PDA

View Full Version : Защо жените са по-склонни към изневяра?



t0d1t0
11-09-2009, 07:57
Защо мрънкате,че някакво момиче е хванало окото на някое момче и той примерно го е вдигнал?! Е ми нормално е,жените да не сте по-различни?! Т'ва ,че ние имаме индикаторче нищо не означава :x :lol: Та въпроса е защо жените повече изневеряват,защо те направо скачат в леглото,защо те са по-склонни да забравят отношенията си с мъжа,за да бъдат с друг само заради удоволствието?!

ето 1 статия:

Анкета, проведена сред 3000 британци, показва, че жените са по-склонни на изневяра отколкото мъжете.

В допитването 40% от жените и 30% от мъжете са признали, че поне веднъж са изневерявали на половинката си. Оказва се, че повечето жени считат флирта за невинно прегрешение, така че честичко си го позволяват. 30% от жените заявяват, че изневярата им е станала „случайно” именно в резултат на един „невинен” флирт. 60% от неверните жени, участвали в анкетата, са изневерили само с целувка, а цели 40% са стигнали и до секс. 20% от анкетираните представителки на нежния пол заявяват, че изневярата ги възбужда. Резултатите от анкетата също така показват, че дамите са склонни да кръшкат най-вече, когато са отегчени от любовната си връзка. 20% твърдят, че биха изневерили само ако са много пияни. 10% обаче заявяват, че животът е твърде кратък, за да се отдаваш само на един партньор.


Младите жени водят много по-разпуснат полов живот в сравнение с мъжете и на 21 години имат поне девет любовници зад гърба си, докато на същата възраст мъжете са преспали едва с четири, най-много пет партньорки.

Това са част от резултатите от направено изследване за списание Moore.

Освен това момичетата били и по-неверни.

Половината от анкетираните признали, че са изневерявали на гаджето си, като всяка четвърта го е правила поне два пъти.

В същото време 99% от горните лъжкини заявяват, че ако разберат, че партньорът им е изневерил, веднага ще се разделят с него. - ей това точно адски много ме дразни и си е чиста истина! Мъжа примерно да заговори момиче и ае... А жената може всичко нали?!

Все по-голямо става желанието на жените да правят секс, но те все пак са убедени, че мъжете получават по-голямо удоволствие в леглото.

Повече от половината запитани жени са отговорили, че са загубили девствеността си с човек, когото не са обичали, и едва 32% от тях мислят, че любовта е важен фактор.

Секс за една нощ са правили седем от десет запитани.

Само една от четири жени си признава, че би правила секс за пари, но 39% с удоволствие ще си легнат с шефа, за да ги повишат.

Аферата с женен мъж не е табу за 27% от жените, а 14% са преспали с гаджето на най-добрата си приятелка.

а бе има още много доказателства,ама не ми се търсят! :lol: Та защо все момчетата много повече са под прицел,а жените по-малко?!

Rofl4e
11-09-2009, 08:09
защото мъжете не ви бива 8-) :-)

golqmumnik
11-09-2009, 08:10
Та защо все момчетата много повече са под прицел,а жените по-малко?!Щото жените са еманципирани и се смятат,че са с предимство.Пък ти трябва да ги сваляш и да се радваш,ако ти "пуснат".Но мъжете имат доста предимства,които не използват,научи се как да ги използваш и няма да имаш проблеми.Сега съм сигурен,че женките ще налазят и ще почнат да се защитават,но както знаем виновният има нужда от защита,а не невинният. 8)

buffalo88
11-09-2009, 08:16
То това жената не е човек,ами някво отмъстително същество,готово да се %^$№ с всеки,само да те нарани.

Sladurcho
11-09-2009, 08:22
Защото като им се до е*е а приятеля им не е наблизо и скачат на първата п*шка дето видят :) Като отидете на дискотека огледайте се колко са леките момичета дето само да ги почерпиш и са готови да ти правят свирки в тоалетните и колко са леките момичета там :)

djuki
11-09-2009, 08:32
Ако имаш връзка и от нея не получаваш това, което ти се иска рано или късно ще го потърсиш другаде . Явно ние сме много по- незадоволени във връзките си за да потърсим внимание някъде другаде .

merohero
11-09-2009, 08:35
Za6toto po4ti vsi4ki jeni sa dolni kurvi koito predstavlqvat to4no 3 dupki i edisntvenoto koeto mogat e da lapat uq tui kato sa kurvi.No ima maluk % jeni koito si zaslujavat.Za sujalenie momi4etata ni sa prostovati i kurvi koeto e dobre tui kato e po lesno da vurti6 meso na 6i6a :D

LovelyGirl
11-09-2009, 08:48
Айде, айде, събрали се всички, на които са им изневерили приятелките и плюят тука всички жени.
Мъжете не сте по-добри.Не може да се каже кой изневерява повече.То си е до човека.Това проучване е направено в Англия - следователно се отнася само за самата държава.
Не е хубаво да се говори за всички общо.Всеки си е различен.
И жените прощават изневяра много повече от мъжете.

ludiq0maks
11-09-2009, 09:04
Щото жените са еманципирани и се смятат,че са с предимство.Пък ти трябва да ги сваляш и да се радваш,ако ти "пуснат".Но мъжете имат доста предимства,които не използват,научи се как да ги използваш и няма да имаш проблеми.Сега съм сигурен,че женките ще налазят и ще почнат да се защитават,но както знаем виновният има нужда от защита,а не невинният. 8)

Най-точния коментар . 8)

Rofl4e
11-09-2009, 09:07
защото мъжете не ви бива 8-) :-)

Не слагай всички под общ знаменател 8)

и той слага всички жени под общ знаментаел!

ubuntureload
11-09-2009, 09:13
Изневеряват щото могат.... Всеки който го може изневерява .... 8-)

t0d1t0
11-09-2009, 09:14
не точно,ама ай ся... Как беше "негузен негонен бяга" :D Май трябва да е,защо жените са по-склонни към изневяра? :lol: И що да се отнася само за Англия?! Значи,ако си дадеш нещо да се изследва в лаборатория в Германия,само за там ще ти се счита изследването и тука в България няма да го признаят?! :( Та значи да допълня,че нямам проблеми с приятелката и т.н. , просто напоследък всеки плюе отгоре мъжете,а никой не поглежда жената да не би тя да е виновна и прочие. :lol:

Lyubeto
11-09-2009, 09:17
Това са глупости.
Всеки , който иска - изневерява .

ubuntureload
11-09-2009, 09:19
И що да се отнася само за Англия?!
Щото в англия всички жени са крокодилини ужасници, и дават на всеки който им подаде пишка, че туко виж тва им било последния шанс на живота :D

t0d1t0
11-09-2009, 09:21
:razz: ама много правилно :lol: :lol: :lol: :lol:

LovelyGirl
11-09-2009, 09:32
Плюете жените, но не можете без тях нали?! Говорите какви били, какво правили, обиждате, но накрая пак при тях отивате..
За жените се отнася същото.Колкото и да говорят против мъжете, пак са с тях.
И какъв е смисъла на цялото това обсъждане тогава?! Аз никога не съм казала мъжете са такива и правят еди какво си, защото всеки човек е индивидуален и не може да се говори за всички еднакво.Да, има хора, които изневеряват - и мъже, и жени.Но не мисля, че можем да кажем кой го прави повече.В една държава болшинство ще е от едните, в друга - от другите.
И защо да е гузен негонен бяга? Нима трябва да ви слушаме как говорите против нас и да си мълчим, и само да гледаме ли?! Не мисля.Ако жена беше пуснала темата и вие щяхте да се обадите - не можете да ме убедите в противното.
ubuntu - ти каза, че изневерява, който може, но аз мисля, че то всеки може, но не всеки го прави.Нали така :)

t0d1t0
11-09-2009, 09:39
Нима трябва да ви слушаме как говорите против нас и да си мълчим, и само да гледаме ли?! Не мисля.Ако жена беше пуснала темата и вие щяхте да се обадите - не можете да ме убедите в противното.
извинявай душа,но последните теми какви са?! С какво мислят първо мъжете? Мъжете трябва да се като голи плъхове,пълни путки без косми. Ко беше още?! Е аз т'ва трябва ли да го гледам,а?!

LovelyGirl
11-09-2009, 09:45
Никой не е казал да не пишеш в темата, нали :)
Нито ще ти каже, че си "гузен негонен бяга", ако отговориш ;)

Да, глупава е темата, която спомена, но не мисля, че трябва да се отвръща на простотията с простотия ;)

А това за голите охлюви - всеки си има различно мнение.Аз не съм съгласна мъжа да е "гол", но така мисля аз.Другите мислят по друг начин.
Доказателство, че не трябва да обобщаваме.

citygirl
11-09-2009, 11:02
Това "жените" е мног относително.. Не можеш да говориш за всички жени под общ знаменател.. Всичко си е до характер..

Passi0n
11-09-2009, 12:03
Това "жените" е мног относително.. Не можеш да говориш за всички жени под общ знаменател.. Всичко си е до характер.. :grin:

Bubalcheto
11-09-2009, 12:21
Защото жените обичат да експериментират

cookie_master
11-09-2009, 12:37
Айде, айде, събрали се всички, на които са им изневерили приятелките и плюят тука всички жени.
Мъжете не сте по-добри.Не може да се каже кой изневерява повече.То си е до човека.Това проучване е направено в Англия - следователно се отнася само за самата държава.
Не е хубаво да се говори за всички общо.Всеки си е различен.
И жените прощават изневяра много повече от мъжете.така е :wink:

JUSTDNB
11-09-2009, 13:03
точно обратното е - на вас ви се позволява много повече

Жена с мн мъже - курва,мъж с мн жени - плейбойче

t0d1t0
11-09-2009, 15:38
точно обратното е - на вас ви се позволява много повече

Жена с мн мъже - к***а,мъж с мн жени - плейбойче
е ми мойто момиче от край време е така! На 1 мъж задължението му е да направи много поколение,от 1 жена,ко ще и от 100,ама т'ва е! Вземи за пример лъвовете. 8)

JUSTDNB
11-09-2009, 15:53
Ебааааати глупостите,тогава кво повдигаш въпроса за изневярата na jenata ..като казваш че по default мъжа може да си изневерява
:lol: :lol:

t0d1t0
11-09-2009, 15:56
Въпроса не е кой с колко ще спи! Въпроса е,че с колко ще спи докато твърди,че е верен/вярна на само 1 човек!

