PDA

View Full Version : Идеалният любовник



Blo0dSuGaR
11-09-2009, 17:33
Намерих в интернет нещо много интересно.(поне на мен)
Ако на някой му се занимава да изчете всичко,нека напише неговия партньор такъв ли е или ако не е ,какво му липсва.
:arrow:

Преди секс той...
Не сваля панталоните си веднага
Добрият любовник знае, че жената се нуждае от продължителна любовна игра. Затова той не бърза със събличането. Не разкопчава веднага ципа си, за да се хвърли върху нея, а се концентрира върху усещанията на партньорката си. Когато тя стане готова за действие, сама ще свали панталоните му.
Не натиска главата й надолу
Няма по-голямо унижение за едно момиче от това някой мъж да я принуди да прави орална любов. Добрият любовник е наясно с този факт, но тъй като целувките долу са основна част от прелюдията към същинския секс, той измисля друг начин, за да насочи вниманието на партньорката си към своята мъжественост. Като например – пита я дали има нещо против да си поиграе с пениса му, или пък нежно поставя пръстче в устата й. Тя ще се досети какво трябва да направи след това.
Грижи се за възбудата й
Жената трябва да е достатъчно възбудена (т.е. навлажнена), за да може партньорът й да продължи нататък. Затова преди да я докосне за първи път по най-нежната й точка (клитора), изкусният партньор намокря пръста си. Когато момичето се пренесе в света на нереалното, той добавя и страстна френска любов. Върхът на сладоледа е, докато я целува нежно, да намокри пръста си и да го плъзне вътре в нея.

Прави й френска любов повече от 30 секунди
Най-честите оплаквания сред момичетата са, че мъжете не обичат дълго да задържат главите си под нивото на ханша им. 30-секундната серия от няколко целувки обаче няма да доведе никоя жена до края. Мъжете, които държат на реномето си, остават долу по-дълго.

По време на секс той...


Поставя нея на първо място
Умелият любовник не се страхува, че партньорката му може да достигне до оргазъм преди него. Дори се стреми към този финал. Как? Като едновременно прониква в нея, играе си с клитора и гърдите й или дори прекъсва за кратко ритмичните движения, за да я поцелува на най-сладкото място.


Говори мръсни думички
Това не означава, че псува. Напротив - превръща се в ненаситен палавник, който няма търпение да разкрие какво възнамерява да направи на сексапилната си партньорка. Разкрива най-мръснишките си фантазии и я пита дали харесва силата, с която го прави, или дали позата е подходяща. Може дори да каже, че възнамерява да я държи на седмото небе цяла нощ или че никога не е срещал по-невероятна любовница от нея.



Предупреждава я, когато оргазмът му наближава
Това е наистина достойно за уважение, защото освен всичко показва, че мъжът е галантен. Преди да избухне (пряко и преносно), добрият любовник предупреждава. Наблюденията над нежния пол сочат, че жените предпочитат тяхната половинка да изрече думите „Сега ще свърша!“ или „Ето идва!“. Трябва да са подготвени, особено ако в този момент му правят орална любов.


Не налага желанията си
Това не важи само за правенето на секс, ласките, целувките и позите, но и за някои по-различни и нестандартни неща. Като сексиграчките и по-грубите действия например. Добрият любовник не се опитва да наложи новото и нестандартното, без да е попитал какво мисли партньорката му. Защото той знае, че сексът се води от двама и никой не трябва да доминира над другия за повече от няколко минути.

След секс той...

Не тича веднага към банята
Когато мъжът веднага след секс отиде да се къпе, това поведение оставя впечатлението у жената, че е мръсна или че дори сексът с нея е такъв. Затова перфектният любовник не тича към банята веднага след като е достигнал до оргазъм. Изключение може да се направи в случаите, когато сте правили секс набързо рано сутринта и той закъснява за работа или неочаквано се появят гости и той трябва да се приведе в приличен вид. В противен случай мъжът остава до приятелката си в леглото, прегръща я и прошепва нежно, че току-що е изживял най-прекрасния момент в живота си. След това я моли да му направи сандвич. Шегичка!


