PDA

View Full Version : Най-тъпите реклами...



NamelessRomantic
11-09-2009, 17:45
Е....писна ми...
"Искам да акам при Гошко!"
"Добре очистени.от Лудогорко пиле..."
Или...
Реакламите.
Тъпи,или не чак толкоз?
Най-тъпа реклама в ефира?

"Ш'го опраям за 007 мин.!"
"Емека...защото е твърда!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

LovelyGirl
11-09-2009, 21:02
Мен тази за лудогорското пиле ме кефи :D

Най-гнусна ми е : мамо, ака ми се, искам в тоалетната на Ники.. нещо такова беше. Супер гнусни реклами почнаха да правят. Или онази с микробите за Доместос..

angel4eto966
11-09-2009, 22:25
те за тъпи сичките са тъпи .ма много се нерва седнали сме да ядем и изведнъж "искам да акам в тоалетната на ники" "кучето има твърдо ако" или запечената ситуация с лакс ал мисла че беше напрао .........................

PurpleDream
11-09-2009, 23:05
на Брускети Марети е много тъпа!!!!

lizzy
11-10-2009, 05:48
"Искам да акам в тоалетната на Ники!"

Определено тази 8-)

AutomatiC
11-10-2009, 05:52
те за тъпи сичките са тъпи .ма много се нерва седнали сме да ядем и изведнъж "искам да акам в тоалетната на ники" "кучето има твърдо ако" или запечената ситуация с лакс ал мисла че беше напрао .........................

:lol: :lol: :lol:

FuCkInBuBbLeGuM
11-10-2009, 07:58
"Нося прах за пране с парфюм" :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

\:D/

cherrygloss
11-10-2009, 08:10
Мен ме дразни онази на млякото My day , където някакъв дядо си продава кравите за да пие Май дей :D .. А да и на Брускаети Марети е тъпа.Оня само им гледа ц****е и вече "Ех,любов,любов.." :lol:

courtney
11-10-2009, 08:11
"Искам да акам в тоалетната на Ники!"

Определено тази 8-)

Само аз ли за първи път чувам за подобна реклама.. :shock: 8-)

lizzy
11-10-2009, 09:33
"Искам да акам в тоалетната на Ники!"

Определено тази 8-)

Само аз ли за първи път чувам за подобна реклама.. :shock: 8-)

http://wwww.vbox7.com/play:13f9cb43 :lol:

Lincheto
11-10-2009, 10:33
http://vbox7.com/play:99686842

Ужасно тъпо.

Tempest
11-10-2009, 10:37
на Брускети Марети е много тъпа!!!!

Un Amore GRANDE! :D

мен ме дразнят всякакви акита, тоалетни патки, прахове за пране и омекотители.. просто са ааадски тъпи! Аз ше ходя на представяне на брат ми и ше си нося прах за пране... 2 литра.. абсолютно отвратително тъпа реклама!

Тъпите много, най-яки са на бири и на кока кола :D

NamelessRomantic
11-10-2009, 17:46
"Чувствате корема си като балон????"
МИ ДА СИ МИСЛИЛА ПРЕДИ 9 МЕСЕЦА МА ПАЧА!!! :-x

viksit0y
11-10-2009, 17:57
Офф с тия тоалетни като почнат :lol: за твърдото ако, за течното ако, за тоалетната на ники, пуу :lol:

Annihilati0N
11-10-2009, 17:59
xhAHxahxhahxhax т'ва за Ники не го бях гледал, но е ужасно смешно и в същото време е много тъпо :D :D :D :D ! Колкото до Брускетите ме кефи много - "Подбираме ги нежно Луиджи !" :D :D :D :D

maybeline
11-10-2009, 19:03
,,да Иванке,много ти благодаря ,, :-x :lol:

lovey0u
11-10-2009, 22:48
тва за тоалетната на Ники цепи :razz:

а също мн тъпа е "новите памперси ...... попиват течното ако" :? :razz:

lovey0u
11-10-2009, 22:49
"Чувствате корема си като балон????"
МИ ДА СИ МИСЛИЛА ПРЕДИ 9 МЕСЕЦА МА ПАЧА!!! :-x





8-) :D :lol: :razz:

Di
11-10-2009, 22:51
вс са тъпи

Lincheto
11-10-2009, 22:51
http://vbox7.com/play:5221bfd8&al=1&vid= (sun)

Тая е яка. :Д

jghgh
11-10-2009, 22:58
Мен ме дразни онази на млякото My day , където някакъв дядо си продава кравите за да пие Май дей :D ..
Да бе, мно'о се дразня, изтипосали ми няква селянка, където душата й бие на кравешко, някаква проста такава.. лъха на овчо, кофти излъчване, кофти поглед..Бие на селска овча душица. И некъв още по-прост селянин обяснява че "Е тва е млякото!" Баси селянията. Много се дразня. Избива ме на агресия като ги гледам тия реклами!


