PDA

View Full Version : Секс без презерватив



kar4y
11-09-2009, 09:21
За пръв път правих секс без презерватив. По принцип цикълът ми е нередовен и не знам дали съм била в овулация (пада се 14-ти ден). Момчето със сигурност не свърши в мен, но все пак много се притеснявам. Твърде рано е да си направя тест за бременност, а докато стане време ще се побъркам! :( Освен това не мога да си позволя да чакам. На 18 съм, не искам бебе! Приятелят ми ме уверява, че няма причина да се тревожа, но аз не спирам. Забравих да кажа, че преди последната ми менструация пиех противозачатъчни поради здравословни причини. Взела съм само една опаковка. Възможно ли е да са ме предпазили или точно обратното? Моля, помогнете!

mahoni
11-09-2009, 09:30
Ако си пила противозачатъчните си редовно не би трябвало да се притесняваш, прочети си листовката на хапчетата там пише от кога предпазването е сигурно.И ползвайте презервативи бе хора като не искате бебета!

sunshinepp
11-09-2009, 09:58
И ползвайте презервативи бе хора като не искате бебета!

+

Rofl4e
11-09-2009, 10:30
не мисля,че има за какво да се притесняваш! няма да има бебе :)

hahavteen
11-09-2009, 11:18
А защо не пи Ескапел?
И какво точно значи че ти е нередвоен цикъла? Пропуска ти няколко месеца или просто от време на време ти закъснява? Защото 14-ти ден си е баш овулация ако цикъла ти е 28 дни а сперматозоидите могат да останат живи до 3-4 дни (има и по-издръжливи които си живуркат даже седмица). Аз щях да пия Ескапел и да не си правя експерименти повече след като не искам бебе.

Bubalcheto
11-09-2009, 12:24
И ползвайте презервативи бе хора като не искате бебета!

+
напълно подкрепям,мислете преди да правите нещо,а не после да пускате безмислени постове ... безсмислено е ! Съжелявам,ако съм била груба

cookie_master
11-09-2009, 12:31
и от къв зор го правихте без презерватив ? :?

Passi0n
11-09-2009, 12:36
не мисля,че има за какво да се притесняваш! няма да има бебе :)
!

sunshinepp
11-09-2009, 12:41
сега не се терзай..ама следващия път ПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВ БЕ!
Поне имайте малко отговорност един към друг! Правила съм го без презерватив, повече не мисля да става..колкото и да искам да правя секс на момента..! Мислете!! :-x :-x

kar4y
11-09-2009, 14:55
slun4ice, нередовен е в смисъл, че не ми идва на една и съща дата в месеца, нито пък точно през 28 дни.. затова не мога да определя кога съм в овулация. Освен това няколко пъти имах кисти на яйчниците, при което менструацията ми не беше нормална (оскъдно кафяво течение), и за лечение ми предписаха противозачатъчни. Нямах проблеми и не ги бях пила от доста време, но при предпоследната ми менструация се наложи. След като ги свърших, всичко си беше ок, т.е цикълът ми се нормализира. Просто се чудех какъв ефект са оказали хапчетата - дали заради тях риска от нежелена бременност е по-голям или обратното. Относно Ескапел, още има време да го взема, но не искам да го пия без основание. Все пак не е никак полезно. sunshinepp, определено вече ще го правя само със презерватив.

CrazySweety
11-09-2009, 15:38
И ползвайте презервативи бе хора като не искате бебета!

+
+100

bebincetoy
11-12-2009, 21:33
По принцип противозачатачните помагат като се пият редовно и се преписват от гинеколог който ти казва кога и по колко да ги пиеш и кога да почиваш без да пиеш !!! Според мене ще трябва да си направиш тест за да се увериш дали всичко е наред !!! :-)

AlokiNn
11-12-2009, 21:39
Имай му малко доверие като каже няма от какво да се притесняваш ;) всичко е до нагласата

koletooooo1
11-12-2009, 21:40
Закво сички се впрягате, кво толкова като е без презерватив, ако момчето е сигурно и знае кога да спре, закво е тоя презерватив? По темата: Споко мацка, щом не е свършил в теб нема страшно ! :P

LO6IQ
11-12-2009, 21:51
"и от къв зор го правихте без презерватив ? "

Без презарватив е по-яко.Как що?
Друго си е на голо.Т'ва ескапел хубаво ,че го има.
Пробвай с него ,като нещеш бебе.

travmiriaN
11-12-2009, 21:53
толкова ли неможа да спестиш 1 левче за презерватив..
колко мъка има по този свят ..

koletooooo1
11-12-2009, 22:38
"и от къв зор го правихте без презерватив ? "

Без презарватив е по-яко.Как що?
Друго си е на голо.Т'ва ескапел хубаво ,че го има.
Пробвай с него ,като нещеш бебе.

Ескапела тря'а се земе до 3 - я ден кви ми ги говориш... :-o

LO6IQ
11-13-2009, 08:40
"и от къв зор го правихте без презерватив ? "

Без презарватив е по-яко.Как що?
Друго си е на голо.Т'ва ескапел хубаво ,че го има.
Пробвай с него ,като нещеш бебе.

Ескапела тря'а се земе до 3 - я ден кви ми ги говориш... :-o
Т'ва ясно ама работи ли?
Смисъл гарантира и ,че няма да забременее. (100%)
И .. вреди ли или не много?

mechtaq_za_teb
11-13-2009, 08:50
Няма да има бебе, спокойно. :)

vellvet
11-13-2009, 11:45
защо да пие ескапел след като не е имало гаф? спокойно нищо ти няма :)

Aicha
11-13-2009, 12:10
Абе и да го говорите вече колко мъка има по тоя свят... Как могла да го направи без презерватив, свършено е вече! (:
По принцип няма опастност ''за бебе'', щом не е свършил в теб! ((:
Не си създавай излишна паника. Успеех, милаа! :P И следващия път с презерватив, за да не се притесняваш!