PDA

View Full Version : Игнорират ме...



mechtaq_za_teb
11-09-2009, 13:36
Не мислех, че някога пак ще пусна тема в този раздел, но ето че се случва.... Ако някой го интересува, на 18 съм.
Става въпрос за мен и моите така наречени "приятели".
Всичко започна преди близо година, когато се запознах с едно момче. Всъщност това момче е сегашния ми приятел. Тогава от време навреме ми говореха, че съм щяла да ги пренабрегна заради него, а после почнаха и да ме настройват против него. Бях разкъсана между тях и него и винаги когато заставах на негова страна те ме зарязваха.
Имах проблеми с това момче(раздели и събирания) и исках съвети от тях. Единственото, което ми повтаряха е, че всичко е свършило и няма за какво да съжалявам. Не ги послушах и се борих за него(това е една дълга история, която не искам да разказвам).
Сега отново сме заедно и те отново ме зарязаха. Не знам защо го правят. От няколко седмици почти не ме търсят, излизат си без да ми се обадят. Е защо? Какво толкова съм направила? :? Не ми е кофти за цялата компания, а може би за 2-3 човека, на които наистина държах и не очаквах, че и те ще ми обърнат гръб. Защо го правят? Не мога да си обясня...

PurpleDream
11-09-2009, 13:54
глупаци...
намери си нова компания или говори с тези които не искаш да загубиш, разбери защо правят така

Peshec
11-09-2009, 14:03
доколкото разбрах има нещо в приятеля ти,което другите не харесват,говори с тях и разбери кое е това нещо за да разрешите проблема :)

това е моето мнение :)

mrtn
11-09-2009, 14:07
Ами поговори с тея 2-3 човека, които са от компанията, щом не те интересува цялата. Поне с тях да запазиш добри отношения, но ако и те не искат.. намери си нови приятели, явно не са такива щом постоянно те упрекват за приятеля ти. :)

ivcheto0o
11-09-2009, 14:07
според мен не са ти приятели... но може и да си имат при4ина да не харесват приятеля ти,много 4есто не6тата отстрани се виждат по-добре,просто може да ти мислят доброто... :)

iiordanova
11-09-2009, 14:09
Поговори с тях на дълго и широко.
Кажи им , че не ти е приятно да те пренебрегват.
Обясни им , че не можеш да зарежеш приятеля си зареди тях.
Защото държиш и на тях , и на приятеля си.
Ако наистина са ти приятели , трябва да опитат да те разберат.

iv4oiv
11-09-2009, 15:00
Не се пъни. Няма да стане. Щом приятеля ти не се вписва във вашата компания - значи си избираш - или него или тях. Няма средно положение. Щом държиш на него - забрави за тях. Не можеш да накараш компанията да харесва човек, който явно е противен на повечето.

Infinity
11-09-2009, 15:17
Не са ти приятели тогава...намери си нови или поговори със тия хора,на които наистина държиш. :)

mechtaq_za_teb
11-09-2009, 15:19
Не се пъни. Няма да стане. Щом приятеля ти не се вписва във вашата компания - значи си избираш - или него или тях. Няма средно положение. Щом държиш на него - забрави за тях. Не можеш да накараш компанията да харесва човек, който явно е противен на повечето.Е да, обаче аз никога не се меся в отношенията м/у тях и гаджетата им. Това са си техни работи, както и това дали ще съм с него.

bloodymirror
11-09-2009, 16:51
Виж.. това показва,че те ти завиждат.. сякаш не искат да имаш повече приятели/приятелки.. а когато си си хванала гадже,и вече по-малко се занимаваш с тях са се пукнали от яд..и сега ти отмъщават.. най-добре,колкото и да е трудно..намери си нови приятелки :) ! Просто твоите ''приятелки'' не заслужават да им обръщаш внимание.. Ще видиш как сами ще те потърсят!!! :)

danibebi
11-09-2009, 17:35
Като за начало се успокой :) Говори с приятелите си и ги попитай защо се държат така и какво ги дразни в твоя приятел.Все пак ако са ти наистина приятели защо ще постъпват така?! Предполагам, че заедно можете да оправите проблема.. :) :) :)

MuTuTyYy
11-09-2009, 20:33
Значи, аз бих те посаветвал да направиш като мен... раздели света си на две: Личен и по-личен. Смисъл, когато харесваш някой попринцип ти се иска да кажеш първо на някой приятел от компанията... е да ама това не винаги е най-разумното решение тъй като в една компания няма начин всеки да мисли като теб. Просто не споделяй с приятелите си нещата от "по-личния" си живот (гаджета... сексуални фантазии :lol: и т.н.). Направи се, че не си говорила с твоите приятели за това момче, а като те попитат за него се прави на луда и в краен случай казвай възможно най-малко неща за него и 1-2 седмици ти търси приятелите си и не чакай те да те викат... след това нещата ще се оправят предполагам :). Само че има риск да ти е тъпо в началото. След това споделяй на всеки по отделно от компанията ти за това момче и ако трябва излажи че си влюбена (ако не си) и те ще те разберат. Но ако имаш по железни нерви от моите (много е възможно :razz: ) ще успееш да разделиш всекидневието си на две... Аз казах на всеки по отделно как се чувствам и те независимо, че преди това бяха против я приеха... :) Е верно много комплименти и направих пред тях де... :oops: важното е че успях. Дано съм ти бил полезен. Успех!!! в :-P :oops:

bloodyF
11-09-2009, 21:17
големи сте,поговори с тях,кажи им че го обичаш (ако в действителност е така).Питай ги защо не го харесват..успех :)

john95
11-10-2009, 07:24
Един голям за старата ти компания :x

Запознай се с приятелите на твоя приятел, също така все имаш някакви други единични познати чрез които да се запознаеш с още хора ;)

мм да , и може да напсуваш идиотите от старата компания хубаво...

cveteto64
11-10-2009, 07:40
И аз имах такъв проблем, избрах компанията и се радвам, че направих този избор [след това видях какъв всъщност е бил момчето с което ходих и разбрах, че са ми говорили за мое добро]

puhi
07-11-2012, 12:51
zdraveite.nova sum vuv foruma,i iskam da vi popitam za suvet.ot skoro(den-dva)davama moi priqteli zapo4naha da me ignorirat i izolirat.naprimer:govorim si po skype i te si govorqt dvamataa a az mul4a nito me pitat tam li sum nito ni6to.po edno vreme az pitam edinq mi priqtel ne6to i drugata vika:aaa ma ti tuka li sii?!? az im zatvorih i ne im se obajdah.no i te ne me tursqt.na men mi stana mnogo obidno.eto i drug slu4ai:kakto si govorime i mi zatvarqt.SAMO NA MEN! posle pak mi zvunqt i po nqkoe vreme pak mi zatvarqt.taka e ot skoro i mi stava mu4no;( pomgnete mi:(

gummybear
07-11-2012, 13:46
завиждат ти.

Amore-Mio*
07-11-2012, 19:51
Не са ти били приятели в истинския смисъл на думата, както ти твърдиш. Завистта/Ревността може би е причината за това тяхно държание? Съветът ми е по - скоро да не се занимаваш точно с тая компания, поддържай си контакти само с тия двама - трима, за които спомена, че ти е гадно и обръщай достатъчно внимание на приятеля си , и не допускай да се разделите отново.

Amore-Mio*
07-11-2012, 19:54
zdraveite.nova sum vuv foruma,i iskam da vi popitam za suvet.ot skoro(den-dva)davama moi priqteli zapo4naha da me ignorirat i izolirat.naprimer:govorim si po skype i te si govorqt dvamataa a az mul4a nito me pitat tam li sum nito ni6to.po edno vreme az pitam edinq mi priqtel ne6to i drugata vika:aaa ma ti tuka li sii?!? az im zatvorih i ne im se obajdah.no i te ne me tursqt.na men mi stana mnogo obidno.eto i drug slu4ai:kakto si govorime i mi zatvarqt.SAMO NA MEN! posle pak mi zvunqt i po nqkoe vreme pak mi zatvarqt.taka e ot skoro i mi stava mu4no;( pomgnete mi:(

Защо просто не спреш да си с тях? Игнорират те и по всякакъв начин ти показват, че не искат ти да си с тях: нека да е , както те си искат, нали? Не трябва винаги да се унижаваш, заради тях. Или просто ги взимаш и двамата, и говорите сериозно. Ако се оправят - оправят, ако не - не. Ще си излизаш с други хора и след време ще си намериш приятели в истинския смисъл на думата.