PDA

View Full Version : Помогнете ми



gaBB
11-09-2009, 13:34
Безумно обичам едно момче с което се запознахме това лято. Той е от Пловдив а аз съм от Бургас и единствената връзка с него ми е скайп. Моля ви кажете ми как да му кажа, че го обичам? :-o

sunshinepp
11-09-2009, 13:38
Безумно обичам едно момче с което се запознахме това лято. Той е от Пловдив а аз съм от Бургас и единствената връзка с него ми е скайп. Моля ви кажете ми как да му кажа, че го обичам? :-o

пробвай с тези думи >> Обичам те! Мисля че са подходящи

сега сериозно..освен скайп има и телефони, нали знаеш.. напиши му смс или му се обади и искрено му го кажи..или приятен път до Пловдив изненадай го! :) на колко сте,че толкова безумно се обичате или поне ти него?

mechtaq_za_teb
11-09-2009, 13:41
Как да му го кажеш? Много лесно. Рискувай и да не те е страх от това, което ще се случи. Няма по-хубаво нещо от това да рискуваш в такива моменти... дори и да си разочарована след това. По-добре опитай. Било то по скайп, или телефон... ти решаваш.

aloveyou
11-09-2009, 13:42
^Напълно съгласна съм с "sunshinepp"..
Напиши му един СМС или му звънни и му каже,че го обичаш..

П.П - а той обича ли те ?

gaBB
11-09-2009, 13:48
Ами дали ме обича незнам.. Може ми да,а може би не. Но мисля, че по - скоро не..

Kukumqvka
11-09-2009, 13:49
Да,ако са на по 14,15 .. сякаш ще иде до Пловдив.
И какво като му кажеш,ще имате ли възможност за контаkти лице в лице?
Или пак за скайп любов си говорим?

PurpleDream
11-09-2009, 13:49
ако си на 12-13-14 -> откажи се от тоя
ако си над 14 си мега тъпа

sunshinepp
11-09-2009, 13:49
Ами дали ме обича незнам.. Може ми да,а може би не. Но мисля, че по - скоро не..

на колко сте? и зящо мислиш,че не те обича?

kypo
11-09-2009, 13:50
деа тоя скайп, как са се обичали хората преди да с епояви :-o

sunshinepp
11-09-2009, 13:52
Да,ако са на по 14,15 .. сякаш ще иде до Пловдив.
И какво като му кажеш,ще имате ли възможност за контаkти лице в лице?
Или пак за скайп любов си говорим?


"единствената връзка с него ми е скайп.." <<

gaBB
11-09-2009, 13:53
Ами дали ме обича незнам.. Може ми да,а може би не. Но мисля, че по - скоро не..

на колко сте? и зящо мислиш,че не те обича?

Еми аз съм на 13 а той на 14.. и мисля си така, защото досеа не е показал че е обратната. Всмисъл като е приятел е доказяал, че може да бъде, носсама като това.

stupid0boy
11-09-2009, 13:54
куро питай д'ли са се обичали преди.... :D :D :D :D Някой по скайп, някой от пръв поглед не могат се запознят /Аз/ ... кво да ти кажа... Животът е смесица от простотия и мега простотия... 8-) 8-) 8-) 8-)

Kukumqvka
11-09-2009, 13:55
Ами дали ме обича незнам.. Може ми да,а може би не. Но мисля, че по - скоро не..

на колко сте? и зящо мислиш,че не те обича?

Еми аз съм на 13 а той на 14.. и мисля си така, защото досеа не е показал че е обратната. Всмисъл като е приятел е доказяал, че може да бъде, носсама като това.

:lol: един съвет:повече не влизай в скайп !

sunshinepp
11-09-2009, 13:57
Ами дали ме обича незнам.. Може ми да,а може би не. Но мисля, че по - скоро не..

на колко сте? и зящо мислиш,че не те обича?

Еми аз съм на 13 а той на 14.. и мисля си така, защото досеа не е показал че е обратната. Всмисъл като е приятел е доказяал, че може да бъде, носсама като това.


тогава..да му казваш, че го обичаш е тъпо..по-добре недей ;)

ImmortalForever
11-09-2009, 14:04
ако си на 12-13-14 -> откажи се от тоя
ако си над 14 си мега тъпа

да не се повтарям.. +

stupid0boy
11-09-2009, 14:04
Ами дали ме обича незнам.. Може ми да,а може би не. Но мисля, че по - скоро не..

на колко сте? и зящо мислиш,че не те обича?

Еми аз съм на 13 а той на 14.. и мисля си така, защото досеа не е показал че е обратната. Всмисъл като е приятел е доказяал, че може да бъде, носсама като това.


тогава..да му казваш, че го обичаш е тъпо..по-добре недей ;)
Готин цитат

По темата: Защо пък да не опита... няма лошо има ли смелост... нека да опита.... [/i]

ScarletBite
11-09-2009, 14:13
"Ало, джипси, как си... треа ти кажа нещо - обичам те!"
:shock: :shock: :razz:
По скайп, чрез смс и по телефона не се правят любовни признания.Когато не можеш да видиш изражението на човека, когато не можеш да го прочетеш в очите му... просто не е същото.И е тъпо.Шансът деликатно да те отреже ми се струва особено голям.Така че, по-добре лайв :wink: А ако нямаш възможност да го видиш... то тогава въобще не се захващай.На какво се надяваш, връзка от разстояние ли?Тази щуротия съм я правила... и мога да ти кажа, че не се получава, колкото и да се стараят двете страни. 8)

gaBB
11-09-2009, 14:20
"А ако нямаш възможност да го видиш... то тогава въобще не се захващай.На какво се надяваш, връзка от разстояние ли?Тази щуротия съм я правила... и мога да ти кажа, че не се получава, колкото и да се стараят двете страни. 8)

Ами аз имам възможност, но тя ще възникне чак лятото..

sunshinepp
11-09-2009, 14:26
"А ако нямаш възможност да го видиш... то тогава въобще не се захващай.На какво се надяваш, връзка от разстояние ли?Тази щуротия съм я правила... и мога да ти кажа, че не се получава, колкото и да се стараят двете страни. 8)

Ами аз имам възможност, но тя ще възникне чак лятото..


