PDA

View Full Version : Правилният човек за вас



Alex3nd
11-09-2009, 08:54
Здравейте, надявам се тази тема да не се успами, а всеки да сподели какъв е правилният човек до него. Момичето до мен трябва да не бъде толкова красиво, че да се надува или пък да е съвършенна тъй като ни видят да кажат тая пък закакво е с него, а не е с мен да не е с мен само заради парите или въобще да ме използва за нещо още не съм видял такова момиче дето да обича истински та ще помоля някой от потребителите да споделят дали са срещали такова момиче и каква смятат, че трябва да е половинката до тях.

fenastz
11-09-2009, 08:57
Моя е ръка.

sunshinepp
11-09-2009, 09:09
само потребители?? а потребителки може ли да пишат?? :oops:

soul1199
11-09-2009, 09:15
само потребители?? а потребителки може ли да пишат?? :oops: :)

sunshinepp
11-09-2009, 09:45
само потребители?? а потребителки може ли да пишат?? :oops: Ти тъпа ли си (това е риторичен въпрос)?
Дори и в женски род се пише "потребител"... както и "партньор", "учител", "лекар" и т.н., ЗЛЕ!

"потребителите да споделят дали са срещали такова момиче " .. |( .. да сигурно съм тъпа |( оо божеее :?

Tempest
11-09-2009, 09:45
тоз пък и той.. 80 мнения храни :D написал съм си го в подписа - не става само с хранене...


перфектни хора няма, правилния човек ше се покаже с времето.. изисквания нямам

Tempest
11-09-2009, 10:17
като си с много мнения да не си 100 кила? И явно си тоя, който не разбра за какво говори sunshinepp.. няма да си хабя думите за хора, които по форумите много знаят ;)

sunshinepp
11-09-2009, 10:22
Не, не, не, не мога.

кво не можеш бе? :lol:

sunshinepp
11-09-2009, 10:25
Не, не, не, не мога.

кво не можеш бе? :lol:

Ох, Боже... така е лафа, тапет.

офф.. тц тц тц..

fenastz
11-09-2009, 10:33
Здравейте, надявам се тази тема да не се успами, а всеки да сподели какъв е правилният човек до него. Момичето до мен трябва да не бъде толкова красиво, че да се надува или пък да е съвършенна тъй като ни видят да кажат тая пък закакво е с него, а не е с мен да не е с мен само заради парите или въобще да ме използва за нещо още не съм видял такова момиче дето да обича истински та ще помоля някой от потребителите да споделят дали са срещали такова момиче и каква смятат, че трябва да е половинката до тях.

^^ тия май нарочно го направиха 8-)

kindergarden
11-09-2009, 10:41
Здравейте, надявам се тази тема да не се успами, а всеки да сподели какъв е правилният човек до него. Момичето до мен трябва да не бъде толкова красиво, че да се надува или пък да е съвършенна тъй като ни видят да кажат тая пък закакво е с него, а не е с мен да не е с мен само заради парите или въобще да ме използва за нещо още не съм видял такова момиче дето да обича истински та ще помоля някой от потребителите да споделят дали са срещали такова момиче и каква смятат, че трябва да е половинката до тях.

^^ тия май нарочно го направиха 8-)весела стана темичката :D

Nich
11-09-2009, 10:47
аз мисля че настоящата ми половинка е възможно най-правилната съществуваща за мен 8-)

sunshinepp
11-09-2009, 10:57
аз мисля че настоящата ми половинка е възможно най-правилната съществуваща за мен 8-)

бравоо, ще се жените ли? :grin:

Alex3nd
11-09-2009, 15:31
аз мисля че настоящата ми половинка е възможно най-правилната съществуваща за мен 8-)

бравоо, ще се жените ли? :grin:

Че как няма бе? Хаха и момичета може :P sunshinepp искам тебе да те чуя и моля вече по темата.

balu4ka
11-09-2009, 16:25
:shock: :shock: :shock: тука се изядоха,успамиха и прочие...
по темата: Няма съвършенни момичета,ти си много взискателен :-D

Luscious_Heart
11-09-2009, 16:39
На първата страница ши съ избият. :razz:
Аз си падам по наистина красиви и отракани момчета, които кипят от мъжественост и сексапил. :o Ама и по така нацепени, да си личи, че ходят на зала. Нека да пуши, ако иска, то всички край мене пушат системно. :booooomb: Искам да е от готините, да не е някакъв невзрачен любител на романтиката и свещите.
Иначе, за разлика от много момичета, което може и да ви се стори странно, си падам все по такива на моята възраст.. най-много 2 години по-големи. :oops: Още по-големи вече са редки изключения.

Hilary_
11-09-2009, 16:42
Докато не го срещна няма да мога да определя дали е точен или не .. а ако говориш за разни модели за "пефкетно момче" при мен няма такива неща .. :? :?

sunshinepp
11-09-2009, 17:38
Че как няма бе? Хаха и момичета може :P sunshinepp искам тебе да те чуя и моля вече по темата.

оуу мершии .. :oops:
моето мнение е, че няма перфектен човек на тая земя..но когато си влюбен, той/тя ти се струва перфектен.. и за тебе няма друг толкова идеален..толкова добърр..не знам..за мен има 1 човек ама аз няма как да съм с него..той не ме иска :( ..

Luscious_Heart
11-09-2009, 17:50
Че как няма бе? Хаха и момичета може :P sunshinepp искам тебе да те чуя и моля вече по темата.

оуу мершии .. :oops:
моето мнение е, че няма перфектен човек на тая земя..но когато си влюбен, той/тя ти се струва перфектен.. и за тебе няма друг толкова идеален..толкова добърр..не знам..за мен има 1 човек ама аз няма как да съм с него..той не ме иска :( ..
Как няма да те искааа.. виж ква си сладка на аватара! :? :-)
Иначе ми е познато чувство... беше преди няколко години, бях малка. Много гадно. ;(

golqmumnik
11-09-2009, 20:34
Требва да е привлекателна на външен вид(да не е дебела,руса и с разне железа по лицето) и с характер близък до моя.Само такива имат право на всекидневно возене с Аудито и покани за ВИП партита. 8)

w0sh
11-09-2009, 20:36
Да има мнение и да не вдига скандали. Да има пропорционално тяло.

ThePretender
11-09-2009, 20:51
Докато не го срещна няма да мога да определя дали е точен или не .. а ако говориш за разни модели за "пефкетно момче" при мен няма такива неща .. :? :?
Какви модели нали ти беше по "пухкавите" или се бъркам ? :D

П.П Вече съм намерил перфектното момиче за мен :-)

AiKaTa
11-09-2009, 20:56
ние, които обичаме истински обикновено не сме с хората, които обичаме.. и за това ги обичаме..! :)

IndependentGirl
11-09-2009, 21:02
Като го срещна правилния човек за мене.. тогава ще ти кажа.. :)

hahavteen
11-09-2009, 21:07
Приятелят ми е перфектен за мен. Знам колко тъпо звучи особено като се има предвид че от скоро сме заедно но точно така се чувствам. Никога не съм предполагала че ще срещна човек с които да имаме толкова общи неща и в същото време да сме толкова различни. Някой с който перфектно да се допълваме, да можем да си говорим за всичко, да се уважаваме и подкрепяме... Някой който да е тооолкова романтичен и който да не спира да ми показва колко съм важна за него и какво изпитва към мен, без да става лигав и досаден. Някой който да има същите мечти и планове за бъдещето като мен и който не се страхува от сериозно обвързване. И освен всичко друго изглеждаме страшно добре заедно 8) :D Има супер тяло, прекрасни сини очи (никога не съм харесвала сините очи но неговите са просто...) и е висоооок :-D
Абе като цяло имам чувството че е излязъл от някой мой сън или мечта и най-хубавото е че и той изпитва същото към мен. :-)

AlokiNn
11-10-2009, 10:15
Че как няма бе? Хаха и момичета може :P sunshinepp искам тебе да те чуя и моля вече по темата.

оуу мершии .. :oops:
моето мнение е, че няма перфектен човек на тая земя..но когато си влюбен, той/тя ти се струва перфектен.. и за тебе няма друг толкова идеален..толкова добърр..не знам..за мен има 1 човек ама аз няма как да съм с него..той не ме иска :( ..Ани кой е това?

Hilary_
11-10-2009, 10:18
Докато не го срещна няма да мога да определя дали е точен или не .. а ако говориш за разни модели за "пефкетно момче" при мен няма такива неща .. :? :?
Какви модели нали ти беше по "пухкавите" или се бъркам ? :D

П.П Вече съм намерил перфектното момиче за мен :-)

ауу поласкана съм, че някой е запомнил нещо, което съм писала толкова много пъти .. :razz: :razz: е да така е .. нооо ако момчето наистина много много ми хареса бих направила изключение с моя фетиш към пухкавите сладки момченца .. :oops: :oops: :-D

Nich
11-10-2009, 10:36
аз мисля че настоящата ми половинка е възможно най-правилната съществуваща за мен 8-)

бравоо, ще се жените ли? :grin:

мхм, след година и 9 месеца ^^ не че не искаме и сега ама чакам да стана на 18.... само има една подробност... в гимназията в която уча е забранено да се сключва брак докато си там, без значение дали си пълнолтен.... :-o ама много ясно че предпочитам брак пред училище :lol:

sunshinepp
11-10-2009, 11:01
ние, които обичаме истински обикновено не сме с хората, които обичаме.. и за това ги обичаме..! :)



:( :( вярно е :(

GodLovesYou
11-10-2009, 19:53
the woman look so good she make u masturbate

m0n4yyy
11-10-2009, 20:23
Нищо, че съм момиче, все пак ще споделя .. мисля, че намерих партньора, който ми подхожда ( не за друго не казвам перфектен, няма такъв) .. държи на своето и си отстоява мнението като мен .. в ръцете му се чувствам сигурна .. :) :)

afkforlife
11-10-2009, 21:42
Доста глупава тема :oops: . Човек цял живот търси момичето ,което обича.Ако знаехме какво искаме щеше да е доста по лесно
__Peace Fools__

Alex3nd
11-12-2009, 15:59
ние, които обичаме истински обикновено не сме с хората, които обичаме.. и за това ги обичаме..! :)



:( :( вярно е :(

А кой не те иска сподели :oops:

sunshinepp
11-12-2009, 18:03
ние, които обичаме истински обикновено не сме с хората, които обичаме.. и за това ги обичаме..! :)



:( :( вярно е :(

А кой не те иска сподели :oops:

мен ли :D ??

buuu
11-12-2009, 18:15
Здравейте, надявам се тази тема да не се успами, а всеки да сподели какъв е правилният човек до него. Момичето до мен трябва да не бъде толкова красиво, че да се надува или пък да е съвършенна тъй като ни видят да кажат тая пък закакво е с него, а не е с мен да не е с мен само заради парите или въобще да ме използва за нещо още не съм видял такова момиче дето да обича истински та ще помоля някой от потребителите да споделят дали са срещали такова момиче и каква смятат, че трябва да е половинката до тях.

perfektni nqma ...no idealniq za men trqq da e kato tfoito opisanie no v mujki rod :]]

Blo0dSuGaR
11-12-2009, 18:40
С моя приятел сме заедно от година и не сме си омръзнали.Никога не ме е разплаквал ,не ми е давал повод за ревност,винаги,когато имам нужда от него,той е до мен.Държи се много добре с мен,не сме имали нито един сериозен скандал до сега.
Мисля,че това е напълно изчерпателно какво разбирам под "правилен " човек :)

NaNa_SladuRana
11-12-2009, 18:54
И грешният става правилен стига да ми е влязъл под кожата! Искам някой да ме грабне :)

anonimchetou
11-12-2009, 18:59
Момчето до мен е момчето което съм търсила ... Човек който ме разбира,подкрепя , влиза ми в положението .. изслушва ме, поставя ме на първо място пред всичко останало и още и още много неща. Общо взето такова момче ми трябва и го имам ,уважавам и обичам.

FancyGirl
11-12-2009, 19:33
ShawnMac :smt007 :smt003 *

ShawnMac
11-12-2009, 19:36
FancyGirl :oops: :grin:

sladkish_14
11-12-2009, 19:45
С една дума - Иван :) ,, което значи, че никога няма да съм с правилния човек, не и в близкото бъдеще :)

sunshinepp
11-13-2009, 08:08
Как няма да те искааа.. виж ква си сладка на аватара! :? :-)


тва, че евентуално съм сладка на аватара.. не значи че той трябва да ме иска нали.. :-D еехх ако така ставаха нещатааа.. :grin: аз съм много много зла.. той за тва не ме иска :lol:

sunshinepp
11-13-2009, 08:20
Ани кой е това?

бее не е важно кой е .. просто 1 момче..

buuu
11-13-2009, 08:22
Че как няма бе? Хаха и момичета може :P sunshinepp искам тебе да те чуя и моля вече по темата.

оуу мершии .. :oops:
моето мнение е, че няма перфектен човек на тая земя..но когато си влюбен, той/тя ти се струва перфектен.. и за тебе няма друг толкова идеален..толкова добърр..не знам..за мен има 1 човек ама аз няма как да съм с него..той не ме иска :( ..Ани кой е това?

baba mi :-P

Alex3nd
11-17-2009, 17:11
Ани кой е това?

бее не е важно кой е .. просто 1 момче..

зла си хахахахахха