Опитва се да не заспи
Последните изследвания сочат, че 80% от мъжете се чувстват напълно изтощени след секс и заспиват. Причината не е в жената до тях, а в това, че след оргазъм в кръвта рязко спада нивото на хормона гликоген, който захранва мускулите. И понеже мъжете имат по-голяма мускулна маса, не успяват да издържат на умората. Това научно обяснява колко му е трудно на идеалния любовник да не заспи след секс. Ако все пак се окаже, че не е толкова идеален и сладко захърка върху възглавницата, поне ще се е погрижил да произнесе „Обичам те!“ и да сложи ръка върху тялото на приятелката си. Допирът естествено ще я направи по-сигурна и по-леко ще свикне с мисълта, че той е заспал, а на нея й идва да скача от енергия.

Целува я
Много представители на силния пол предпочитат да ги измъчват, вместо да целунат приятелката си след секс. Добрият любовник обаче винаги го прави. Той се опитва да й покаже, че си е заслужавала неудобната ситуация (когато я изцапа по лицето, например), като я целуне. Не е задължително целувката да е по устните, може и по челото.

Cazzaniga1
11-09-2009, 17:47
:) Смея да кажа, че съм всичко това ... обаче не мога да позволя да води парада ! :? Незнам защо изпитвам нужда да налагам свето мнение !?!

Blo0dSuGaR
11-09-2009, 17:51
:) Смея да кажа, че съм всичко това ... обаче не мога да позволя да води парада ! :? Незнам защо изпитвам нужда да налагам свето мнение !?!
По принцип на мъжете се пада отговорността да водят в почти всичко (да не кажа във всичко) и когато това се извършва от друг , не е особено приятно за вас :) Поне аз така си го обяснявам

Cazzaniga1
11-09-2009, 17:59
Аз го приемам сякаш не съм достатъчно добър и не нея не и е приятно :( и дори зарди това възбудата ми понякога не е на ниво - даже в повечето случай в който момичето е по-инициативно :? !

Blo0dSuGaR
11-09-2009, 18:05
Аз го приемам сякаш не съм достатъчно добър и не нея не и е приятно :( и дори зарди това възбудата ми понякога не е на ниво - даже в повечето случай в който момичето е по-инициативно :? !
А момичето как приема това?

stoney
11-09-2009, 18:21
идеалният любовник е чуждият. ;]

Bellatrix
11-09-2009, 18:23
:) Йа.

hahavteen
11-09-2009, 18:32
Явно приятелят ми е чел статията (на немски) хахахах :D Аз лично не искам да ме предупреждава като ще "избухне" и не искам да ме пита преди на направи нещо. Освен това ако получа оргазъм от орална любов преди секса после проникването е по-скоро неприятно така че...
Сега се опитвам да го отуча ама не е лесно като е свикнал да мисли първо за удоволствието на партньорката си.. На мен лично ми е приятно да виждам и усещам колко силно ме желае и как няма търпение да го направим и да се изпразни навсякъде по мен и съвсем не ми е нужна дълга любовна игра или специално внимание. Ако ми показва че на него му е приятно смятай че съм свършила :D

Blo0dSuGaR
11-09-2009, 18:49
Явно приятелят ми е чел статията (на немски) хахахах :D Аз лично не искам да ме предупреждава като ще "избухне" и не искам да ме пита преди на направи нещо. Освен това ако получа оргазъм от орална любов преди секса после проникването е по-скоро неприятно така че...
Сега се опитвам да го отуча ама не е лесно като е свикнал да мисли първо за удоволствието на партньорката си.. На мен лично ми е приятно да виждам и усещам колко силно ме желае и как няма търпение да го направим и да се изпразни навсякъде по мен и съвсем не ми е нужна дълга любовна игра или специално внимание. Ако ми показва че на него му е приятно смятай че съм свършила :D
Според мен това значи,че се познавате много добре,щом си влияете така един на друг :)

hahavteen
11-09-2009, 19:10
Според мен това значи,че се познавате много добре,щом си влияете така един на друг :)

Странното е че се познаваме едва от 3 месеца но и двамата имам чувството че цял живот сме били заедно така че... А секса с него е повече от фантастичен и просто ми се ще понякога да се отпуска повече и да мисли за своето удоволствие а не да се старае на мен да ми е добре защото на мен винаги ми е добре с него :-D

TheX
11-09-2009, 19:44
Добрата любовница

Преди секс тя...

- Прави бавен стриптийз,с който да разгорещи атмосферата и да възбуди партньора си и определено ще пробуди сексуалния апетит на половинката си.
- Прави френската със старание и желание,а не само колкото да отбие номера.Да използва въображението си и да я прави нежно,но да не го раздава прекалено бавно.

По време на секс тя...

- Да цели не само да обсипе с любов партньора си,но и да осигури неговата възбуда
- Да не е дърво в леглото! Партньора ще изгуби интерес скоро,ако момичето просто стои като неодушевен предмет и не дава нищо от себе си.
- Не цели тя да е тази която командва парада всеки път

След секс тя...

- Би му донесла бира
- Би му сготвила
- Или просто би повторила ако той е съгласен!


По кратко е понеже ме мързеше :D

beretta92sd
11-09-2009, 19:46
Брей точно описание на мене :)) самоче аз като свърша то е някаде върху нея, и зада нея занимавам вземам няколко кърпички и я изчиствам :)) всепак аз съм я оцапал :) Френската което е правя е около 5-10 мин за виси от момичето и това как е долу :)) иначе всичко друго си е така :))

LovelyGirl
11-09-2009, 20:24
Това за предупреждаването преди да свърши пък защо? Не виждам смисъл от това.На него точно в този момент му е супер хубаво и да вземе да мисли, чакай да и кажа, че свършвам :Д То така или иначе се усеща кога му идва :)
Аз не мисля нищо лошо и за натискането на главата.Мръснишко е.Когато го правим по-диво нямам нищо против да го прави.
А това пък за спането..Не мога да разбера защо толкова много жени се обиждат когато мъжът заспи след секс :-o И аз, ако съм се изморила повече, а и не само, обичам да си дремваме след това.Приятно е.И веднага да заспи не виждам проблем. :)

sexyyyy93
11-09-2009, 22:10
Ми и на мен ми е странно това с предупреждаването! :? Иначе,по темата,моя точно отговаря на всички изисквания! :grin:

FancyGirl
11-09-2009, 22:57
идеалният любовник е чуждият. ;]

хоХОХохХО :D :D :D

ShawnMac
11-09-2009, 23:01
идеалният любовник е чуждият. ;]
МЪРШООООООООООООО :booooomb: :?

BigFakeSmile
11-10-2009, 07:06
Абсолютно всичко е вярно! Много ми хареса...една истинска жена има нужда точно от това 8)

Blo0dSuGaR
11-10-2009, 09:44
Според мен това значи,че се познавате много добре,щом си влияете така един на друг :)

Странното е че се познаваме едва от 3 месеца но и двамата имам чувството че цял живот сме били заедно така че... А секса с него е повече от фантастичен и просто ми се ще понякога да се отпуска повече и да мисли за своето удоволствие а не да се старае на мен да ми е добре защото на мен винаги ми е добре с него :-D
Това няма значение (от кога сте заедно) и сега ще обясня защо според мен.Ако и двамата се отпускате лесно и се разкривате един пред друг,може и за седмица да се опознаете толкова добре,колкото по-затворени хора се опознават за 1 година.Просто има различни хора,а вие сте щастливци и в двете отношения (за секса и за отношенията ви по принцип ) :)

