PDA

View Full Version : ДИЕТИ-Дневник...



Страници : [1] 2 3 4

titinkaa
11-09-2009, 08:10
Момичета,тези които сте на диета от днес,почваме тук да пишем какво ядем,и дали евентуално някой спортува,и как мислим след 1 седмица г/д че ни се е отразило на организма.Аз след 1 седмица т.е. в неделя ще ви кажа колко кг съм свалила през тази седмица. :)

silviau66
11-09-2009, 08:22
Такам... :) Здравейте... Аз почвам 90 дневната преди я бях правила за около 25 дена.. , но всичко се обърка и от тогава се опитвам да ям здравословно... и мисля да я започна пак от днес (понеже още нищо не съм яла) ... :) На обяд вероятно ще ям пилешко ... то същност е пиле с картофи ама картофите са за утре ... :Д:Д и така... Висока съм 164-5 и 65 кг. :( ;( :? :o :-# :smt089 ... Искам някаде към 50 кг... :)

silviau66
11-09-2009, 08:26
А .. забраих за спортуването.. амм... понякога правя упражнения в к1щи но не съм особено редовна и,... тренирам волейбол ... някаде по 5-6 часа на седмица... нямам никакво друго време,... за каквото и да било ... :? :oops:

mimsssssss
11-09-2009, 08:35
И така присъединявам се към вас, но няма да коментирам началните резултати , акогато видя ефект :) пак ще съм на дюкан, защото съм доволна от него и така, айде браво на всички смели, които се включвам. Можем да пуснем по една снимка ако искате в началото да се видим. нещо цял ръст :)

mimsssssss
11-09-2009, 08:38
качвам три снимки -> гледаме тялото не физиономиите че :D

http://prikachi.com/users/mimsssssss/78m.jpg

http://prikachi.com/users/mimsssssss/75L.jpg

http://prikachi.com/users/mimsssssss/67l.jpg

тва са ми най скорошните снимки :)

titinkaa
11-09-2009, 08:44
Ето и мои снимки от август месец са

http://prikachi.com/files/1148637r.jpg

http://prikachi.com/files/1148645z.jpg
:) висока съм 177 :)

mimsssssss
11-09-2009, 08:46
:shock: 177
аз съм 164 :x

roshlichka
11-09-2009, 08:48
Започнах я днес.. висока съм 169см и съм 64 кг. искам да стана поне 58. Изготвих си и меню за първите 4 дни и то е:

1ден: Белтъчен ден
закуска: 2 ябълки
обяд: варено пилешко месо, зеле салата, филийка черен хляб и 300мл. зеленчуков булюн
вечеря:същото като на обяд само, че без булюн и на половина по-малко

2ден: Бобови храни и варива
закуска: 2 кивита
обяд: варени картофи, зеле салата, филийка черен черен хляб и зеленчуков булюн
вечеря: същото като на обяд само, че без хляб и на половина по-малко от обяда

3ден: Въглехидратен
закуска: 2 малки нара
обяд: спагети с доматен сос
вечеря: 3 шоколадови бисквити и 1 лентичка натурален шоколад

4ден: Плодово-зеленчуков
Закуска: 2 лимона
обяд: супа /сигурно от тези на маги/
вечеря: зеленчуци /можеби отново зеле салата овкусена само с малко сол и лимонов сок/

Това е за първите 4 дни. :grin: за ругите ще измисля нещо по-различно.. Пожелайте ми успех :-)

mimsssssss
11-09-2009, 08:50
успех! тоест успех на всички ни :)

roshlichka
11-09-2009, 08:51
мерсииии.. и да успех на всичкиииии :-)

titinkaa
11-09-2009, 08:57
Започнах я днес.. висока съм 169см и съм 64 кг. искам да стана поне 58. Изготвих си и меню за първите 4 дни и то е:

1ден: Белтъчен ден
закуска: 2 ябълки
обяд: варено пилешко месо, зеле салата, филийка черен хляб и 300мл. зеленчуков булюн
вечеря:същото като на обяд само, че без булюн и на половина по-малко

2ден: Бобови храни и варива
закуска: 2 кивита
обяд: варени картофи, зеле салата, филийка черен черен хляб и зеленчуков булюн
вечеря: същото като на обяд само, че без хляб и на половина по-малко от обяда

3ден: Въглехидратен
закуска: 2 малки нара
обяд: спагети с доматен сос
вечеря: 3 шоколадови бисквити и 1 лентичка натурален шоколад

4ден: Плодово-зеленчуков
Закуска: 2 лимона
обяд: супа /сигурно от тези на маги/
вечеря: зеленчуци /можеби отново зеле салата овкусена само с малко сол и лимонов сок/

Това е за първите 4 дни. :grin: за ругите ще измисля нещо по-различно.. Пожелайте ми успех :-)

мисля че е добре измислено :) Хайде успех ти пожелавам :)

elenkaaa
11-09-2009, 08:57
Хора за мен диетата според кръвната група е най-добре защотото е индивидуална за всеки и не трябва да се лишаваме от почти нищо :grin: а резултатите от своя страна са наистина впечатляващи :)

elenkaaa
11-09-2009, 08:58
roshlichka написа:
Започнах я днес.. висока съм 169см и съм 64 кг. искам да стана поне 58. Изготвих си и меню за първите 4 дни и то е:

1ден: Белтъчен ден
закуска: 2 ябълки
обяд: варено пилешко месо, зеле салата, филийка черен хляб и 300мл. зеленчуков булюн
вечеря:същото като на обяд само, че без булюн и на половина по-малко

2ден: Бобови храни и варива
закуска: 2 кивита
обяд: варени картофи, зеле салата, филийка черен черен хляб и зеленчуков булюн
вечеря: същото като на обяд само, че без хляб и на половина по-малко от обяда

3ден: Въглехидратен
закуска: 2 малки нара
обяд: спагети с доматен сос
вечеря: 3 шоколадови бисквити и 1 лентичка натурален шоколад

4ден: Плодово-зеленчуков
Закуска: 2 лимона
обяд: супа /сигурно от тези на маги/
вечеря: зеленчуци /можеби отново зеле салата овкусена само с малко сол и лимонов сок/

Това е за първите 4 дни. Very Happy за ругите ще измисля нещо по-различно.. Пожелайте ми успех


мисля че е добре измислено Smile Хайде успех ти пожелавам Smile :grin:

vagarious
11-09-2009, 09:00
Такам.. и аз съм от днес.Сега ще хапна 2 ябълки, а за после ще го измисля.Абе ясно е, че щом започна днес ще изкарам, докато не видя смисъл да спра.А относно упражненията - ами ако не тези дни, то другата седмица тръгвам на фитнес.Иначе си правя някой упражнения у нас от доста време(откакто спрях фитнеса преди 2 месеца) и няма промяна в тялото ми,т.е поддържам си го още.И не се храня като обезумяла.Имам граница за всичко.Такам, стига съм се обеснявала ами да действам.Успех на всички. :) :grin:

titinkaa
11-09-2009, 09:04
Аз закусих 1 филийка пълнозърнест хляб и малко сирене до тука точките ми са 10т.(за тези които са на тази Точкова диета),а за обяд ще ям 1-2 варени яйца тъй като са 0 точки и половин краставица.Ще пиша довечера да ви кажа колко точки съм направила за днес и какво съм вечеряла :)

mimsssssss
11-09-2009, 09:06
аз май ще си сваря яйце за закуска, ама първо да се събудя, за обяд има пиле, следобедна закуска кисело млекце, до вечеря ако стигна ще измисля и аз като вас :D

roshlichka
11-09-2009, 09:10
вижте момичета..

http://www.testteglo.hit.bg/

на мен ми показа че идеалното тегло ми е 60 кг. т.е. трабва да сваля 4.. ама аз ще се обитам повече че не съм мн стегната.. :-D

myl0weee
11-09-2009, 09:13
90 дневната диета НЕ ЯЖТЕ ХЛЯБ! и в плодовия ден не се яде супа, а плодове!!!

roshlichka
11-09-2009, 09:15
пешеше че може по една филийка хляб и в плодовия ден супа, но добре ще се откажа от хляба макар че той е черен от този без брашно и от супата..

kuklichka_bg
11-09-2009, 09:15
От миналата седмица съм спряла хляба и сладкото.Не спазвам диета,просто гледам да не ям боклуци.Сега когато сме ваканция имам време и за спорт така за днес
закуска-кафе,нескафе,3в1 1/2 ябълка (малко доста кафе ама)
степер 30 мин + гирички и упражнения за корем
обяд-супа маги с кротони
степер 20 мин + гирички
вечеря-незнам

Радвам се ,че не изпитвам нужда от сладко и хляб вече. :) Дано имам и резултати в краят на тази седмица.

vagarious
11-09-2009, 09:16
90 дневната диета НЕ ЯЖТЕ ХЛЯБ! и в плодовия ден не се яде супа, а плодове!!!

Е пълнозърнест по 1 филия може. :shock: Във всички дни без плодовия и водния. :shock:

myl0weee
11-09-2009, 09:18
епа че може може, ама ти мислиш, че с хляб ще отслабвеш? :-o :lol:

п.п. препоръчвам ви да се консултирате с billytalent, мисля че така беше ника, тя за 10 дена свари доста. :)

silviq8888
11-09-2009, 09:18
и аз започвам !Висока съм 160 и тежа 65 :smt119 :smt119 :smt119 :smt119 :-# :-# :-# :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

А на мен ми изписва че трябва да стана 53 ! А на вас?

vagarious
11-09-2009, 09:20
епа че може може, ама ти мислиш, че с хляб ще отслабвеш? :-o :lol:

п.п. препоръчвам ви да се консултирате с billytalent, мисля че така беше ника, тя за 10 дена свари доста. :)

Еми преди само него ядох - повече от 1 филия и си спазвах някакви режими, и отслабнах.Колкото и да не е, все пак е по-различен от белия хляб.А и не всички могат изведнъж да се откажат от него. :)

roshlichka
11-09-2009, 09:20
дамм и аз така прочетох.. и това

В този ден хапвайте само плодове. Съчевайте ги както решите. Ако ви харесва повече хапвайте едни и същи плодове на едно хранене. Включете и малко сушени плодове, семена и ядки. Най-полезни са свежите и небелени плодове. Може да се консумират и плодови пюрета, супи, компоти, печени плодове (може да се добави подсладител). Ако не обичате плодове, тогава може да ги заместите със зеленчуци.

LovelyGirl
11-09-2009, 09:21
вижте момичета..

http://www.testteglo.hit.bg/

на мен ми показа че идеалното тегло ми е 60 кг. т.е. трабва да сваля 4.. ама аз ще се обитам повече че не съм мн стегната.. :-D

Извинявай, ама някой, ако си преценя теглото по тази таблица, ще сгреши много.Аз съм 163см. и съм 47кг. Показва ми, че идеалното тегло ми е 55кг., а максимума 66кг. :shock: И, ако ми кажете, че 60кг. не е пълно за този ръст :? Тази таблица не показва добре съотношенито тегло-ръст.
Според мен иделното тегло е около 115 извадено от ръста.

roshlichka
11-09-2009, 09:24
и на мен ми се струва че таблицата не е в ред ама.. ще видим колкото издържа на диетата и ако свикна с нея ще я правя докато стана около 58кг. хайде сега ставам да обядвам.. :D

titinkaa
11-09-2009, 09:32
Това е вярно
http://www.specializingfoods.com/guppy460/articles.php?lng=bg&pg=34

DarkKisss
11-09-2009, 09:36
Титиньке, не си затормозявай мозъчето, а поогледай темите.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265983 ето ти една която ще свърши работа :wink:

silviau66
11-09-2009, 09:37
Как вярно бе.. Аз съм 164см. 65 кг.. и ми пише браво продължавайте така... :shock: :shock: :?

shyshinka
11-09-2009, 09:38
ооо вие сече сте напреднали с постовете :D аз малко се поуспах и станах преди малко..ама какво да се прави ваканция :lol:
Та и тук да поясня на 90 дневната съм мисля да я карам до 1вия воден ден, но ще видя ако се чувствам добре ще я продължа, ако видя по-скорошен резултат не знам... след 1,2 седмици ще съм решила какво ще правя за сега съм я почнала от днес пъкще видим до кога, а така като имаме и темичка имам още по-голям стимул да пиша..особено когато почнем у-ще няма да имам търпение да се прибера и да пиша..сега малко бавно ще ни минава времето но нищо :)
та по темата: Не закусвах, защотото станах късно.. Обядвах 2 яйца сварени и 1 бестини със лешник :D Него не трябваше, но мисля, че щ го компенсирам с останалата храна, която е доста оскъдна.. За вечеря ще ям 1 яйце и това е.. Демек за днес в мензто ми присъства 1 снакс и 3 яйца и мнооого вода... за сега не изпитвам глад даже и от яйцата ми е тежко, но е така защото си имам запаси от мин. дни :-D След 2,3 дена ще влезна в ритъм и ще си ям по график ;)

clever
11-09-2009, 09:38
вижте момичета..

http://www.testteglo.hit.bg/

на мен ми показа че идеалното тегло ми е 60 кг. т.е. трабва да сваля 4.. ама аз ще се обитам повече че не съм мн стегната.. :-D
Тази таблица не показва добре съотношенито тегло-ръст.
определено :lol: :lol: :lol:
аз съм 165 и съм 45 кг.;а пише че трябва да съм най-малко 50 и идеално тегло 55 :shock: :razz:

п.п.повече няма да ви спамя в темата;обещавам :oops:

titinkaa
11-09-2009, 09:39
Титиньке, не си затормозявай мозъчето, а поогледай темите.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265983 ето ти една която ще свърши работа :wink:
М да знам я твойта тема :)

silviau66
11-09-2009, 09:41
Пффф.. Мен ме е срам да пусна снимка... ще взема да причиня удар на някого... :shock: :o ;) :oops:

Ambrosia
11-09-2009, 09:42
тва са големи простотии..аз съм 165 и съм 52 кг и не съм доволна
с диети само нищо не става трябва и да спортувате
и само да кажа че по време на грип е изключително неподходящо да се спазват диети :)

foreverr
11-09-2009, 09:43
Ми мацки аз от вторника(10.11.09) ще почвам един хранителен режим.
Закуска: овесени ядки или овесени трици с кисело мляко(половин кофичка кисело мляко култура 0,1 %)
Обяд: 2 варени яйца с сирене(вместо яйца понякога ще ям някъкво ,месо)
Вечеря: салата от зеленчуци без олио, само с оцет и сол или оцет и сирене.Като салатата ще ми е или от зеле или от моркови, тъй като краставиците и доматите в момента не ми харесват.

titinkaa
11-09-2009, 09:45
Пффф.. Мен ме е срам да пусна снимка... ще взема да причиня удар на някого... :shock: :o ;) :oops:
дай де,кво те е срам,и аз сложих вече :)

shyshinka
11-09-2009, 09:46
офф стига сте, знаем го.. и да кажа мисля, че това което всички правим не е строга диета..специално за хора, които сме на 90 дневната в нея са включени всички храни, но са определени за консумиране в различни дни..
П.С. аз съм 1,74 а за кг не съм сигурна, кантарът ми е електричен ама преди 2,3 седмици като чистих с прахосмукачката го шибнах и той подскочи и нещо не мери, самосе вклячва, ноо задъжително ще намеря начин да сепремеря интересно ми е и лично за мен какъв ще е резултата, иначе последния път бях 78/79, носега определено съм качила бях болна и нямаше начин по цял ден да лежа в нас и да гледам тв и да не ям :D някъде съм към 82 може би..

silviau66
11-09-2009, 09:49
[quote=silviau66]Пффф.. Мен ме е срам да пусна снимка... ще взема да причиня удар на някого... :shock: :o ;) :oops:
дай де,кво те е срам,и аз сложих вече :)



охх абе по нататък може ида пусна като си преживея срама.. хахаххх 8-)

shyshinka
11-09-2009, 09:54
Добре а задължително ли е пиенето на бульон след всяко ядене..? Аз мисля да го пропусна това с бульона? :-o

vagarious
11-09-2009, 09:55
Добре а задължително ли е пиенето на бульон след всяко ядене..? Аз мисля да го пропусна това с бульона? :-o

И аз ще го пропускам.Не обичам. :?

silviau66
11-09-2009, 09:58
Дамм и аз го пропускам... :) :? :-) Успех на всички :-) :-)

mimsssssss
11-09-2009, 10:00
Пффф.. Мен ме е срам да пусна снимка... ще взема да причиня удар на някого... :shock: :o ;) :oops:
дай де,кво те е срам,и аз сложих вече :)

и аз...айде пускайте тука снимчици :) и накрая и резултата ще видим реален наглед :P

silviau66
11-09-2009, 10:01
Пффф.. Мен ме е срам да пусна снимка... ще взема да причиня удар на някого... :shock: :o ;) :oops:
дай де,кво те е срам,и аз сложих вече :)

и аз...айде пускайте тука снимчици :) и накрая и резултата ще видим реален наглед :P

Еее накрая ако има резултат аз ще пусна и сегашна снимка спох.. :) :-)

roshlichka
11-09-2009, 10:02
ами незнам но вкъщи няма зеленчуков бульон затова сега ще си направ един пилешки..

roshlichka
11-09-2009, 10:05
мм отказах се от булюн защото не ми се пие а и без него е по диетично :-D

silviq8888
11-09-2009, 10:13
Мацки това с изчисляването на килограмите не е много правилно!Защото миналата година стигнах до 60 кг и пак бях дебела :-x :-x :-x а ако напиша в таблицата че съм 60 кг при ръст 160 изписва нормални граници! :razz: :razz: :razz: :razz: как може такова нещо! :-x :razz: :razz: :razz: Имам снимки на 62 кг е много по добре изглеждам отколко сега но пак си бях дебела ! Успех на всички в неделя ще видим кой колко е свалил! :oops: :oops: :razz: :P

hoSTagE__
11-09-2009, 10:13
хм и аз да се включа :D

значи аз си направих меню за 2 дни :D

като цяло на ден трябва да приемам 1400 калории и менюто ми за деня да включва:
3 порции (1порция=100гр) зърнени и бобови храни
2 порции плодове
2 порции млечни продукти
2 порции белтъчини
леки закуски 3 порции
зелен чай с нар

1 ден:
закуска: фитнес с прясно мляко, ябълка
обяд: риба тон и зелена сатала с лимонов сок
леки закуски: ябълки,солети
вечеря:салата и пилешко месо
2 ден:
закуска: мляко с трици
обяд:запечени картофки
леки закуски: пак плодове и солети :D
вечеря: сьомга или друга риба на сач със задушени зеленчуци

а относно как да разберете индекса на телецната си маса (ИТМ)
ето и една формула:
разделете теглото си в кг. на височината си в метри.
раздели резултата на височината си в метри.

shyshinka
11-09-2009, 10:15
Аз не, че не обичам бульон просто мисля, че ще си мина и без него, няма нужда да го пия след като не съм гладна.
Иначе за снимки и аз мисля накрая.. и без това нямам в цял ръст подходящи.
Имам и друг въпрос :-D А чай от тези готовите може ли? Има едни 3в1 с вкус на мед.. в пакетче и само го разтваряш в вода.. Много е хубав! Когато ми се яде сладко ще го пия, защотото има хубав вкус на мед :P Но въпроса е може ли такива полуфабрикати да ги наречем. И дали може кафе н 3в1 защотото е кафе мляко и захар, ами 2в1 където има само мляко и кафе, без захар? Една приятелка го пиеше когато беше на про теиновата и си слагаше понякога подсладител.Тук при 90 дневната може ли?
П.С охх какво правя нзно все ми се получават големи постовече чак мен ме мързи да си ги чета :grin:

shyshinka
11-09-2009, 10:18
hoSTagE__ , нещо това с пресмятането не го разбрах може ли пак до го обясниш с някакви примерни цифри :)

Kris4oy
11-09-2009, 10:18
вижте момичета..

http://www.testteglo.hit.bg/

на мен ми показа че идеалното тегло ми е 60 кг. т.е. трабва да сваля 4.. ама аз ще се обитам повече че не съм мн стегната.. :-D

изкара ме под нормата :D побъркана история аз съм 1,71-1,72 и съм 55 кг 8-) искал да съм 50 и от днес съм на точковата диета ама още нищо не съм яла, ще пиша като хапна :P :-)

pamito69
11-09-2009, 10:23
аз от днеска почвам 90 дневата искам да сваля поне 5кг :)

hoSTagE__
11-09-2009, 10:24
да пак ще обясня и ще сложа таблица само че ми трябва малко време да я оформя

titinkaa
11-09-2009, 10:34
вижте момичета..

http://www.testteglo.hit.bg/

на мен ми показа че идеалното тегло ми е 60 кг. т.е. трабва да сваля 4.. ама аз ще се обитам повече че не съм мн стегната.. :-D

изкара ме под нормата :D побъркана история аз съм 1,71-1,72 и съм 55 кг 8-) искал да съм 50 и от днес съм на точковата диета ама още нищо не съм яла, ще пиша като хапна :P :-)

бе на тва не му вярвайте :D

hoSTagE__
11-09-2009, 10:35
Вашия итм се изчислява като разделиш теглото си в кг на височината си в метри (например 60 кг делено на 170 (ръст))
след това разделяш резултата на височината си в метри (170-ръст)

дано да съм го обяснила по хубаво този път

и ето таблицата където може да видите дали сте с наднормено тегло
пс: числата са вашия итм



Възраст оптимално тегло леко наднормено тегло

13-14 19-20 21-23

15-16 20-21 22-24

17-19 21-22 23-25

Възраст наднормено тегло затлъстяване

13-14 24-25 26+

15-16 25-28 29+

17-19 26-29 30+

shyshinka
11-09-2009, 10:44
Мисля, че това е това, за което говориш: http://www.specializingfoods.com/guppy460/articles.php?lng=bg&pg=34

хайде ще пиша довечера след вечеряте, че ще вземе много стр. да стане тази тема и няма да ни е особено прегледно :-D [/b]

mimsssssss
11-09-2009, 10:58
пропуснах закуската и направо съм на обядя - бяло пилешко месо на фурна с настърган малко кашкавал отгоре :)

gabi_94
11-09-2009, 11:18
емм до една степен тея таблици са верни, ама не съвсем, например мен ме изкарват под нормата и трябва да тежа минимум 2 кг повече, а за нормално телосложение трябва да тежа почти 8 кг повече :D но все пак мисля, че така ще изглеждам леко пълна, в смисъл няма да е мн добре... Диети не спазвам, ям каквото искам и когато искам, не спортувам изобщо - голям съм мързел...всичко е въпрос до метаболизъм според мен - на някои хора им се лепи всичко, на други по малко, а на трети - нищо. От друга страна е въпрос и до ген, не може дете на двама затлъстели родители да е супер клощаво - поне аз не съм срещала такова. Моите родители са закръглени, но определено не са дебели, а на младини са били слаби, особено баща ми...Но все пак за да се придържам по темата ще кажа, че 90 дневната диета е изключително ефективна - реших е така да я пробвам да видя кво ще стане и без това лятото бях напълняла с 3,4 кг и си ги свалих за 1 седмица на тая диета, като дори не я спазвах мн стриктно.

Kris4oy
11-09-2009, 11:30
хапвам пилешка пържолка сега на скара :P

Kris4oy
11-09-2009, 11:39
момичета, объркала съм 8-) не е пилешка пържола на скара, а е пилешко шишче на скара.. :D :P

Complicated
11-09-2009, 11:58
ам и вчера ядах боб.днеска мусака няква салата и пържен салам с сос :grin:

:-)
Диета?? :razz: :razz:

clever
11-09-2009, 12:02
ам и вчера ядах боб.днеска мусака няква салата и пържен салам с сос :grin:

:-)
Диета?? :razz: :razz:тя се ебава :lol: :lol: :lol: :lol:

titinkaa
11-09-2009, 12:03
ам и вчера ядах боб.днеска мусака няква салата и пържен салам с сос :grin:

:-)
:lol:

Axel_f
11-09-2009, 12:54
И аз съм на диета, ама не за отслабване, ами по здравословни причини. :x Не трябва да ям белтъчини, ям само ориз, хляб, картофи и лютеница. Вече ми писна, ама това е единственото лечение за уртикария от храни :(

titinkaa
11-09-2009, 12:58
И аз съм на диета, ама не за отслабване, ами по здравословни причини. :x Не трябва да ям белтъчини, ям само ориз, хляб, картофи и лютеница. Вече ми писна, ама това е единственото лечение за уртикария от храни :(

за пръв път я чувам тази болест,я кажи ако може кво представлява,от какво се получава? :(

hottie
11-09-2009, 13:26
вижте момичета..

http://www.testteglo.hit.bg/

на мен ми показа че идеалното тегло ми е 60 кг. т.е. трабва да сваля 4.. ама аз ще се обитам повече че не съм мн стегната.. :-D

Извинявай, ама някой, ако си преценя теглото по тази таблица, ще сгреши много.Аз съм 163см. и съм 47кг. Показва ми, че идеалното тегло ми е 55кг., а максимума 66кг. :shock: И, ако ми кажете, че 60кг. не е пълно за този ръст :? Тази таблица не показва добре съотношенито тегло-ръст.
Според мен иделното тегло е около 115 извадено от ръста.

ха-ха да, на мен даже ми пише че съм под нормата. а според мен съм си екстра

Sissy90
11-09-2009, 14:41
Формулата за индекса на телесната маса показва ЗДРАВОСЛОВНО, а не естетически най-доброто тегло. Това, че пише, че майксимално може да сте 65 кг например, не означава, че на 65 кг ще изглеждате добре, просто тези килограми не повишават риска да се разболеете от диабет, хипертония и т. н.

Sissy90
11-09-2009, 14:45
И аз съм на диета, ама не за отслабване, ами по здравословни причини. :x Не трябва да ям белтъчини, ям само ориз, хляб, картофи и лютеница. Вече ми писна, ама това е единственото лечение за уртикария от храни :(

за пръв път я чувам тази болест,я кажи ако може кво представлява,от какво се получава? :(
Най-просто казано, това е обрив, в резултат на алергична реакция към храни. По принцип лечението се състои в това да се установи от какво се причинява и да се избягва - включват се една по една различни храни, ако не предизвикват реакция, значи могат да се ядат, ако предизвикат - естествено, се изключват.

sladur4etyYy
11-09-2009, 14:48
как определяте по колко калории трябва да приемате на ден?

п.с. не съм на диета и се извинявам, че не пиша много по темата, но ми се струва, че тук мога да получа адекватен отговор :D

SunnyTime
11-09-2009, 15:24
Значии от днес съм на диета и реших да си направя меню за 10 дни напред



1-ви ден

Закуска: Препечена филия със сирене и чай.
Обяд:2 Варени яйца и малко сиренце.
Вечеря:2 ябълки

2-ри ден

Закуска: Препечена филия със сирене и чай
Обяд: Супа (маги с крутони)
Вечеря: Варено яйце и сирене

3-ти ден

Закуска: Препечена филия със сирене и айран
Обяд: Варено яйце и домат
Вечеря: Кисело мляко

4-ти ден

Закуска: Активия с плодове и мюсли
Обяд: Супа (маги с крутони)
Вечеря: Варено яйце с филийка хляб

5-ти ден

Закуска: Филийка със сирене и чай
Обяд: Две варени яйца и айран
Вечеря; Ябълка

6-ти ден

Закуска: Натурална Активия
Обяд: Едно варено яйце и един домат
Вечеря: Супа (маги с крутони)

7-ми ден

Закуска: Препечена филийка със сирене и айран
Обяд: Каквото има
Вечеря: Каквото има

8-ми ден

Закуска: Кроасан с шоколад
Обяд: Супа (маги с крутони)
Вечер: Ябълка

9-ти ден

Закуска: Активия с мюсли и плодчета
Обяд: 2 варени яйца
Вечеря: Препечена филийка със сирене и айран

10-ти ден

Закуска: Препечена филийка със сирене и айран
Обяд: 1 варено яйце с малко сирене
Вечеря: Кисело мляко и ябълка

Разбира се включено и е редовното пиене на водичка и всеки ден обиколки по стадиона

11-ти ден

Айде на кантарааааааа :Dз днеска започнах точковата диета ии преди малко реших да си направя меню за 10 дни напред..

Кажете какво мислите :)

lizzy
11-09-2009, 15:30
SunnyTime
Намали малко яйцата - Неможе всеки ден ..
Вредно е за здравето - съдържат мн Холестерол .
Препоръчителната доза от диетолозите е по 6 яйца на седмица Най-много =
Замени ги някой ден с друго просто.
Успех :)

JCoutureJunkie
11-09-2009, 15:35
Ох,днес щях да почвам диетата за да видя дали мога да се сдържа да ям толкова малко,но още сутринта излапах 1 шоколад...
Успех на всички,почнали сериозно :-)

sladur4etyYy
11-09-2009, 15:37
как определяте по колко калории трябва да приемате на ден?

п.с. не съм на диета и се извинявам, че не пиша много по темата, но ми се струва, че тук мога да получа адекватен отговор :D

titinkaa
11-09-2009, 15:37
Значии от днес съм на диета и реших да си направя меню за 10 дни напред



1-ви ден

Закуска: Препечена филия със сирене и чай.
Обяд:2 Варени яйца и малко сиренце.
Вечеря:2 ябълки

2-ри ден

Закуска: Препечена филия със сирене и чай
Обяд: Супа (маги с крутони)
Вечеря: Варено яйце и сирене

3-ти ден

Закуска: Препечена филия със сирене и айран
Обяд: Варено яйце и домат
Вечеря: Кисело мляко

4-ти ден

Закуска: Активия с плодове и мюсли
Обяд: Супа (маги с крутони)
Вечеря: Варено яйце с филийка хляб

5-ти ден

Закуска: Филийка със сирене и чай
Обяд: Две варени яйца и айран
Вечеря; Ябълка

6-ти ден

Закуска: Натурална Активия
Обяд: Едно варено яйце и един домат
Вечеря: Супа (маги с крутони)

7-ми ден

Закуска: Препечена филийка със сирене и айран
Обяд: Каквото има
Вечеря: Каквото има

8-ми ден

Закуска: Кроасан с шоколад
Обяд: Супа (маги с крутони)
Вечер: Ябълка

9-ти ден

Закуска: Активия с мюсли и плодчета
Обяд: 2 варени яйца
Вечеря: Препечена филийка със сирене и айран

10-ти ден

Закуска: Препечена филийка със сирене и айран
Обяд: 1 варено яйце с малко сирене
Вечеря: Кисело мляко и ябълка

Разбира се включено и е редовното пиене на водичка и всеки ден обиколки по стадиона

11-ти ден

Айде на кантарааааааа :Dз днеска започнах точковата диета ии преди малко реших да си направя меню за 10 дни напред..