loliii
11-09-2009, 16:03
Аз съм съгласна... повечето жени са шматки. Понеже са нежния пол, който е съблазняван, ухажван и "е нежна душичка и не може да откаже", значи могат да правят всичко. И най-тъпото е, че после вместо поне да ги гризе съвестта, те си казват "е, приятелят ми е същия, вчера загледа една в магазина, сега сме КВИТ" или "е, карай, беше грешка и няма да се повтори". Сексът не е грешка. Може да целунеш някой, който просто толкова много те е привлякъл, че не можеш да устоиш и после да си биеш главата в стената защо си го направил /което пак си е изневяра.../. Но сексът е нещо, което имаш достатъчно време да спреш. Ето какъв е проблема поне според мен : жените ще загледат един мъж по-насериозно и веднага ще се нае*ат с него, а мъжете ще заглеждат всяка втора, но няма да направят нищо повече, защото си имат приятелка.
П.П. Говоря за мнозинството мъже и жени.. винаги има изключения.

deFakto
11-09-2009, 16:37
Щото са по-малоумни ,факт си е .. :D

Sladurcho
11-09-2009, 16:56
Ето какъв е проблема поне според мен : жените ще загледат един мъж по-насериозно и веднага ще се нае*ат с него, а мъжете ще заглеждат всяка втора, но няма да направят нищо повече, защото си имат приятелка.
П.П. Говоря за мнозинството мъже и жени.. винаги има изключения. [/b]

Много правилно ние заглеждаме ама не е*ем а момичетата като загледат някой готин пичага и веднага го искат гол върху тях. Повечето говорят за любов и незнам си какво ама при първа възможност ще си легнат с някой друг. Не казвам че и при мъжете го няма това но сякаш е по- малко

mahoni
11-09-2009, 17:26
Щото са по-малоумни ,факт си е .. :D
я да видим фактите :-o къде са дай доказателства!

scarlett8
11-09-2009, 17:34
Абе,зарежи ти тея анкети.Ако едно момиче обича едно момче и той й дава всичко от което се нуждае тя няма да потърси друг.Но пък момчето не би помислило за приятелката си ако друга му предложи ебане нали?За единят път сичко може...Така че не ми говорете,че момичетата изневеряват :D

Bellatrix
11-09-2009, 18:43
Може би в последно време наистина повече жените изневеряват. Защо ли?
Защото все повече мъже станаха лиглъовци. Сори, ама половината се обличат като жени, носят розово, слагат гел или, ако случайно не мязат на представители на нашия пол: се правят на велики пичове с цигара в уста и 40 попадения в черно тефтерче.
Коя жена ще бъде задоволена от това? Много рядко вече се намират свястни момчета с интересни хобита и нещо друго в мозъка от: секс, цигарка, дискотека, водка, епилатор.
Като някоя жена не получава достатъчно нежност, комплименти, обич или когато не е задоволена сексулано (защото вече и такива случаи ги има - разни предпочитат ЦС дори пред секса) - търси някой, който ще я задоволи.
Който ще я обича.
Който ще я кара да се чувства желана.
Който няма да си сравнява гримовете с нея.
Който тя ще може да вижда и прегръща без той да и мрънка "Ама, мило, на компа едни ме чакат да поцъкам..."
Някой, който няма да му хрумне да сваля най-добрата и приятелка, за да си защити имиджа на супер гъзар.

Когато се научите да бъдете това за едно момиче - няма да ви изневери, а ако го направи - тъпа е и не си е струвала.

Pesenta
11-10-2009, 00:06
Та защо все момчетата много повече са под прицел,а жените по-малко?!Щото жените са еманципирани и се смятат,че са с предимство.Пък ти трябва да ги сваляш и да се радваш,ако ти "пуснат".Но мъжете имат доста предимства,които не използват,научи се как да ги използваш и няма да имаш проблеми.Сега съм сигурен,че женките ще налазят и ще почнат да се защитават,но както знаем виновният има нужда от защита,а не невинният. 8)Признавам те , винаги знеш какво да кажеш и как да го кажеш поклон ... 8)

Pesenta
11-10-2009, 00:07
Защото жените обичат да експериментирати защото като ви хванат обикновено сте с по 1 разбита "джука" :-x :smt084 Затова , произлезлия мит за Ябълката на раздора , трябва да се преименува според случката ...

random_guy1
11-10-2009, 02:15
Аз пък си мисля, че повечето мъже по-скоро ги дразни обръча, дето им се слага около врата като си хванат сериозна приятелка. Ха са загледали някоя друа, ха приятелката им се сърди. Ако на него му стане от някоя секси мацка - страшна работа, то си е повод за скандал. И отделно, че жените обожават да ровят из телефона или email-а на приятеля си, докато на повечето мъже дори не им би хрумнала тая мисъл. Та ключа за правилното съжителство е мъжът да не е толкова открит и да не й дава такива поводи за дразнение. Все пак, като видиш готина мацка, да го задържиш да не ти стане е преди всичко самоконтрол. Подобно и с останалите работи.
Жените са много по-потайни същества, и дали изневеряват повече - нямам идея, обаче при всички положения го правят много по изкусно и скрито. Иначе казано, според мен мъжете изневеряват по-малко от жените, обаче пък за сметка на това ги хващат по-често и затова се появяват гневни теми като тази.


Когато се научите да бъдете това за едно момиче - няма да ви изневери, а ако го направи - тъпа е и не си е струвала.
Миличка, айде само не се прави на невинна жертвичка, много добре знаеш, че когато жените изневеряват, те го правят с някой мъж, дето надали има и 1/10 от тея свойства. Някой разгнонен мъжкар, дето е хванала от дискотеката за една нощ, точно пък той ще е Донжуан, и ще я слуша, и ще я обича истински, и ще я гушка и ще бъде внимателен с нея. Направо ти повярвах!

BePoHuKa
11-10-2009, 02:27
Лелее :shock: :shock: всички мъжки как натовариха жените :shock: Много сте интересни значи.. говорите само за жени и как искате да ги изчукате, но когато не ви отърва - жените са ужасни и са виновни за всичко.. Аз не съм съгласна, че жените изневеряват повече. Я се замислете колко пъти сте чували за самотен татко? А я сега за самотна майка?? Пф.. :? Света вода ненапита сте всичките :) Мога да споря с години :lol: И не защото се защитавам, защото не съм права, а защото съм права и знам как да го докажа.

daehuu
11-10-2009, 05:12
Много просто - мъжете пускат по-лесно!!! Момичетата по-лесно си намират необвърващ секс , лично мнение.

NamelessRomantic
11-10-2009, 09:03
'Щото мъжете сме кучета и се привързваме силно,а жените са кучки и..
И тука ми се губи логиката :lol:
А иначе...еми ддз според мен си е изцяло до личност,а не до това мъж ли си или жена.Ако си свестен човек с поне малко отговорност,половинката ти няма да има проблеми с теб.

seduction1mplex
11-10-2009, 10:18
Има ги всякакви (: И мъже,които изневеряват,и жени.. В последно време обаче наблюдавам как голяма част от жените са се превърнали в курви :-| И то пак заради кой? Заради мъжете..Веднъж зарязана след като не е пуснала на някой на първата среща,тая жена няма да повтори тая грешка..ако не иска пак да я зарежат..И кво превръща се в навик цялата тая работа и спира да й пука с кой си ляга.. Не знам,може да греша (: Важното е сред купчината боклуци да се отличиш като стойностен човек..

Zaharinka
11-10-2009, 10:24
Когато не ми дава това от което имам нужда просто си го търся другаде.Ако в последствие се усети,че ме ощетява от към ласки и се промени,изневярата не я повтарям.

kypo
11-10-2009, 11:34
Та защо все момчетата много повече са под прицел,а жените по-малко?!Щото жените са еманципирани и се смятат,че са с предимство.Пък ти трябва да ги сваляш и да се радваш,ако ти "пуснат".Но мъжете имат доста предимства,които не използват,научи се как да ги използваш и няма да имаш проблеми.Сега съм сигурен,че женките ще налазят и ще почнат да се защитават,но както знаем виновният има нужда от защита,а не невинният. 8)аудито, аудито :lol: 8-)

Cucko0
11-10-2009, 12:22
що пък реши ,че жените изневеряват повече..............


амее бъркаш са човек ......мъжете определеено изневеряват повече :D

Hilary_
11-10-2009, 12:27
Айде, айде, събрали се всички, на които са им изневерили приятелките и плюят тука всички жени.
Мъжете не сте по-добри.Не може да се каже кой изневерява повече.То си е до човека.Това проучване е направено в Англия - следователно се отнася само за самата държава.
Не е хубаво да се говори за всички общо.Всеки си е различен.
И жените прощават изневяра много повече от мъжете.

ей т'ва еееееее!!!!! =D> =D> =D> =D> =D>

PenkoPen4ev
11-10-2009, 12:48
Лелее :shock: :shock: всички мъжки как натовариха жените :shock: Много сте интересни значи.. говорите само за жени и как искате да ги изчукате, но когато не ви отърва - жените са ужасни и са виновни за всичко.. Аз не съм съгласна, че жените изневеряват повече. Я се замислете колко пъти сте чували за самотен татко? А я сега за самотна майка?? Пф.. :? Света вода ненапита сте всичките :) Мога да споря с години :lol: И не защото се защитавам, защото не съм права, а защото съм права и знам как да го докажа.

Е точно това няма нищо общо с въпроса кой изневерява повече.. след развода, когато мама и татко са "самотни", при възраст от 35-45 год. една жена по-трудно може да си намери приятел, отколкото един мъж. Отделен въпрос е, че и децата в повечето случаи остават при нея ;)


Когато не ми дава това от което имам нужда просто си го търся другаде.Ако в последствие се усети,че ме ощетява от към ласки и се промени,изневярата не я повтарям.

А защо просто не поговориш с него? Трябва ли задължително да изневериш? Еми повече няма какво да добавя.

Zaharinka
11-10-2009, 13:24
Когато не ми дава това от което имам нужда просто си го търся другаде.Ако в последствие се усети,че ме ощетява от към ласки и се промени,изневярата не я повтарям.

А защо просто не поговориш с него? Трябва ли задължително да изневериш? Еми повече няма какво да добавя.
Защото за да се стигне до там се е минало през разговор и много думи,но няма действия...

LovelyGirl
11-10-2009, 13:48
Защо тогава просто не се разделиш с дадения човек? След като нещата не вървят и с думи не става.. Не мисля, че е нужна изневяра.Нищо не се променя с нея.Какъв е смисъла да стоиш с този човек, след като "не получаваш това, което искаш".
Тук съм съгласна с мъжкото мнение.

