PDA

View Full Version : кдс



kvosekiorish
11-08-2009, 21:54
:grin:

AlokiNn
11-08-2009, 21:56
НИщо ти няма споко ;) сиг е 2рия вариант

Cazzaniga1
11-08-2009, 21:57
:-o Ми незнам какво да ти отговоря скъпа, ама според мен се е стекло при махането ... Ако гаджето ти не е сигурен в това дали кондома е достатъчно стегнат , нямам идея какво сте тръгнали да правите :?

Naik1
11-08-2009, 21:58
ееее ми тъй тъй.. другия път - накрая на торбичката една ръждива тел увиваш 3-4 пъти и тогава почвате.. ся представи си нещо да е влязало ?? след 9 месеца още някой дето ш пише глупави теми (70% от форума) :smt011 :smt011

t0d1t0
11-08-2009, 22:03
а може би това бялото е било от теб?! Помислихте ли в/у това или само момчето мята наляво надясно бели течности в леглото?!

Pesenta
11-09-2009, 00:08
веднъж този чифут да е прав , може да не е от него , а може и при самото махане на презерватива да е "слязло" надолу. Ако не е късно вземи Ескапел , а ако е късно и се чудиш дали си или не си ... има тестове за бременност , които се правят не по рано от 1 седмица . Не говоря за SureCheck тъй като те са по - късни тестове (14 дни)

t0d1t0
11-09-2009, 07:23
брей,брей знайш ей ся как ще те изтъргувам на някой циганка?! Много преди тебе съм бил в тоя форум и хич не знаеш как стоят нещата ;) А и що да дават 35-40 лева за хапче сега и после гледаш 10 теми - "2 седмици кървя,вие ми се свят,повръщам,защото пих ескапеле.Т'ва нормално ли е?" Няма смисъл от хапче при условие,че е от нея.

Rofl4e
11-09-2009, 07:47
веднъж този чифут да е прав , може да не е от него , а може и при самото махане на презерватива да е "слязло" надолу. Ако не е късно вземи Ескапел , а ако е късно и се чудиш дали си или не си ... има тестове за бременност , които се правят не по рано от 1 седмица . Не говоря за SureCheck тъй като те са по - късни тестове (14 дни)

дрън дрън та пляс!!! ТОЧНО ШУЪР ЧЕКА СЕ ПРАВИ 1 СЕДМИЦА СЛЕД АКТА това го знам от фармацефт така,че по добре мълчи.. апък с тва Ескапеле няма нужда да се тровите,абсолютно нищо не е станало няма да ставаш мама споко! Вкарваш се в излишни филми!

вие кво си милите ,че бебе става ейй така от въздуха :-o

п.с. кога ти беше последната менструация?

Sladurcho
11-09-2009, 08:30
ОФ направо почва да ми писва от тези теми.Всеки втори пита дали може да е надул приятелката си или дали мацката е бременна щот той е свършил в нея и т.н.
НЕ СИ БРЕМЕННА разбери го това нещо. Ако си ела аз щи платя за аборта :)

CrazySweety
11-09-2009, 15:49
а може би това бялото е било от теб?! Помислихте ли в/у това или само момчето мята наляво надясно бели течности в леглото?!
+100
И аз така мисля!

loffgame
11-09-2009, 18:41
Спокойно,нищо не е станало ! Ако все пак имаш съмнения тест за бременност е решението..

elito0o0o0
11-09-2009, 20:10
Такам такам.. а защо му е било да свършва в теб? :( Хора.. къде сте тръгнали да правите секс,като гледайте к`во става.. :shock: Оф ... нагледала съм се на такива теми просто.. Мисли се преди да се прави нещо,за което може да съжалявате ;)

Pesenta
11-10-2009, 00:20
веднъж този чифут да е прав , може да не е от него , а може и при самото махане на презерватива да е "слязло" надолу. Ако не е късно вземи Ескапел , а ако е късно и се чудиш дали си или не си ... има тестове за бременност , които се правят не по рано от 1 седмица . Не говоря за SureCheck тъй като те са по - късни тестове (14 дни)

дрън дрън та пляс!!! ТОЧНО ШУЪР ЧЕКА СЕ ПРАВИ 1 СЕДМИЦА СЛЕД АКТА това го знам от фармацефт така,че по добре мълчи.. апък с тва Ескапеле няма нужда да се тровите,абсолютно нищо не е станало няма да ставаш мама споко! Вкарваш се в излишни филми!

вие кво си милите ,че бебе става ейй така от въздуха :-o

п.с. кога ти беше последната менструация?Виждам колко знае тая която си питал ти чел ли си листовката бе некадърник

BePoHuKa
11-10-2009, 00:26
веднъж този чифут да е прав , може да не е от него , а може и при самото махане на презерватива да е "слязло" надолу. Ако не е късно вземи Ескапел , а ако е късно и се чудиш дали си или не си ... има тестове за бременност , които се правят не по рано от 1 седмица . Не говоря за SureCheck тъй като те са по - късни тестове (14 дни)

дрън дрън та пляс!!! ТОЧНО ШУЪР ЧЕКА СЕ ПРАВИ 1 СЕДМИЦА СЛЕД АКТА това го знам от фармацефт така,че по добре мълчи.. апък с тва Ескапеле няма нужда да се тровите,абсолютно нищо не е станало няма да ставаш мама споко! Вкарваш се в излишни филми!

вие кво си милите ,че бебе става ейй така от въздуха :-o

п.с. кога ти беше последната менструация?Виждам колко знае тая която си питал ти чел ли си листовката бе некадърникRofl4e е момиче, а относно теста - казват 2 седмици на опаковката... не съм сигурна, защото не съм ползвала. Колкото до въпроса, t0d1t0 каза това, което и аз мислих да кажа. :)

aloveyou
11-10-2009, 08:03
Споко..Нищо ти няма
Но щом се притесняваш толкова много - направи си тест

Zaharinka
11-10-2009, 10:34
Оф защо не може да разберете,че не се забременява толкова лесно....Хората с години се мъчат да забременеят,а вие тука станал малък гаф и айдее бременна съм.

Cucko0
11-10-2009, 12:29
Оф защо не може да разберете,че не се забременява толкова лесно....Хората с години се мъчат да забременеят,а вие тука станал малък гаф и айдее бременна съм.

+++ 8)

Pesenta
11-10-2009, 12:34
Оф защо не може да разберете,че не се забременява толкова лесно....Хората с години се мъчат да забременеят,а вие тука станал малък гаф и айдее бременна съм.Значи тези хора не могат да забременеят , защото имат здравословни проблеми , а тука случаят е съвсем друг ..

Zaharinka
11-10-2009, 13:38
Не винаги здрависловните проблеми са предпоставка,овлуацията,ак тивността на спермата на момчето и т.н. са други фактори които влияят.

Pesenta
11-10-2009, 14:10
добре бе активността на спермата не е ли здравословен проблем ?

Zaharinka
11-10-2009, 14:21
Здравословен проблем е да,но ако приятелят и пуши,пие и въобще не е от най-примерните тогава шанса тя да е забременяла намаля...

t0d1t0
11-10-2009, 14:55
Оф защо не може да разберете,че не се забременява толкова лесно....Хората с години се мъчат да забременеят,а вие тука станал малък гаф и айдее бременна съм.Значи тези хора не могат да забременеят , защото имат здравословни проблеми , а тука случаят е съвсем друг ..
кой има здравословни проблеми бе?! Като не знаеш как седят нещата не говори глупости!

Neopitom3na
11-10-2009, 15:13
Спокойно,нищо не е станало ! Ако все пак имаш съмнения тест за бременност е решението..
+1