Кажете какво мислите :)

Яйцата са много,замениги например с кашкавал или моркови,нещо такова,иначе е супер менюто :)

silviau66
11-09-2009, 16:18
Такамм.. да се отчета за деня.. 8-) Сутринта ядох 2 мандарини.. На обяд малко пилешко месо и салата от домати... а сега салата от домати със сирене и мандарини [3] А и малко сгафих.. ядох 10ина лешника.. Между ояда и вечерята.. :oops: Но иначе съм доволна от деня.. Стана що - годе белтъчен 8-) :-)

mimsssssss
11-09-2009, 16:23
единствените белтци които виждам са пилешкото месо, можеше да има кисело мляко яйце,сиренце кашкавал

silviau66
11-09-2009, 16:31
единствените белтци които виждам са пилешкото месо, можеше да има кисело мляко яйце,сиренце кашкавал

Сирене имаше и на обяд и на вечеря със салатата... Еми не ми се ядеше друго белтъчно, че вчера карах цял ден на мляко..
И между другото .. казаха ми че не трябва да се смесват белтъците.. Нямам идея дали е вярно, но... :? :o :-)

Baby_b
11-09-2009, 16:49
И аз от днеска почнах 90 дневната диета
за закуска пих сок, че нямаше плодове у нас
след това спортувах в фитнеса
за обяд 2 варени яйца с извара и филиика черен хляб с извара
за вечеря 3-4 хапки омлет, щото беше прегорял и 2 чаши прясно мляко
смятате ли, че е добре или трябва да се храня по-малко?
на мене това ми е достатъчно и цял ден се чувствах сита ама ми е първи ден и не мога да прецяня дали е много 8-)

vagarious
11-09-2009, 16:55
Оох и на мен днес ми е 1ви ден от диетата.Беше добре.Даже сега не съм гладна, ама трябва- да си мина по реда иначе става тъпо.Мисля, че с кафенцето сгафих, но не е кой знае колко "вредно".Доволна съм. :)

roshlichka
11-09-2009, 16:56
Закусвах 2 ябълки обядвах варено пилешко месо с зеле салата и вечерях същото но на половина по-малко.. изпих 2 литра мин. вода... обячеее и аз сгафих :D изядох една шоколадова бонбона и една лентичка шоколад бежду обяда и вечерята.. надявам се да не е толкова лошо.. :-x

shyshinka
11-09-2009, 17:42
Такам и аз да се отчета сега: Не закусвах (станах късно) Обядвах 2 яйца, вечерях: 1 яйце, 1 пакетче кашкавалени солети и 3 рачешки ролца. Това е! Прегрешението ми е, че ядох може би солети кашкавалени ина обяд половинбестини с лешник, но мисля че съм го компенсирала като не съм яла нищо свестно, само 3 яйца.
Вече нямам търпение да идва утре :grin:
А и предлагам като пишеме да пишеме по към края на деня, за да пишем на веднъй всичко, което сме яли, че да се направи равносметка, а не разпокъсно през целия ден и да не можем да хванем края коя какво е яла ;) Хайде лека вечер за сега, успех за утре на всички и си пожелавам да продължаваме така сериозно и останлите дни, сега отивам да гледам малко футбол-обзор на 12 кръг (мнооого съм запалена :D )
До утрееееееееее :-)

mimsssssss
11-09-2009, 17:53
тея рачешки рулца на кво имат вкус ? чудя се дали да си купя ама има вероятност да ги хвърля.незнам защо не съм яла досега - изглеждат ми на гумички :) имам ги в менюто си може да си купя.колко трябва да изям че да ме наядат или неможе да се ползват като основно ястие?

п.п.има ли някой на дюкан да питам нещо? - тоест питам. може ли да се ядат пилешки сърца?

vagarious
11-09-2009, 17:55
тея рачешки рулца на кво имат вкус ? чудя се дали да си купя ама има вероятност да ги хвърля.незнам защо не съм яла досега - изглеждат ми на гумички :) имам ги в менюто си може да си купя.колко трябва да изям че да ме наядат или неможе да се ползват като основно ястие?

п.п.има ли някой на дюкан да питам нещо? - тоест питам. може ли да се ядат пилешки сърца?

Не съм на Дюкан, но знам, че може.А относно рулцата - нямам си и на идея.Опитвала съм ги и не ми харесват.Но това беше преди години.Не мога да ти помогна за тях. :)

Sissy90
11-09-2009, 18:01
как определяте по колко калории трябва да приемате на ден?

п.с. не съм на диета и се извинявам, че не пиша много по темата, но ми се струва, че тук мога да получа адекватен отговор :D
http://spidersport.com/weight-control.php#2
Тук има една формула, по нея се изчислява :)

mimsssssss
11-09-2009, 18:08
мерси :) а и в началото не казах колко кг съм ама да си кажа всичко :)
165 височина, 75 кг - измерено днес
19 години :)

Fr3eGiRl
11-09-2009, 18:09
Taкаа Здрасти.. :) Аз не съм на определена диета просто съм решила да не се тъпча с боклуци и да се ограничавам малко с тестеното,сладкото,пържено то и разни други по-калорични храни.. 8-) Висока съм 168/9 и тежа 56/7 .. :? Искам да стана 50кг. Започвам от утре за това тогава ще пиша.. :-D Не съм си изготвяла определено меню.. :)

titinkaa
11-09-2009, 18:15
Аз днес закусвах една филийка пълнозърнест хляб със малко сиренце,на обяд ядох 2 сварени яйца с един морков,след обяд към 16:00 часа изядох една ябълка,а за вечеря ядох 2 кюфтета на скара с една филийка пълнозърнест хляб :) Тъй като съм на Точкова диета точките ми за днес са общо 39 точки :)

mimsssssss
11-09-2009, 18:26
на тая точкова колко можеш да правиш на ден макс точки ?

titinkaa
11-09-2009, 18:28
на тая точкова колко можеш да правиш на ден макс точки ?
45т. на ден :)

vagarious
11-09-2009, 18:30
Taкаа Здрасти.. :) Аз не съм на определена диета просто съм решила да не се тъпча с боклуци и да се ограничавам малко с тестеното,сладкото,пържено то и разни други по-калорични храни.. 8-) Висока съм 168/9 и тежа 56/7 .. :? Искам да стана 50кг. Започвам от утре за това тогава ще пиша.. :-D Не съм си изготвяла определено меню.. :)

Ехе и аз съм толкова висока, но съм малко по-пълничка :D Трябва да сме около 52-53. :)

MissIndependant
11-09-2009, 18:44
Момичета и аз мисля да се присъединя към вас от утре. Смятам да спазвам 90-дневната. Утре сутринта ще се претегля и измеря и ще пиша точни мерки :) .

Fr3eGiRl
11-09-2009, 18:59
Taкаа Здрасти.. :) Аз не съм на определена диета просто съм решила да не се тъпча с боклуци и да се ограничавам малко с тестеното,сладкото,пържено то и разни други по-калорични храни.. 8-) Висока съм 168/9 и тежа 56/7 .. :? Искам да стана 50кг. Започвам от утре за това тогава ще пиша.. :-D Не съм си изготвяла определено меню.. :)

Ехе и аз съм толкова висока, но съм малко по-пълничка :D Трябва да сме около 52-53. :)

И 52-53 ме устройват.. 8-) Макар, че си бях поставила за цел 50.. 8-)

WhitEShadoW
11-09-2009, 19:01
Момичета и аз мисля да се присъединя към вас от утре. Смятам да спазвам 90-дневната. Утре сутринта ще се претегля и измеря и ще пиша точни мерки :) .

И аз я почвам от утре и дано има някакви резултати :?

Fr3eGiRl
11-09-2009, 19:06
Имам един списък с това колко калории се съдържат в 100 грама различни храни.. :) Пускам го.. надявам се да помогне на някой.. :-)


Колко килокалории(Kcal) се съдържат в 100гр. продукт-по азбучен ред

В 100 грама:
авокадо - 160 Kcal
агнешка пържола - 246 Kcal
агнешки бут - 130 Kcal
агнешки гърди - 400 Kcal
агнешко филе - 120 Kcalайран - 44 Kcal
акула котлет - 130 Kcal
акула пържена - 228 Kcal
алабаш варен - 29 Kcal
амур бял - 132 Kcal
ананас - 46 Kcal
ананас консерва - 82 Kcal
аншоа - 130 Kcal
артишок - 47 Kcal
аспарагус - 20 Kcal
аспержи - 17 Kcal
ашуре - 95 Kcalбадеми печени - 597 Kcal
бадеми сурови - 577 Kcal
баклава - 429 Kcal
бамя - варена или замразена - 28 Kcal
бамя - туршия (маринована) - 58 Kcal
бамя сурова - 32 Kcal
банан - 87 Kcal
домашна баница със сирене - 395 Kcal
банички Белла със сирене - 363 Kcal
Бейлис - 254 Kcal
Бекон пушен - 253 Kcal
Биволско кисело мляко - 102 Kcal
Бира - 40 Kcal
Безалкохолна бира - 30 KcalБисквити маслени - 500 Kcal
Шоколадови бисквити - 520 Kcal
Бишкоти - 398 Kcal
Боб варен - 130 Kcal
Боб зелен - 37 Kcal
Боб шарен - 106 Kcal
Боза - 72 Kcal
Бонбони желе - 74 Kcal
Бонбони шоколадови - 470 Kcal
Броколи - 25 Kcal
Брюкселско зеле , замразено и след това варено - 42 Kcal
Булгур - 346 Kcal
Бутер тесто ,,Белла" - 383 Kcal
Бърбън - 225 Kcal
Бял амур - 133 KcalБяла риба - 78 Kcal
Варени моркови - 31 Kcal
Вафли - 510 Kcal
Вермут - 150 Kcal
Вино бяло сладко - 90 Kcal
Вино бяло сухо - 70 Kcal
Вино розе - 62 Kcal
Вино червено - 75 Kcal
Вишни - 55 kcal
Вода - няма калории
Водка - стандартна 40% алкохол - 222 Kcal
Говеждо месо средно тлъсто - 134 Kcal
Говеждо месо тлъсто - 262 Kcal
Грах консерва - 62 Kcal
Грах пресен - 51 kcalГрах яхния - 124 Kcal
Грейпфрут - 34 Kcal
Грозде - 70 Kcal
Гулия - 26 Kcal
Гъби печурки - 18 Kcal
Гъше месо - 307 Kcal
Джанки - 34 Kcal
Джин - стандартен 40% алкохол - 222 Kcal
Диня - 26 Kcal
Домати - 21 Kcal
Домати консерва - 17 Kcal
Дроб черен - 128 Kcal
Дюля (дюла) - 44 Kcal
Еклер - 389 Kcal
Желирани бонбони - 294 Kcal
Заешко месо - 174 KcalЗахар - 417 Kcal
Зеле - 25 Kcal
Кисело зеле - 26 Kcal
Земна ябълка - 27 Kcal
Микс от сурови зеленчуци - 105 Kcal
Зехтин - 900 Kcal
Извара пълномаслена - 298 Kcal
Извара обезмаслена - 62 Kcal
Кайма смес от свинско и телешко 60/40 - 203 kcal
Кайма свинска - 260 Kcal
Кайма телешка - 116 Kcal
Кайсия - 46 Kcal
Калкан - 118 KcalКалмар - 93 Kcal
Камби - 26 Kcal
Капучино - 60 Kcal
Варени картофи - 74 Kcal
Картофи задушени - 85 Kcal
Картофи пържени - 258 Kcal
Карфиол - 30 Kcal
Кафе еспресо - 7 Kcal
Кашкавал краве - 397 Kcal
Кекс домашен - 362 Kcal
Кетчуп - 94 Kcal
Киви - 43 Kcal
Кифла с мармалад - 300 Kcal
Кифла със сирене - 288 Kcal
Козунак - 376 Kcal
Кока Кола - 44 KcalМесо от кокошка - 222 Kcal
Коняк - 250 Kcal
Копърка в доматен сос - 287 Kcal
Копърка маринована - 242 Kcal
Краве кисело мляко - 76 Kcal
Краставица - 12 Kcal
Крем карамел - 203 Kcal
Круша - 58 Kcal
Къпини - 50 Kcal
Кървавица - 230 Kcal
Лешници печени - 685 Kcal
Лешници сурови - 633 Kcal
Леща варена - 130 Kcal
Леща яхния - 252 KcalЛимонада - 52 Kcal
Лимон - 40 Kcal
Лук пресен - 27 Kcal
Лук стар (глави) - 52 Kcal
Луканка - 464 Kcal
Лютеница - 161 Kcal
Люти чушки - 40 Kcal
Макарони варени - 142 Kcal
Макарони на фурна - 262 Kcal
Малини - 46 Kcal
Манго - 70 Kcal
Мандарина - 38 kcal
Маргарин - 750 Kcal
Маруля - 25 KcalСвинска мас - 900 Kcal
Маслини черни - 248 Kcal
Краве масло - 743 Kcal
Мастика 342 Kcal
Пчелен мед - 333 Kcal
Овче кисело мляко - 90 Kcal
Моркови - 40 Kcal
Мушмула - 35 Kcal
Нар - 75 Kcal
Олио слънчогледово - 930 Kcal
Омлет - 152 Kcal
Орехи - 690 Kcal
Ориз варен - 110 Kcal
Ориз задушен - 208 Kcal
Оцет - 14 Kcal
Палачинка - 225 KcalПастърма - 205 Kcal
Патешко месо - 168 Kcal
Патладжан варен - 35 Kcal
Патладжан маринован - 50 Kcal
Печурки - 21 Kcal
Печена пилешка пържола - 114 Kcal
Пилешко месо печено - 144 Kcal
Пилешко месо варено - 125 Kcal
Зелен пипер - 25 Kcal
Червен пипер - 25 Kcal
Печен пипер - 22 Kcal
Поничка - 398 Kcal
Портокал - 42 Kcal
Праз - 30 Kcal
Праскова - 36 KcalПушени пуешки гърди - 96 Kcal
Пуешка шунка - 124 Kcal
Пуканки - 400 Kcal
Пъпеш - 40 Kcal
Ракия - 302 Kcal
Раци - 81 Kcal
Репички - 21 Kcal
Ром - 375 Kcal
Русенско варено - 387 Kcal
Ряпа - 29 Kcal
Саздърма - 408 Kcal
Свинска пържола - 260 Kcal
Свински врат - 250 Kcal
Свински джолан - 272 Kcal
Свински котлет - 258 KcalСвински черен дроб - 140 Kcal
Свинско печено - 296 Kcal
Свинско филе - 176 Kcal
Сирене дунавия - 378 Kcal
Сирене краве - 245 Kcal
Сирене крема - 364 Kcal
Сирене овче - 326 Kcal
Сирене синьо - 353 Kcal
Скумрия на скара - 224 Kcal
Скумрия пушена - 198 Kcal
Скумрия пържена - 295 Kcal
Сладолед ванилия - 206 Kcal
Сладолед сметанов - 240 Kcal
Сладолед шоколадов - 222 Kcal
Сланина - 854 KcalСини сливи - 63 Kcal
Смокини - 79 Kcal
Соя печена - 620 Kcal
Спанак варен - 23 Kcal
Стафиди - 291 Kcal
Страгали - 620 Kcal
Таратор - 50 Kcal
Тахан халва - 540 KcalТекила - 110 Kcal
Телешка кайма - 118 Kcal
Телешки език варен - 202 Kcal
Телешко варено - 62 Kcal
Тиква варена - 56 Kcal
Тиква печена - 40 Kcal
Тиквички пържени - 194 Kcal
Тиквички с млечен сос - 194 Kcal
Тирамису - 252 Kcal
Толумбички - 432 Kcal
Тутманик - 361 Kcal
Узо - 340 Kcal
Уиски - 286 Kcal
Фурми - 281 Kcal
Фъстъци печени - 620 KcalФъстъци сурови - 568 Kcal
Фъстъчено масло - 588 Kcal
Хайвер червен - 250 Kcal
Хайвер черен - 250 Kcal
Хляб пшеничен - 240 Kcal
Хляб ръжен - 193 Kcal
Хляб соев - 268 Kcal
Хляб черен с трици - 183 Kcal
Царевица варена - 108 Kcal
Царевица пържена - 213 Kcal
Цвекло - 41 Kcal
Цвекло варено - 44 Kcal
Цикория - 16 Kcal
Червен пипер млян - 332 Kcal
Череши - 67 KcalЧесън - 116 Kcal
Шам фъстък - 478 Kcal
Шампанско полусухо - 110 Kcal
Шампанско сухо - 76 Kcal
Шоколад млечен - 530 Kcal
Шоколад натурален - 480 Kcal
Шунка - 117 Kcal
Ябълка - 53 Kcal
Ябълка обелена - 47 Kcal
Ябълка сушена - 242 Kcal
Ягоди - 38 Kcal
Яйце варено - 154 Kcal
Яйце сурово - 147 Kcal
Ярешко месо - 212 Kcal

sladi4ka_qni4ka
11-09-2009, 20:01
ами успех на вси4ки които са по4нали диети ... а те са толкова вредни.. пак може да отслабнете като си ядете от вси4ко но в граници...
примерно аз сладко не абсолютно не ям,газирано не пия от близо 2 години,избягвам белия хляб ,карам на пълнозърнест,бягам на стадиона ... и има резултати определено.. :) :)

pamito69
11-09-2009, 20:09
ами аз днес почнах 90 дневата за закуска една ябълка обяд две сварени яйца, а за вечеря сирене и един домат за сега съм без прегришния дано да е така до края :grin:

shyshinka
11-09-2009, 20:14
Еми кво да ви кажа за ролцата.. имат вкус на риба. Не са лоши, при положение, че преди се отвращавах от тях, но само защото бях яла сурови, бяхме на гости и имаше, а жената не знаеше как се правят и бееше сложила така и аз да не я обидя изядох 3,4 и после много повръщщах, но вече знам как се приготвят и много ги обичам. Естествено може да си се ядът и сурови(не са напълно, направени са така че да се ядът свободно, без да им се прави нищо).
А ако някои реши да опита има 2 рецепти. Едната е да се панират. Аз ги овалвам в разбито яйце, после в галета, пак в яйце и в тигана. Държат се много малко, колкото да станат златист цвят. Мнооого са вкусни, почти не се усеща какво ядеш. А другата рецепта си се усеща. Значи слагате ги в чиния и ги мажете с малко маргарин и в микровулновата за 1 мин. и са готови след това може да изстискате и малко лимон върху тях. А предполагам вие ще питате маргарина с какво да го замените като сте на диета? Еми може и да не го заменяте то трябва малко да ги намажете, после се рзтопява. Иначе ако решите да няма никаква мазнина ги дръжте в микровулновата много малко време по-малко и от половин минута, защото иначе се спичат и стават сухи и тяърди и не се ядът, като стоят много време в печката без мазнина. Айде ако пробвате напишете по кои начин сте ги правили и дали ви харесват ;)

billytalent
11-09-2009, 20:22
Аз също ги ям панирани със салата ахаха иначе тези дни започвам 90-дневната

Kris4oy
11-10-2009, 07:14
така.. да се отчета за вчера на обяд ядох пилешки шишчета, а на вечеря свиснка пържола... много ми стана месото... и днеска още не съм яла.. 8-)

HexGirl
11-10-2009, 07:29
Тежа 52 килограма и съм 168
Тази седмица съм си направила график за ядене на много течни храни и на много ябълки че имам сериозен проблем с корема тои беше и основната причина да почна да се храня правелно преди години
Другата седмица почвам 7 дневна диета с кленов сироп :)

Менюто днес
Закуска половин кофичка кисело мляко с малко сушени сливи (8.30 ч)
Обяд супа бистра без картоф с пилешко (12 ч)
Вечеря 1 ябълка и салата ( 6.30ч)

Прегрешение с 2 хапки вафла 8-)

titinkaa
11-10-2009, 07:38
Имам един списък с това колко калории се съдържат в 100 грама различни храни.. :) Пускам го.. надявам се да помогне на някой.. :-)


Колко килокалории(Kcal) се съдържат в 100гр. продукт-по азбучен ред

В 100 грама:
авокадо - 160 Kcal
агнешка пържола - 246 Kcal
агнешки бут - 130 Kcal
агнешки гърди - 400 Kcal
агнешко филе - 120 Kcalайран - 44 Kcal
акула котлет - 130 Kcal
акула пържена - 228 Kcal
алабаш варен - 29 Kcal
амур бял - 132 Kcal
ананас - 46 Kcal
ананас консерва - 82 Kcal
аншоа - 130 Kcal
артишок - 47 Kcal
аспарагус - 20 Kcal
аспержи - 17 Kcal
ашуре - 95 Kcalбадеми печени - 597 Kcal
бадеми сурови - 577 Kcal
баклава - 429 Kcal
бамя - варена или замразена - 28 Kcal
бамя - туршия (маринована) - 58 Kcal
бамя сурова - 32 Kcal
банан - 87 Kcal
домашна баница със сирене - 395 Kcal
банички Белла със сирене - 363 Kcal
Бейлис - 254 Kcal
Бекон пушен - 253 Kcal
Биволско кисело мляко - 102 Kcal
Бира - 40 Kcal
Безалкохолна бира - 30 KcalБисквити маслени - 500 Kcal
Шоколадови бисквити - 520 Kcal
Бишкоти - 398 Kcal
Боб варен - 130 Kcal
Боб зелен - 37 Kcal
Боб шарен - 106 Kcal
Боза - 72 Kcal
Бонбони желе - 74 Kcal
Бонбони шоколадови - 470 Kcal
Броколи - 25 Kcal
Брюкселско зеле , замразено и след това варено - 42 Kcal
Булгур - 346 Kcal
Бутер тесто ,,Белла" - 383 Kcal
Бърбън - 225 Kcal
Бял амур - 133 KcalБяла риба - 78 Kcal
Варени моркови - 31 Kcal
Вафли - 510 Kcal
Вермут - 150 Kcal
Вино бяло сладко - 90 Kcal
Вино бяло сухо - 70 Kcal
Вино розе - 62 Kcal
Вино червено - 75 Kcal
Вишни - 55 kcal
Вода - няма калории
Водка - стандартна 40% алкохол - 222 Kcal
Говеждо месо средно тлъсто - 134 Kcal
Говеждо месо тлъсто - 262 Kcal
Грах консерва - 62 Kcal
Грах пресен - 51 kcalГрах яхния - 124 Kcal
Грейпфрут - 34 Kcal
Грозде - 70 Kcal
Гулия - 26 Kcal
Гъби печурки - 18 Kcal
Гъше месо - 307 Kcal
Джанки - 34 Kcal
Джин - стандартен 40% алкохол - 222 Kcal
Диня - 26 Kcal
Домати - 21 Kcal
Домати консерва - 17 Kcal
Дроб черен - 128 Kcal
Дюля (дюла) - 44 Kcal
Еклер - 389 Kcal
Желирани бонбони - 294 Kcal
Заешко месо - 174 KcalЗахар - 417 Kcal
Зеле - 25 Kcal
Кисело зеле - 26 Kcal
Земна ябълка - 27 Kcal
Микс от сурови зеленчуци - 105 Kcal
Зехтин - 900 Kcal
Извара пълномаслена - 298 Kcal
Извара обезмаслена - 62 Kcal
Кайма смес от свинско и телешко 60/40 - 203 kcal
Кайма свинска - 260 Kcal
Кайма телешка - 116 Kcal
Кайсия - 46 Kcal
Калкан - 118 KcalКалмар - 93 Kcal
Камби - 26 Kcal
Капучино - 60 Kcal
Варени картофи - 74 Kcal
Картофи задушени - 85 Kcal
Картофи пържени - 258 Kcal
Карфиол - 30 Kcal
Кафе еспресо - 7 Kcal
Кашкавал краве - 397 Kcal
Кекс домашен - 362 Kcal
Кетчуп - 94 Kcal
Киви - 43 Kcal
Кифла с мармалад - 300 Kcal
Кифла със сирене - 288 Kcal
Козунак - 376 Kcal
Кока Кола - 44 KcalМесо от кокошка - 222 Kcal
Коняк - 250 Kcal
Копърка в доматен сос - 287 Kcal
Копърка маринована - 242 Kcal
Краве кисело мляко - 76 Kcal
Краставица - 12 Kcal
Крем карамел - 203 Kcal
Круша - 58 Kcal
Къпини - 50 Kcal
Кървавица - 230 Kcal
Лешници печени - 685 Kcal
Лешници сурови - 633 Kcal
Леща варена - 130 Kcal
Леща яхния - 252 KcalЛимонада - 52 Kcal
Лимон - 40 Kcal
Лук пресен - 27 Kcal
Лук стар (глави) - 52 Kcal
Луканка - 464 Kcal
Лютеница - 161 Kcal
Люти чушки - 40 Kcal
Макарони варени - 142 Kcal
Макарони на фурна - 262 Kcal
Малини - 46 Kcal
Манго - 70 Kcal
Мандарина - 38 kcal
Маргарин - 750 Kcal
Маруля - 25 KcalСвинска мас - 900 Kcal
Маслини черни - 248 Kcal
Краве масло - 743 Kcal
Мастика 342 Kcal
Пчелен мед - 333 Kcal
Овче кисело мляко - 90 Kcal
Моркови - 40 Kcal
Мушмула - 35 Kcal
Нар - 75 Kcal
Олио слънчогледово - 930 Kcal
Омлет - 152 Kcal
Орехи - 690 Kcal
Ориз варен - 110 Kcal
Ориз задушен - 208 Kcal
Оцет - 14 Kcal
Палачинка - 225 KcalПастърма - 205 Kcal
Патешко месо - 168 Kcal
Патладжан варен - 35 Kcal
Патладжан маринован - 50 Kcal
Печурки - 21 Kcal
Печена пилешка пържола - 114 Kcal
Пилешко месо печено - 144 Kcal
Пилешко месо варено - 125 Kcal
Зелен пипер - 25 Kcal
Червен пипер - 25 Kcal
Печен пипер - 22 Kcal
Поничка - 398 Kcal
Портокал - 42 Kcal
Праз - 30 Kcal
Праскова - 36 KcalПушени пуешки гърди - 96 Kcal
Пуешка шунка - 124 Kcal
Пуканки - 400 Kcal
Пъпеш - 40 Kcal
Ракия - 302 Kcal
Раци - 81 Kcal
Репички - 21 Kcal
Ром - 375 Kcal
Русенско варено - 387 Kcal
Ряпа - 29 Kcal
Саздърма - 408 Kcal
Свинска пържола - 260 Kcal
Свински врат - 250 Kcal
Свински джолан - 272 Kcal
Свински котлет - 258 KcalСвински черен дроб - 140 Kcal
Свинско печено - 296 Kcal
Свинско филе - 176 Kcal
Сирене дунавия - 378 Kcal
Сирене краве - 245 Kcal
Сирене крема - 364 Kcal
Сирене овче - 326 Kcal
Сирене синьо - 353 Kcal
Скумрия на скара - 224 Kcal
Скумрия пушена - 198 Kcal
Скумрия пържена - 295 Kcal
Сладолед ванилия - 206 Kcal
Сладолед сметанов - 240 Kcal
Сладолед шоколадов - 222 Kcal
Сланина - 854 KcalСини сливи - 63 Kcal
Смокини - 79 Kcal
Соя печена - 620 Kcal
Спанак варен - 23 Kcal
Стафиди - 291 Kcal
Страгали - 620 Kcal
Таратор - 50 Kcal
Тахан халва - 540 KcalТекила - 110 Kcal
Телешка кайма - 118 Kcal
Телешки език варен - 202 Kcal
Телешко варено - 62 Kcal
Тиква варена - 56 Kcal
Тиква печена - 40 Kcal
Тиквички пържени - 194 Kcal
Тиквички с млечен сос - 194 Kcal
Тирамису - 252 Kcal
Толумбички - 432 Kcal
Тутманик - 361 Kcal
Узо - 340 Kcal
Уиски - 286 Kcal
Фурми - 281 Kcal
Фъстъци печени - 620 KcalФъстъци сурови - 568 Kcal
Фъстъчено масло - 588 Kcal
Хайвер червен - 250 Kcal
Хайвер черен - 250 Kcal
Хляб пшеничен - 240 Kcal
Хляб ръжен - 193 Kcal
Хляб соев - 268 Kcal
Хляб черен с трици - 183 Kcal
Царевица варена - 108 Kcal
Царевица пържена - 213 Kcal
Цвекло - 41 Kcal
Цвекло варено - 44 Kcal
Цикория - 16 Kcal
Червен пипер млян - 332 Kcal
Череши - 67 KcalЧесън - 116 Kcal
Шам фъстък - 478 Kcal
Шампанско полусухо - 110 Kcal
Шампанско сухо - 76 Kcal
Шоколад млечен - 530 Kcal
Шоколад натурален - 480 Kcal
Шунка - 117 Kcal
Ябълка - 53 Kcal
Ябълка обелена - 47 Kcal
Ябълка сушена - 242 Kcal
Ягоди - 38 Kcal
Яйце варено - 154 Kcal
Яйце сурово - 147 Kcal
Ярешко месо - 212 Kcal

Мисля,че е много полезно за всички това с Kcal :) мерси че си се потрудил ада го качиш :)

pamito69
11-10-2009, 07:57
здравейте днес ми е втория ден от диетата за закуска изядох 2 ябълки а за обяд ще ям печени картофи на фурна с подправки а за вечеря същото но наполовина Искам да ви попитам чуствате ли се добре днес защото на мен не ми е много добре това дали е от диетата :?

myl0weee
11-10-2009, 08:00
здравейте днес ми е втория ден от диетата за закуска изядох 2 ябълки а за обяд ще ям печени картофи на фурна с подправки а за вечеря същото но наполовина Искам да ви попитам чуствате ли се добре днес защото на мен не ми е много добре това дали е от диетата :?

90 дневната ли спазваш? Не мисля, че е от нея, може да има хиляди причини- лошото време, предменструален синдром, сънливост....но ако мислиш, че е от нея по- добре я спри, въпреки че според мен си търсиш оправдание.. :)

pamito69
11-10-2009, 08:09
ами 90 дневната спазвам и не си търся оправдание защото съм решена колкото и лошо да ми е ще я спазвам до край този път не трябва да се провалям може наистина да е от друга причина аз просто попитах дали и някой друг не се чуства така и все пак благодаря за отговора :)

titinkaa
11-10-2009, 08:11
Аз не спазвам 90 дневната диета,а Точковата диета,и днес се чувствам много добре :)

mimsssssss
11-10-2009, 08:33
:grin: хелоу. и така втори ден на дюканчу нямам прегрешения, чустваш се бомба. мерси много на shyshinka :-) ще видим кво ще правя с рулцата, и ще ви кажа ако съм яла. така имам един въпрос. пия витамини такива разтварящисе и се чудя в тях има ли нещо, което би ми пречило - няква захар и пдообни , или се прави на базата на степче :D еха как го казах.
п.п. закусвам мялко с кафе...

future_butterfly
11-10-2009, 08:36
Хм, аз закусвах преди час:
1 сварено яйце
1 зелена ябълка
към 80-90 гр царевица

НО най-важното е, че масате беше отрупана с 3 различни вида тестени закуски от магазина, а оттам се отървах само с едно малко кроасанче 8-)

vagarious
11-10-2009, 08:37
mimsssssss незнам за витамините, но това кафе със захар не трябва ли да е излишно във всички диети(поне без захар да е) ? :-o :)

Baby_b
11-10-2009, 08:37
И аз съм втори ден на 90 дневната, а се чувствам супер
на закуска ядох 1 ябълка и много се наядох, не можах още 1 да изям.
Изпих и 1 кафе чисто без захар, ааааа до колко е позволено чистото кафе в диетата моля някой да ми кажа, щото мн обичам да пия , ама ако трябва ще го спра.
За обяд ще ям леща и вечеря пак леща, но по-малко. Днес няма да спортувам, но утре ще. Вие по колко спортувате? Аз само по 3 пъти в седмицата, нямам време за повече :(

titinkaa
11-10-2009, 08:41
И аз съм втори ден на 90 дневната, а се чувствам супер
на закуска ядох 1 ябълка и много се наядох, не можах още 1 да изям.
Изпих и 1 кафе чисто без захар, ааааа до колко е позволено чистото кафе в диетата моля някой да ми кажа, щото мн обичам да пия , ама ако трябва ще го спра.
За обяд ще ям леща и вечеря пак леща, но по-малко. Днес няма да спортувам, но утре ще. Вие по колко спортувате? Аз само по 3 пъти в седмицата, нямам време за повече :(

мисля че е достатъчно по 3 пъти ,и аз като ходех на фитнес ходех само 3 пъти в седмицат аи ми беше достатъчно

vagarious
11-10-2009, 08:45
И аз съм втори ден на 90 дневната, а се чувствам супер
на закуска ядох 1 ябълка и много се наядох, не можах още 1 да изям.
Изпих и 1 кафе чисто без захар, ааааа до колко е позволено чистото кафе в диетата моля някой да ми кажа, щото мн обичам да пия , ама ако трябва ще го спра.
За обяд ще ям леща и вечеря пак леща, но по-малко. Днес няма да спортувам, но утре ще. Вие по колко спортувате? Аз само по 3 пъти в седмицата, нямам време за повече :(

Абсолютно същото меню за днес имам и аз, само, че сега рупам 2ра ябълка. :D Успех!

future_butterfly
11-10-2009, 09:19
Пф, току що правих 15-20 минутни...хм...упражнения от някакъв клип от замунда - тае бо - кардио, и макар и да изпълних само 1/3 от тях, цялата съм в пот 8-)

бтв: на мен мотивацията ми е някаква изрязана мацка от "журнал", дето рекламира епилатор :lol:

mimsssssss
11-10-2009, 09:21
mimsssssss незнам за витамините, но това кафе със захар не трябва ли да е излишно във всички диети(поне без захар да е) ? :-o :)

аз съм писала мляко с кафе бре :? не със захар 2 лъжички нес със обезмаслено мялко :)

vagarious
11-10-2009, 09:23
mimsssssss незнам за витамините, но това кафе със захар не трябва ли да е излишно във всички диети(поне без захар да е) ? :-o :)

аз съм писала мляко с кафе бре :? не със захар 2 лъжички нес със обезмаслено мялко :)

А,да.Моя грешка. :)

titinkaa
11-10-2009, 10:59
mimsssssss незнам за витамините, но това кафе със захар не трябва ли да е излишно във всички диети(поне без захар да е) ? :-o :)

аз съм писала мляко с кафе бре :? не със захар 2 лъжички нес със обезмаслено мялко :)

А ако обичам да пиеш 3в1,го спри докато си на диета,щото то е много калорично

mimsssssss
11-10-2009, 11:13
абе на диета съм бе момичета кви 3в1 ква захар -> нискомаслено мялко с нес пия :D ааа аз на диета ли съм или кво...няма прегрешения засега :)

vagarious
11-10-2009, 11:19
Точно 3в1 много обичам и много трудно ще го премахна.Навик ми е.Черното кафе не мога да го пия, камоли без захар.Явно ще трябва да ги заместя с нещо.Някакви идеи?!?! :-o Зациклила съм напълно. :(

Baby_b
11-10-2009, 11:32
А черно с подсладител??Или черно кафе с много малко мляко и мед. Черен чай можеш да пробваш. В него също има кофеин, аз вчера пих и ми хареса.

vagarious
11-10-2009, 11:51
Baby_b това с мляко и мед е добра идея.Само, че сега нямам мляко.За утре ще имам.Благодаря за идеите. :) :-)

silviau66
11-10-2009, 11:58
Здравейте .. :-) Може ли някой да ми препоръча някакви упражнения.. които да действат.. Не от типа чух, че една приятелка, на братовчедка на баба ми.. 8-) Не сериозно трябва ми нещо.... може да е изпитано.. :)

Kris4oy
11-10-2009, 11:58
преди около 2 часа хапнах един сандвич... :P

прегрешение: 2 шоколадови бонбонки :oops:

silviau66
11-10-2009, 12:04
Здравейте .. :-) Може ли някой да ми препоръча някакви упражнения.. които да действат.. Не от типа чух, че една приятелка, на братовчедка на баба ми.. 8-) Не сериозно трябва ми нещо.... може да е изпитано.. :)

Не ми пренебрегвайте съобщението само, защото е на края на предната страница.. 8-) :x 8-) 8-)

shyshinka
11-10-2009, 12:17
Охооо май не само аз съм на леща днес :-D
silviau66, отвори страницата на розали.ком и влез в раздел фитнес вкъщи, там има доста разяснение даже с картинки ;)
Иначе няма да ви казвам сега какво съм яла ами направо довечера.
До момичетата които не могат да заменят 3в1, пробваите с 2в1, то е същото обаче без захар.
И аз имам 1 въпрос бейкролс с пица прегрешение ли епри 90 дневната? Все едно аз не ям хляб, както пише и според мен не е :D

silviau66
11-10-2009, 12:21
Охооо май не само аз съм на леща днес :-D
silviau66, отвори страницата на розали.ком и влез в раздел фитнес вкъщи, там има доста разяснение даже с картинки ;)
Иначе няма да ви казвам сега какво съм яла ами направо довечера.
До момичетата които не могат да заменят 3в1, пробваите с 2в1, то е същото обаче без захар.
И аз имам 1 въпрос бейкролс с пица прегрешение ли епри 90 дневната? Все едно аз не ям хляб, както пише и според мен не е :D

Благодаря ще погледна.. :-)

Ами не съм убедена обаче аз бейкролс ям във въглехидратния ден.. Мисля че спада към въглехидратите.. но не съм сигурна.. ако някой знае да казва.. :) И ако искате може да ми викате Сисе или нешо такова.., 8-) :lol: :-) :oops:

shyshinka
11-10-2009, 12:24
Е и да не е здраве да е, аз си го компенсирам с това, че не ям особено много от другите работи дето може. И не знам въобразявам ли си, не си ли въобразявам, но днес сутринта като застанах пред огледалото тук отстрани паласките ми ги нямаше, почти не се личат.. а до преди 2 дена не бяха толкова невидими. Направо уау много се зарадвах, много ме е яд, че нямам работещ кантар, за да се увер, но нищо така за по-голям стимул.
И да ви питам тези, които са на 90 дневата какво ще ядът утре на въглехидратния, аз нещо много се чудя :-o ?

vagarious
11-10-2009, 12:26
Охооо май не само аз съм на леща днес :-D
silviau66, отвори страницата на розали.ком и влез в раздел фитнес вкъщи, там има доста разяснение даже с картинки ;)
Иначе няма да ви казвам сега какво съм яла ами направо довечера.
До момичетата които не могат да заменят 3в1, пробваите с 2в1, то е същото обаче без захар.
И аз имам 1 въпрос бейкролс с пица прегрешение ли епри 90 дневната? Все едно аз не ям хляб, както пише и според мен не е :D

И аз съм на лещичка днес. :-D :grin: А бейкролс-а попринцип е пържен хляб=> въглехидрати.Още повече, че е овкусен и .. абе към въглехидратите мисля, че е. :)

pamito69
11-10-2009, 12:57
shyshinka аз мисля на въглехидратния за закуска - ябълка за обяд- една вафла вечеря- филия пълнозърнест хляб с лютеница а и лентичка черен шоколад :D а на плодовия ще я карам само на грейпфурти :(

Baby_b
11-10-2009, 13:04
Ами аз утре на въглехидратния мисля да си направя макарони със домати ама нз още дали макарони или спагети. А аз вече огладнях май обядвах много рано днеска, а и лещата беше божествена. Все едно няма да ям плод, щото искам на вечеря да ям пак леща :grin:

shyshinka
11-10-2009, 13:07
оххх грпфурти ужас от тях имам чувството, че ще огладнея още повече :D Аз за плодовия съм измислила ама за утре не знам.. чудя се спагети.. ама как да ги направя с доматен сос.. а ми се не иска от тея полуфабрикатите, защото 1во че са малко, 2ро че са по-вредни.
Иначе за плодовия съм приготвила: ябълки, кивита и портокали. А да ви питам банан може ли?

vagarious
11-10-2009, 13:13
Бананите са много калорични и не са препоръчителни за диета.Само аз ли не забелязвам дори минимален ефект в тялото си. :-# :-# :-# Толкова се старая и успявам и накрая нищо.Искам и ааааз. :-k :-o 8-)

mimsssssss
11-10-2009, 14:14
взех си тея рулца от раци струват 0.76ст поне няма да ме еяд ако ги хвърля :D реших да си ги изпека във фурната. бейкролса е пържен хляб така че не става. взех си овесени триц за мялкото бива. хаха втори ден нз дали има ефект решила съм на 10 дни да се тегля и меря :)

shyshinka
11-10-2009, 14:31
Как така ще ги печеш бе :shock: ?

roshlichka
11-10-2009, 14:44
амиии аз за въглехидратния ден мисля наобяд да ям парче пица от тези които се продават а за вечеря сигурно 2-3 шоколадови бисквитки или мама ако е направила някой сладиш-мога да си позволя 1 парченце и ( лентичка черен шоколад.

И аз не съм забелязала промяна в тялото си :-x :-x :-x

shyshinka
11-10-2009, 14:50
Ох ама то аз там където четох пишеше, че пицата трябва да е с зеленчуци, но да и така на парче е вариант, нищо че има по много работи на нея, то нали е 1 парченце... супер значи и аз сигурно за обяд ще ям пица.. и без това тук наблизо до нас има пицария и режат на парчета.. измислих го вече :grin: За вечеря за шоколада съм сигурна, а за "основното" още не знам. Чудя се кроасан става ли?

billytalent
11-10-2009, 14:56
По-добре не яжте пица,може и да е 1 парче,но все пак основният принцип на 90-дневната е разделното хранене,а така ще смесите въглехидрати със белтъчини,по-добре спагети със сос или препечена филия с лютеница

roshlichka
11-10-2009, 15:16
да права си за пицата.. ама ще видим..

silviau66
11-10-2009, 15:17
Скъпо дието-дневниче,
Сутринта хапнах солета и веднага отидох да я повърна в тоалетната, но впоследствие осъзнах, че не съм ял солета, а това е било просто сън, докато съм бил в безсъзнание няколко минути. Е, поне съм изкарал още някоя калория http://hsnl.org/images/emoticons/burger.gif

Следобяд глътнах няколко пъти слюнката си без да искам, в която има бактерии, следователно съм ял месо. Отидох и го повърнах. Почувствах се страхотно.

Сега ще вечерам малко възух и ще спя на светната лампа, за да мога да фотосинтезирам. http://hsnl.org/images/emoticons/idea.gif

Успех на всички. http://hsnl.org/images/emoticons/roller.gif


:razz: Забавно.. 8-) Само че при нас разликата е, че ядем.. и тези, които са на 90 дневната ядат всичко... Това, че е в различни дни.. не означава, че фотосинтезираме.. :) Ммм.. това, че ти нямаш нужда от ограничения.. и т.н. ... Не всички сме така .. Или поне аз... :) :o :-) :oops:

roshlichka
11-10-2009, 15:19
Скъпо дието-дневниче,
Сутринта хапнах солета и веднага отидох да я повърна в тоалетната, но впоследствие осъзнах, че не съм ял солета, а това е било просто сън, докато съм бил в безсъзнание няколко минути. Е, поне съм изкарал още някоя калория http://hsnl.org/images/emoticons/burger.gif

Следобяд глътнах няколко пъти слюнката си без да искам, в която има бактерии, следователно съм ял месо. Отидох и го повърнах. Почувствах се страхотно.

Сега ще вечерам малко възух и ще спя на светната лампа, за да мога да фотосинтезирам. http://hsnl.org/images/emoticons/idea.gif

Успех на всички. http://hsnl.org/images/emoticons/roller.gif


:razz: Забавно.. 8-) Само че при нас разликата е, че ядем.. и тези, които са на 90 дневната ядат всичко... Това, че е в различни дни.. не означава, че фотосинтезираме.. :) Ммм.. това, че ти нямаш нужда от ограничения.. и т.н. ... Не всички сме така .. Или поне аз... :) :o :-) :oops:

С теб съм silviau66 :)

silviau66
11-10-2009, 15:25
Скъпо дието-дневниче,
Сутринта хапнах солета и веднага отидох да я повърна в тоалетната, но впоследствие осъзнах, че не съм ял солета, а това е било просто сън, докато съм бил в безсъзнание няколко минути. Е, поне съм изкарал още някоя калория http://hsnl.org/images/emoticons/burger.gif

Следобяд глътнах няколко пъти слюнката си без да искам, в която има бактерии, следователно съм ял месо. Отидох и го повърнах. Почувствах се страхотно.

Сега ще вечерам малко възух и ще спя на светната лампа, за да мога да фотосинтезирам. http://hsnl.org/images/emoticons/idea.gif

Успех на всички. http://hsnl.org/images/emoticons/roller.gif


:razz: Забавно.. 8-) Само че при нас разликата е, че ядем.. и тези, които са на 90 дневната ядат всичко... Това, че е в различни дни.. не означава, че фотосинтезираме.. :) Ммм.. това, че ти нямаш нужда от ограничения.. и т.н. ... Не всички сме така .. Или поне аз... :) :o :-) :oops:

С теб съм silviau66 :)

Разбира се това е лично мое мнение.. :) Просто аз съм решила, че имам нужда.. И съм започнала.. И с фотосинтеза нищо не се получава.. :) И засега ми се струва, че тук хората са разумни знаят кога да спрат с диетите или по точно режимите.. и никой не би повърнал.. солета или каквото и да било нарочно... :) :? :lol:

silviau66
11-10-2009, 15:37
Една идея.. :) Ако искате може да кажете Skype .. за да не осираме темата.. с други приказки.. А и може да се запознаем... :) Ако не.. не :) :) :-) :oops:
И да кажа... :) Днес сутринта пих сок от прясно изцеден портокал... на обяд ядох картофи.. а сега ще ям картофено пюре... :) И да си кажа прегрешението засега... половин вафла.. :( :o :oops:

antoaneta613
11-10-2009, 15:59
Такам... :) Здравейте... Аз почвам 90 дневната преди я бях правила за около 25 дена.. , но всичко се обърка и от тогава се опитвам да ям здравословно... и мисля да я започна пак от днес (понеже още нищо не съм яла) ... :) На обяд вероятно ще ям пилешко ... то същност е пиле с картофи ама картофите са за утре ... :Д:Д и така... Висока съм 164-5 и 65 кг. :( ;( :? :o :-# :smt089 ... Искам някаде към 50 кг... :)
+ и аз искам сьщото :) ще ходя на народни танци и започвам точкова диета и искам да ви попитам (за да не правя нова тема) според вас това ще помогне ли значи висока съм 160 и тежа 61-2 кг :(

clever
11-10-2009, 16:01
Скъпо дието-дневниче,
Сутринта хапнах солета и веднага отидох да я повърна в тоалетната, но впоследствие осъзнах, че не съм ял солета, а това е било просто сън, докато съм бил в безсъзнание няколко минути. Е, поне съм изкарал още някоя калория http://hsnl.org/images/emoticons/burger.gif

Следобяд глътнах няколко пъти слюнката си без да искам, в която има бактерии, следователно съм ял месо. Отидох и го повърнах. Почувствах се страхотно.

Сега ще вечерам малко възух и ще спя на светната лампа, за да мога да фотосинтезирам. http://hsnl.org/images/emoticons/idea.gif

Успех на всички. http://hsnl.org/images/emoticons/roller.gif :razz: :razz: хаххаххах

titinkaa
11-10-2009, 16:12
Такам... :) Здравейте... Аз почвам 90 дневната преди я бях правила за около 25 дена.. , но всичко се обърка и от тогава се опитвам да ям здравословно... и мисля да я започна пак от днес (понеже още нищо не съм яла) ... :) На обяд вероятно ще ям пилешко ... то същност е пиле с картофи ама картофите са за утре ... :Д:Д и така... Висока съм 164-5 и 65 кг. :( ;( :? :o :-# :smt089 ... Искам някаде към 50 кг... :)
+ и аз искам сьщото :) ще ходя на народни танци и започвам точкова диета и искам да ви попитам (за да не правя нова тема) според вас това ще помогне ли значи висока съм 160 и тежа 61-2 кг :(

Аз съм на точкова диета вече втори ден,и друг път съм я спазвала и бях свалила 13кг за месец и половина-два,затова пак нея почнах,поне знам че има ефект :)

roshlichka
11-10-2009, 16:25
На 90 дневната съм..
Закусвах 2 малки нара
Обядвах варени картофи с зеле салата в която сложих сладка царевица
Вечерях същото
Изпих 2литра мин. вода
не съм яла хляб.. не съм пила булюн..