Ох, много ме изнервят хора, които изневеряват :o

V14D0
11-10-2009, 14:07
Плюете жените, но не можете без тях нали?! Говорите какви били, какво правили, обиждате, но накрая пак при тях отивате..
За жените се отнася същото.Колкото и да говорят против мъжете, пак са с тях.
И какъв е смисъла на цялото това обсъждане тогава?! Аз никога не съм казала мъжете са такива и правят еди какво си, защото всеки човек е индивидуален и не може да се говори за всички еднакво.Да, има хора, които изневеряват - и мъже, и жени.Но не мисля, че можем да кажем кой го прави повече.В една държава болшинство ще е от едните, в друга - от другите.
И защо да е гузен негонен бяга? Нима трябва да ви слушаме как говорите против нас и да си мълчим, и само да гледаме ли?! Не мисля.Ако жена беше пуснала темата и вие щяхте да се обадите - не можете да ме убедите в противното.
ubuntu - ти каза, че изневерява, който може, но аз мисля, че то всеки може, но не всеки го прави.Нали така :)


=D> ;-) много ама много точно казано... "който може изневерява" ... абе пич, нито те знам какъв си, нито ми пука особено... но всеки може - ако не в някоя дискотека с пияни ку**и, то винаги може да си наеме някоя проститутка. Но въпросът не е в това.. за мен три от нещата в основата на всяка връзка са любов, истина и вяра. Според мен, което и от тези неща да премахнеш, връзката се разпада. Надали има хора, на които им харесва да бъдат лъгани, наранавяни или мамени :( Ако има, Бог знае какви са фетишисти и надали са повече от 1%.. :? .. Не мисля, че трябва да се плюе кой изневерява повече, мисля че просто тази практика трябва да се спри.

Zaharinka
11-10-2009, 14:41
Защо тогава просто не се разделиш с дадения човек? След като нещата не вървят и с думи не става.. Не мисля, че е нужна изневяра.Нищо не се променя с нея.Какъв е смисъла да стоиш с този човек, след като "не получаваш това, което искаш".
Тук съм съгласна с мъжкото мнение.

Ох, много ме изнервят хора, които изневеряват :o
Ама аз не съм казала,че съм изневерявала някога 8-)
Просто говорех от собствено име.Иначе една изневяра може да разведри връзката зависи...Ако изневеряващия с това докаже на себе си,че иска да си остане с половинката след това изведнъж му идва една нежност и дрън дрън :D

Neopitom3na
11-10-2009, 15:06
не е вярно... :?

LovelyGirl
11-10-2009, 15:08
^^ Не мисля, че това е начинът да докажеш на себе си, че искаш да си с този човек.Защо трябва да го нараняваш, за да бъдеш сигурен ти.
Не говоря за теб конкретно, а попринцип :)

BePoHuKa
11-10-2009, 20:23
Лелее :shock: :shock: всички мъжки как натовариха жените :shock: Много сте интересни значи.. говорите само за жени и как искате да ги изчукате, но когато не ви отърва - жените са ужасни и са виновни за всичко.. Аз не съм съгласна, че жените изневеряват повече. Я се замислете колко пъти сте чували за самотен татко? А я сега за самотна майка?? Пф.. :? Света вода ненапита сте всичките :) Мога да споря с години :lol: И не защото се защитавам, защото не съм права, а защото съм права и знам как да го докажа.

Е точно това няма нищо общо с въпроса кой изневерява повече.. след развода, когато мама и татко са "самотни", при възраст от 35-45 год. една жена по-трудно може да си намери приятел, отколкото един мъж. Отделен въпрос е, че и децата в повечето случаи остават при нея ;)

Не си виждал и чувал за 17 годишни момичета с едно дете може би?

Bellatrix
11-10-2009, 20:27
Когато се научите да бъдете това за едно момиче - няма да ви изневери, а ако го направи - тъпа е и не си е струвала.
Миличка, айде само не се прави на невинна жертвичка, много добре знаеш, че когато жените изневеряват, те го правят с някой мъж, дето надали има и 1/10 от тея свойства. Някой разгнонен мъжкар, дето е хванала от дискотеката за една нощ, точно пък той ще е Донжуан, и ще я слуша, и ще я обича истински, и ще я гушка и ще бъде внимателен с нея. Направо ти повярвах!
Аз с такъв изневерих. И повечето момичета, които познавам са така. Вие изневерявате с кифли с къси поли в дискотеката. Не помня кой го беше казал, но е факт, че мъжете изневеряват от нужда за разнообразие и заради самия секс, а жените - от любов.
Разгонените мъжкари набират за бройки не момичета със сериозни партнъори, а именно с разни к*рвета от същата въпросна дискотека.

О, и с човека, с когото изневрих останахме заедно и сме засега заедно от 5 месеца някъде (4 и половина по-точно). Тъй че едва ли ми е било за е*ането.

sexyyyy93
11-10-2009, 21:02
Изневеряваме защото ни омръзва сивото ежедневие и липсата на ласки!Но ако истински обичаме не го правим!Затова,момчета,зами лете се ако приятелката ви изневери дали наистина ви обича и давате ли и всичко ниобходимо и! :)

PenkoPen4ev
11-10-2009, 21:15
Лелее :shock: :shock: всички мъжки как натовариха жените :shock: Много сте интересни значи.. говорите само за жени и как искате да ги изчукате, но когато не ви отърва - жените са ужасни и са виновни за всичко.. Аз не съм съгласна, че жените изневеряват повече. Я се замислете колко пъти сте чували за самотен татко? А я сега за самотна майка?? Пф.. :? Света вода ненапита сте всичките :) Мога да споря с години :lol: И не защото се защитавам, защото не съм права, а защото съм права и знам как да го докажа.

Е точно това няма нищо общо с въпроса кой изневерява повече.. след развода, когато мама и татко са "самотни", при възраст от 35-45 год. една жена по-трудно може да си намери приятел, отколкото един мъж. Отделен въпрос е, че и децата в повечето случаи остават при нея ;)

Не си виждал и чувал за 17 годишни момичета с едно дете може би?

