PDA

View Full Version : Полицай Бие и заплашва 22 годишно момче от Долни Дъбник



skuck
11-09-2009, 12:35
http://vbox7.com/play:222e5448

Не знам кво е направило момчето, ама според мене тва което прави полицая е чисто и просто превишаване на правата си!Като гледам момчето не се съпротивлява цент. Като е направил нещо да го заключва и толкова, а не да го бие и да си изкарва нервите на него!

Не искам да си правя грешни изводи за тва искам да помоля ако някой знае какво толкова е направило момчето да постне тука едно коментарче.

aloveyou
11-09-2009, 14:19
Ужас..
Незнам какво е направил момчето..НО Каквото и да е направило,полицаите нямат право да бият и да заплашват хората.. (доколкото аз знам)

radoslav1990
11-09-2009, 23:59
Аз колкото разбрах от клипа в началото се споменавя за некви пари че полицая има да връща.

А полицая няма право да го бие момче дори и не го обижда има право само ако и той то бие а в клипа не виждам такова нещо това е българия

bloodymirror
11-12-2009, 13:00
а вие откъде знаете момчето какво е направило?
доколкото виждам не му беше малка устата на момчето (ромът) .. ако е направил нещо,и е вбесил полицаят..си е заслужил боят!!!

blgt
11-13-2009, 01:26
3 причини да го бие:
1. сиган е 2. пиян е 3. кръгъл идиот е
полицаите наистина не се славят с акъла си, ама и ти треа да си малоумен за да повтаряш по тоя начин "ни мъ удръй бе"
тоя си търси боя на клипчето.. жалко само че имаше там кой да го спира та не можа да го напердаши като хората.