олелле... :lol:

LoveRetroMusic
11-09-2009, 14:41
не си заслужава, далеч сте един от друг ..
в скайп е тъпа работа, дори да ти се обажда
вски ден пак не е същото.

ScarletBite
11-09-2009, 14:43
Ами аз имам възможност, но тя ще възникне чак лятото..
Добре тогава.Изчакай до лятото.Тъкмо ще имаш време да поставиш на изпитание чувствата си и съответно да се предпазиш от глупави грешки ала "много го обичах, затова на третата седмица му пуснах, ама той ме заряза".Междувременно поддържайте някаква връзка в скайп, пишете си, опознавайте се, сприятелявайте се и т.н. :) И не бързай с признанията!Първо, ще го уплашиш.Второ, дори и да чувства същото, нищо не може да се направи, за да сте заедно.Трето, както вече казах, тези неща се правят лайв. :-)

gaBB
11-09-2009, 14:46
Ами ок.. благодаря ти..

sunshinepp
11-09-2009, 14:49
само ще задам 1 въпрос и мисля, че ще е ясен отговор на всичко!

НА 13 ГОДИНИ СИ, И ТВЪРДИШ,ЧЕ ОБИЧАШ БЕЗУМНО МОМЧЕ ?? :o

gaBB
11-09-2009, 15:15
Ами да не мисля, че знам всичко за любовта, но мисля и, че за любовта няма граници така че независимо на коклко години съм аз го обичам и това, че немога да му го кажа мн ме тормози. Всяка вечер го сънувам докато съм в час мисля постоянно за него.. Все пак съм прикарала 3 месеца с него и ме е обсебил тутало..

buuu
11-09-2009, 15:18
прати му пощенски гълъб с бележка 8)

sladur4etyYy
11-09-2009, 15:27
^Напълно съгласна съм с "sunshinepp"..
Напиши му един СМС или му звънни и му каже,че го обичаш..

П.П - а той обича ли те ?

главата си реже за нея...

PurpleDream
11-09-2009, 16:19
Ами да не мисля, че знам всичко за любовта, но мисля и, че за любовта няма граници така че независимо на коКлко години съм аз го обичам и това, че НЕМОГА да му го кажа мн ме тормози. Всяка вечер го сънувам докато съм в час мисля постоянно за него.. Все пак съм прИкарала 3 месеца с него и ме е обсебил тУтало..

peshost
11-09-2009, 16:31
Ами да не мисля, че знам всичко за любовта, но мисля и, че за любовта няма граници така че независимо на коклко години съм аз го обичам и това, че немога да му го кажа мн ме тормози. Всяка вечер го сънувам докато съм в час мисля постоянно за него.. Все пак съм прикарала 3 месеца с него и ме е обсебил тутало..
Това дето му викаш обич си е привличане... Сигурно ти е първо най-силно. :?

buuu
11-09-2009, 19:15
само ще задам 1 въпрос и мисля, че ще е ясен отговор на всичко!

НА 13 ГОДИНИ СИ, И ТВЪРДИШ,ЧЕ ОБИЧАШ БЕЗУМНО МОМЧЕ ?? :o

налей и 8-) :-)

st0rmer
11-09-2009, 21:35
Не мога да си обясня само едно. Защо всички псевдо виртуални кретени не излизащи от този сайт задават тъпите си малоумни въпроси от рода "На колко години си?". Какво общо имат годините бе вие малоумни ли сте. Чувствата са си чувства - дали на 13,15,18. Единствената разлика е, че когато си на 18 имаш по-големи възможности и знаеш какво изпитваш, докато когато си на 13-14-15 се луташ малко сляпо, но това не е проблем. Колкото до разстоянието - аз също съм имал връзка от разстояние, почти всяка седмица пътувах за да я видя за събота и неделя и въобще не ми беше проблем. Имало е периоди, в които не сме ссе виждали по месеци, но не сме умряли. А и винаги чакането е най-сладко! Тъй, че струва си да чакаш ако мислиш, че ще си щастлива след това.

aloveyou
11-10-2009, 07:27
^Напълно съгласна съм с "sunshinepp"..
Напиши му един СМС или му звънни и му каже,че го обичаш..

П.П - а той обича ли те ?

главата си реже за нея...

Споко де..Само попитах :?

cookie_master
11-10-2009, 07:47
[10:29:16] X каза:обичам те
е така

soul1199
11-10-2009, 09:04
Ами дали ме обича незнам.. Може ми да,а може би не. Но мисля, че по - скоро не..

на колко сте? и зящо мислиш,че не те обича?

Еми аз съм на 13 а той на 14.. и мисля си така, защото досеа не е показал че е обратната. Всмисъл като е приятел е доказяал, че може да бъде, носсама като това. :shock: :shock: :razz: :razz: :razz:

Hilary_
11-10-2009, 09:05
Кажи му го по скайп .. :lol: :lol: Друг вариант няма ..

gabiiTu
11-14-2009, 18:35
Няма смисъл да му ги казваш според мен. Най-много да не изпитва същото ,а и тва РАЗСТОЯНИЕЕЕ! :shock: Така ли не разбрахте,че връзка от разстояние хора не ставаа ;//