не аз падам от луната :P
чувал съм, но то това е повече глупост и липса на отговорност.

Tw1zzle
11-12-2009, 00:41
То това жената не е човек,ами някво отмъстително същество,готово да се %^$№ с всеки,само да те нарани.
Колко си прав брат ,

dacodaco
11-12-2009, 07:57
И що да се отнася само за Англия?!
Щото в англия всички жени са крокодилини ужасници, и дават на всеки който им подаде пишка, че туко виж тва им било последния шанс на живота :D
крокодилини а? :razz: аве не всички жени са така...има некои дето се стискат :lol: а другите просто го дават дашно...оплаквате ли се :? :lol: :lol:

BePoHuKa
11-14-2009, 16:32
Лелее :shock: :shock: всички мъжки как натовариха жените :shock: Много сте интересни значи.. говорите само за жени и как искате да ги изчукате, но когато не ви отърва - жените са ужасни и са виновни за всичко.. Аз не съм съгласна, че жените изневеряват повече. Я се замислете колко пъти сте чували за самотен татко? А я сега за самотна майка?? Пф.. :? Света вода ненапита сте всичките :) Мога да споря с години :lol: И не защото се защитавам, защото не съм права, а защото съм права и знам как да го докажа.

Е точно това няма нищо общо с въпроса кой изневерява повече.. след развода, когато мама и татко са "самотни", при възраст от 35-45 год. една жена по-трудно може да си намери приятел, отколкото един мъж. Отделен въпрос е, че и децата в повечето случаи остават при нея ;)

Не си виждал и чувал за 17 годишни момичета с едно дете може би?

не аз падам от луната :P
чувал съм, но то това е повече глупост и липса на отговорност. Да.. липса на отговорност и от двамата, че не са се предпазили както трябва и особено на момчето, което си е обрало крушите и е оставило момичето да се справя само въпреки , че е ясно колко трудна задача е това..

amk933
11-14-2009, 17:16
Защото доло им е широко отворено и като духа вятъра, става течение и им изстива мозъка. :shock:

BePoHuKa
11-14-2009, 17:39
Защото доло им е широко отворено и като духа вятъра, става течение и им изстива мозъка. :shock: Бабината ти трънкина!
[-(

daehuu
11-16-2009, 13:10
Е ся.. бабите няя ги намесваме.. изневеряват си бе.. що... шот им е кеф. Всеки знае, че забрамненият плод е по-вкусен. И друга причина - много лесно им пускат момчетата. Засрамете се е момчета... що тря им се даваме толкова лесно... офф мноу ми е зле :-o :(

DarkBass
11-16-2009, 13:46
защо жените са по склониии ... има отговор съсържа се в въпросът ... защото са жени ... а после те викат ко иска момчето телце задоволения най често .. а защо ... защото вече някоя го е накарала да вкуси горчилката от любовта :) факт

t0d1t0
11-16-2009, 13:49
^ не ставаш за поет. Удари 1 превод на тукущо казаното.

skuck
11-16-2009, 14:15
Щот сички са курви,
златотърсачки (http://vbox7.com/play:2732c1b9) или неосъзнати проститутки :) [/url]

hottie
11-16-2009, 14:33
Защото жените постоянно искат да бъдат харесвани, обичани и желани. Защото повечето жени не знаят какво искат и постоянно търсят и искат още и още.

DarkBass
11-16-2009, 15:07
^ не ставаш за поет. Удари 1 превод на тукущо казаното.

Напъни си гънките

t0d1t0
11-16-2009, 15:37
^ не ставаш за поет. Удари 1 превод на тукущо казаното.

Напъни си гънките
за простотии не смятам,че е нужно да изпълнявам това действие! ;) Напиши го по-грамотно и тогава недоволствай.

m0n1K
11-16-2009, 15:46
pfffffff !!!!! ne e vqrno 4e jenite sa po-sklonni!!!! majete ne sa monogamni i na tqh da badat verni na polovinkite si izob6to ne ima e prisa6to :?

DarkBass
11-16-2009, 15:55
:D огин огин


DarkBass написа:
Цитат:
^ не ставаш за поет. Удари 1 превод на тукущо казаното.


Напъни си гънките

за простотии не смятам,че е нужно да изпълнявам това действие! Wink Напиши го по-грамотно и тогава недоволствай.

Затваряш си очите пропускаш моя пост и нямаш проблем ... и другото което дори незнаш защо съм го написал :) :booooomb:

t0d1t0
11-16-2009, 16:09
ЕЙ ПИЧОВЕ И ПИЧКИ НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ТОЯ К'ВО КАЗА? http://www.laymark.com/i/m/m141.gif
не чети. Просто питам хората.

Човек след 5тото четене го разбрах... Говори по-разбрано. :(

Titirito
11-16-2009, 18:33
И жените прощават изневяра много повече от мъжете.
Защото мъжете са свикнали да мислят, че щом Тя иневерява, значи е влюбена, значи обича друг. А когато мъжът изневери се извинява с желанието си за секс...

Titirito
11-16-2009, 18:34
И що да се отнася само за Англия?!
Щото в англия всички жени са крокодилини ужасници, и дават на всеки който им подаде пишка, че туко виж тва им било последния шанс на живота :D
+1!

