PDA

View Full Version : Тампони



lipstick
11-09-2009, 12:44
Винаги съм се чудила, дали ако използваш тампон преди да си правила секс, може ли да се отвориш!Какво е вашето мнение ? :-D

aloveyou
11-09-2009, 14:09
Да и аз съм се чудила по този въпрос - но..
Мисля,че не може да се отвориш от един тампон..Но все пак незнам - нека който знае да каже :lol:

venityyy95
11-09-2009, 14:43
Дам и на мен ми е интересно да разбера :D

foreverr
11-09-2009, 20:10
ако си купиш от най-големите тампони можеш да се отвориш , но вероятността е малка.А и ако се отвориш ще разбереш-докато носиш тампона ако много те боли значи си се отворила.Но трябва да чувстваш болка....

Sladyranna
11-11-2009, 05:03
ако си купиш от най-големите тампони можеш да се отвориш , но вероятността е малка.А и ако се отвориш ще разбереш-докато носиш тампона ако много те боли значи си се отворила.Но трябва да чувстваш болка....

Не е задължително да чувстваш болка :) някои момичета не ги боли. зависи от големината на тампона

DIVINE_TIME
11-26-2009, 20:07
Добре.. Помислете малко.. 1 тампон, дори и от тея големите (Супер) може ли да достигне размера на 1 пенис ? Не. Следователно, не, не може да се дефлорираш с тампон. Това е.

bubbl3s
11-29-2009, 13:25
Добре.. Помислете малко.. 1 тампон, дори и от тея големите (Супер) може ли да достигне размера на 1 пенис ? Не. Следователно, не, не може да се дефлорираш с тампон. Това е.

Хах то като искаш, можеш и с пръст да се отвориш... А няма пръст, който да голям колкото пенис... Освен ако не си някакъв дето не се събира в цял град..
По темата : като си купиш тампони на кутииката си пише.. Поне ако ползваш О.B. Провери кутията и успех

DIVINE_TIME
11-30-2009, 19:56
Добре.. Помислете малко.. 1 тампон, дори и от тея големите (Супер) може ли да достигне размера на 1 пенис ? Не. Следователно, не, не може да се дефлорираш с тампон. Това е.

Хах то като искаш, можеш и с пръст да се отвориш... А няма пръст, който да голям колкото пенис... Освен ако не си някакъв дето не се събира в цял град..
По темата : като си купиш тампони на кутииката си пише.. Поне ако ползваш О.B. Провери кутията и успех

Ми ти си мноо кух/а! И с пръст не можеш.. Тряя да е нещо горе - долу с размерите на пенис.. Знаеш ли коллко пръсти ми беше вкарал приятеля ми преди да го направим и колко кръв изтече като ми вкара пениса си.. Айде, моля ти се, без да коментираш неподготвен/а !

bubbl3s
12-02-2009, 18:47
Добре.. Помислете малко.. 1 тампон, дори и от тея големите (Супер) може ли да достигне размера на 1 пенис ? Не. Следователно, не, не може да се дефлорираш с тампон. Това е.

Хах то като искаш, можеш и с пръст да се отвориш... А няма пръст, който да голям колкото пенис... Освен ако не си някакъв дето не се събира в цял град..
По темата : като си купиш тампони на кутииката си пише.. Поне ако ползваш О.B. Провери кутията и успех

Ми ти си мноо кух/а! И с пръст не можеш.. Тряя да е нещо горе - долу с размерите на пенис.. Знаеш ли коллко пръсти ми беше вкарал приятеля ми преди да го направим и колко кръв изтече като ми вкара пениса си.. Айде, моля ти се, без да коментираш неподготвен/а !

еми явно е нещо с тебе защото с другите не е така :)

sisa0103
12-03-2009, 12:42
зависи от тампона ако е голям сас сигорност може, а това са пални глупости че неможеш с прасти да се отвориш повярваи ми за какво ли са казали при девственици парво с праст да ги отвориш от колкото веднага да си навреш члена тряя се разшири отвора 8) 8) :-P