Прегрешението ми е 3 малки парченца свинско месо от винения кебап на мама :-x

titinkaa
11-10-2009, 16:27
На точкова диета съм
Закуска:чаша топла вода и една ябълка
Обяд:2 кюфтета с 1 фил. пълнозрнест хляб
Вечеря:наденица ще ям,ще прегреша малко щото е мазна,ама няма как :)

elenkaaa
11-10-2009, 16:33
Здравейте виждам че почти всички тук сте на 90 дневната но аз пък реших да съм по-строга със себе си и се подложих на една плодово-зеленчукова казвам ви страхотна е напромер днес изядох 2 салати с марулка и малко зехтин+лимонче малко грозде и един портокал.Вчера пък карах само на малко плодове и разбира се цялата процедура е полята с много вода.Четох че специално тази диета е много подходяща когато се искаш бързи резултати и се набавят доста витамини и минерали за 2 дни отслабнах 2 килограма и разбира се доста тренировка днес тичах 3 часа и 30 минути разхождах се и наистина се чувствам супер.Пробвайте и няма да съжалявате :grin:

elenkaaa
11-10-2009, 16:35
Да добавя че нямам никакви прегрешения и се чувствам прекрасно наистина тази диета е доста строга но резултатите са трайни и впечатляващи :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

elenkaaa
11-10-2009, 16:36
Колкото до тази 90 дневна диета мисля че ако сте сериозни не трябва да прегрешавате дори най-малкото прегрешение си е прегрешение мотивирайте се повече знам че е трудно на мен също ми е трудно но пък усещането е прекрасно :grin:

titinkaa
11-10-2009, 16:40
А колко дена се спазва тая диета плодово-зеленчукова? :)

elenkaaa
11-10-2009, 16:41
мисля че около 1 месец и резултатите са направо..... :grin:

elenkaaa
11-10-2009, 16:42
Забравих да кажа че има и 3 водни дни струва ми се доста строга но лично мои мнение е че си заслужава

elenkaaa
11-10-2009, 16:44
Да също освен 3 водни дни може да се хапват маслинки и в салатата малко зехтин

antoaneta613
11-10-2009, 16:48
Такам... :) Здравейте... Аз почвам 90 дневната преди я бях правила за около 25 дена.. , но всичко се обърка и от тогава се опитвам да ям здравословно... и мисля да я започна пак от днес (понеже още нищо не съм яла) ... :) На обяд вероятно ще ям пилешко ... то същност е пиле с картофи ама картофите са за утре ... :Д:Д и така... Висока съм 164-5 и 65 кг. :( ;( :? :o :-# :smt089 ... Искам някаде към 50 кг... :)
+ и аз искам сьщото :) ще ходя на народни танци и започвам точкова диета и искам да ви попитам (за да не правя нова тема) според вас това ще помогне ли значи висока съм 160 и тежа 61-2 кг :(

Аз съм на точкова диета вече втори ден,и друг път съм я спазвала и бях свалила 13кг за месец и половина-два,затова пак нея почнах,поне знам че има ефект :)
Благодаря ги много почвам я от утреее :grin:

titinkaa
11-10-2009, 16:49
Такам... :) Здравейте... Аз почвам 90 дневната преди я бях правила за около 25 дена.. , но всичко се обърка и от тогава се опитвам да ям здравословно... и мисля да я започна пак от днес (понеже още нищо не съм яла) ... :) На обяд вероятно ще ям пилешко ... то същност е пиле с картофи ама картофите са за утре ... :Д:Д и така... Висока съм 164-5 и 65 кг. :( ;( :? :o :-# :smt089 ... Искам някаде към 50 кг... :)
+ и аз искам сьщото :) ще ходя на народни танци и започвам точкова диета и искам да ви попитам (за да не правя нова тема) според вас това ще помогне ли значи висока съм 160 и тежа 61-2 кг :(

Аз съм на точкова диета вече втори ден,и друг път съм я спазвала и бях свалила 13кг за месец и половина-два,затова пак нея почнах,поне знам че има ефект :)
Благодаря ги много почвам я от утреее :grin:

няма проблем :)

titinkaa
11-10-2009, 16:50
Да също освен 3 водни дни може да се хапват маслинки и в салатата малко зехтин

А колко килограма свали за 1 месец?

elenkaaa
11-10-2009, 16:58
Свалят се около 10-15 килограма зависи колко си упорит защотото и физическото натоварване има значение :D

titinkaa
11-10-2009, 17:00
Свалят се около 10-15 килограма зависи колко си упорит защотото и физическото натоварване има значение :D
Ок и какво нищо друго ли не с еяде,само салати и плодове?

elenkaaa
11-10-2009, 17:00
Щом за два дни свалих 2 килограма и се чувствам супер имам предвид не се чувствам гладна правете си сметка за 1 месец колко се свалят :-s

vagarious
11-10-2009, 17:01
Току-що приключих за днес.Обаче се изкушавам да не хапна нещо сладко.Леле не мога. :D Хапва ми се, и мисълта, че утре ще ям не ми помага, за да изчакам. :( :( :( :( :( :( :( :(

foreverr
11-10-2009, 17:02
:) Здравейте.Та нали ще пишем тука кво сме яли.Аз не съм на точно определена диета, а се стремя да ям по малко калорични неща, като месо, риба, заленчуци и плодове.Днес съм яла>
Закуска: нищо
Обяд: половин скумрия на скара
междухранене: една малка ябълка
Вечеря: половин порция зелен фасул(ядах го, защото в точковата диета е малко то4ки) + 1 морков.И е сега правих 20 минути пилатес за корем :)

elenkaaa
11-10-2009, 17:02
ДА трябва да си много нахъсан иначе всичко се проваля зависи и от организма примерно едно дете на 14 не може на него му трябва от всичко по малко за да се развива но 1 месец или дори 14 дни е много прочустваща позволява се зехтин и някой средиземноморски храни но по малко и без никакъв хляб поне аз така я правя :)

titinkaa
11-10-2009, 17:08
Щом за два дни свалих 2 килограма и се чувствам супер имам предвид не се чувствам гладна правете си сметка за 1 месец колко се свалят :-s
Ще видя,като спра мойта диета може да пробвам и твойта,да видя дали при мен ще има ефект :)

silviq8888
11-10-2009, 17:14
Аз от утре започвам една диета която е много хубава малко е тегава но пък се сваля!Една моя приятела свали 9 кг :grin: :grin: :grin: :grin: и аз когато я видях :shock: :shock: и затова я почвам от утре !!! Успех на всички! :-) :-)

billytalent
11-10-2009, 17:16
Каква е диетата???

titinkaa
11-10-2009, 17:18
И аз искам да разбера ква е диетата? :P

foreverr
11-10-2009, 17:26
И аз искам да разбера ква е диетата? :P
:-D И аз искаммм

antoaneta613
11-10-2009, 17:37
И аз искам да разбера ква е диетата? :P
:-D И аз искаммм
И аз :-D :D

shyshinka
11-10-2009, 17:42
Май всички искаме :)
Такам да се отчета сега и аз:
Закуска: ябълка
Обяд: 1 паничка и половина леща
към 2следобяд: бейкролс с пица
към 6 вечерта: 1 ябълка (не че бях гладна, ама миизглеждаше много сочна и не и устоях :-D )
вечеря: 1 паничка леща........ и това е за днес :))) Искам вече да сме другата седмица по това време!! :P
.. и да се оплача сега се прибирам аз от кафе, събличам се да се къпя и гледам по колената ми отстрани почват да се образуват стриии... неееееееееееее... ше рева ;(;(;(;( УЖААААААС... направо съм много депресирана !!!! :shock:

titinkaa
11-10-2009, 17:47
Май всички искаме :)
Такам да се отчета сега и аз:
Закуска: ябълка
Обяд: 1 паничка и половина леща
към 2следобяд: бейкролс с пица
към 6 вечерта: 1 ябълка (не че бях гладна, ама миизглеждаше много сочна и не и устоях :-D )
вечеря: 1 паничка леща........ и това е за днес :))) Искам вече да сме другата седмица по това време!! :P
.. и да се оплача сега се прибирам аз от кафе, събличам се да се къпя и гледам по колената ми отстрани почват да се образуват стриии... неееееееееееее... ше рева ;(;(;(;( УЖААААААС... направо съм много депресирана !!!! :shock:

след баня се мажи с бебешко олио,за да не с еполучават повече стрии

Sissy90
11-10-2009, 17:49
. и да се оплача сега се прибирам аз от кафе, събличам се да се къпя и гледам по колената ми отстрани почват да се образуват стриии... неееееееееееее... ше рева ;(;(;(;( УЖААААААС... направо съм много депресирана !!!! :shock:
И аз изпаднах в ужас лятото като открих леки стрии по дупето си лятото. Започни по най-бързия начин да се мажеш с нещо против стрии, за да не станат много видими. Аз ползвах масло на Икаров, но има и куп други, така че можеш да си избереш.

vagarious
11-10-2009, 18:02
Добре де, защо само аз не виждам поне мааааалко ефект от тая диета , а всички други - да. :-x Губя мотивация така, но още не съм прегрешила.И за да не е спам, вчера и днес бяха успешни - без прегрешения, освен 3в1.Ще се придържам, но искам резултаааат. :booooomb: :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Sissy90
11-10-2009, 18:04
Добре де, защо само аз не виждам поне мааааалко ефект от тая диета , а всички други - да. :-x Губя мотивация така, но още не съм прегрешила.И за да не е спам, вчера и днес бяха успешни - без прегрешения, освен 3в1.Ще се придържам, но искам резултаааат. :booooomb: :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Колко дни си била на диета? Нормално е да няма кой знае какви резултати за 2-3-4 дни.

shyshinka
11-10-2009, 18:06
ЕЕЕ, няма да сеотказваш! То още не си изкарала и 2 дена пълни спокойно.. аз може да си въобразявам, но за стриите като ги видях.. леле не знам може и да са ми от преди, а чак сега да ги забелязвам..
А да ви питам това с бебешкото олио има ли ефект или там това масло на икаров наистина ли забавя растежа им? Вие пробвали ли сте?

vagarious
11-10-2009, 18:08
Днес ми е 2ри ден.Като чета тук всички, които са с 90 дневената диета имат резултат, аз нямам. :( :( И попринцип като разглеждах всички коментари за тази диета, всички имаха резултат първите дни. 8-) Колко лигаво звуча, но се разочаровам от себе си. :( :(

Fr3eGiRl
11-10-2009, 18:09
Такаа да си кажа и аз за днес.. :-D
Към 13 часа (станах много късно) : 2 малки домата със сиренце и една пълнозърнеста филийка хляб.. 8-)
Към 16 часа: Омлет без хляб..
18:30 : 1 Круша

Та това е за днес надявам се утре да е още по-добре.. :-D

silviq8888
11-10-2009, 18:29
Ето меее! Значи за тези които питаха за диетата!
1- 2 кофички кисело мляко нискомаслено! 2- зеленчуци ядете колкото ви се яде! 3 - 5 сварени картофа! 4 - 5 сварени яйца и 5 ден - 500 гр пилешко или телешко месо варено ама аз мисля печено да го ям! Успех ! Това се повтаря два пъти пие се по 2 литра вода! :-P :-P :-P

shyshinka
11-10-2009, 18:34
Ей vagarious, няма да се отчайваш. Четох в 1 сайт , че при един случай първата седмица никакъв резилтат, а после изведнъж станало всичко :) Аз също не виждам разлика освен това със стриите, за другото не знам може би така ми се е сторило сутринта, защото тогава не съм яла нищо и не ми е бил подут корема. Направоооо аз много се отчаях от тея стрии и като гледам, че времето минава а нищо съществено не става... нз направо отивам да си лягам щото съм много отчаяна и само се сдухвам още повече. А в момента ми е толкова тежко все едно съм била на ресторант, а не на диета :-o

vagarious
11-10-2009, 18:38
Ей vagarious, няма да се отчайваш. Четох в 1 сайт , че при един случай първата седмица никакъв резилтат, а после изведнъж станало всичко :) Аз също не виждам разлика освен това със стриите, за другото не знам може би така ми се е сторило сутринта, защото тогава не съм яла нищо и не ми е бил подут корема. Направоооо аз много се отчаях от тея стрии и като гледам, че времето минава а нищо съществено не става... нз направо отивам да си лягам щото съм много отчаяна и само се сдухвам още повече. А в момента ми е толкова тежко все едно съм била на ресторант, а не на диета :-o

Дано си права. :-o :)

titinkaa
11-10-2009, 18:51
ЕЕЕ, няма да сеотказваш! То още не си изкарала и 2 дена пълни спокойно.. аз може да си въобразявам, но за стриите като ги видях.. леле не знам може и да са ми от преди, а чак сега да ги забелязвам..
А да ви питам това с бебешкото олио има ли ефект или там това масло на икаров наистина ли забавя растежа им? Вие пробвали ли сте?

бебешкото олио подхранха и подпомага еластичноста на кожата,и така не с еполучава разпъване на кожата на тялото,олиото предпазва от стрии и нацепване на кожата.А стиите с еполучават от рязко разтягане на кожата като например напълняването(рязко).

myl0weee
11-10-2009, 18:53
момичета, как върви? Спрявате ли се? ето ви малко стимул

http://botevgrad.com/uploads/news/0/6305/s1_519x650.gif

http://scandalni.com/wp-content/uploads/2009/04/cheryl.jpg

http://images17.snimka.bg/002987431-big.jpg

подкрепям ви с две ръце, не се предавайте и мислете за хиладите комплименти, които ще получите и най- важното- ще се обичате повече от всякога! Успех! :grin:

foreverr
11-10-2009, 19:04
Добре де, защо само аз не виждам поне мааааалко ефект от тая диета , а всички други - да. :-x Губя мотивация така, но още не съм прегрешила.И за да не е спам, вчера и днес бяха успешни - без прегрешения, освен 3в1.Ще се придържам, но искам резултаааат. :booooomb: :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Мила не само ти си така,Аз съм пазила диети и то с дни и не е имало ефект.Просто си ми е такъв организмът.

mimsssssss
11-10-2009, 19:06
при нормален хранителен режим се пие по 2л вода, а ние сме на диета така че поне 3л трябва да изпиваме без значение чай, кафе, мляко прясно, вода, степче... :) колкото повече вода толкова по голяма обмяна на веществата в организма става :)

vagarious
11-10-2009, 19:11
foreverr май наистина си е до метаболизъм, но.. :(

Ам аз искам да попитам - тъй като ходих на фитнес 7 месеца и в началото отслабнах, но после не мърдах.Премерих се, и се оказа, че съм качила много - повече от мин.година.Казах на инструктора ми ии ми каза, че съм натрупала повече мускулна маса, щом не съм съчетавала с диета.Та, това нещо има ли значение?Смисъл,дали заради това не смъквам ии как мога да го предотвратя(мус.маса)..А дано ме разбрахте, че не го обесних като хората. :(

Fr3eGiRl
11-10-2009, 19:38
foreverr май наистина си е до метаболизъм, но.. :(

Ам аз искам да попитам - тъй като ходих на фитнес 7 месеца и в началото отслабнах, но после не мърдах.Премерих се, и се оказа, че съм качила много - повече от мин.година.Казах на инструктора ми ии ми каза, че съм натрупала повече мускулна маса, щом не съм съчетавала с диета.Та, това нещо има ли значение?Смисъл,дали заради това не смъквам ии как мога да го предотвратя(мус.маса)..А дано ме разбрахте, че не го обесних като хората. :(


Според мен щом сега го съчетаваш с диета не би трябвало да има проблем.. :) Успокой се до 1 седмица със сигурност ще има резултат от диетата ти.. :P

vagarious
11-10-2009, 19:42
Fr3eGiRl Добрем.Мерси все пак. :) :-) [/b]

hoSTagE__
11-10-2009, 20:07
здравейте малко късничко се включвам ама карай :D
и ето какво хапнах днес (ден 2)
закуска: половин грейпфрут
мляко с трици и 1 обикновена бисквита
обяд:2 ябълки и солетки десерт: някво странно десертче за диабетици :D
вечеря: пил. пържола и шопска салатка
прегрешихх много днес :( издох 1 блокче шоколад,4 пурички и 5-6 пържени картофчета :o

междо другото днес ходих на 3d фитнес power plate има ли някоя от вас която да го е посещавала , има ли ефект и след колко време,абе моля за малко инфо...
аз се чудя дали да продължа да ходя защото една тренировка е 15 мин а пък струва 10 лв. :D

mimsssssss
11-10-2009, 20:24
и така направих си прословутите рулца от раци-запекох ги в тефлоновия тиган и после сложих малко истискан лимон отгоре-беше много вкусно. отвън коричката бе припеченка а вътре много меко и сочно. на вкус докарват като риба, но не мирише като се яде. абе довола останах :)

Fr3eGiRl
11-10-2009, 20:26
и така направих си прословутите рулца от раци-запекох ги в тефлоновия тиган и после сложих малко истискан лимон отгоре-беше много вкусно. отвън коричката бе припеченка а вътре много меко и сочно. на вкус докарват като риба, но не мирише като се яде. абе довола останах :)


Даа много са вкуснии :grin: Аз обожавам ролца от рации :-)

mimsssssss
11-10-2009, 22:41
имам един въпрос "изследване" . някой може ли да ми каже каква трябва да е обиколката на бедрото за да не се допират двете бедра в средата (когато вървиш да не ти се търкат).може да питате някоя ваша позната която е по слаба примерно :)

blgt
11-11-2009, 02:19
скъпи дами,
не ви трябват диети. измислена работа. всичко което ви трябва, за да поддържате перфектна линия, е да хванете някой спорт (е, да има някакво физическо натоварване все пак, не от ония, измислените), след което да станете вегетарианки. а и също така е добра идея да си държите мъжете доволни (все пак това не е чак толкова трудна работа).
между другото същото важи и за мъжете (е, с малко повече натоварване в спорта), освен вегетарианската част.. ;)

shyshinka
11-11-2009, 04:33
blgt, благодарим ти за изписаното, но си имаме собствено мнение и сами знаем как да постигнем желания ефект, колкото до "диетите". ако си прочел цялата тема си щял/а да видиш, че не гладуваме и тем подобни! И за в бъдеще нека не получаваме повече такива поучителни коментари и съвети, защото тотално ни сриват цялата воля ;)
Иначе момичета добро утро :-) Много съм ранобудна днес! Вече почнах на календара на стената да си пиша с/у датата буквата на деня какъв е (белтъчен, варива, въглехидратен и плодов) и като мине деня драскам 1 голям Х. Много е успокояващо и яко :D Така ми се струва, че е минало по-бързо всремето и нямам търпение да запълня целия месец 8)

pamito69
11-11-2009, 04:55
днес ми е трети ден от 90 дневната вчера написах какво ще ям а shyshinka и аз също като теб сачо че си направих една табличка и всеки ден отбелязвам така наистина ми е по- лесно :) и да се похваля днес влязох в стари панталони който много обичам :grin:

hottie
11-11-2009, 06:00
Искрено много ви се радвман на ентусиазма и затова ще включвам, колкото да кажа, че стриите се получават когато не пиете достатъчно течности. Това е основната причина. Иначе задължително си хидратирайте два пъти на ден кожата. Това не премахва стриите, а предотвратява появата им. Наистина не забравяйте тази важна подробност, защото после може да стане много грозно. Има риск да ви се появят освен по колената и по корема, гърдите,бедрата, дупето и т.н. , а после и най-скъпите кремове не помагат.

Също така ако бях на ваше място бих пила разни витамини(комбнирани, витамин Ц), защото в този пик на грипна епидемия да правиш диета е много рисковано.

Относно бедрото. Сега нямам възможност(на работа съм), но бих го премерила довечера, макар че това си е строго индивидуално за всеки човек и зависи и от ръст и от структура и от мускулна маса. Всъщност, за да сте доволни от вида на бедрата трябва да ги стегнете.
Ето този уред може да ви помогне: http://www.4fitnessbg.com/shop/products/bodyformer.jpg

Успех :)

shyshinka
11-11-2009, 06:26
hottie, благодарим ти много за подкрепата. И значи да разчитаме на теб, че скоро няма да ни бъде заключена темичката :oops: :-D
Иначе аз пия само витамин А и Ц за сега, даже Ц мисля да го спра, защото ям достатъчно плодове.

pamito69, супер наистина много се зарадвах като прочетох \:D/ . дано и ние след някои ден да напишеме такава радостна новина :P
А ти на колко години си и колко си висока ?

silviau66
11-11-2009, 06:31
Доброутро... :)
Охх... Стига бе хора.. само като чета коментари от типа не ви трябват диети и ми убивате цялата мотивация.. След като нямате нужда защо се пбаждате... Вярно всеки си има мнение... но ние вече сме решили какво ще правим и как ще го правим и както виждате сме започнали... :o :( :?
Такам... охх (отново охх) 8-) Сутринта не ядох плод или сок.. обачее... ядох един сухар със малко сирене.. а днес ми е въглехидратен ден.. и .... :? :oops:
vagarious НЯМА ДА СЕ ОТКАЗВАШ.. Как така.. вече си започнала и съм сигурна че скоро ще имаш резултати... :-) Не се притеснявай.. Продължавай си диетата и ... Резултатите идват с постоянството.. :-) :-)

silviau66
11-11-2009, 06:33
днес ми е трети ден от 90 дневната вчера написах какво ще ям а shyshinka и аз също като теб сачо че си направих една табличка и всеки ден отбелязвам така наистина ми е по- лесно :) и да се похваля днес влязох в стари панталони който много обичам :grin:


=D> :smt041 :smt058 Бравоо... :)

britzy
11-11-2009, 06:48
Щом оная мома е влязла в стар панталон на 3ти ден,какво ли ще е на 90ти :shock: ъъм не мисля че тия диети са мноо подходящи,гледала съм мноого филми и не че нещо,но уча в паралелка биология и хмм винаги ни напомнят да не праим диети на тая възраст,изводите от вас.После да не се оплаквате :(

silviau66
11-11-2009, 06:56
[quote="britzy"]Щом оная мома е влязла в стар панталон на 3ти ден,какво ли ще е на 90ти :shock: ъъм не мисля че тия диети са мноо подходящи,гледала съм мноого филми и не че нещо,но уча в паралекла биология и хмм винаги ни напомнят да не праим диет

Първите дни се сваля повече и тя няма да продължи да сваля със същото темпо до 90тия ден,.. ;) Предполагам знаеш, че колкото по - малко има за сваляне толкова по трудно става... :)

britzy
11-11-2009, 06:58
[quote=britzy]Щом оная мома е влязла в стар панталон на 3ти ден,какво ли ще е на 90ти :shock: ъъм не мисля че тия диети са мноо подходящи,гледала съм мноого филми и не че нещо,но уча в паралекла биология и хмм винаги ни напомнят да не праим диет

Първите дни се сваля повече и тя няма да продължи да сваля със същото темпо до 90тия ден,.. ;) Предполагам знаеш, че колкото по - малко има за сваляне толкова по трудно става... :)
Знам,ама точно за тая 90 дневна диета гледах по телевизията и изобщо за нея няма много добри отзиви,не знам.. :smt102

silviau66
11-11-2009, 07:01
[quote=britzy]Щом оная мома е влязла в стар панталон на 3ти ден,какво ли ще е на 90ти :shock: ъъм не мисля че тия диети са мноо подходящи,гледала съм мноого филми и не че нещо,но уча в паралекла биология и хмм винаги ни напомнят да не праим диет

Първите дни се сваля повече и тя няма да продължи да сваля със същото темпо до 90тия ден,.. ;) Предполагам знаеш, че колкото по - малко има за сваляне толкова по трудно става... :)
Знам,ама точно за тая 90 дневна диета гледах по телевизията и изобщо за нея няма много добри отзиви,не знам.. :smt102

Ами незнам.. не искам да споря.. Просто аз един път вече я карах към 25 дена .. имаше добри резултати .. като изключим че я оплесках яко.. и незнам .. на мен ми беше лесно...

britzy
11-11-2009, 07:17
[quote=britzy]Щом оная мома е влязла в стар панталон на 3ти ден,какво ли ще е на 90ти :shock: ъъм не мисля че тия диети са мноо подходящи,гледала съм мноого филми и не че нещо,но уча в паралекла биология и хмм винаги ни напомнят да не праим диет

Първите дни се сваля повече и тя няма да продължи да сваля със същото темпо до 90тия ден,.. ;) Предполагам знаеш, че колкото по - малко има за сваляне толкова по трудно става... :)
Знам,ама точно за тая 90 дневна диета гледах по телевизията и изобщо за нея няма много добри отзиви,не знам.. :smt102

Ами незнам.. не искам да споря.. Просто аз един път вече я карах към 25 дена .. имаше добри резултати .. като изключим че я оплесках яко.. и незнам .. на мен ми беше лесно...
Eм супер,различни организми-ряазлични резултати-различни последици.Не споря ;)

December
11-11-2009, 07:22
вижте момичета..

http://www.testteglo.hit.bg/

на мен ми показа че идеалното тегло ми е 60 кг. т.е. трабва да сваля 4.. ама аз ще се обитам повече че не съм мн стегната.. :-D
На мене най-долу дето пише "Коментар на Вашия резултат " пише " Вие страдате от тежко заболяване, наречено болестна слабост!" :lol: Не знаех,че има такова нещо като болестна слабост. Пише ми,че идеалното тегло е 59.3 :shock:
Успех с диетките х) Дано да ствалите

titinkaa
11-11-2009, 07:27
Добро утро... :P Аз съм на Точковата диета вече 3-ти ден и се чувствам добре за сега,нито ми е отпаднало нито нищо,не знам дали съм свалила нещо в неделя ще се претегля да видя за 1 седмица дали има резултат,и ще ви кажа колко съм свалила.
Иначе за закуска ядох 1 ябълка и изпих едн ачаша хладка вода :)

fashionALEX
11-11-2009, 07:29
Здравейте момичета... И аз ще почвам диета.. :( Не мога да се гледам направо.. Висока съм 163 и тежа 64 кг.. :o Ще започна 90 дневната диета тъй като не е толкова строга и има всичко в нея.. :) Преди я почнах и издържах 4 дни и се отказах.. :( Сега смятам да съм постоянна..

Ето и моя снимка.. http://storage3.album.bg/520/5729_1075344333452_1521522928_30220215_1324941_n_1 1e43_18308608.jpg
Само, че недейте много да ме убиждате.. :-k


Друго което искам да питам е за спорта.. :) Ще почна да правя упражнения, нямам възможност да ходя на фитнес за съжаление.. тъй като съм от малко селце и тък няма.. :( Ако някой се сети каде мога да намеря хубави упражнения да споделя.. :-)

titinkaa
11-11-2009, 07:31
Здравейте момичета... И аз ще почвам диета.. :( Не мога да се гледам направо.. Висока съм 163 и тежа 64 кг.. :o Ще започна 90 дневната диета тъй като не е толкова строга и има всичко в нея.. :) Преди я почнах и издържах 4 дни и се отказах.. :( Сега смятам да съм постоянна..

Ето и моя снимка.. http://storage3.album.bg/520/5729_1075344333452_1521522928_30220215_1324941_n_1 1e43_18308608.jpg
Само, че недейте много да ме убиждате.. :-k


Друго което искам да питам е за спорта.. :) Ще почна да правя упражнения, нямам възможност да ходя на фитнес за съжаление.. тъй като съм от малко селце и тък няма.. :( Ако някой се сети каде мога да намеря хубави упражнения да споделя.. :-)

В Замундата има клипове с управнения :)

silviau66
11-11-2009, 07:35
Здравейте момичета... И аз ще почвам диета.. :( Не мога да се гледам направо.. Висока съм 163 и тежа 64 кг.. :o Ще започна 90 дневната диета тъй като не е толкова строга и има всичко в нея.. :) Преди я почнах и издържах 4 дни и се отказах.. :( Сега смятам да съм постоянна..

Ето и моя снимка.. http://storage3.album.bg/520/5729_1075344333452_1521522928_30220215_1324941_n_1 1e43_18308608.jpg
Само, че недейте много да ме убиждате.. :-k


Друго което искам да питам е за спорта.. :) Ще почна да правя упражнения, нямам възможност да ходя на фитнес за съжаление.. тъй като съм от малко селце и тък няма.. :( Ако някой се сети каде мога да намеря хубави упражнения да споделя.. :-)

Такамм.. Здравей.. :) Никой няма да те убижда бе..Нали за това сме тук искаме да се променим.. Аз съм по - зле така че спокойно.. :) :? :-) Упражнения има в розали.бг мисля беше.. :) там има и снимки точно как се правят,.. :) На диети и фитнес цъкаш и след това на у дома или нещо такова.. :) Ам.. и аз нямам възможност за фитнес.. :) Но си правя в къщи.. :) Успех.. :) :-)

fashionALEX
11-11-2009, 07:37
Тегля си тези на Cindy Crawford :wink: Дано да ми свършат работа.. :grin: Ако ги правя само тях.. Без никаки други упражнения поне докато сваля кг който искам.. и после почна на коремни преси за стягане.. ще има ли ефект.. :o :-)

silviau66
11-11-2009, 07:41
Тегля си тези на Cindy Crawford :wink: Дано да ми свършат работа.. :grin: Ако ги правя само тях.. Без никаки други упражнения поне докато сваля кг който искам.. и после почна на коремни преси за стягане.. ще има ли ефект.. :o :-)

Ами аз мисля, че ще има.. Ммм.. колко си висока, колко кг. и колко искаш да свалиш.. :) Ако искаш кажи.. :) :-)

Baby_b
11-11-2009, 07:46
Здравейте Днес ми е въглехидратен ден и за закуска изядох 1 грейпфрут, след това ще има макарони и за вечеря пак макарони и шоколад днеска е супер ден. А вие само на закуска ли ядете плодове или имате и межднинни хранения, щото аз само на закуска, четох, че ако ядем междинно после си го приспадаме от главното, т.е. изобщо ли да не ядем главно или да го намалим/???

Иначе и днес се чуствам перфе, забелязах, че коремчето ми е намаляло, само че си мисля, че е от количеството храна, не толкова от диетата още. Следобяд съм и на тренировка и така. Успех на всички !!! :)

fashionALEX
11-11-2009, 07:46
Тегля си тези на Cindy Crawford :wink: Дано да ми свършат работа.. :grin: Ако ги правя само тях.. Без никаки други упражнения поне докато сваля кг който искам.. и после почна на коремни преси за стягане.. ще има ли ефект.. :o :-)

Ами аз мисля, че ще има.. Ммм.. колко си висока, колко кг. и колко искаш да свалиш.. :) Ако искаш кажи.. :) :-)


Висока съм 163 и тежа 64 кг.. :( искам да стана поне.. 50.. :(

silviau66
11-11-2009, 07:50
Тегля си тези на Cindy Crawford :wink: Дано да ми свършат работа.. :grin: Ако ги правя само тях.. Без никаки други упражнения поне докато сваля кг който искам.. и после почна на коремни преси за стягане.. ще има ли ефект.. :o :-)

Ами аз мисля, че ще има.. Ммм.. колко си висока, колко кг. и колко искаш да свалиш.. :) Ако искаш кажи.. :) :-)


Висока съм 163 и тежа 64 кг.. :( искам да стана поне.. 50.. :(
Ми и аз съм така..или по точно 164 ... 65кг. и аз 50 искам.. :o :-) :oops:

shyshinka
11-11-2009, 07:51
Ей Сисе(май така каза да тенаричаме :-o ?) я разкажи малко повече за 90 дневната след като вече си минала през нея един път. Колко кг свали и за колко време? Мина ли през водния ден, как беше? И най-важното след като я спря върна ли някакви килограми?

silviau66
11-11-2009, 07:53
Ей Сисе(май така каза да тенаричаме :-o ?) я разкажи малко повече за 90 дневната след като вече си минала през нея един път. Колко кг свали и за колко време? Мина ли през водния ден, как беше? И най-важното след като я спря върна ли някакви килограми?

:) Ам.. не стигнах до водния ден.. събраха ми се четири Рождени дни за 2 дена и от там всичко се оклепа.. А и алкохола е забранен в диетата и .. 8-) 8-) :lol: Изкарах.. 24-25 дена ... и Свалих около 10 кг.. и след тези РДта си върнах 1 кг някаде еми.. то нямаше как.. И съм много доволна... :)

pamito69
11-11-2009, 08:25
shyshinka значи аз тежа 53 и съм висока 1,60 и съм на 16 :)

titinkaa
11-11-2009, 08:28
Ей Сисе(май така каза да тенаричаме :-o ?) я разкажи малко повече за 90 дневната след като вече си минала през нея един път. Колко кг свали и за колко време? Мина ли през водния ден, как беше? И най-важното след като я спря върна ли някакви килограми?

:) Ам.. не стигнах до водния ден.. събраха ми се четири Рождени дни за 2 дена и от там всичко се оклепа.. А и алкохола е забранен в диетата и .. 8-) 8-) :lol: Изкарах.. 24-25 дена ... и Свалих около 10 кг.. и след тези РДта си върнах 1 кг някаде еми.. то нямаше как.. И съм много доволна... :)

Ее това е супер че само 1кг си качила,браво :)

shyshinka
11-11-2009, 08:32
Леле, че то това си не е нищо.. тоя 1 кг повече или по-малко едва ли си личи ;)

fashionALEX
11-11-2009, 08:36
Леле, че то това си не е нищо.. тоя 1 кг повече или по-малко едва ли си личи ;)


И аз така мисля.. :-) Като гледам на всички резултатите са много укоражаващи.. и се надявам да издържа поне до 1вият воден ден.. :-)

mimsssssss
11-11-2009, 08:40
Здравейте момичета... И аз ще почвам диета.. :( Не мога да се гледам направо.. Висока съм 163 и тежа 64 кг.. :o Ще започна 90 дневната диета тъй като не е толкова строга и има всичко в нея.. :) Преди я почнах и издържах 4 дни и се отказах.. :( Сега смятам да съм постоянна..

Ето и моя снимка.. http://storage3.album.bg/520/5729_1075344333452_1521522928_30220215_1324941_n_1 1e43_18308608.jpg
Само, че недейте много да ме убиждате.. :-k


Друго което искам да питам е за спорта.. :) Ще почна да правя упражнения, нямам възможност да ходя на фитнес за съжаление.. тъй като съм от малко селце и тък няма.. :( Ако някой се сети каде мога да намеря хубави упражнения да споделя.. :-)

е спокойно. Мисля че да си стегнеш корема и бедрата и ще си перфект. аз съм май най много килограми от сега споменатите. пуснала съм снимки в началото на темата, titinkaa също е пуснала. няма кой да ви се смее спокойно.

sanq9
11-11-2009, 09:01
fashionALEX искам да ти препоръчам упражненията PUMP IT UP ! Аз си ги правя 3 седмично и съм страшно доволна няма да съжаляваш!Успех! :) Пък и на снимката не изглеждам толкова пълна! :-) :P

vagarious
11-11-2009, 09:02
Добър ден и от мен. :-)

silviau66 снощи не съм прегрешила, както си мислех, че ще направя.Изкарах го. :grin:

Днес съм въглехидратна и мнооого се чудя какво да хапвам(докато имам възможност). :-o :D

Леле, а снощи как ме изкушаваха с едни шоколадови баклавии..Много им се бях наточила за днес, но вече няма. :? Та мисълта ми е, че о/устисках. :D Успех момичетааа... :grin: :D :)

3oPuTy
11-11-2009, 09:45
Момичета аз ви предлагам да пробвате упражненията на Били Бланкс (http://zamunda.net/browse.php?search=billy+blanks&cat=0&incldead=1) (тае-бо в домашни условия ... кеф!) \:D/ Аз докато бях на 90 дневната диета редовно си подскачах вкъщи преди закуска и ми беше супер!От две седмици не съм подскачала,но мисля довечера да го направя :)

silviau66
11-11-2009, 09:48
Момичета аз ви предлагам да пробвате упражненията на Били Бланкс (http://zamunda.net/browse.php?search=billy+blanks&cat=0&incldead=1) (тае-бо в домашни условия ... кеф!) \:D/ Аз докато бях на 90 дневната диета редовно си подскачах вкъщи преди закуска и ми беше супер!От две седмици не съм подскачала,но мисля довечера да го направя :)

Е идеята е да помагат... ;) :o :oops:

britzy
11-11-2009, 09:53
Извинявам се за офф топика-ама мацки как може да викате-прегреших че изядох 1 бадем примерно :shock: аре ся има некав режим ама прегрешение е нещо съвсем друго от това да изядеш един тъп бадем или квото е там,а иначе по теммата ем на Синди Кроуфърд упражненията са добри 8)

fashionALEX
11-11-2009, 09:59
Аз сега си приготвих 2 сварени яйца и салатка от домати, но няма да ги ям с хляб.. :) Закуската я пропуснах.. Само вода.. :D За вечеря ще е само салатка.. или трябва да е белтък.. :o

silviau66
11-11-2009, 10:09
Аз сега си приготвих 2 сварени яйца и салатка от домати, но няма да ги ям с хляб.. :) Закуската я пропуснах.. Само вода.. :D За вечеря ще е само салатка.. или трябва да е белтък.. :o

Ми попринцип май трябва да е 1 яице в твоя случай ама аз обикновено на обяд като ям нещо със салата вечерята ми е само салата... Незнам..

vagarious
11-11-2009, 10:10
Менюто ми за днес(тъй като съм въглехидратна) ще е следното:

Закуска: Пропуснах. 8-)
Обяд: Спагети с малко кетчуп и може би половин филия пълнозърнест хляб(колкото да не е цялата, пък и без хляб :? )
Вечеря: Мм мисля да си взема една Наполеонка(десертче). То определено ще ме засити и мисля, че е добре.

Аа и кафето вече го заместих с 2в1, купих и мляко, но се чудя него става ли да го сложа във обикновено черно кафе. :-o

silviau66
11-11-2009, 10:12
Менюто ми за днес(тъй като съм въглехидратна) ще е следното:

Закуска: Пропуснах. 8-)
Обяд: Спагети с малко кетчуп и може би половин филия пълнозърнест хляб(колкото да не е цялата, пък и без хляб :? )
Вечеря: Мм мисля да си взема една Наполеонка(десертче). То определено ще ме засити и мисля, че е добре.

Аа и кафето вече го заместих с 2в1, купих и мляко, но се чудя него става ли да го сложа във обикновено черно кафе. :-o

Да става... :)

myl0weee
11-11-2009, 10:13
аз смятам да спра тестено, сладко, мазно пържено, газирано и всичко вредно, да наблегна на плодове, зеленчуци и кисело мляко. Висока съм.. 156 и..съм 60 кг.. :? снимки-

http://store.picbg.net/pubpic/57/84/36aa04fb1a0b5784.jpg


http://store.picbg.net/pubpic/EE/1F/efde4a9871dfee1f.jpg


http://store.picbg.net/pubpic/D0/46/182ff2b2a6f5d046.jpg

първата е от вчера.

Започвам от утре, стискайте ми палци! :-P :-)

silviau66
11-11-2009, 10:14
аз смятам да спра тестено, сладко, мазно пържено, газирано и всичко вредно, да наблегна на плодове, зеленчуци и кисело мляко. Висока съм.. 156 и..съм 60 кг.. :? снимки-

http://store.picbg.net/pubpic/57/84/36aa04fb1a0b5784.jpg


http://store.picbg.net/pubpic/EE/1F/efde4a9871dfee1f.jpg


http://store.picbg.net/pubpic/D0/46/182ff2b2a6f5d046.jpg

първата е от вчера.

Започвам от утре, стискайте ми палци! :-P :-)

Успех!!! Обаче на последната ми изглеждаш доста слабичко.. :shock:

3oPuTy
11-11-2009, 10:21
Момичета аз ви предлагам да пробвате упражненията на Били Бланкс (http://zamunda.net/browse.php?search=billy+blanks&cat=0&incldead=1) (тае-бо в домашни условия ... кеф!) \:D/ Аз докато бях на 90 дневната диета редовно си подскачах вкъщи преди закуска и ми беше супер!От две седмици не съм подскачала,но мисля довечера да го направя :)

Е идеята е да помагат... ;) :o :oops:
Помагат и още как :)
То всяко упражнение помага стига да се прави правилно :)
А ТаеБо-то е един от най-ефикасните начини да изгориш ненужните мазнинки и да си стегнеш тялото вкъщи :)

roshlichka
11-11-2009, 10:21
Здравейте и от меннн.. :smt039 Днес ми е третия денн.. Довечера ще ви кажа какво съм яла.. много съм въодушевена.. 8-) 8-) и щастлива :grin: днес като се събудих се чувствах перфектно. :-P нито ми беше тежко нито нищо.. надявам се да продължа така.. :D след вечерятя ще ви пиша менюто си за днес. :smt024

Много искам да отслабна все пак след месец и половина идва Коледа и Нова година и тогава много наддавам. :D
ще се тегля на 4 ден т.е. в петък сутринта на гладно..

myl0weee
11-11-2009, 10:23
Ами, аз свалям и качвам много лесно. Последната снимка е от преди 2 седмици. Ядях малко, бях активна. Сега тая свинска ваканция ми еба майката, с извинение. Само ям, ям, ям и..ям..и да, забравих да кажа, че ям. Спя до късно, ставам, ям, чистя, ям, ям, ям :lol: улях се 8-) трябва да се стегна малко и да се вкарам във форма, защото мразя да се мразя.. :?

roshlichka
11-11-2009, 10:26
Менюто ми за днес(тъй като съм въглехидратна) ще е следното:

Закуска: Пропуснах. 8-)
Обяд: Спагети с малко кетчуп и може би половин филия пълнозърнест хляб(колкото да не е цялата, пък и без хляб :? )
Вечеря: Мм мисля да си взема една Наполеонка(десертче). То определено ще ме засити и мисля, че е добре.

Аа и кафето вече го заместих с 2в1, купих и мляко, но се чудя него става ли да го сложа във обикновено черно кафе. :-o

Скъпа мисля, че наполеонката е страшно калорична.. вътре кремът и е много и е мазен до колкото си спомням.. незнам все пак това е твое решение и неискам да ти се бъркам..

Само да попитам: Довечера за вечеря мога ли да изям еедно пакетче пръчици Зайо Байо с сметана и копър?

silviau66
11-11-2009, 10:27
[quote="myl0weee"]Ами, аз свалям и качвам много лесно. Последната снимка е от преди 2 седмици. Ядях малко, бях активна. Сега тая свинска ваканция ми е** майката, с извинение. Само ям, ям, ям и..ям..и да, забравих да кажа, че ям. Спя до късно, ставам, ям, чистя, ям, ям, ям :lol: улях се 8-) трябва да се стегна малко и да се вкарам във форма, защото мразя да се мразя.. :?[/quoте]


Ахамм ясно .. :) Еми успех.. :-)

3oPuTy
11-11-2009, 10:30
Менюто ми за днес(тъй като съм въглехидратна) ще е следното:

Закуска: Пропуснах. 8-)
Обяд: Спагети с малко кетчуп и може би половин филия пълнозърнест хляб(колкото да не е цялата, пък и без хляб :? )
Вечеря: Мм мисля да си взема една Наполеонка(десертче). То определено ще ме засити и мисля, че е добре.

Аа и кафето вече го заместих с 2в1, купих и мляко, но се чудя него става ли да го сложа във обикновено черно кафе. :-o
Мляко може САМО в белтъчния ден ...
Що се отнася до кафето - не ти препоръчвам да пиеш 2в1 или 3в1,защото не са режимни :?
Виж Наполеонката дали няма мляко или яйца в състава си,защото ако има също е нережимна!А и тя е прекалено мазна и не мисля,че е подходяща за консумация и то вечерта :?
И не забравяй след вечерята да изядеш един ред НАТУРАЛЕН шоколад,който е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН :)

Sissy90
11-11-2009, 10:30
Здравейте момичета... И аз ще почвам диета.. :( Не мога да се гледам направо.. Висока съм 163 и тежа 64 кг.. :o Ще започна 90 дневната диета тъй като не е толкова строга и има всичко в нея.. :) Преди я почнах и издържах 4 дни и се отказах.. :( Сега смятам да съм постоянна..

Ето и моя снимка.. http://storage3.album.bg/520/5729_1075344333452_1521522928_30220215_1324941_n_1 1e43_18308608.jpg
Само, че недейте много да ме убиждате.. :-k


Друго което искам да питам е за спорта.. :) Ще почна да правя упражнения, нямам възможност да ходя на фитнес за съжаление.. тъй като съм от малко селце и тък няма.. :( Ако някой се сети каде мога да намеря хубави упражнения да споделя.. :-)
И аз съм висока 163 см и преди година и половина бях 63 кг. Сега съм 54, но по едно време бях 51 8) Надявам се скоро пак да се върна на това положение. Големият ми проблем е, че не мога да спазвам диети, миналата зима обаче бях спряла да ям сладко - ядях може би 1 път на 2 седмици, просто ми е много по-лесно да не ям изобщо, отколкото да изям 1 блокче шоколад или 1/2 вафла. Сега пак се опитвам да спра сладкото, но ми е трудничко. А спортът е много важен, можеш да бягаш или да си изтеглиш някои от многото филмчета с различни упражнения - аз съм правила тае-бо (беше ми лесно да схвана движенията, защото съм тренирала таекуон-до), програмата на Синди Крауфорд и Pump It Up. И трите ми харесват, защото са динамични. За да не ти доскучава, можеш да ги сменяш ;)

hottie
11-11-2009, 10:32
Ако ще ядеш Зайо Байо то все едно да изпияш една чаша олио :-o

vagarious
11-11-2009, 10:34
Да, мерси на всички.Аз се отказах от нея.Ще си хапна една филия с лютеница и лентичката шоколад и това ще ми бъде.А млякото ми е 1,5%.Не мислех, че ще представлява проблем, но явно.. :neutral: Още не съм свикнала да гледам до края кое за кога е и т.н.Иначе си ги наблюдавам. 8-) Тцтц..трябва да вляза в релси.Ето защо нямам ефееееекккктт... :x :x 8-)

silviau66
11-11-2009, 10:34
Ако ще ядеш Зайо Байо то все едно да изпияш една чаша олио :-o

Оо0 :shock: А аз си мислех за обяд да ям бейкролс или нешо такова... :( :o

roshlichka
11-11-2009, 10:35
ами тогава зайо байо ще го заменя с нещо друго.. може би с 1 вафла или нещо от този род. :razz:

3oPuTy
11-11-2009, 10:35
Диде като имаш въпроси драскай в скайп :-D
Аз и без това излизам само вечер,така че все ще ме засечеш :-D

myl0weee
11-11-2009, 10:41
едно момче от форума преди много, много време беше карал на зайо байо много време и така си прееба организма, че няма на къде. плюс това зайо байо-то сваля кръвното, аз съм с ужасно ниско кръвно винаги и припадам, и си представям да го карам на зайо байо.. 8-) по принцип тези зрънчовци са вредни. :)

Sissy90
11-11-2009, 10:42
Ако ще ядеш Зайо Байо то все едно да изпияш една чаша олио :-o

Оо0 :shock: А аз си мислех за обяд да ям бейкролс или нешо такова... :( :o
Много интересна заблуда е, че солетите, Бейк Ролс-а и разните такива боклуци са диетични. Висококалорични, с голямо съдържание на сол и въглехидрати... не разбирам защо някой е решил, че това е перфектната храна като си на диета.

hottie
11-11-2009, 10:50
Същото и за солетите :)

guinessgirl
11-11-2009, 10:56
и аз искам да започна няква диета,въпросът е каква..

silviau66
11-11-2009, 10:58
и аз искам да започна няква диета,въпросът е каква..

Колко кг. си, колко си висока, горе - долу колко искаш да свалиш ...

myl0weee
11-11-2009, 11:00
Ако ще ядеш Зайо Байо то все едно да изпияш една чаша олио :-o

Оо0 :shock: А аз си мислех за обяд да ям бейкролс или нешо такова... :( :o
Много интересна заблуда е, че солетите, Бейк Ролс-а и разните такива боклуци са диетични. Висококалорични, с голямо съдържание на сол и въглехидрати... не разбирам защо някой е решил, че това е перфектната храна като си на диета.

:arrow: !!!!!

Infinity
11-11-2009, 11:06
Да,спомням си че и аз преди време много се бях заблудила със тези солети и си мислех,че са поне горе-долу здравословни,но уви. 8-)
Иначе и сега си ги ям..
стане ли ми гадно на стомаха обаждам половин пакетче
и всичко е ок
много ми обират киселинити поне,като се появят от време на време..
8-) 8-) 8-)
Успех на всички,които са на диета.Като ви гледам какви сте амбицирани чак и на мене ми се искам да почна..
ама просто няма вече кво да свалям
169-47 кг. съм 8-) :D

ri41
11-11-2009, 11:29
ако се храните здравословно ще си позволявате по-голямо количество храна, хем ще сте сити, хем слаби или ще поддържате форма, диетите са временно решение, след това почвате отново със солетите и хамбургерите и сами се преебавате

shyshinka
11-11-2009, 11:33
Аз довечера ще пиша какво съм хапвала, за да не е разпокъсано. Изтеглих си тае бо-то с Били Бланкс и е много хубаво, сега отивам до пазара да си купя плодове за утре и нямам търпение да се прибера, да пусна щорите и да си подскачам. Много е яко! Аз съм ходила няколко пъти на истинско си нали тае бо с инструктур като тук и там натоварването е мноого повече тренировката е дълга може би 3пъти повече от тази, но нищо отдавна не сдъм ходила и съм изгубила темпо, тъкмо с това ще загрея няколко дена и другата седмица може да отида.
Да ви питам за въглехидратни ден(днес) може ли за вечеря да се яде малко пържола, защото сладко не ми се яде, може би само малко шоколад, но майка ми иска да прави и ме предупреди, че ако аз не ям няма да готви за никой и ми е някво гузно не искам да се лишават и те заради мен:) Та може ли това вместо сладко?