SorrowEyes
11-16-2009, 19:27
Защото доло им е широко отворено и като духа вятъра, става течение и им изстива мозъка. :shock:

Колко гениално... #-o
На мъжете изневярата им е в кръвта, от чисто биологична гледна точка.
Жените, които изневеряват са или отчаяни от половинките си, или се опитват да докажат нещо ненужно пред себе си (т.е. комплексирани).
И все пак при всеки човек е строго индивидуално и не е правилно да се правят големи обобщения. :)

marrie
11-17-2009, 16:40
abe ne moje da se kaje koi izneverqva p0veche naistina si zavisi ot choveka ... vii tuka 6sa izbiite :(

LovelyGirl
11-17-2009, 16:52
И жените прощават изневяра много повече от мъжете.
Защото мъжете са свикнали да мислят, че щом Тя иневерява, значи е влюбена, значи обича друг. А когато мъжът изневери се извинява с желанието си за секс...

Съгласна съм с това.Въпреки че за мен физическата изневяра не се различава много от емоционалната.Пак е предателство.

drumkatabe
12-15-2009, 19:10
Защото жените постоянно искат да бъдат харесвани, обичани и желани. Защото повечето жени не знаят какво искат и постоянно търсят и искат още и още.




<<< мда така си е :)

Shelcha
12-15-2009, 19:19
starshni dokazatelstva ?!
anketi znaesh kak se pravqt, nadqvam se (;

sifon4o
12-15-2009, 19:26
Защото на жените един им е малко, могат да бъдат чукани нон стоп ! :grin:

Passi0n
12-15-2009, 19:26
надявам,че се знаеш правилата и кирилица?

anichka12345678
12-15-2009, 19:32
несмятам,че жените изневерят повече или по -малко от мъжете... всички изневерят ,ако могат. :D :D :D

Kitoka
12-15-2009, 19:35
Защото на жените един им е малко, могат да бъдат чукани нон стоп ! :grin:

Че даже на някои им е мечта, а тъй като един не може да ги чука нон стоп , що пък да не си намерят повече! :D

sifon4o
12-15-2009, 19:38
Защото на жените един им е малко, могат да бъдат чукани нон стоп ! :grin:

Че даже на някои им е мечта, а тъй като един не може да ги чука нон стоп , що пък да не си намерят повече! :D

Виждам следиш ми мисълта :P

Shia
12-15-2009, 19:46
Защото могат.Защото,когато момчето се държи лошо с нея в даден определен момент,тя се чувства зле и когато ново слънце заблести в очите й и види,че друг може да й върне чувството за милота и изневеряват.

Kitoka
12-15-2009, 19:57
Защото на жените един им е малко, могат да бъдат чукани нон стоп ! :grin:

Че даже на някои им е мечта, а тъй като един не може да ги чука нон стоп , що пък да не си намерят повече! :D

Виждам следиш ми мисълта :P
Направо си мислим в една посока :wink:

Cookieee
12-16-2009, 20:03
Защо жените сме по-склонни към изневяма ли..? Ами едната от възможните причини е, че в друго момче можем да намерим това,което ни липсва с партньора. Другата причина е желанието за разнообразие.
Понякога е само едната от тези причини..., а понякога и двете
При мене лично е втората причина :D :-)

BePoHuKa
12-16-2009, 20:27
Сега се сетих за едно много логично обяснение на нещата. Преди да започне връзката, мъжа/момчето се прави на "мъжа-мечта" и прикрива всичките си кирливи ризи. Жените го играят по-спокойно, както вие момчетата казвате "правим се на недостъпни".

Когато връзката напредне, момчето и момичето започват да се отпускат когато са заедно и не се стараят да са перфектни в очите на другия, защото един вид вече за заедно и се приемат за даденост. Мъжа е леко отегчен, започва да се държи по-различно (по-студено може би) , което на половинката му хич не се харесва, защото един вид са си разменили ролите. Сега момичето е хлътнало до уши, а момчето се прави на недостъпно. След време момичето се запознава с друго момче, което прикрива всичките си недостатъци (точно както нейното гадже преди да станат гаджета) и тя започва да се чувства по-добре в негоата компания, отколкото в тази на половинката си. Другото момче и прави комплименти, които гаджето и вече прави все по-рядко, кара я да се чувства специална и обичана (а гаджето и се прави на интересно! Въпреки, че тя знае, че той я обича-пак има нужда да й се доказва). В един момент тя се чувства по-добре с второто момче и ако волята й не е толквоа силна...досещате се какво става. Според мен това е цялата загадка.. като се задълбочи връзката момичето и момчето си сменят ролите. Момчето е доволно, докато момичето не може да открие човека в който се е влюбила повече като гледа към гаджето си. Тя го вижда в новото момче. ;)

norge
12-16-2009, 20:33
На мнение съм, че няма разделение мъже - жени, а по-скоро липса.

LovelyGirl
12-16-2009, 20:39
^^ Че то това не е загадка :D То и при мъжете е същата логика със сигурност.

Но аз не схващам защо след като не ти е приятно да си с даден човек и след като си готов да му изневериш, защо просто не прекратиш връзката?! Защо трябва да го лъжеш, да го нараняваш?!

B2BFW
12-16-2009, 21:40
Т'ва жените не сте хора! :D
Пример-ако блъснат един мъж,другите казват : Блъснаха един човек.
ако е жена : Блъснаха една жена на улицата
8-) 8-) 8-) 8-) :D :D

Rebirthing
12-16-2009, 21:59
Ако имаш връзка и от нея не получаваш това, което ти се иска рано или късно ще го потърсиш другаде . Явно ние сме много по- незадоволени във връзките си за да потърсим внимание някъде другаде .

