PDA

View Full Version : Диета с кленов сироп



HexGirl
11-09-2009, 10:46
Пробвали ли сте я дами ?
Подеиства ли ?
Питам защото ми звучи добре и мисля да я пробвам ...
Факта че не се приема храна е леко плашещ но ще го преживея 8-)
Ето и самата диета
http://www.zdravnitza.com/a/nav/products/one/one/products/899/category/2/koz/koz/koz_n/9

billytalent
11-09-2009, 11:11
Чувала съм и положителни и отрицателни мнения за нея,преди мислех да я започвам,но не мога без храна,а и самият сироп мисля,че няма да ми хареса на вкус как ще е :)

myl0weee
11-09-2009, 11:20
прекалено драстична е да подрастващи органицми! Това е диета за хора над 30 години и с наднормено тегло! Айде спрете да се изглагате. Не яж тестено, мазно, пържено, сладко и не пий газирано, спортувай и след 1 месец няма да се познаеш :wink:

billytalent
11-09-2009, 11:29
Може и да не се храни с мазно,пържено,да не пие газирано и т.н. това не и пречи да попита за този сироп

vagarious
11-09-2009, 11:35
прекалено драстична е да подрастващи органицми! Това е диета за хора над 30 години и с наднормено тегло! Айде спрете да се изглагате. Не яж тестено, мазно, пържено, сладко и не пий газирано, спортувай и след 1 месец няма да се познаеш :wink:

Съгласна съм!Не яж от изброените неща или поне в много малки количества като за начало, пий сиропа щом искаш и ще има резултат малко или много.Наистина всичко си е до метаболизъм. :)

clever
11-09-2009, 11:47
Първи ден: закуска: плодов сок; обяд: бистра зеленчукова супа; вечеря: варени зеленчуци.

Втори ден: закуска: плодов сок или плодове, обяд: бистра зеленчукова супа с просо и варено жито (ечемик, ориз), вечеря: житни ядки, заляти с оризово мляко.

Трети ден: закуска: плодов сок или пресни плодове, обяд: зеленчукова супа и малко протеинова храна от соя, вечеря: житни ядки, заляти с оризово мляко.

ебаси диетата :shock: хора тотално се побъркахте О.о

HexGirl
11-10-2009, 06:52
прекалено драстична е да подрастващи органицми! Това е диета за хора над 30 години и с наднормено тегло! Айде спрете да се изглагате. Не яж тестено, мазно, пържено, сладко и не пий газирано, спортувай и след 1 месец няма да се познаеш :wink:
Мило момиче ,
мазно , тестено и газирано не ям от години , водя активен живот .
Идеята за тази диета е да си прочистя организма малко , да си засиля метаболизма :) За мен това е подходящ режим защото другите диети включват на ден повече храна от колкото аз ям за 3 дена 8-)
Правелното и разделно хранене ми е изграден навик а това ще е вид пречистване .
Идеята на тази тема е да разбера има ли хора в този форум които са я пробвали :)

HexGirl
11-10-2009, 06:53
Първи ден: закуска: плодов сок; обяд: бистра зеленчукова супа; вечеря: варени зеленчуци.

Втори ден: закуска: плодов сок или плодове, обяд: бистра зеленчукова супа с просо и варено жито (ечемик, ориз), вечеря: житни ядки, заляти с оризово мляко.

Трети ден: закуска: плодов сок или пресни плодове, обяд: зеленчукова супа и малко протеинова храна от соя, вечеря: житни ядки, заляти с оризово мляко.

ебаси диетата :shock: хора тотално се побъркахте О.о
Това е захранване не диета :)

aloveyou
11-10-2009, 07:53
В никакъв случай не ти препоръчвам да правиш диети..защото те "вредят" на организма..Все пак сме в пуберитета и се "развиваме"
Яж здравослвни храни..

titinkaa
11-10-2009, 07:57
за 10 дни от 5 до 10кг,за 5кг съм съгласна че може би ще се свалят и е нормално,но 10кг за 10 дни мисля че е доста дръско и не полезно,това значи на ден по 1кг да сваляш :?

myl0weee
11-10-2009, 08:03
прекалено драстична е да подрастващи органицми! Това е диета за хора над 30 години и с наднормено тегло! Айде спрете да се изглагате. Не яж тестено, мазно, пържено, сладко и не пий газирано, спортувай и след 1 месец няма да се познаеш :wink:
Мило момиче ,
мазно , тестено и газирано не ям от години , водя активен живот .
Идеята за тази диета е да си прочистя организма малко , да си засиля метаболизма :) За мен това е подходящ режим защото другите диети включват на ден повече храна от колкото аз ям за 3 дена 8-)
Правелното и разделно хранене ми е изграден навик а това ще е вид пречистване .
Идеята на тази тема е да разбера има ли хора в този форум които са я пробвали :)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

HexGirl
11-10-2009, 08:25
прекалено драстична е да подрастващи органицми! Това е диета за хора над 30 години и с наднормено тегло! Айде спрете да се изглагате. Не яж тестено, мазно, пържено, сладко и не пий газирано, спортувай и след 1 месец няма да се познаеш :wink:
Мило момиче ,
мазно , тестено и газирано не ям от години , водя активен живот .
Идеята за тази диета е да си прочистя организма малко , да си засиля метаболизма :) За мен това е подходящ режим защото другите диети включват на ден повече храна от колкото аз ям за 3 дена 8-)
Правелното и разделно хранене ми е изграден навик а това ще е вид пречистване .
Идеята на тази тема е да разбера има ли хора в този форум които са я пробвали :)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
да защото строгите диети са за хора хранещи се неправилно свикнали да се тъпчат а аз не мога :)

Neopitom3na
11-10-2009, 09:43
:shock: