PDA

View Full Version : Не мога да продължа да живея с мисълта, че не съм забелязан.



stupid0boy
11-08-2009, 23:47
Здравейте, ммм колкото и да е унизително аз съм момче... наистина се влюбих до няма и каде... Повярвайте ми за втори път се чуствам така... /За правописа извенете ме, живея в Испания/ Историята ми е.... Влюбих се в чужденка... Проблема не е нито езика... нито расизма... Аз съм срамежлив и дори не мога да се запозная с нея... Всъщност е любов от пръв поглед... който не вярва просто да не поставя коментара си... Значи търпение имах доста... усилия правил съм много... но не мога се запозная с нея... не е няква надута кучка... но незная... моля ви помогнете ми по някакъв начин да преодолея проблема си... срам ме е ужасно ама ужасно много... но я обичам безкрайно много... помогнете ми ... не мога да спъ... незнам просто :x :x :x :x иде ми да се самоубия... наистина благодаря предварително на всички които имат намерението да ми помогнат... а тези който ще се праят на големите любовчий няма нужда!! Такива съм ги виждал много....

Тя е толкова красива... като я видя и просто не съм на тоя свят .... някак ... обвзема ме едно странно чуство... ако не ви се пише тук... :

Skype: fuck__life_
E-Mail: death_boy_@hotmail.es

haritov
11-08-2009, 23:55
Как искаш да ти помогнем или само споделяш?

Пробвай да преодолееш срама!

stupid0boy
11-08-2009, 23:59
искам помощ, нуждая се много от помощ... искам някой да ми помогне с първите стъпки... за втори път се влюбвам, но първия не направих никви усилия и я загубих... не искам да се случи отново... за пръв път се чуствам отговорен... не съм като другите момчета... просто се опитайте да се поставите на моето място и... какво бихте направили... КАК?? срама не мога да го преодолея... :/ :/ :/

vali00
11-09-2009, 00:18
твърде много ти пука какво ще си помисли :? закачи я нещо, бутни я :)

stupid0boy
11-09-2009, 00:31
за каде да я пипна? хаха бъзикам се... иначе наистина ми пука... тя е живота ми... ;(

Hilary_
11-09-2009, 03:06
Въпреки, че не вярвам за "любовта от пръв поглед" ще ти кажа .. отиваш при нея и я питаш "Може ли да се запознаем?" (там на какъвто език си говорите) и съм убедена, че няма да ти откаже .. от там натам всичко ще си следва едно след друго .. :-o

cookie_master
11-09-2009, 05:02
Отиваш при нея и я питаш "Как си?","Искаш ли да се запознаем?" :)

sunshinepp
11-09-2009, 06:13
Просто отиваш при нея..и я заговаряш..не мисли за срама, така няма да стигнеш до никъде.. ;) тя е момиче катооо всички останалии..а предполагам, че си общувал с момичета до сега и знаеш какво е .. :?

niku
11-09-2009, 07:00
ако толкова много я обичаш, въпреки че не я познаваш, отиди и й кажи "ще се омъжиш ли за мен" (Quieres casarte conmigo) а ако толкова много те е срам, просто се навъртай около нея, хвърляй и погледи и гледай да те забележи ..

FromAutumToAshes
11-09-2009, 07:27
Аре поредния срамежливец, който не може да заговори "любовта" си защото го е срам. И от к'во толкова ви е срам не мога да разбера :-o . Отиваш при нея и я заговаряш. Не виждам нищо трудно и страшно... Друг е въпроса и какво да кажеш (няма да ти давам такива съвети, всеки си преценя как да подходи. Ако не можеш да разбереш какъв подход да предприемеш, жалко за теб). Айде отивай и я взимай, пък после ще разказваш :) Успех.

antifashionshit
11-09-2009, 07:37
айде душа, вземи се в ръце. стига с тоя срам, покажи малко мъжество :-D стегни се малко, нали "уж" сме силния пол. успех и от мен :)

t0d1t0
11-09-2009, 07:39
Отиваш и казваш: "Здрастииииииииииииии,как сиииииииииииииииии?!"

aloveyou
11-09-2009, 07:41
Преодолей срама - върви при нея и я питай "може ли да се запознаем"

