PDA

View Full Version : как....?



DiDiChKa
11-09-2009, 17:30
здравейте на всички! значи историята е много дълга, но на кратко: с едно момче сме заедно от 3 месеца и 2 пъти вече се караме късаме за по 1 седмица и пак се събираме но имам 2 въпроса:
1. как да разбера той има ли чувства към мен?
и
2.той каза че не е свикнал като е с едно момиче и излязат постоянно да я гуши и целува а аз пък съм свикнала постоянно някой да се занимава с мен....като излезем той не ме гуши много и се сеща да ме целуне 2-3 пъти през цялото време как да свикна с това??

п.с. без спам!! :( [/i]

sunshinepp
11-09-2009, 17:32
здравейте на всички! значи историята е много дълга, но на кратко: с едно момче сме заедно от 3 месеца и 2 пъти вече се караме късаме за по 1 седмица и пак се събираме но имам 2 въпроса:
1. как да разбера той има ли чувства към мен?
и
2.той каза че не е свикнал като е с едно момиче и излязат постоянно да я гуши и целува а аз пък съм свикнала постоянно някой да се занимава с мен....като излезем той не ме гуши много и се сеща да ме целуне 2-3 пъти през цялото време как да свикна с това??

п.с. без спам!! :( [/i]


кой кого къса и после кой предприема първата крачка за да се съберете пак? :-o

DiDiChKa
11-09-2009, 17:34
и 2-та пъти аз късам с него въпреки чувствата си след това той се напива звани ми като изтрезнее излизаме говорим си и накрая пак се събираме

haritov
11-09-2009, 17:36
от възраста е ;)

kombarka
11-09-2009, 17:39
Предизвикай го ти тогава, бъди по-настоятелна. Пойскай си, като не ти дава. Капиш?

FeelMyPain
11-09-2009, 17:44
Държи ли те за ръка като вървите етц.?

sunshinepp
11-09-2009, 17:44
емии следващия път като скъсате и тръгнете да се събирате постави своите условия и той неговите и ако двамата изпълнявате исканията на другия всичко ще е перфее.. :)

PurpleDream
11-09-2009, 17:45
ами щом е с теб най- вероятно има някви чувства...

DiDiChKa
11-09-2009, 17:46
Държи ли те за ръка като вървите етц.?

да

Kukumqvka
11-09-2009, 17:47
mi shtom kato iska da se sdobrite,sled kato si skusala s nego..znachi ima neshto kum teb.Logichno e .

sunshinepp
11-09-2009, 17:48
ами щом е с теб най- вероятно има някви чувства...


+

FeelMyPain
11-09-2009, 17:51
Държи ли те за ръка като вървите етц.?

да
Значи е до самия човек.
НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА ГО ПРОМЕНЯШ както казват някой по-горе.
Не мисля, че е чак такава болка за умиране, че да се тръшкаш и терзаеш. :wink:
Знам какво си мислиш.
Затова и те попитах дали ти държи ръката.
Щом го прави не е това, за което се притесняваш.

fenastz
11-09-2009, 17:55
ти го късаш, после ревеш...

sunshinepp
11-09-2009, 17:58
всъщност като се замисля..май не е най-добрия вариант да поставяте условия един на друг..FeelMyPain е прав\а .. ако искаш да си с него го приеми какъвто е .. ако ли не следващия път като скъсате..не тръгвайте отново.. ;)

FromAutumToAshes
11-09-2009, 18:27
той не ме гуши :( [/i]


Направо да хване и да те удуши :lol: :lol:

nicolepcd
11-09-2009, 18:37
Еми хвърли му се ти да го "гушиш" и целуваш... виж, ако се дърпа, тогава го скъсай трети път, за щастие 8-) А за чувствата му, дали ги има или не - никой не може да ти го каже, сама трябва да разбереш!

stupid0boy
11-09-2009, 18:39
:/ Какви проблеми имаш само... По голяма си от мен и... Дето каза някой.... Късаш го и после ревеш.... Как да те гуши като ти го режеш??? Той ако скъса с теб кво ще си помислиш? че не те обича... Той кво си мисли??? ://///

lubomirky
11-09-2009, 18:41
той не ме гуши :( [/i]


Направо да хване и да те удуши :lol: :lol:

а, дано. ама да е по-сигурно.. хваща за гушата и докато вече не почне да и тече кръв от носа да не я пуска ;д

flowerlina
11-09-2009, 18:44
1во на колко сте? И 2ро той срамежлив ли е по принцип, неoбщителен?

IndependentGirl
11-09-2009, 18:52
той не ме гуши :( [/i]


Направо да хване и да те удуши :lol: :lol:
:razz:

balu4ka
11-09-2009, 18:59
:/ Какви проблеми имаш само... По голяма си от мен и... Дето каза някой.... Късаш го и после ревеш.... Как да те гуши като ти го режеш??? Той ако скъса с теб кво ще си помислиш? че не те обича... Той кво си мисли??? ://///

мхм... " Той ако скъса с теб кво ще си помислиш? че не те обича... Той кво си мисли??? :///// "<- замисли се над това?!...

juj1
11-23-2009, 20:50
Дидии той те обича..! А вие малко по-спокойно не можете ли да разсъждавате! Стига сте нападали .. Все пак тази саит и за да искаме съвети а не да се нападаме .. btw Didi obicham te ! {}

SoStarstruck
11-23-2009, 20:53
Може и да е някой вампир и да се притеснява да те целува и прегръща постоянно,защото може да вземе да се изспусне и да те ухапе нещо...Ох,някой трябва да ми спре "Здрач"-а.. 8-)

VinDiesel
11-23-2009, 20:57
Явно още не си ги изживяла тези неща. Мисля ,че по дългите прегръдки гушвания ,целувки и т.н са за интимна среда, не за пред хората.Твойто гадже е точно като мен и обратното :)
Ние просто не обичаме, пред публика да правим тези неща :)

DarkBass
11-23-2009, 21:15
просто е такъв .. да го промениш мн трудно .. това значи още мн караници ... намери си по нова версия момче :D кажи з ако ти тряя гоогле пасваш и намираш хах

FantaMen
11-23-2009, 22:22
В такива моменти е много добре да познаваш някой от приятелите му.Но все пак другия път като се скарате стой на своето мнение до край ако се отпусне малко значи наистина има.А щом и иска да се съберете след караница ... явно не е вчерашно момче ;) Абсолютно винаги има "скандали" все пак и това е част от тръпката наречена Любов :) :P

heiress
11-23-2009, 23:35
И аз подкрепям тезата, че е от възрастта.

anonimchetou
11-24-2009, 07:16
от възраста е ;)

umri
11-24-2009, 07:55
здравейте на всички! значи историята е много дълга, но на кратко: с едно момче сме заедно от 3 месеца и 2 пъти вече се караме късаме за по 1 седмица и пак се събираме но имам 2 въпроса:
1. как да разбера той има ли чувства към мен?
и
2.той каза че не е свикнал като е с едно момиче и излязат постоянно да я гуши и целува а аз пък съм свикнала постоянно някой да се занимава с мен....като излезем той не ме гуши много и се сеща да ме целуне 2-3 пъти през цялото време как да свикна с това??

п.с. без спам!! :( [/i]
Ще ти кажа, че си малка, тъпа пикла. Ако си мислиш, че чувствата се изразяват, като постоянно те прегръща и ти повтаря колко си велика. Порасни!

DiDiChKa
11-26-2009, 19:35
здравейте на всички! значи историята е много дълга, но на кратко: с едно момче сме заедно от 3 месеца и 2 пъти вече се караме късаме за по 1 седмица и пак се събираме но имам 2 въпроса:
1. как да разбера той има ли чувства към мен?
и
2.той каза че не е свикнал като е с едно момиче и излязат постоянно да я гуши и целува а аз пък съм свикнала постоянно някой да се занимава с мен....като излезем той не ме гуши много и се сеща да ме целуне 2-3 пъти през цялото време как да свикна с това??

п.с. без спам!! :( [/i]
Ще ти кажа, че си малка, тъпа пикла. Ако си мислиш, че чувствата се изразяват, като постоянно те прегръща и ти повтаря колко си велика. Порасни!

знаеш ли колко ме топли твоето мнение??? :smt097

soul1199
11-27-2009, 13:14
ами щом е с теб най- вероятно има някви чувства...

Sladurcho
11-27-2009, 15:41
Мммммм моето скромно мнение е че момчето просто не е свикнал да показва така чувствата си и постоянно да те гушка и да те целува и т.н. аз не разбрах само на по колко години сте ... Ти си свикнала да ти се обръща огромно внимание и постоянно да се мляскате и да се гушкате ама като пораснещ ще видиш че това не е единствения начин да се изразяват чуствата :) Аз също не съм свикнал да седна на кафе и постоянно да се целувам или гушкам с приятелката ми...деазнам лигаво ми е такова. Като сме си сами може да я смазвам от целувки ама не мисля че е нужно да го правя и пред всички :)

SFxHC
11-27-2009, 15:46
здравейте на всички! значи историята е много дълга, но на кратко: с едно момче сме заедно от 3 месеца и 2 пъти вече се караме късаме за по 1 седмица и пак се събираме но имам 2 въпроса:
1. как да разбера той има ли чувства към мен?
и
2.той каза че не е свикнал като е с едно момиче и излязат постоянно да я гуши и целува а аз пък съм свикнала постоянно някой да се занимава с мен....като излезем той не ме гуши много и се сеща да ме целуне 2-3 пъти през цялото време как да свикна с това??

п.с. без спам!! :( [/i]
Ще ти кажа, че си малка, тъпа пикла. Ако си мислиш, че чувствата се изразяват, като постоянно те прегръща и ти повтаря колко си велика. Порасни!

Казаха ти го, не е в прегръдки и целувки работата и да те гледа влюбено, а да гледате в 1 посока и като гледате да виждате и 2мата едно и също!

nightwish14
11-27-2009, 15:56
Държи ли те за ръка като вървите етц.?

да
Значи е до самия човек.
НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА ГО ПРОМЕНЯШ както казват някой по-горе.
Не мисля, че е чак такава болка за умиране, че да се тръшкаш и терзаеш. :wink:
Знам какво си мислиш.
Затова и те попитах дали ти държи ръката.
Щом го прави не е това, за което се притесняваш.


+1 и от мен :)