Много точно казано!А както писа някой в предните постове мъжете от начало ти свалят звездите...е, а после се опитват да ти свалят бельото ;) не при всички е така, но голяма част от мъжете в началото се опитват да впечатлят жената по всякакъв начин, но след това им пада маската и лъсват лошите черти.А защо тези които изневеряват не могат да кажат после на партньорите си?!Отговора е много прост...ако прекратят връзката веднага, ще бъдат потърсени веднага от бившите си, ще започнат въпросите "Защо?!", "Друг/а ли има?" и така пак ще се стигне до разкриването на изневярата, те не нараняват нарочно, даже напротив...страх ги е да си признаят за да не ги наранят и така попадат в нещо като "омагьосан кръг" от който е трудно да излезеш невредим ;) даже от началото повечето се колебаят дали това е правилно, колебаят се в чувствата си към любовницата и приятелката (най-вече второто)!Е разбира се има и такива мъже/жени които изневерят просто от любопитство или просто защото не ги интересуват половинките им изобщо.

Park
12-16-2009, 22:07
То това жената не е човек,ами някво отмъстително същество,готово да се %^$№ с всеки,само да те нарани.

Стигнах само до твоето мнение, защото съм го изпитвал на свой гръб ..

Една дет се кълнеше че ме обича, се нае*а с уж най-добрия ми приятел в гората даже са ги видели :) казах ли, че това й беше първия път ? хмм ..

SimplementeYoOo
12-16-2009, 22:24
ami to tova prou4vane si vaji za Angliq a vseki znae 4e angli4ankite sa nai golemite kyrvi.. Li4no az smqtam 4e majete sa mn po lesni ot jenite.. ta te nikoga ne otkazvat(aide po4ti nikoga) Samo da vidqt golemi cici i stegnat zadnik ve4e im tekat ligite, posle jenite bili izneverqvali da be da.. Nie obi4ame s1s sarceto a vie s h**........ 8-)

Rebirthing
12-16-2009, 22:44
ami to tova prou4vane si vaji za Angliq a vseki znae 4e angli4ankite sa nai golemite kyrvi.. Li4no az smqtam 4e majete sa mn po lesni ot jenite.. ta te nikoga ne otkazvat(aide po4ti nikoga) Samo da vidqt golemi cici i stegnat zadnik ve4e im tekat ligite, posle jenite bili izneverqvali da be da.. Nie obi4ame s1s sarceto a vie s h**........ 8-)

На колко години трябва да си, за да направиш такова изказване?Не съм мъж, нямам "хуй" както се изразяваш и не обичам с него, но това не значи, че трябва да се поставят всички мъже под един общ знаменател и едва ли не да ги изкарваш коравосърдечни копеленца които не мислят за нищо друго освен как да "боцнат" поредната "мацка".Всяко стадо си има черната овца, при мъжете има такива които не могат да се нарекат мъже, те са просто прасета, но и при жените има които мислят само за секс."Всеки знае че англичанките са най-големите курви" и по дяволите кое проучване го доказва това или си била лично в Англия и си видяла с очите си?!

ScionOfStorm
12-16-2009, 22:46
Жени, мъже, кура ми. Несериозните хора изневеряват за мен, защото ако имаш нужда от изневяра, значи нещо тотално не е наред във връзката си и трябва да си го обсъдил с партньора си преди това.

Досега никога не съм изневерявал и ако в бъдеще остана такъв, какъвто съм - няма и да го направя. И в двете ми връзки досега, които бяха сериозни, обаче, имаше изневери от другата страна. Не някакви брутални, но все пак - изневери.

Опитвам се малко или много това да не ми влияе в отношението спрямо жените и съм мислил много пъти над тея шитове. Според мен жените, като доста по-силно емоционални, имат нужда и от по-висок приток на емоции - нещо, което невинаги може да бъде задоволено само от един мъж /явно/. Затова го търсят на друго място и евентуално го намират и осъществяват.

Което е доста кофти и преебано. Но си казах по-горе - сериозните хора, отдадени във връзката си няма да го направят това. Вместо да изневерят, защото примерно са ядосани на половинката, ще поговорят с нея да решат проблема. Другото са незряли работи.

SimplementeYoOo
12-17-2009, 14:30
Всеки знае че англичанките са най-големите к**ви" и по дяволите кое проучване го доказва това или си била лично в Англия и си видяла с очите си?![/b]
dobre de vinagi ima izklu4eniq,izvinqvam se :) amii jiveq v edin ispanski kurort v koito ima po4ti samo angli4ani i ako gi vidi6 6te ti prilu6ee.na 5 gradusa hodqt sas kasi poli ,vijdat im se zadnicite,kal4at se po pilonite makar 4e tejat 80 kg :D vinagi sa piqni, idvat v Ispaniq samo da se izebat s nqkoi i si zaminavat.tuka vsi4ki mn gi mrazim :D

komara
12-17-2009, 16:01
Давам само един пример. Повечето мъже (анкетираните) имат по сериозно социално положение от жените, затова не си признават. Повече от смешно е да се твърди, че жените изневеряват повече от нас.

tinkk
12-18-2009, 08:35
:? a zamislqli li ste se vseki pat kogato edno momi4e izneveri kak go narichat KURVA ami mom4etata togava kakvo ste a da ne ste ne6to pove4e i da si miliste 4e kat si lqgate s vsqka ste N1 :? .. tui che TIXO :-x