FromAutumToAshes
11-09-2009, 07:42
Преодолей срама - върви при нея и я питай "може ли да се запознаем"

И тя му казва "ами не може" и нашия приятел пак забива :lol:

sunshinepp
11-09-2009, 07:58
Преодолей срама - върви при нея и я питай "може ли да се запознаем"

И тя му казва "ами не може" и нашия приятел пак забива :lol:

тогава да опита с въпроса " щооо" лошо, че няма да сме там да му подавам репликите в устата :( :( :(

SaintLucifer
11-09-2009, 08:57
Вариантите са ти 2:
1. Оставаш си все същата п*тка и продължаваш да плачеш по форуми, където някакви по изпаднали и от теб ти изреждат заучени фрази, видяни в някой филм.
2. Взимаш си достойнството от нощното шкафче и отиваш при нея, поздравяваш я с усмивка, представяш се, тя ти отвръща и започваш някакъв разговор за да се опознаете.

П.С. Ще живееш с тази мисъл, докато не направиш нещо за да бъдеш забелязан, не очаквай ти да стоиш като защитник на нац. отбор в мач срещу Кипър и момичетата да идват да ти се свалят...

flowerlina
11-09-2009, 09:42
Ако толкова я обичаше щеше да преодолееш срама си
п.п спри да мелодраматизираш...

stupid0boy
11-09-2009, 13:30
Ако толкова я обичах.... Срамежлив съм си от незнам кога... срама е най-лошото нещо ... това че вие го нямате е друг въпрос... Обичам я супер много.... просто незнам ... имам чуството, че ще се оплета и ще стана за смях....

SaintLucifer
11-09-2009, 13:34
Ако толкова я обичах.... Срамежлив съм си от незнам кога... срама е най-лошото нещо ... това че вие го нямате е друг въпрос... Обичам я супер много.... просто незнам ... имам чуството, че ще се оплета и ще стана за смях....

Ти и сега си за смях, така че по-добре рискувай.

stupid0boy
11-09-2009, 13:59
Знаеш ли в личния ми жовот има 2 раздела за хора - хората, който обичам много и хората, който не познавам... а знаеш ли колко ми пука, че ставам за смях пред тези, който не познавам??? Верно, че .... обичам момиче, което не познавам... Ще рискувам, но ако се укаже някоя кучка.... малееее :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Незнам.... а ако има някой по разумен да сподели наистина .... Как мога да се запозная по лесно с нея... Изключено е да се запозная с нея по: Skype, MSN, Tuenti.com, Impulse и т.н. .... Та ако някой му идва на акъла нещо което ще ми помогне... моля ви пишете ... Просто знам, че трябва да преудолея срама си....

vikitolove
11-09-2009, 14:15
Ако толкова я обичах.... Срамежлив съм си от незнам кога... срама е най-лошото нещо ... това че вие го нямате е друг въпрос... Обичам я супер много.... просто незнам ... имам чуството, че ще се оплета и ще стана за смях....

до скоро направо не можех да заговоря непознат :-D :-D сега ми е по лесно

по темата:Като за начало трябва да преодолееш срама(можеш да се запишеш на някоя организация която е в помощ на другите,примерно тука имаме червен кръст и доброволците са ученици и т.н. и по акции се налага да заговорят непознат за да ги осведомят, та мисълта ми е,че ако там има нещо подобно се запиши) и второ след като си преодолял някаква чст от този твой срам иди и я заговори :) а после може да си размените номерата,Skype,MSN и т.н.


п.п.Стискам палци,дано успееш.Дано помогнах :)

Bibz
11-09-2009, 14:21
Човече, преодолей срама, много те моля!!! Не можеш да си представиш колко мнооооого съм изпуснала заради този срам... :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# После ще съжеляваш страшно много. :(

ScarletBite
11-09-2009, 14:35
Не мога да продължа да живея с мисълта, че не съм забелязан.
Ами ОК.Режи вените! :-)
П.С. Темата трябва да е ебавка.Такива индивиди не могат да съществуват в 21-ви век. :?

stupid0boy
11-09-2009, 14:41
Индивида не се бъзика... тва, че на вас ви е през... кво ще стане утре... на мен ми пука ок??? Мнението не беше нужно.... Ако мислиш, че помагаш ...

ScarletBite
11-09-2009, 15:01
Индивида не се бъзика... тва, че на вас ви е през... кво ще стане утре... на мен ми пука ок??? Мнението не беше нужно.... Ако мислиш, че помагаш ...
О, ами извинявам се, че ми е трудно да повярвам.Наречи ме и ти "коравосърдечна", но съм почти убедена, че такова нещо като "прекалено срамежлив" и "любов от пръв поглед" няма.
Искаш да ти помогна ли? :lol:
На каква точно помощ се надяваш, съншайн?Да сваля момичето вместо теб? (нулева вероятност, бтв 8-) ) Ти изобщо говорил ли си си с нея някога?Тя името ти знае ли?Или само й зяпаш задника и хубавата й усмивка и после лъскаш в кенефа? :lol:
Луузър... :-)

sladur4etyYy
11-09-2009, 15:08
Ако толкова я обичах.... Срамежлив съм си от незнам кога... срама е най-лошото нещо ... това че вие го нямате е друг въпрос... Обичам я супер много.... просто незнам ... имам чуството, че ще се оплета и ще стана за смях....

спокойно. вече си ударил дъното, по- смешен не можеш да станеш. сега имаш 2 избора:
1. оставаш си на дъното и се давиш в самосъжаление
2. осъзнаваш, че си роден като мъж => трябва да се държиш така, казваш си, че квото и да стане, ще го преживееш, отиваш и я заговаряш.

п.с. наистина си супер жалък, не знам как се търпиш такъв. успех все пак.. :д

stupid0boy
11-09-2009, 15:10
Хах т'ва с лъскането и задника... объркала си човека...
1. Ако не вярваш с любовта от пръв поглед... не пиши...
2. Наистина я обичам и това не е заради задника й или заради тялото й...
3. Като цяло любовта за мен не започва от външния вид... чикибойке

ScarletBite
11-09-2009, 15:18
Хах т'ва с лъскането и задника... объркала си човека...
1. Ако не вярваш с любовта от пръв поглед... не пиши...
2. Наистина я обичам и това не е заради задника й или заради тялото й...
3. Като цяло любовта за мен не започва от външния вид... чикибойке
Аха, супер.Ама ти друго в нея, освен външния й вид, евентуално задника, тялото и там усмивката, не познаваш. 8) Тъй че... :?

stupid0boy
11-09-2009, 15:20
Познавам, разбира се.... ама ти си момиче... не можеш да ме разбереш.... Нормално за повечето момичета... Мислите си, че всички ви гледат задниците

sladur4etyYy
11-09-2009, 15:24
Познавам, разбира се.... ама ти си момиче... не можеш да ме разбереш.... Нормално за повечето момичета... Мислите си, че всички ви гледат задниците

оф, ае не се изказвай, че уж много разбираш кое е ''нормалното за повечето момичета'', задръстеняк такъв. когато се научиш на нормална комуникация и почнеш да общуваш с момичета, не само да ги зяпаш от разстояние, когато натрупаш опит в тва общуване, тогава ще имаш правото да твърдиш, че знаеш нещо за момичетата, но и тогава не се знае колко ще е вярно то.

stupid0boy
11-09-2009, 15:29
Виж кво... Няма к'во да си кажа с теб.... Аз разбрах кво тряя напрая :D :D :D :D :D :D

ScarletBite
11-09-2009, 15:30
Познавам, разбира се.... ама ти си момиче... не можеш да ме разбереш.... Нормално за повечето момичета... Мислите си, че всички ви гледат задниците
А то не е ли така? :shock: Погледни ме в аватара (обикновено е очите, ама няма как 8-) ) и ми кажи, че не искаш да я чукаш, че нямаш сексуални фантазии с въпросната мацка и че не тялото й е привлякло погледа ти. :?
Ок, съншайн, щом казваш, че познаваш, коя съм аз, за да те съдя?Но един въпрос - как стана тази работа, като очевидно те е страх да се доближиш до нея, а камо ли да я заговориш? :)

stupid0boy
11-09-2009, 15:38
Познавам, разбира се.... ама ти си момиче... не можеш да ме разбереш.... Нормално за повечето момичета... Мислите си, че всички ви гледат задниците
А то не е ли така? :shock: Погледни ме в аватара (обикновено е очите, ама няма как 8-) ) и ми кажи, че не искаш да я чукаш, че нямаш сексуални фантазии с въпросната мацка и че не тялото й е привлякло погледа ти. :?
Ок, съншайн, щом казваш, че познаваш, коя съм аз, за да те съдя?Но един въпрос - как стана тази работа, като очевидно те е страх да се доближиш до нея, а камо ли да я заговориш? :)