Топ тъпи реклами са на
1.Лаксал, няма да коментирам, ужасно гнусни са, особено дългите версии със звуците, стоновете и т.н.
2.Сочно? Точно! (за Сочното пиле) - лига, лига, маз ми тече по монитора..
3.Искам да акам в тоалетната на Ники - гнус
4.Тая с парфюма в праха също не ме кефи, по-противни жени не са успяли да намерят обаче.. ебаси гадното излъчване дето имат! Едната прилича на злобна мишка, все едно не се конслутират, а все едно се заяждат.. противна ми е..
5.ПростаЧката алармира.. пфу, накрая дават няква увесена женичка на вратата, уау, мъжът й вече я е** достатъчно добре,защото той "просто е мъж"..
6.Активиа и корема като балон. Адски несимпатична актирса. Ужасно излъчване отново - като дебела лузърка. Не ме кефиии..


Досадно, гусно, пошло.. пфу!

Tempest
11-10-2009, 23:16
храни се здравословно,
спортувай доброволно...


ше спортувам насила.. и ше ям само мазни баници, пък.. НА!

ArrowsOfDeath
11-10-2009, 23:33
Рекламата на Вениш също е много кухарска. Оная патка слагала белина върху всяка дреха и преебала дрехите, а пък сега й капнали малко върху една блуза и вика "Нее!". Идиотски замислено. Ай като гледам през деня телевизия ще кажа и другите тъпи реклами :D

s3nsual
11-11-2009, 03:29
Рекламата на някаква кучешка храна " Моето куче е щастливо и има твърдо ако " :-& :-&
Защо винаги дават тая реклама , когато обядвам :o

December
11-11-2009, 07:53
Топ тъпи реклами са на
1.Лаксал, няма да коментирам, ужасно гнусни са, особено дългите версии със звуците, стоновете и т.н.
2.Сочно? Точно! (за Сочното пиле) - лига, лига, маз ми тече по монитора..
3.Искам да акам в тоалетната на Ники - гнус
4.Тая с парфюма в праха също не ме кефи, по-противни жени не са успяли да намерят обаче.. ебаси гадното излъчване дето имат! Едната прилича на злобна мишка, все едно не се конслутират, а все едно се заяждат.. противна ми е..
5.ПростаЧката алармира.. пфу, накрая дават няква увесена женичка на вратата, уау, мъжът й вече я е** достатъчно добре,защото той "просто е мъж"..
6.Активиа и корема като балон. Адски несимпатична актирса. Ужасно излъчване отново - като дебела лузърка. Не ме кефиии..


Досадно, гусно, пошло.. пфу! :razz: :razz: :razz:
Човече ти ме разби с тея описания. Толкова се смях,че днеска няма да е нужно да правя коремни преси да си напрягам корема :lol:

shutUp
11-11-2009, 08:05
стиймопа :booooomb:

Djuff
11-11-2009, 08:26
Всичкииии :-x

d3sincet0y
11-11-2009, 11:54
--> Искам да акам при Никииии... 8-) (е тва го използваме като лигня за даскалите)
--> Кучето ми е щастливо и има твърдо ако :smt078
--> Попива дори течното ако... (мамка му, винаги я пускат, докато ям СУПА...)
--> Засупи глада... (иначе е яка рекламата ама актрисата е мн грозна и тва накрая... Засупи глада... баси тъпото)
-->не е нова, прана е с Первол... (аз НАВСЯКЪДЕ ходя само с Первола под мишница... без него не тръгвам...)
--> Нова Бразилия-истината е в пакета... (хмм... кой пакет...)
-->Skittles (пада дъгата и оная грозната дебелата седи и се пули...)

не се сещам за други...

ArrowsOfDeath
11-11-2009, 15:22
На Первол също са много смотъни "Но ти от къде знаеш, че е прана с первол?" "Ами аз съм му сестра." От 2 години само едно и също тея нищо ново не измислиха само мацките сменят.

И където и да отидат си го носят в чантите тоз Первол :D

lori
11-11-2009, 15:29
-->Skittles (пада дъгата и оная грозната дебелата седи и се пули...)



ей тая като я гледам и всеки път се спуквам да се хиля.....толкова е "симпатична" :-D

crazymm
11-11-2009, 17:18
Офф с тия тоалетни като почнат :lol: за твърдото ако, за течното ако, за тоалетната на ники, пуу :lol:
На рекламата за тоалетната на Ники сама се смях като я гледах :lol:
Много ме зарибява пичаа :oops: :razz:

jermaine
11-11-2009, 18:26
Определено повечето реклами за прах за пране са най-тъпите :shock: