,а пишеш по-зле от мен? Уоау!"-определено,никакви препинателни знаци,съкращения....

FromAutumToAshes
11-09-2009, 07:38
Батееее ти си пълен идиот. Първо си адския смотаняк щом не изпитваш същото към "приятелката" си, което тя изпитва към теб. А само я държиш при себе си. Това е супер гадно и грозно ! Второто е, че тази твоя "страст" към другото момиче, е само едно първично усещане. А и ми се струва, че тя си играе с тебе. Ама ти май си го заслушаваш (отсъждам го по това което правиш с "прителката" си) Ама не можеш да го осъзнаеш, щото си личи, че си бая простичък. И трето хаха кво обиждаш хората които просто си изказват мнението. Малее прост си бе брат. Научи се да пишеш между другото ;)

Но както е казано - "Светът се нуждае и от прости хора" :) Peace \\//

Alexandar11
11-09-2009, 08:25
taaka na tebe psolednqi 6ti kaja da vari6 na maikati v putkata kosmata i prost da vari6 da vika6 na ba6tati urmel det te e vuzpital da obijda6 horata bez da gi poznava6 6a ta eba deeba prostiq ti idiot dokat se razreve6

na vsi4ki ostanali koito dadohte mnenie po temata bez da izdrebnqvate 4e ne sam slojil zapetaiak nqkade blagodarq vi da ste jivi i zdravi