Добре де може би съм имал няква съвсеееем малка фантазия.... но xDDD Все пак... аи да не говорим....

BigFakeSmile
11-10-2009, 06:49
очакваш ние да ти помогнем? чувал ли си го това: "Ако ти сам не си помогнеш и Бог не може" ?? Май ще е по-добре да спреш със самосъжалението и да се стегнеш. Срама е пприсъщ на децата. Няма от какво да те е срам, преодолей го, той само пречи и оплесква нещата. Само като виждам какъв ти е скайпа и ми става ясно до ква голяма степен си депресиран. Я стани и се усмихни на живота, къв срам, кви филми :-o

FromAutumToAshes
11-10-2009, 07:31
Преодолей срама - върви при нея и я питай "може ли да се запознаем"

И тя му казва "ами не може" и нашия приятел пак забива :lol:

тогава да опита с въпроса " щооо" лошо, че няма да сме там да му подавам репликите в устата :( :( :(


Е той пък да не е малък бе :-o

dreamer4etoo
11-10-2009, 08:19
mi na4i otiva6 pri neq i q zagovarhq6 (hi kak si ?kak se kazva6 ..) ili nai dobre 6tom si sramejliv probvai da i nameri6 skype (ot neina priqtelka ) po skypeto 6ti e po lesno da zapo4ne6 razgovor. (a i sorry za ezika oba4e ne moga da pi6a na balgarski) :) i kasmet dano da uspee6

stupid0boy
11-10-2009, 12:28
:/ Благодаря.... тааа... какво за скайпа ми? :/ Знам, че не е от най - оригиналните... но това е най - присъщо за мен... Не мога да се пиша Секси бой или.... квото и да е било... Благодаря ви....

kukli4kata001
11-10-2009, 13:49
искам помощ, нуждая се много от помощ... искам някой да ми помогне с първите стъпки... за втори път се влюбвам, но първия не направих никви усилия и я загубих... не искам да се случи отново... за пръв път се чуствам отговорен... не съм като другите момчета... просто се опитайте да се поставите на моето място и... какво бихте направили... КАК?? срама не мога да го преодолея... :/ :/ :/
Хмм, добре поставям се на твоето място - тоест или се надявам на чудо или действам по някъв начин (аз може би бих предпочела чудото 8-) ). ако ще действаш молиш някви познати да ви запознаят. Ако те не я познават на тях ще им е по-лесно да се запознаят с нея, защото тя не е важна за тях. Тоест те ще ти свършат работата (отиват запознават се с нея, после запознават и теб). След тва ако тя има скайп искаш го от някъв познат. И другото, което е отдолу прочетох нещо за бутане и т.н ми бутни я лекичко и се извини започни няква тема и се запознайте. Щом те е срам да го направиш тва нещо , ще използваш момента в който си прекалено щастлив че си я видял и ще си в еуфория и няма да ти пука много какво ще правиш само да е свързано с нея (повярвай ми тоя момент го имаш ама е много кратък, така че бързо действай). Желая ти късмет и дано съм помогнала. :) :)

stupid0boy
11-10-2009, 13:53
Ами.... помагат всички.... :/ Вероятноста да завържа разговор е нулева... Днес я срещнах в столовата.... и се узова в един момент... точно до мен... така се изчервих и някво топло ми стана... и само ме питат кво искам и аз... ааа...ааа... :////

br3akth3wind
11-10-2009, 14:06
Недей да продоляваш срама! аз така, беше ме много срам да се запозная с едно момиче, отидох, казах й здрасти и припаднах 8-) намери друг начин 8-)

stupid0boy
11-10-2009, 14:08
Как не си умрял... по - добре щеше да бъде за цял Свят... от групата "лайняри" ли си?

kukli4kata001
11-10-2009, 14:08
Ами.... помагат всички.... :/ Вероятноста да завържа разговор е нулева... Днес я срещнах в столовата.... и се узова в един момент... точно до мен... така се изчервих и някво топло ми стана... и само ме питат кво искам и аз... ааа...ааа... :////
охх горкия представям си какво ти е било. Познато чувство, ама нямаш друг избор освен да го преудолееш. Просто няма друга възможност колкото и да искаш. Друго не мога да ти кажа :)

kukli4kata001
11-10-2009, 14:09
Недей да продоляваш срама! аз така, беше ме много срам да се запозная с едно момиче, отидох, казах й здрасти и припаднах 8-) намери друг начин 8-)
хахахаха казвам ти много смешно ми стана :lol: ужас горкия ти..въпреки, че не трябва да се присмивам на чуждото нещастие :D

br3akth3wind
11-10-2009, 14:17
Недей да продоляваш срама! аз така, беше ме много срам да се запозная с едно момиче, отидох, казах й здрасти и припаднах 8-) намери друг начин 8-)
хахахаха казвам ти много смешно ми стана :lol: ужас горкия ти..въпреки, че не трябва да се присмивам на чуждото нещастие :D
Беше мн странно 8-) Само й казах здрасти и всичко ми стана черно и айдееее 8-) Все едно ставам хипер бързо сутрин 8-)

kukli4kata001
11-10-2009, 14:32
Недей да продоляваш срама! аз така, беше ме много срам да се запозная с едно момиче, отидох, казах й здрасти и припаднах 8-) намери друг начин 8-)
хахахаха казвам ти много смешно ми стана :lol: ужас горкия ти..въпреки, че не трябва да се присмивам на чуждото нещастие :D
Беше мн странно 8-) Само й казах здрасти и всичко ми стана черно и айдееее 8-) Все едно ставам хипер бързо сутрин 8-)
и после кво стана? я разкажиии 8-)

PurpleDream
11-10-2009, 15:06
за каде да я пипна? хаха бъзикам се... иначе наистина ми пука... тя е живота ми... ;(

ти дори не я познаваш, а тя е живота ти...
айде айде на някой друг тия...
като я опознаеш може и да стане живота ти, ама ей така щото била красива....
стегни се и направи първата крачка, няма да те изяде!

stupid0boy
11-10-2009, 15:11
за каде да я пипна? хаха бъзикам се... иначе наистина ми пука... тя е живота ми... ;(

ти дори не я познаваш, а тя е живота ти...
айде айде на някой друг тия...
като я опознаеш може и да стане живота ти, ама ей така щото била красива....
стегни се и направи първата крачка, няма да те изяде!


Ай, като не вярваш в любовта от пръв поглед.... по добре дръж мнението си за теб... сещ ли сЕ??????????? От такива мнения ми писна още от начало казах, който не вярва в любовта от пръв поглед да не пише... и плюс т'ва никой не те задължава да даваш дадено мнение... То се е видяло, че не пишеш с добро намерение....

Di
11-10-2009, 15:13
Въпреки, че не вярвам за "любовта от пръв поглед" ще ти кажа .. отиваш при нея и я питаш "Може ли да се запознаем?" (там на какъвто език си говорите) и съм убедена, че няма да ти откаже .. от там натам всичко ще си следва едно след друго .. :-o

LadyDi
11-10-2009, 15:13
Оу, по-леко с тестостерона...

stupid0boy
11-10-2009, 15:22
Вие пък ако ще давате съвети давайте ако не... не се правете на кой съм аз... ок? Някой хора имат проблеми други се пподиграват.... Не ви е на главата затова се смеете ;)

vikitolove
11-10-2009, 16:45
Недей да продоляваш срама! аз така, беше ме много срам да се запозная с едно момиче, отидох, казах й здрасти и припаднах 8-) намери друг начин 8-)
хахахаха казвам ти много смешно ми стана :lol: ужас горкия ти..въпреки, че не трябва да се присмивам на чуждото нещастие :D
Беше мн странно 8-) Само й казах здрасти и всичко ми стана черно и айдееее 8-) Все едно ставам хипер бързо сутрин 8-)
и после кво стана? я разкажиии 8-)

:-D :-D знам че не трябва да се смея ама е смешно :D :-D
ай разкажи остатъка :-D

Yancheto
11-10-2009, 16:50
Извинявай,но ти какво искаш? Ако не ти пука за мненията на хората, защо изобщо пускаш тема? Не очаквай само положителни коментари, при положение , че се държиш глупаво. Те другите ти обясниха какво да правиш, ама ти все някакъв кусур намираш в мненията им. Казаха ти вече- ако сам не си помогнеш, няма кой. Ние не можем да отидем и да ти свалим момичето. Има една мисъл - " Ако не действаш активно за постигането на нещо, което желаеш, значи не го желаеш истински." . Това е то- или само стоиш и гледаш, или отиваш при въпросното момиче и го заговаряш. Други съвети не очаквай, защото просто няма какво повече да се каже по темата.
А,между другото - щом искаш, наричай го любов, но ти не обичаш нещо повече от външния й вид. Да, знам за онази тръпка, но след като се запознаете , може изобщо да не ти хареса като характер.

stupid0boy
11-10-2009, 17:07
Извинявай,но ти какво искаш? Ако не ти пука за мненията на хората, защо изобщо пускаш тема? Не очаквай само положителни коментари, при положение , че се държиш глупаво. Те другите ти обясниха какво да правиш, ама ти все някакъв кусур намираш в мненията им. Казаха ти вече- ако сам не си помогнеш, няма кой. Ние не можем да отидем и да ти свалим момичето. Има една мисъл - " Ако не действаш активно за постигането на нещо, което желаеш, значи не го желаеш истински." . Това е то- или само стоиш и гледаш, или отиваш при въпросното момиче и го заговаряш. Други съвети не очаквай, защото просто няма какво повече да се каже по темата.
А,между другото - щом искаш, наричай го любов, но ти не обичаш нещо повече от външния й вид. Да, знам за онази тръпка, но след като се запознаете , може изобщо да не ти хареса като характер.

Разбрах, ама казах, че не искам да ме критикуват.... Разбрах ок?????????????

GodLovesYou
11-10-2009, 18:41
отиваш и besame el culo puta

stupid0boy
11-10-2009, 18:49
seee cono i tu xk no dices a tu nobia asi?

mediterraneo
11-10-2009, 19:05
твърде много ти пука какво ще си помисли :? закачи я нещо, бутни я :)
Ако знаеш колко добре осъзнавам това,и ако знаеш колко по-трудно ми е да го приложа на практика ... :(

stupid0boy
11-10-2009, 19:10
ооо мучачо и ти ли си същия като мен? Добре дошъл в ада!!

mediterraneo
11-10-2009, 19:34
ооо мучачо и ти ли си същия като мен? Добре дошъл в ада!!
И аз имам проблема със срама,и се опитвам да го преодолея.Излизам със все повече момичета,и макар че ми е много мъчно когато не успея да направя нищо и остана в "зоната на приятелите" ... вдигам главата и тръгвам към следващото.Макар че още не съм си намерил приятелка,има напредък в това как процедирам и това ми харесва.Имам впредвид по-смело се държа ..повече физически контакт има м/ду мен и момичетата с който се пробвам - и колкото повече се престрашавам толкова повече виждам че няма нищо страшно - те това искат.Не се обиждай,но мое мнение е че няма как да си вюбен в момиче с което дори не си се запознал ! Съдя по себе си,защото до преди година и аз така си мислех че всяко момиче което си харесам,не мога да направя така че тя е да моя ми е новата голяма любов.Аз нещата за мен си ги виждам така ...пък да ти кажа честно съм сигурен че и при теб е така : искаш да я имаш за себе си...побърква те мисълта че не знаеш къде е,с кой е какво прави и най-важното че не е с теб.На всичкото отгоре се сдухваш защото не можеш и да направиш нищо по-въпроса защотото си си набил в главата че си мухльо.Цял ден в главата сигурно ти я само тя :grin: ...е брат тфа е нормално ..ама не е любов ! Аз сега например се опитвам с едно момиче ..по цял ден тя ми е в главата само за нея мисля ..за това и чета теми в този форум,за да видя че не съм само аз такъв побъркан :razz: ...но преди да съм я опознал както аз си знам,няма как да се влюбя в нея,на този етап просто искам да си я гушна и да я опозная повече.Горе главата ...пусни си някоя песен която те надъхва ...надъхай се яко отиди при нея и се запознайте.Като не стане кажи си ебал съм му майката и това е.