Blo0dSuGaR
11-10-2009, 09:50
Това за предупреждаването преди да свърши пък защо? Не виждам смисъл от това.На него точно в този момент му е супер хубаво и да вземе да мисли, чакай да и кажа, че свършвам :Д То така или иначе се усеща кога му идва :)
Аз не мисля нищо лошо и за натискането на главата.Мръснишко е.Когато го правим по-диво нямам нищо против да го прави.
А това пък за спането..Не мога да разбера защо толкова много жени се обиждат когато мъжът заспи след секс :-o И аз, ако съм се изморила повече, а и не само, обичам да си дремваме след това.Приятно е.И веднага да заспи не виждам проблем. :)
Съгласна съм с теб и на мен би ми харесало да заспиме заедно,но всеки път бързаме общо взето :x

AlokiNn
11-10-2009, 10:07
Я това съм аз

seduction1mplex
11-10-2009, 12:02
Я това съм аз
:D :D Разбира се..
По темата: И аз тва за натискането на главата го мразя..Всичко в статията си е правилно (:

V14D0
11-10-2009, 15:16
идеалният любовник е чуждият. ;]


за курви като теб - може би. :booooomb: :booooomb: :booooomb:




Добрата любовница

Преди секс тя...

- Прави бавен стриптийз,с който да разгорещи атмосферата и да възбуди партньора си и определено ще пробуди сексуалния апетит на половинката си.
- Прави френската със старание и желание,а не само колкото да отбие номера.Да използва въображението си и да я прави нежно,но да не го раздава прекалено бавно.

По време на секс тя...

- Да цели не само да обсипе с любов партньора си,но и да осигури неговата възбуда
- Да не е дърво в леглото! Партньора ще изгуби интерес скоро,ако момичето просто стои като неодушевен предмет и не дава нищо от себе си.
- Не цели тя да е тази която командва парада всеки път

След секс тя...

- Би му донесла бира
- Би му сготвила
- Или просто би повторила ако той е съгласен!


По кратко е понеже ме мързеше :D



само тва с готвенето и бирата не го разбрах, но другото е 100% Евала
;-) \:D/

revolver
11-10-2009, 15:22
Това за предупреждаването преди да свърши пък защо? Не виждам смисъл от това.На него точно в този момент му е супер хубаво и да вземе да мисли, чакай да и кажа, че свършвам :Д То така или иначе се усеща кога му идва :)
Аз не мисля нищо лошо и за натискането на главата.Мръснишко е.Когато го правим по-диво нямам нищо против да го прави.
А това пък за спането..Не мога да разбера защо толкова много жени се обиждат когато мъжът заспи след секс :-o И аз, ако съм се изморила повече, а и не само, обичам да си дремваме след това.Приятно е.И веднага да заспи не виждам проблем. :)
Съгласна съм с теб и на мен би ми харесало да заспиме заедно,но всеки път бързаме общо взето :x

1.Mного са ти дълги коментарите!

2.Ти казваш ли се Михаела?

VforVendeta
11-10-2009, 15:41
Интересно :-o . Никога не бях се замислял, но аз сякаш по навик всеки път като свършвам, предупреждавам 8-) .

Иначе мога да кажа, че съветите в тая тема са много правилни и е хубаво да се знаят :)

Blo0dSuGaR
11-10-2009, 16:58
Това за предупреждаването преди да свърши пък защо? Не виждам смисъл от това.На него точно в този момент му е супер хубаво и да вземе да мисли, чакай да и кажа, че свършвам :Д То така или иначе се усеща кога му идва :)
Аз не мисля нищо лошо и за натискането на главата.Мръснишко е.Когато го правим по-диво нямам нищо против да го прави.
А това пък за спането..Не мога да разбера защо толкова много жени се обиждат когато мъжът заспи след секс :-o И аз, ако съм се изморила повече, а и не само, обичам да си дремваме след това.Приятно е.И веднага да заспи не виждам проблем. :)
Съгласна съм с теб и на мен би ми харесало да заспиме заедно,но всеки път бързаме общо взето :x

1.Mного са ти дълги коментарите!

2.Ти казваш ли се Михаела?
1.Като са ти дълги-не ги чети
2.Не се казвам така