п/с - сигурен съм че ако сега друго също толкова привлекателно момиче което не познаваш ти обърне внимание,тя ще е новата ти "любов" :)

m0n4yyy
11-10-2009, 19:36
Преодолей срама си .. много пречи :( :(

afkforlife
11-10-2009, 21:36
Може би съм човек номер 10000 който ти казва ,че трябва да преоделееш срама си ,но е така. Няма момент , в който ще се чувстваш подготвен. До преди време имах същия проблем престраших се и разбрах ,че не е толкова трудно. Най-трудната част е тогава когато се страхуваш от нещо ,а не когато го правиш.Но да знаеш не очаквай всичко да стане като по филмите може и да не те хареса... Ако ти е трудно просто спри да мислиш за момент отиди до нея , кажи й здрасти и може да се получи.

Prod1and1Pull
11-11-2009, 10:43
Ами.... помагат всички.... :/ Вероятноста да завържа разговор е нулева... Днес я срещнах в столовата.... и се узова в един момент... точно до мен... така се изчервих и някво топло ми стана... и само ме питат кво искам и аз... ааа...ааа... :////

Пич, осъзнай се, тя не е с нищо повече от теб, за някой друг даже е обикновено момиче като всички останали. Не мисли , че си човекът с най-непреодолимия проблем на света, всъщност всичко е една илюзия единствено в главата ти. Не прекарвай дните си с нелепата вяра, че може би, може би утре , след седмица , след месец ще се се запознаеш с нея по чудотворен начин. Животът ти е даден, за да действаш, имаш цяла вечност за бездействие, когато си мъртъв. Всичко е една игра, а ти си една малка част от нея. Успех!

resinger
11-11-2009, 17:14
Създай някакав повод да те забележи. Бъди актьор, тя ще усети намека ти ;)

gabiiTu
11-14-2009, 20:19
Човек, няма нищо страшно или нещо такова! Тя няма да те изядее! :lol: Отивай при нея там здрасти здрасти а-у поне да знае как се казваш няма да е лошо,пак ще е нещо. Ама така с тоя срам до никъде няма да стигнеш човек :o

AraBella
11-14-2009, 20:21
Топло ти станало :D Дани,човече осъзнай се това е просто момиче.Стига си се травмирал,а отиди да се запознаеш с нея.

mucinkata93
11-14-2009, 20:25
Ами, ако сега не се запознаеш с нея.. КОГА бе сладур..? Хайде, действай!! Стига му мисли.. Ами, ако и ти и харесваш..?
Това срама било голямо нещо бе.. Пууу..!!
Давай, без притеснения, изчервявания и заеквания..
Помисли за нещо хубаво и хоп.. Здравей.. Как си? Искаш ли да се запознаем..?
Ако се познавате просто и направи комплимент.. :-P

RedLabel
11-15-2009, 01:11
Здравейте, ммм колкото и да е унизително аз съм момче...

не е унизително и аз съм момче :shock:

иначе може да пробваш с някой от най изпитаните ( и най изтъркани :? ) тип лафове или нещо :-o
"имаш ли огънче" "познаваме ли се от някъде" :D :D е такива тъпотии
или любимото ми "сладурано искаш ли да те черпя едно по случай първата вечер в която ще спиш с мен"
последното почти ти гарантира шамарите ама пък веселба да става :lol:

cvetani
11-15-2009, 14:36
Probvai da q zagoivori6.ako tq se darpa pone 6te razbere6 i nqma da se izma4va6 prosto ne si zaslujava za 1 momi4e..no jalkoto e 4e ve4e rqdko se
sre6tat svesni mom4eta/momi4eta.Prosto imat nqkvo samo4yvstvie do nebete a na kakvo se dalji i s kvo go podkrepqt nz :-s :-s I taka opitai ako ne stane .prodaljavai na pred se pak jivota prodaljava ;)